• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@jancica74 jo tak tu mám jako víno., :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 :grinning: :grinning: viď?A stejně pro embryjka nic jiného "nepotřebuju"
3. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ahooooooooooooooooj :slight_smile: tak uz te mame zase zpatky. Musim bonzovat na Evika - kdyz jsi tu nebyla tak se tu objevila jen na obcasne momentky ale proste bez tebe to tu nejak vazlo :slight_smile:.
3. zář 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek čaooooooooooo.Tomu se říká přivítání.máš bezvýznamné pluuuus :grinning: :grinning: .Však už jsem tady a rozjedeme to.Však se mě po narkoze a když mě otrnulo huba nezastavila.No sranda musí být,neeee.Fatk na druhou stranu jsem si užila se sestřičkama atak.A zjistila jsem že jsem asi drbna.Mě ta huba fakt jede a jedee a jede.A nejhorší je,když se takových sedje napokoji víc a i sestřičky.No mazeeeec :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVIKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU okamžitě náástup
3. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako kde jste?Člověk tady čeká čeká a nic.No vy jste to drby teda :angry:
3. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rvasatko, nejdrive se te Evik nemuse dockat a ted te tady normalne propasne vid? No a tak co jsi vypravela tem doktorum ???? :slight_smile:
3. zář 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no jsem to psala vše stručně nahooře.Každopádně jsem spokojená s centrem a s dr.byl naprosto bombový ai přes to,že jsem chtěla pořád jen a jen jeho. :grinning: :grinning: :grinning: a dneska se na mě ták strašně smál a řekl,že to zvládneme,ale takovým krásných hlasem,že mě dal tolik síly.Prosrtě super přístup všech tam.Asi se jim líbim.Spíš moje držkatá vyřídila.Semnou se tam neneudili a dokonce tam byla nejbáječnější setřčička.Taková mamina a ona zná mýho tátu a mmu velice dobře a bydlí kousek ode mně.Jsem málem padla
3. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no tak super :slight_smile:. A za jak dlouho te teda pusti na KET?
3. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek říikal až to dostanu tak pak.Ale 15 jdu na vytažení stehů a kontrolu tak se určo ještě domluvíme :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a pěkný večer všem

3. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak super,že je tolik folíků :wink:
@rvasata vítej !!!!
3. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ženy, tady chcíp pes!!! Co mi to děláte??? Se večer přicucnu a co to nevidím? Nic!!! Kde jste? Co děláte? Mě snad donutíte něco dělat!

@rvasata Jsem ráda, že jsu tu a v pořádku:wink: Myslím tím, že jsi to přežila a zprávy jsou více méně pozitivní. Máš všechno, co máš mít a kde to dítě nosit... jen ti s tím prostě bude muset pár lidí pomoci. Někdo nemá ani to, takže vlastně super zprávy. Na manželův spermiogram se, dle tvých referencí, nedalo stejně spoléhat, ale i tam je pozitivní, že i tam je pár červíčků k nalezení... To prostě musí vyjíííít! To jsou jen technické překážky, nikoli biologické :wink:
3. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,moje dámy :slight_smile:
4. zář 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já vás zdravím, ženy:slight_smile:

Snad jen Kessi tady udržuje dobré jméno diskuse :wink: Ví, co se sluší a patří i v sobotu :grinning: Abych se ušetřila čekání na nějaké nové drby nebo zprávy, vyrážím na houby:slight_smile: Venku je hnusně, ale stejně myslím, že bude v lese národa jak na václaváku. Ale nevadí. Je krásně vlhko, to mi dělá dobře na moje dýchací cesty.

@rozmarýnek No každopádně bych ti přála, aby se ti to vydařilo:slight_smile: Ty skryté folíky se asi dajít jen u nás - prostorově výraznějších osobností :wink: :grinning: Tím myslím sebe a mě podobné. Takže v tomto případě ta moje obezita k něčemu přeci jen je :grinning:

Houbám zdar a mějte krásnou sobotu:slight_smile:
4. zář 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, uz jsem tady :slight_smile: dnes jsem si prispala ale Boda ne a tak se chudak vykakal do pelisku - mne budil uz od 7 ale ja ho ignorovala ze je sobota :slight_smile: no uz je umyty i Boda i pelisek tak jsme zahajili sobotu pokakanym stestickem :slight_smile: hahahaha
4. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahooojda.Taky jsem ráda,že už jsem tady s Váma.Však já se plně oddávám odborníkům.Opět mě přesvědčila,že jsem na správném místě. :wink:
4. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek třeba to něco znamená :wink:
@doufalka tak plnej koš houbiček
4. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přeju krásnou sobotu.
4. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, tak se zase jednou ozývám.. nějak to teď nestíhám. a miláček mi pořád ne a ne koupit notebuk.. asi se mu to moje diskutování zase tak moc nelíbí.a ja si na něj pořád ne a ne našetřit..
doufalko, tak se nám na těch hříbkách neztrat!! ten tvůj nádherný sloh by mi tu moooc chyběl :grinning:
já jsem v práci a pak se asi vypravím na chvíli za děckama na chatu. to bude supr akce, když do toho tak prší. vloni jsme tam grilovali kuřata a bylo podobně a moc se to grilování teda nedařilo, tak to do letoška doufám vychytali. ja dostala za úkol něco upéct a tak jsem nachystala vanilkové rohlíčky. já je takto mimo vánoce miluji.a hlavně se daly udělat dopředu, neboť mé sobotní pracování mi péci nedovoluje :wink:
u mě zatím nic nového, ale už se mi blíží 24.9návštěva doktora a je to 24den cyklu, tak bychom to mohli rovnou rozjet. už jsem docela natěšená.ještě přemýšlím, jestli do tohoto cyklu nezkusit další IUI, ale nevím, jak budu stíhat. no, ted si ti tak počítám a ono by to i mohlo vyjít. holky většinou se chodí kolem 12dne, že?a to je neděle, to tu i bude přítel.asi to zkusíme :grinning: :grinning:
jinak koukám, že to žádná z nás nevzdává, to je výborné. Evka nám začala opět pracovat, to mi bylo moooc líto, že to nevyšlo. hodně jsem tomu věřila. máme to holt s bojováním.
a renátko, tebe donutili pod kudlu, taky nic moc. no, ale teď už to půjde!! hlavně, že domeček pro miminko je v pořádku, teď ti ho tam doktoři šupnou a bude vyhráno!!
Rozmarýnku, ty jsi taky úžasná bojovnice! to kurňa už taky musí být odměněno!! byla jsem v týdnu u kamarádky a je v 5měsíci. taky má 41 a jenom kvete. snažili se dýl, ale povedlo se a. A to je úžasné. tak jsem se chtěla od ní nakazít a doufám, že se to povedlo.
4. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všechny zdravím...
Já byla včera na ultrazvuku před KET, myslela jsem, že to bude v pohodě kvůli té mojí sliznici, ale doktor dělal jenom hmm, hmm, hmm, no jo no, ale teda tak jo...
Takže sliznici mám jen 8 mm, ale prý do toho půjdeme i tak, takže za týden v pátek na třetí pokus.

4. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marcelko, takže další naděje, to je supr!! a už žádné divočení s lavóry!!a co dětičky ve škole? nebo jsi zatím doma? a sliznice ještě poporoste, má na to celý týden. holky prý na ni pijí kantryhel, ale jsou i reakce opačné, tak ti ho raději neradím :wink: já si myslím, že tělíčko nejlíp ví, jak se postarat.
a jak po lázních, co hlasivky, odpočinuly si? něco jsem četla, jak moc jsi byla spokojená, to je fajn. důležité, že sis odpočinula
4. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všechny zdravím
4. zář 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak to jsem ráda,že jsi to zvládla brouku,akorát si nepsala jestli ti tam ty vejcovody nechaly ,když jsou na prdlajdu :frowning2: ale psala jsi ,že jsi připravená tak jsem pochopila,že když to nešlo tak ti je asi pravděpodobně vzali,když si podapisovala papíry před operací :unamused: tak jsi na tom stejně jako já ach joooo,no někdy ta laparka je fakt dobrá aspon ted víš :wink: ,ale já to tenkrát ořvala musím se přiznat dost mě to vzalo :frowning2: ale ted to bude dobrý uvidíš :wink:

@marcajda jo já už zase pracuju ted než dostanu mrchu na ultrazvuk a pak hned píchat zase hormony :unamused:
jinak dnes jsme taky byly houbařit,jinak jsem asi někde přistydla protože močové cesty palí jak kráva no jsem zvědavá na úterý u doktora co tam najde zase :unamused:
4. zář 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, samá houbařka..my byli s přítelem v době, když všichni nosili a skoro nic. a hlavně jsme se hned u prvního skoro pohádali. byl krásný, ale podle mě hořký a podle něj ne.. no, nakonec jsme ho vyhodili..

s močákem jsem měla velké potíže, tak mi vyšetřili tu ureoplazmu a "byla tam" a měsíc antibiotika a ted mám zatím klid. vyléčit prý úplně nejde, ale snad je potlačená a snad stihnu porodit než se znovu rozdivočí, protože další potrat už nechci.. ale ty ji určo nemáš, ty ses s mužíčkem někde v lese posadila a zapomněla, že už není léto a ze už máme skoro zimu.. takže pěkně do vany a pak pod peřinku se prohřát :wink:
4. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda no to z lesa není už trvá delší dobu,tak uvidíme spíš jsem přistydla při těch našich opýkačkách večerních :confounded:
4. zář 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda už slibuju, že se budu snažit nedivočit. Ve škole zatím nejsem, naordinovali mi klídek bez stresu, který by ve škole jistě byl. Tak mám prodloužené prázdniny...Sliznice snad ještě trochu poporoste, uvidíme. V lázních to bylo to největší žúžo, co mohlo být, hned bych jela zase.
4. zář 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahojda,to doufám.Na druhou stranu jsem ráda,alespoň vím a nemusím si dávat plané naděje na přirozené početí....Do třetice to vyjde.Jsem rozhodnutá bojovat jako lev :grinning:
4. zář 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No čao zlato.Jojojo nechal mi je.nejsou prý "jinak" nijak zničené.Jen mám ucpané trupky.Hihihihi.Hele ale taková super péče.Fakt jsem se zase přesvědčila o správnosti centra.Já jsem fakt ráda tam kde jsem.i docela dost veliká sranda tam byla,hlavně semnou s histerečkou. :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek