• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marcajda - ty sis teda dneska přivstala, dnes jsi mě předehnala. I když jsem teda už od půl páté vzhůru, ale ležím s knížkou (bohužel ne s učením), a čtu si, takový rána mám ráda, když nemusím hned do práce.
Jinak chválím pozitivní přístup, na co mrazáčky, když budeš mít dvojčata hned napoprvé.
@reny - vítám tě, měly jsme podobný problém, taky jsem měla OHSS a musela jsem jezdit na kontroly a pořád mě strašili, že mě na ET nepustí. Pak jen řekli, přijeďte v neděli a uvidíme. A jelikož v sobotu se mi udělalo už mnohem lépe, tak mě nakonec pustili. I když se nevydařilo, no, ale za to teď KET v srpnu se podaří, a bude to prima
@marty154 - určitě se drží, neboj, já když jsem volala, tak mě spíš každý den jedno vajíčko přibývalo, než aby ubývaly.
To až po ET se uvidí, 6. den je prý rozhodující, alespoň mě to tak tvrdili v mém CARu. A máš pravdu, už se nemůžu dočkat srpna. Jinak já píchala puregona pak tři injekce orgalutranu. Ale já reagovala vcelku dobře, píchala jsem pouze 10 dnů a bylo z toho těch 33 vajuch. Břicho teda bolelo šíleně, poslední dny jsem už chodila jak připos..ná, nemohla jsem pořádně ležet, sedět, chodit, nic.
@evik31 - evi, hypotéka stále nic, teď čekáme pořád na to, až nám odhadce udělá odhad. Už si tam byl před týdnem všechno poměřit, ale pořád se ještě neozval, tak se bez toho nemůžeme hnout. Ale včera jsme se s přítelem domlouvali, že zatímco budu v lázních, tak vyřídí papíry, a oběhne elektrárnu a vodaře, aby nám to tam pustili a pak se pustíme spolu do rekonstrukce, takže se už nebojím, že to udělá beze mě.
Akorát teda já tvrdím, že se nastěhujeme do 28.9. (to mám narozeniny a chci už bydlet v našem) a on tvrdí, že to nestihneme dřív jak do listopadu. Tak jsem zvědavá, já to prostě chci přes prázdniny nějak dát dokupy, ale uznávám, že to půjde docela těžko, když budu v červenci v lázních, v srpnu na KET, po kterém budu víceméně pořád ležet...ale holt to prostě nějak uděláme. Když tak sem dotáhnu rodinu z Moravy, na úklidy atd. Oni by mi snad pomohli.
22. čer 2010 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dobrý nápad -s novou diskuzí- nové naděje...já se snažím polehávat teď ty první 3-4 dny... aji manžílek bude vařit, abych se prý nehonila zbytečně.. :slight_smile: tak snad to přinese ovoce... testovat budu asi 7. den po ET ( stejně jako u předchozího IVF)...

vítám nově příchozí holky a přeju všem štěstí na KETíky, IVF,...
22. čer 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, měla jsem OHSS už před odběrem. Ale můj doktor mi stále tvrdil, že to nic není a že to bude dobré. Až na poslední prohlídce před cestou do CARu mi řekl, že se asi ET neuskuteční a že budem muset čekat na KET. Stejně jako Marcelka jsem nemohla už ani ležet, sedět, normálně chodit. Šílená bolest břicha. Nemohla jsem dýchat. Ale jsem ráda, že jsem to vydržela do odběru a nepřerušila jsem stimulaci. Folíků bylo 40 a z toho 22 vajuch. My si jich nechali oplodnit ICSI 16. Měla jsem pak pátý den volat, abych věděla kolik jich zamrazí a jak to vůbec dopadlo. No a oplodnily se všechny. Tak to jsem nečekala a měla jsem radost. Teď jen, aby byly opravdu Ok a vyšel ten KET.
Jinak já píchala Menopur (měla jsem ho i pri IUI) a reagovala jsem dobře... spíš až moc :slight_smile:
22. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reny Kam chodíš da CARu? Jsi rekordmanka na folíky, na vajucha stále já. Jo, bylo to hrozný, taky jsem tvrdila, že jsem v životě před tím zažila takovou bolest jenom jednou, jinak ještě ne, fakt to bylo děsný. Navíc mě při odběru ještě někam píchli, krvácela jsem, tam mi tam dávali tamponádu, aby zastavili krvácení, byla jsem na sále třičtvrtě hodiny. Fakt děsný. Tak jsem na jednu stranu i ráda, že máme tolik mrazáčků, aby z toho vyšlo ještě i druhé dítě, protože procházet tím ještě jednou, to se mi teda nechce.
22. čer 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Ano, máš pravdu, taky jsem ráda, že máme mrazáčky a doufám, že se z nich něco povede a nebudeme muset znova tohle podstupovat. Máme to docela podbobné :slight_smile: Jen ty ještě horší s tím krvácením. Jinak po odběru bylo všem holkám (bylo nás tam pět) docela dobře a jen já prosila o injekci na bolest.
Já chodím do Pronatalu a ty?
22. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné sluníčkové ráno všem(aspon teda tady u nás),
tak marcajdu jsem zase nestihla ,no jo no já jak si můžu přispat jsem hrozná jsem prostě noční pták :sunglasses:
koukám martiiik nás našla tak to je príma,,to je fajn ,že odpočíváš jen tak dál ,tak to budou nějaký mnamky když vaří chlap :wink:
Marcalko no vidíš a to bylo strachu,že přijedeš z lázní dom a mrskne tě hned mezi dveřma a on hezky bude čekat na teba,jinak si myslím,že to teda asi taky přes léto nestihnete,ale bude určo dřív jak v listopadu :grinning:
reny 40 folíků,holky hergot kde to berete já ani nevím jak ten OHS vypadá :sweat_smile:
jinak já už pomalu začínám čekat na svou kámošku červenou,ale nějak nejde holka,když jí člověk otevře dveře tak se loudá ,a když jí je zabouchnu tak leze oknem potvora :grinning:
22. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - Jo a mě pěkně trápí, ta červená kámoška. V neděli jsem si myslela, že mě jenom poškádlila a teď se pěkně rozjela, jsem jak přehrada, fakt že jo.
@reny - Já chodím do Reprofitu do Brna.

Holky, už jen dva dny do práce, a pak šest let volna, jupí...
22. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, konečně jsem našla nějakou rozumnou diskuzi nejen kolem ivf :wink: můžu k vám? :slight_smile:

pátý den píchám do břicha puregon a ve čtvrtek mám kontrolu, kde mudři zhodnotí počet vajec, tak snad jihc bude tak akorát :slight_smile:
22. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela tak ji pošly ke mě já na ní čekám :wink:
22. čer 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela hele ještě nemáš jedno odrozené a už přemýšlíš o dalším,když chceš být doma 6 let :wink:

@lucccy ahoj jasně ,že se můžeš přidat,kam chodíš do caru
22. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 chodím do ostravského Fertimedu, zatím to je v poho, tak snad se zadaří napoprvé... co jiného si přát, že? :grinning:
četla jsem, že jsi měla taky Puregon, dr. mi říkal, že stimulka bude trvat asi 10 dní, ty jsi píchala 14... myslíš, že mám tedy spíše počítat s více dny? :rolling_eyes:
22. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, teda tady se to rozjelo. To je dobře a vítám nové spolubojovnice!!!!!! Musím Vás všechny dočíst a pak písnu. Mezi tím teda musím ještě zfouknout nákup :grinning:
Tak zatím papa
22. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy to bude záležet na tom jak ti rychle porostou folíky mě rostly docela pomalu a nechal mě 14dní ,protože jsem tam měla nějaká menší a chtěl aby my jich dorostlo co nejvíc,abych měla hodně vajuch
teda hoklky vy jste snad pomalu všichni z toho druhého konce než já :wink:
@barbika ahoj ahoj ahoj :grinning:
holky já jdu do lékárny včera jsem si tam byla pro ten estrofen na sliznici a oni mě ho museli objednat tak musím znova do města ještě že to mám kousek :grinning:
22. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 uvidíme po čtvrteční kontrole, jak to mudři zhodnotí... snad bude těch 10 dní stačit... píchání injekcí není zrovna má oblíbená činnost... kolik sis píchala jednotek? já mám 150 IU ráno i večer

@barbika děkuji za přivítání :slight_smile:
22. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy - ahoj , prima, že jsi s námi, vítáme tě. IVF je sice hlavní téma, ale pravda je, že to není jenom o tom, probíráme vše, co nás baví a co nám ukrátí čekání.
Já píchala deset dní, takže je to u každého jinak, jak kdo zareaguje.
Mě před chvílí psala moje dr, nevím, proč mi op týden posunula cyklus, takže KET bude u mě až 13. nebo 14.8, jsem z toho vcelku napučená.
@evik31 - kámošku ti ráda pošlu, stav se tu pro ni, máš to kousek :slight_smile:
A jasně, že chci dvě, chci být doma pěkně šest let...
22. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy já píchala 200 ráno a 100 večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak jsem zpět z města v lékárně jsem zas nechala 200kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale holky takovýhle přášky jsem ještě neměla ,teda takhle balený jsem na to čuměla jak blázen
přiložila jsem foto to modrý jsou pilule :grinning:
tak takhle vypadá Estrofem
22. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak si to tu hned přidávám do oblíbených.
Dnes jsem nevydržela a po týdnu udělala ten nejcitlivější test co jsem sehnala, kde píšou, že po 7 dnech již zaručený výsledek! :slight_smile:
A bylo tam prd :frowning2:
22. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Marcel ve škole je přestávka,nebo jsi ještě doma :wink:
jinak ten mobil zahodím on prostě větší fotku neudělá hajzlík :grinning:
22. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
valkil nejmenoval se náhodou Women secret ten jsem měla taky :unamused:
hlavně jsme rádi ,žes nás našla,ale holka tohle nám sem nezaváděj takže 10den tam bude // :grinning: ju
neboj oni se třeba ještě objeví :wink:
22. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, to nas tu krásně přibývá :slight_smile:
ahoj luccy, tak já už píchám 13dní a straší mě, že jsou malé. no a taky jich tam je málo.. ale snad mě zítra potěší lepšíma zprávama..
já byla ve fertimedu v olomouci, ale utekla jsem, byli moc drazí a strašně mě tlačili do IVF bez vyšetření. a měla jsem po 2potratech, tak jsem to vyšetření hodně chtěla. a ve FN mi ho udělali a našli ureoplazmu, která zrovna potraty způsobuje, takže je přeléčená a snad to už pěkně donosím. .

marcelko, tap prapor stále vyvěěšený? evka ti dobře nabízí, pošly to k ní :slight_smile: hlavně ne k nám, tentokrát bych měsíčky hooodně obrečela..

teda reny, to jsou čísla, holky, to se nedivím, že vás bříško tak bolelo. to je výhoda těch mých pár, že jen cítím tlak, ale bolest ne..no, ale včera a dnes horomální dávka koňská, tak mi to taky možná začne :slight_smile:

marceli, tak na knížku v posteli se táááák těším, to budu mát problém večer usnout a ráno vylézt z postele.. to bude supr.. teda, pokud nebudu od ráne třeba zvracet, jak to měla moje mamka :grinning: tak koukám, že vaše včerejší pěkná chvilka přinesla ovoce a už se nebojíš o přestavbu:grinning: :grinning: no, ale hrubé úpravy miláčkovi naplánuj, u toho být nemusíš :slight_smile: ono to dá hodně práce než se začnou lepit kachličky a tak..

marti, tak to děláš dobře, že odpočíváš, to je potřeba a že hladíš a vítáš, to je ještě lepší!! mimískům to děla dobře a krásně se zavrtají a budeme se všichni radovat!!
22. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela ted mě tak napadlo proč ti ta dr. posunula cylkus to je nějaká blbost,to bude na dovolený a nebude se jí chtít makat nebo co jako :angry:
@marcajda hele to si člověče budeš píchat jak já těch 14 dní no výtej v klubu holka,ale bud ráda ,že nedoplácíš tak hříšný peníze jako já
já myslím,že už ti snad žádný hormony přidávat nebudou to by bylo asi hodně píchat si dýl jak 14dnů,já už jsem pak byla nafouklá jak pátrací balon :sweat_smile:
22. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcajdo: ahooj :slight_smile: musíš folíkům promluvit do duše a vynadat jim a porostou jako divé, já to tak praktikuju od první injekce :grinning:
ohledně Fertimedu - v Ostravě na výběr moc nemáš - buď Gyncentrum (ale tomu se snad vyhýbá obloukem každý, kdo trochu hledá na netu), nebo právě Fertimed, o FN v Olomouci jsem slyšela jen dobré zprávy, ale na dojíždění vážně nemáme s manžou čas... :frowning2: Já mám za sebou snad všechna vyšetření vč. průchodnosti (ok) a 2x negativní IUI, zatím je vše ok, tak snad se zadaří a s Fertimedem se v dobrém rozloučíme :slight_smile:
@evik31
ne ne, byl to tenhle: http://www.lekarna.cz/tehotensky-test-combo-ii-instant-view-1ks/

Břicho bolí, jak kdyby na mě šel zánět močáku, tak nevím, co si myslet :unamused:
@evik31 Estrofem mám doma už taky připravený. Jen já mám brát jeden ráno a jeden večer a tam je to označené po dnech v týdnu :o) Tak to bude trošku zmatek...
22. čer 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, už vás chvilku sleduju-na jiném témátku, chtěla bych se přidat :sweat_smile:
Je mi 28 a zrovna stimuluju na svoje první IVF :wink:
22. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů holky, no vás tady je :slight_smile:

manžílek přišel z obchodu a donesl nám melounka a větrník, prý pro mimísky... tak snad se jim u mne bude líbit :slight_smile: pro jistotu sem si dneska dělala testík, abych měla jistotu, že je čistě bílý a nepůsobí na něj léky, tak su spokojená s výsledkem, ale 7. den po ET už budu chtít, aby tam byly //... :wink: věřím, že teď už to dotáhneme do zdárného konce- stejně jako vy všechny :wink:

evi: no to sou teda léky :astonished:

valkil: třebas už zítra bude //.. den ode dne se to mění... vůbec nezoufej...

jo a holky, včera po ET mi sestřička říkala, že se jim poslední dobou stává v mnoha případech, že jim volají paní, že dostaly MS a že už ani nepřijedou na krev, ale v CARu jim říkají ať přijedou a pak polovina z nich je těhu i přes MS- tak to zní dobře, ne ? :slight_smile:
22. čer 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska: vidím, že jsi začala se stimulkou o den dříve než já a máš taky Puregon :grinning: jakpak to snášíš a už jsi byla na kontrole?
vítej Gambrinusko... do jakého CARu chodíš?
autor
@valkil oni jsou asi ty testy na jedno brdo,ale neboj já když jsem testovala 7 den a napsala jsem si do alba,že nic tak my jedna holčina odepsala,že ona testila 8 den a taky nic a ted nevím jestli 10,nebo 12 den na ni jukly // tak nevěš hlavu :wink:
@reny já mám taky brát jeden ráno a druhý večer tak to budem zmatkařit dvě :grinning:
@gambrinuska ahoj jasan ,že se můžeš přidat co si pícháš ty a kam chodíš (jsme zvědavý vid) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18: hmmm, to jsem o té MS vůbec nevěděla, jasně že to zní dobře :slight_smile: který den po ET jsi?
22. čer 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek