• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
taky myslím, že to tentokrát natvrdo řeknu. teda pokud se někdo zeptá..já si na jaře vybrala dovolenou.. ale tentokrát už to bude neschopenka.
5. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dobrou noc. musím do hajan, čeká mě zítra ranní...
5. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou a pa příště
5. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zíráááám! Ženy, vy žijete???? :wink:

Já si naopak nemyslím, že je to v psychice. Ale myslím, že to ani není v ležení. Jsem toho názoru, že je potřeba se víc šetřit, ale nebláznit a nebát se mrknout. Už jsem tu několikrát psala, co všechno jsem dělala, po zavedení embryí, kdy z nich vyšla Bára. A to už jsem se snad ani nezmiňovala o tom, že po zavedení, kdy se u nás má ležet, jsem prostě musela jít na záchod, tak jsem si došla. Vždyť někde se neleží vůbec... Je to co CAR, to názor. V mém CARu jsem dokonce dostala nějaké rady od embryoložky a diametrálně rozdílné od doktorky, která embrya zaváděla. Jsem nevěřící Tomáš a prostě psychice nevěřím. Věřím přírodě a tělu.

Mě dnes ráno ulehl manžel. On už včera večer říkal, že na něj něco leze (a já jsem to nebyla:wink:) Dnes ho to totálně sejmulo, takže ho zatím léčím dostupnými prostředky (coldrexem) a zítra se uvidí, jak to bude vypadat. Marodit teda rozhodně nepůjde. To on prostě nedělá (nechápu to), ale kdyby ho bolely klouby jako dnes, tak si asi pro něco zajde k mudře.

@evik31 Posílám ti trošku své imunity, ať se toho brzy zbavíš:wink: Přeju ti, ať je ti dobře :slight_smile:
5. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda mám neomezené,ale stejně nikam nechodím....jsem ráda,že jsem doma u wc :grinning:
5. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu nová, mám na Vás dotaz- jsem dnes 5.den po ET( IVF-ICSI+PGD po 6 denní kultivaci)... Vůbec nic mi není, sem tam mě dloubne v břichu, ale žádná bolest, prsa taky nic, prostě je mi ok krom únavy- asi z Utrogestanu, beru ještě estrogeny- klasika...
Jde mi o to, jak bylo po ET Vám a zda pak byl vytoužený výsledek nebo ne? Prostě, jetsli když mi skoro nic není, může to ještě znamenat //?

Možná tak cca 2 dny po ET mě trošku bolelo podbříšku, ale nic strašného... Jo a taky mi po ET splasklo to obr břicho, co jsem měla po OPU:frowning2: To je normální? Díky moc za veškeré info...
5. zář 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony je spousta holek co nemaji zadne priznaky a tehu pak jsou a nebo zase holky co maji priznaky jako na mrchu a pritom je to tehu. Na nejake velke priznaky jako nevolnosti je jeste brzo to holkam zacina az tak dva tydny po te co si najdou dve carky.

Jinak po ET mne bricho take splasklo to je jak se ti po odberu davaji pomalu dohromady vajecniky a odeznivaji pomalu stimulacni hormony. takze bud v klidu a jeste par dni pockej a tak 12 den po ET kdyz ti nedojde mrcha tak testni :slight_smile:. Drzim moc palecky!!!!!!!!!
6. zář 2010 v 00:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, tak tady to vipada na sluniko - a vikend je v prd... jak to vzdycky rychle utece :frowning2:...
Tak kdepak mam moji ranni Kessinku?
6. zář 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no nazdárek,já jsem tady a zase zničená :unamused:
6. zář 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony ahojky,já měla dloubání a píchání,ale jinak nic.Ale fakt je to pokaždé jiné!!!Na jaře jsem poprvé otěhotněla,prsa citlivá na dotek(ale nijak hrozně)jinak nic.Ted podruhé,prsa nebolela a vyšlo to taky.Drž se a hlavně žádné nervy!!
6. zář 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a dobré ránko
6. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kessinko ty jsi ted 13. tyden vid? No to uz jsi presne na rozhranni 3 mesicu tak to by melo jiz snad pristi tyden polevit, vid?
6. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, doufám, že jste měli krásnej víkend :grinning: Mně už zase bolí v krku a to jsem měla před deseti dny ATB, ale včera jsem šla běhat a asi jsem to přehnala :angry:
6. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no vcera to bylo takove - chvilku mi bylo vedro a chvilku zima - porad jsem se svlikala a oblikala a dneska taky taham nudli - to podzimni pocasi nam da jeste zabrat :frowning2:.
6. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek je hnusné počasí,tak se nemoce lepí :angry: .
@rozmarynek jsem 13 tt,ale podle UTZ už zítra začínám 14 tt a je to snad ještě horší
6. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ty brdo Kesi,už by ti to mělo pomalu polevit :unamused: mě je teda docela fajn už i po ránu - žádné telefony - občas jen večer - ale asi tím že se občas přežeru :grinning:
6. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 čau Jani,já jsem na tom snad ještě hůř.Ach jo,už si chci užívat a né trčet doma :cry:
6. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa a nic ti nezabírá - co ty lízátka?tobě je zle celý den?to je šílené - mě by urvalo :frowning2:
6. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ale vždyť ven můžeš :sunglasses: Jen si nesmíš zapomenou pytlík :grinning: Vůbec ti to nezávidím, to je jako mít každej den kocovinu, co? :pensive: :sweat_smile: :confused:
6. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 lízátka,homeopatika NIC!!!Ted si strouhám,zázvor do vody.Jo je mi zle,celej den :frowning2:
6. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ale sakra velkou kocovinu!!Takovou jsem měla,když jsem se fáááááákt moc opila!To se ti ani nikam nechce,doma je nejlíp.
6. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno:slight_smile:
6. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představte co mam v puse:slight_smile: ty vaše slavný lízatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Holky protrpěla jsem celou noc.Pocit jako bych se včera strašně ožrala a nemohla jsem z toho, jak mě bylo blbě ani spát :unamused: ale nezvracím:slight_smile:
6. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony 5. den mě taky nic nebylo :wink: jedině snad 6 den po Et jsem měla strašný bolesti jako na mrchu,ale není na nic pravidlo,tak se neboj!
6. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ježiš to mě je líto,ale taky si myslím, že se ti to ted zlepší. :wink:
6. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jooo v březnu určitě cooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jak ti je????pícháš si?
6. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ale,neboj za 14 dní jsi ok :wink: Ty jo to to letí.Už 13 týden.Máš u bříško?
6. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuju, snad máte pravdu a ui bez příznaků může být vytoužené // Strašně se ale bojím:frowning2: Jsem ráda, že jsem Vás našla a že je nás na to víc:slight_smile: Doufám, že můžu mezi Vás sem tam nakouknout...
6. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je pravda, že já ani před norm. MS nemívám bolesti, jen právě ta prsa, když jsem byla těhotná mě vždy bolela a teď nic, možná je ale ještě brzy nebo to prostě může být teď vše jinačí:frowning2:
6. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek