• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lllenkap já nevím,asi ani néé.Hlavně tomu furt nevěřím :wink:
6. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jasný.Ale už malinko určitě máš :wink: Asi tomu už můžeš kessinko veřit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kdo jinej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Pořádně uvěříš, až porodíš, co? :sunglasses:
6. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam to taky tak:slight_smile:
6. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ženy:slight_smile:

Mám depku a nevím, jak z ní ven. Bára ve školce, Chlap v práci a já už chci stimulovat a hlavně chci pak pozitivní výsledek... a všechno se to táááák táááhne. Teď urpsotřed cyklu jsem špinila a trošku krvácela... To mě sejří, bo myslím,že to pak naruší stimulku! Vám všem, které stimulujete, čekáte na výsledek nebo jste těhotné šíííleně závidím (v tom nejlepším smyslu slova) a chtěla bych být taky v nějaké takové fázi. Jdu vysávat. Třeba se mi ten negativní stav podaří vysát:slight_smile:
6. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka - plně ti rozumim .. sice už jsem ve fázi čekání ale tu zas nesnášim já -- to bych raději dala ještě jednou kolo injekcí a že to bylo tentokrát fakt sado maso .. břicho celé modré
6. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka V tomhle nejsi sama, já z čekání mám někdy tak pěknou depku :grinning: To jsem pak schopná i hodinu čumět do zdi :astonished:
6. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka čekání je šílený .Ať čekáš na cokoliv:slight_smile:
6. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap je mi uplne v pohode - snad to snasim lepe nez tu prvni stimulku - zadne navaly, zadne poceni zatim ani bricho natekle :slight_smile:. Jnak ale mam uz 3 dny ten bily prusvitny vytok - uvolneni zatky a to se mi zda dost brzo , hm.
6. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka uplne te chapu - a bude hur - ten podzim nam v tom cekani nepomuze :grinning: :grinning: :grinning: ...tak snad jsi to vysala a kdyz ne tak si dej trebas stamprlika a jdi ven a kup si neco hezkeho - to mne vzdy trochu pomuze :slight_smile:.
6. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Tak v téhle čekací fázi na to, aby se vůůůůbec něco dělo, to ti závidím i to čekání po ET. Ale až budu po ET, tak bych ten čas nejraději do testování prospala, protože ho tááááááááááááááááák nesnáááááášíííííííím!!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning: Ale to, že tu někdo vůbec čeká je moc hezké. Když jsme tu měli okurkovou sezónu (buď těhotné, nebo NIC), tak to pomalu utíkalo, drželi se palce těhuli/ím. Teď už se zase simuluje a čeká, tak to s váými hezky prožívám a svět je o poznání hezčí:slight_smile:

@rozmarynek Depku jsem nevysála, bo jsem na vysavač ani nesáhla! Ale jdu na to. Štamprličku nemůžu, protože pojedu pro Báru a pak za babičkou do nemocnice... To by mohl být karambol :confounded: :wink: Jsem ráda, že se cítíš dobře. Já se při žádné stimulaci necítila dobře a rozhodně jsem po OPU nesplaskla :unamused:
6. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě jednou otravuju- měl jste někdo po ET pálení žáhy a pocity na zvracení kolem toho 6.DC? Mně dnes teda pálí žáha fest a zvedá se mi kufr:frowning2: Ale nevím, zda ne jen z léků( ale polykám jen ten estrogen)nebo z nervů???
6. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to může být dobrá známka,ta žáha....
6. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak super ,že ti je fajn. Ježíš já na výtoky vždycky trochu trpěla ,tak jsem jim asi nedávala žádný význam.Držim Ti palečky :wink:
6. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to jsou priznaky tehu - hlavne to paleni zahy - to vypada nadejne :slight_smile: !!!!!
6. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ta žáha mě bere už 3. den až mě z toho bolí na hrudníku a to bivno mi po ránu je taky už tak ty 3 dny, ale nevím, jetsli to fakt není brzy, měl to někdo takhle brzy?
6. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony No já ti nechci kazit náladu. Spíš tě zchladím, aby jsi nebyla příliš natěšená, ale v duchu ti moc přeju, aby to bylo ono... O pálení žáhy takhle brzy jsem ještě neslyšela. Mě samotnou žáha pálila až asi od 4 měsíce. Má to něco společného s tím, že dítěti jdou živiny už pupeční šňůrou nebo co... Já už si nepamatuju, jak mi to doktorka říkala. Ale spíš to nucení na zvracení... Myslím, že Kessi cítila blivný pocit 8. den:wink: A JE TĚHOTNÁ!!! Držím palce:slight_smile:
6. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spíš si myslím, že ta žáha je ze stimluace a nějakých hormonů. Já to měla v červnu taky. No ale je fakt, že v červnu jsem měla i pozitivní testy:slight_smile::slight_smile::slight_smile: Výsledek už je věc jiná. Tak ti nevím :confounded: Jedu pro holčičku a za babičkou, tak se mějte:slight_smile:
6. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka
No, já už si hledám pozitiva i tam, kde být nemusí, prosto se raději ujišťuju tady, jetsli to je spíš ano nebo špíš ne, vím, že rozhodne až test a pak vůbec vše, co nás ještě ev. čeká dál, ale víte, jak to je v tomhle období- chytáte se každého stébla..
Právě jedna těhulka- dnes už maminka- po ET mi psala, že pálení žáhy byl její jedniný přízna, jinak, že jí nic nebyo, tak mě to trochu zvedlo náladu, ale vím, že to má každý jinak... Každopádně jsem moc ráda právě i za to zchlazení- ono není moc dobré se moc natěšit... Vím..
6. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Já tě chápu,každá je stejná.neboj :wink:
6. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím a jdu vás dočíst :wink:
6. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem vás dočečtla,ale teda uffffffffff :astonished:
@tonytony vítej v naší diskuzi a držím pěsti
6. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile: od 2.9. stimuluji a v pátek na kontrolní ultrazvuk jak reaguji na hormůnky :slight_smile: doufám, že je vše o.k.
jen to píchání jehlama do pupíku mi nedělá moc dobře...
6. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony a napises nam neco malo o sobe - jen na kolik se citis ale trebas kolik ti je let, jestli uz mas deti, do ktereho CARu chodis a tak?
6. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufalko asi by to chtelo dalsi tabulku :slight_smile: mame zase nove clenky :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko tak to jsme na tom stejne - mas kratky nebo dlouhy protokol?
6. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek teda holka ty jsi zvědavá,ale to my všechny :grinning:
6. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony zdravím,tak tě můžu s tou žáhou potěšit i já - pálela mě už 6 den po Ket a vidíš :grinning: prsa mě začala bolet asi 14 den - tak držím pěstičky.....budeš testit?a kdy?
6. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě tentokrát taky ty injekce moc nesedly ... jedna velká modřina. ale už se jak celá zemnšuju (byla jsem už jak balonek) tak modřiny blednou
6. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc díky... No, cítím se teď na 100, jsem s nervama v kýblu :frowning2: Ale vím, že je spousta z Vás tady na tom stejně nebo spíš hůř- mě hřeje už doma moje zlatíčko:slight_smile: Naštěstí. Mám za sebou jen 1IVF v Brně v Heliosu a je mi teda už oprvadu relat. dost- 35 let a protože mám za sebou potraty a i čekání na naše 1. štěstí bylo dlouhé a hodně komplikované, tak jsme šli do IVF... Celou dobu jsem myslela, že problém je ve mně- anovulace, hormonální problémy, divná MS, potracení... Tam jsme ale zjistili, že i manžela spg není ok, takže ICSI pro jistotu a PGD kvůli potratům a věku a taky díky tomu jsme se ujistili, že tam asi je náš problém, neb ze 6 vyšetřených embryí, bylo jen jedno jedniné bez vady a to mám teď v sobě ajedinou naději teď, na KET už nezbylo nic:frowning2: Proto se tak moc bojím...

Dnes jsem právě 6.den po ET, takže tak, test bych měla ofic. dle doporučení dělat v neděli 12.9., ale jestli to vydržím- to nevím:frowning2:
6. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek