• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek ahooooooooooj,ani si to neumím představit,ale bude to nádhera :wink:
5. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné nedělní dopoledne, ženy:slight_smile:

@rozmarynek No krásné barvičky... Já tedy růžovou naprosto nemám ráda. Je to probmě prostě prasečí barva. Když byla Barunka malá, oblékala jsem ji do zelené a khaki. Byla takovej malej rošťáček. Teď už si vybírá a chce být holčička a i přes mou snahu se v ní probudily (ikdyž v porovnání s jinými holčičkami méně) holčičí geny. Chce do školky sukénky a růžové věci... No hrůůůza! No a kombinézu bych koupila i kdyby na ní byly lebky se skříženými hnáty, protože je to super kombinéza, kterou máme už třetím rokem. Tedy stejná značka (tchibo). Je teplá, nepromokavá, krásně se to obléká, dá se to sepnout dohromady, takže je to kombinézka... Je po nich děsná sháňka a když se prošvihne, když je vyndají na pult, tak pak se můžu jít klouzat. Některé maminky je prostě zkoupí a pak na internetu prodávají dráž. Jó, když je někdo podnikavý...

Jdu poklízet. Na chlapa si vlezla chřipka. To je k posrání. Měl 14 dní dovolenou a zítra má jít do práce :confounded:
5. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek A doma jí budou smrdět hovínka :grinning: :wink:
5. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!! doufalko, to se už těším, jak i mě budou doma smrdět hovínka..zatím si užívám ta kravská v práci :frowning2: jo, jo, budu trénovaná..

clero, i já ti držím pěsti, hlaď a hlaď a hlaď :wink: jé, to se máš.

holky, tak sluníčko dorazilo i na Moravu, sláva. včera k večeru tu byla pořádná průtrž, už mi ta voda leze krkem.. ted doufám, že bude zase chvíli pěkně a my zastřešíme dvorek a já si potom na neschopence :wink: uvařím CARO, zabalím se do teplého a sednu si pod tu střechu a budu si užívat bubnování :slight_smile: ale ted v tom dešti musím chodit a má práce je z většiny venku, tak jsem stále jako zmoklá slepice.. jo a já jsem červnová, takže pozdní jarní sluníčko miluji :slight_smile:

doufalko, kombinéza je krásná a dívenka v ní nádherná.. ono ji to šňoření zase přejde, pak bude období černé barvy a pak bude najednou dospělá :slight_smile:
5. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahojky koukám,že jsem moc nechodíš potvůrko.Viděla jsem tě jinde,ale tady né...je dobře,že jses vrátila :slight_smile: .Kdy jdeš do boje???
5. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem a pěkné odpoledně
5. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji všem za přání :slight_smile: já pořád věřim že se všechny dočkáme :grinning:
5. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a další víkend za námi a zítra zase do práce, doufám, že jste si všechny odpočinuly :grinning:
5. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek - já si od rachoty dam týden pohov :slight_smile: budu jen relaxovat .. zbytek je na osudu :slight_smile:
5. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera jasný, jen pořád lež a nech se obskakovat a nosit dobrůtky :grinning:
5. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek - musim přiznat že poprvé jsem to prožívala mnohem víc . teď to mam víc na háku :wink:
5. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera ono je to možná lepší, já ale nevím, zda bych vydržela týden doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: radši bych chodila do práce, aby to trochu utíkalo :sweat_smile: Doma se to myslím vleče a nervy pracujou :astonished:
5. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek - minule jsm byla doma 3 týdny .. to už nehodlam opakovt .. ten týden si tu s knížkou odflákam .. plánuju dělat fotky z léta atd takže pohodička a pak taky šupajdim zpátky do práce ...
5. zář 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zdravím všechny a jakpak to tu vypadá :grinning:
5. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 že je mrtvo :grinning:
5. zář 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu ticho jako po pěšince :grinning:
5. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem občas nakouknu,ale dnes jen spím,je mi zle až hrůza :unamused:
5. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa bohužel i já jsem mrtvá :grinning:
5. zář 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jak je to možnééééééééé
5. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa včera jsem na houbách nějak prochladla mám zimnici ,vše mě bolí,kýchám jak prase a dneska mě začalo bolet ucho takže se spíš potím pod dekou :frowning2:
5. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 chudáčku a to musíš,zítra do kolbeny :frowning2:
5. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, Evička je nemocná... já ti psala, že jsou meze studené :wink: No, já v lese strávila celé odpoledné, pořezali jsme 7 stromů a odvezli 3 véééliké vlečky dřeva, tak jsem pořádně upracovaná. a taky docela vymrzlá, tak doufám, že to také neodstonám..

kessi, já v té práci moc nestíhám a taky nechci ten net moc zneužívat, at to proti mě někdo nepoužije. nejsou tam zrovna optimální vztahy.. tak když už, tak jdu nejdřív do diskuze v mém caru. pak si vás aspon přečtu at mám přehled a jak to jen jde, tak se ozvu.. ale ono u mě není zase tak moc co psat..už se hodně těším, jak se u mě zase bude něco dít.. a taky jsem si dnes se setřenkou domluvila, že se mi postará o koupi počítače!! takže pak už to bude jiné kafíčko!!
a tak nevolnosti pokračují, je to boj, že? moje mamka to taky tak měla, takže mě to nejspíš čeká taky. teda, když se mi zatím podařilo 2x otěhotnět, tak mi bylo dobře, ale dopadlo to blbě, takže at mám raději nevolnosti a dopadne to dobře :slight_smile:
5. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych to rachoty šla i ráda ale nechci pokoušet osud
5. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla doma taky 3 týdny, chtěla jsem mít jistotu.. ale mám docela fyzicky náročnou práci. no a stejně to nedopadlo.. ale asi tak budu doma i příště, já bych se strašně v práci kontrolovala.. doma jsem v pohodě. čtu a čtu..
clero, co ty děláš, máš náročnou práci?
5. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda - sedim v kanclu a zpracovávám papíry ..vystavuju faktury a účtuju .. takže psíš zaměstnávam hlavu ... nejtěžší co zvedam je šanon .. a to jen když se rozhodnu do něj dávat papíry ... takže nic dramatického ..
5. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda už se teším,až začneš,moc ti to přeju :wink: .Jo zle mi je furt,fakt nevím,kdy to skončí :frowning2: ,ale říkám si,že mimouš je v pohodě.Jak jsem otěhotněla na jaře,tak mi taky nic nebylo,tak jsou asi nevolnosti u těhu dobře.
5. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
výborně Kessi :slight_smile: a hned se to líp snáší, že? dobře, že je v dnešní době ta možnost neschopenky. máš vycházky? moje kamarádka je má neomezené. ono jí je 41, tak je na rizilovém..

clero, tak to se do práce dá, ale kdyby ti mělo taky být špatně, tak se s doktorem můžeš určitě kdykoliv domluvit. je zajímavé, že jsem slyšela dost názorů, že se holky hlídaly a nevyšlo to a po několikátém pokusu už otupěly a šly třeba do práce rovnou a zrovna to vyšlo :wink: asi je to hodně o té psychice.
5. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda - teď si vystihal taktiku ... minule jsem to řešila teď na to poměrně dlabu .. doporučení bylo do úterka až středy v klidu pak normální poklidnějíš život a pak klidně do rachoty ... doma to stejně nevymyslim ... takže pujdu být užitečná .. prý je rozhodující hned těch prvních pár dní .. pokud se nechytně do prvních 3 dnů tak je to prý už stejně pase
5. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ono se chytne!!! a říkala jsi něco v práci? nebo tajíš a mlžíš?
5. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda - no vzhledem k tomu že jsem za celých 15 let co pracuju neměla neschopa tak mě v květnu prokoukli během mžiku :grinning: tak teď jsem už nemlžila
5. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek