• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@rvasata to je divný,že ti je nechal mě v nemocnici primář říkal,že když my je odstraní mám větší šance,že se ivf zadaří a ten je v naší nemocnici kapacita no co doktor to názor
4. zář 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 mě říkali přimář na vizitě,že pokud nejsou nijak zdeformovaný,není v nich "tekutina"co embrya může zabít tak nemají vůbec žádný vliv na nic.
4. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já nechci rejt,ale můžeš mít to mimoděložní :frowning2:
4. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Když jsou totálně ucpaný tak nemůžu.Já se nebudu o tomhle hádat.Já jsem s nima spokojená.Ke mě se chovají slušně,mile a věřím ji.Já tohle holky fakt poslouchat nechci.Nebujdu se prostě stresovat.Každý říká něco jiného a má jiný názor.Já věřím jim
4. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata nikdo ti nehaní personál,ale já bych si ty vejcovody nenechala!!!!
4. zář 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa copak :grinning:
4. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata je to jejich rozhodnutí a pokud si myslíš ,že je správné nikdo ti to tu nebude vyvracet já určitě né :wink:
já jsem nechtěla nikoho hanit pouze jsem ti napsala co bylo řečeno mě od lékaře který je svou prací vyhlašáný :wink:
pokud ty zdílíš se svým lékařem stejný názor pak je to v pořádku
4. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa copak :grinning:
4. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa tak to jo :sunglasses: se opaluju to koukáš vid :grinning:
4. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 asi se taky budu :sunglasses: :grinning:
4. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás tady dneska sluníčko docela svítilo,ale byla zimkáááá brrrrrrr :confounded:
4. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tady taky svítilo,ale vlezlá zima a ted vůbec :unamused:
4. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa no tady už začína být tma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 je podzim,jak prase bléééééééé
4. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa no ani nemluv tady už padá listí jak blázen :astonished:
4. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to budou depky :frowning2: ,nemám to počasí ráda
4. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a pěkný večer .. dnes jsem si vyzvedla bublinku a uvidíme co bude dál :wink:
4. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa já mám ráda zimu ,když mrzne a svítí sluníčko a sních křupe pod nohama to je paráda :grinning: no narodila jsem se na 3 krále tak asi proto :grinning:
@clera ahoj tak bublinku hezky opatruj a držíme palečky :grinning:
4. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - děkuji .. vzhledem k tomu že je jedna jediná tak doufam že v ní je soustředěna veškerá síla co se dala :grinning: .. protože příště už mě budou nutit darované vajíčlo z čehož nejsem uplně nadšená
4. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - tvé nadšení pro chřupavý sníh pod nohama tedy fakt nesdílim :grinning:
4. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak já jsem v létě,tak to je taky tím :grinning: .
@clera držím bublince palečky
4. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa
@clera no já nevím co se vám na mrazivé zimě nelíbí děvčata :grinning:
4. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Moc ti držím palce. To je přece nádhera, že se ten bojovníček udržel:slight_smile: Tak teď se šetři pár dní i ty. No vlastně šetři se pořád, jen pár dní víc než jindy:wink:

@evik31 Mě se na mrazivé zimě nelíbí mrazivá zimaáááá :cry: :cry: :cry: Jsem podzimní a ani na barevném podzimu se mi nelíbí barevný podzim :confounded: Miluju jaro, velikonoce a očekávání teplého počasí. Takže ta zima prostě být musí, aby se bylo nač těšit:wink: Léto už jde jaksi mimo mě, ale přeju ho dětem. Horké počasí není nic pro mě, ale bydlet někde u moře, tak vezmu na milost i to léto :grinning: Až se příště narodím, chci být plážovým lehátkem :wink:

Jedna z věcí, proč zimu nemusím, je nutnost kompletní přeměny šatníku. Včera jsem Báře koupila v tchibu kombinézu. Je jí trošku větší, ale menší jí byla malá :confounded: A taky čepici jsme zakoupili novou... Ještě nás čekají boty. Řeknu vám, leze to dopeněz, ta zima! Ale když je mráz a ticho, tak je to opravdu krásný. U nás na skoro vesnici sníh poměrně dlouho vydrží:slight_smile:

Dnes jsme našli poměrně slušné množství hub. Už jsou nakrájené na sušení i podušené na cibulce na zítřejší oběd a zbytek na zamražení (smaženic a polévek už bylo dost). Zítra budu dělat Bářinu oblíbenou vepř. panenku na hříbkách se zeleninou. Jééé, to se těším! To je vám taková dobrota.... Škoda mluvit, to se musí ochutnat :wink:
4. zář 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera mooooooooooooc drzim palecky at to vyjde!!!!!!!!!!!! To by bylo super kdybys posilila rady tehulek :slight_smile:. tak hlad brisko, setri se!!!!!!
4. zář 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no super jste nakoupily - krasne barvicky!!!!!
4. zář 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje nejmilejsi obdobi je jaro kdyz vsechno zacina vonet po seriku a zacinaji kvest tresnove stromy a vse se probouzi s krasnym jarnim slunickem ale porad jeste nejsou ty umorna vedra. Uplne nejhur snasim podzim - to mam debky obden. Zimu miluji na horach ale ty brecky ve meste nesnasim :slight_smile: ---tak to jsem ja a pocasi :slight_smile:.
4. zář 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata
@doufalka Bára je smíšek a moc jí to sluší.Lehátko jo,ale co by né :grinning:
@rozmarynek jaro je taky nádhera,už aby zase bylo....to už vlastně,budu mít mimouše :slight_smile:
5. zář 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kessinka - tady je tvoje verna ranni dopisovatelka :slight_smile:.....no to budes mit to nejkrasnejsi jaro v zivote - vse bude vonet po kvetoucim seriku, budou kvest konvalinky a ty budes vozit kocarek s miminkem !!!!!!!!!!!!!!!!!
5. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek