• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
ahoj holky,

gambrinuska: typ testu byl úplně stejný... tím to asi nebylo...
evik: nanučky nemáme a vzhledem k tomu, že sem doma už od 3.3 , tak pošupajdim do práce...ani nevím, esi půjdem do dalšího pokusu.. už asi nebudu chtít...
Marty: v Caru mi neřekli, že mám testovat- jdu na krev 3.7. ...
doufalka: je ještě možná brzy, ale u prvního IVF už tam bylo touto dobou to těhu vidět na testíku...pregnyl by to být neměl, jelikož 2. den po ET sem zkoušela test ( právě kvůli pregnylu) a bylo sněhobílo...

všem držím pěsti na kontroly, aby se všem hezky oplodňovala vajíčka a folíci pěkně rostly...
28. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, tak jsem se za vámi konečně od čtvrtka dostala, ale myslím, že ani není v mých silách vás dočíst :slight_smile:
ale pokusím se..

a už mám za sebou OPU. tak našli 3 vajíčka a zítra volám, jak se oplodnila.. spermiogram byl taky výborný, ale neriskovalo se a udělali vpoch spermie. tak jsem pořádně napnutá..
holky, máte fajn, že vám bylo dobře. mě dělali včera ráno, v deset jsem šla a bylo super, tak jsem se taky nacpala a po jedné mí začalo být hooodněš těžko. bolest břicha a pořádná motanice. a to jsem vzorně ležela. ale dnes už je dobře. celý den na terase pod slunečníkem a s knížkou..můj splněný sen :grinning:

marcelka už odjela do lázní? a Evik se mi taky toulá, to mi holky chybí..

martiik, ty už řádíš s testíkem? to jsi mě hodně předběhla. no, já to natahovala s pícháním. 16dní, br.ale ještě se nestresuj, ještě je obrovská šance!!důležitá je krev..
a mám radost, že je nás tu tolik, co jsme ve stejném stádiu, to pěkně pojede čárka za čárkou :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vás dočetla a seznámila se i s novými tvářemi.
eviku, moc pěkně jsi na mě myslela, to je fajn, že jste mě vyhlížely.. :grinning:
teda, ale mám trošku depresi z těch vašich odběrů. máte nádherná čísilka. ale na miminko opravdu stačí i jedno, tak snad to já s mýni 3vajíčky taky dobře doklepu. doktor mi hned hlásil, že mi víc jako dvě nezavede.. no, hlavně kdyby dvě byly. já bych moooc chtěla dvojčátka, taky mi už ty roky těžce utíkají..
jsme tu, koukám většinou přes třicet?

ach jo, těžce jsem se dostala k netu a všechny už asi spíte? no, však mi něco pěkného zítra napíšete. já jsem zítra doma a podle toho, kdy bude ET, tak bych měla zajet do práce napsat výplaty. zatím jsem doma na dovolené. no, ta mi vyjde i na příští týden a pak už bych to viděla na neschopenku. záleží, jak se budu cítit a jestli bude nějaká naděje, že to vyšlo..

je nahouby, že jsem doma sama, přítel jde ráno pod kudlu s kolenem, tak už je v nemocnici.. je mi to doma samotné hodně dlouhé. dnes mě ještě bolelo břicho, ale zítra se už taky asi půstím do úklidu, at se ten den pěkně překulí..no, záleží co mi zítra řeknou za zprávy, protože jestli budou špatné, tak bude po elánu.. držte mi pěsti..
28. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo. tak jsem se žádné z vás nedočkala.. mějte se krásně a doufám, že se za vámi zase brzo dostanu!! pěkně pište ať mám co číst :slight_smile:
Marcelko a moc pěkně si užij lázně :grinning:
28. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak kontrolu mám dneska za sebou :slight_smile: a vypadalo to nadějně, ža jenom počkáme na menses a začnu stimulovat krátký protokol a s tím jsem odjížděla z kliniky a asi za dvě hodiny mi volala sestřička, že teprve musí zažádat o další cyklus u pojišťovny a mám přijít ve středu tu žádost podepsat...a to jsem si zítra měla zajet jenom pro Puregon...takže se stimulace odsunuje :frowning2: ach jo :frowning2: snad to vyřídí brzy a v srpnu to stihneme....neplánovala jsem si kvůli tomu dovolenou....takže gratuluji dnes všem, co mají pozitivní zprávy a držím pěstičky....
28. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
:slight_smile: Gambrinuska : 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27.6-11folíků
:slight_smile: 78marcela : 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
:slight_smile: valkil : 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
:slight_smile: lucccy : 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, OPU 27.6. -14 folikulů
:slight_smile: martiiik18 : 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
:slight_smile: marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF, kontrola 23.6.
:slight_smile: marty154 : 1IVF puregon-krátky protokol,OPU 18.6.(10vajíček),ET 23.6.
:slight_smile: Anevin : 1IVF duben 2009 negativní,2IVF červenec 2009 ohs všechno zamraženo.V listopadu 09 KET negativni
v unoru 2010 KET negativni.19,6 2010 Ket odběr krve 3,7
:slight_smile: tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30.6.09. kratky protokol, ET 3.7.09 2 embryjka, nemáme nanučky,test negativ.,2 IVF+ICSI
kratky protokol,OPU 30.9.09, odsato 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv.ale nevydržel
HCG jenom 89, KET 15.11.09 ET 3 embryjka, test negat., červen 2010 dlouhý protokol,stimulace
gonal,OPU 28.6. 7 folikulů
:slight_smile: pierrette1: 1IVF duben 2010 krátký protokol stimulace Puregon+Synarel, OPU nebylo, 28.6.čekám na schválení a začínám krátký protokol s Puregonem
:slight_smile: doufalka: 28.6. OPU 26 folikulů
28. čer 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
:slight_smile: Gambrinuska : 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27.6-11folíků
:slight_smile: 78marcela : 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
:slight_smile: valkil : 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
:slight_smile: lucccy : 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, OPU 27.6. -14 folikulů
:slight_smile: martiiik18 : 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
:slight_smile: marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF,27.6. OPU 3 folikuly
:slight_smile: marty154 : 1IVF puregon-krátky protokol,OPU 18.6.(10vajíček),ET 23.6.
:slight_smile: Anevin : 1IVF duben 2009 negativní,2IVF červenec 2009 ohs všechno zamraženo.V listopadu 09 KET negativni
v unoru 2010 KET negativni.19,6 2010 Ket odběr krve 3,7
:slight_smile: tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30.6.09. kratky protokol, ET 3.7.09 2 embryjka, nemáme nanučky,test negativ.,2 IVF+ICSI
kratky protokol,OPU 30.9.09, odsato 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv.ale nevydržel
HCG jenom 89, KET 15.11.09 ET 3 embryjka, test negat., červen 2010 dlouhý protokol,stimulace
gonal,OPU 28.6. 7 folikulů
:slight_smile: pierrette1: 1IVF duben 2010 krátký protokol stimulace Puregon+Synarel, OPU nebylo, 28.6.čekám na schválení a začínám krátký protokol s Puregonem
:slight_smile: doufalka: 28.6. OPU 26 folikulů
28. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno
Ted jsem tu několik dní nebyla,chytla jsem od malého rýmu a kašel,tak jsem ležela.Venku vedro a já si dělám teplý čaj s medem :grinning: .Koukám,že mam co dočítat.Dnes jsem to nevydržela a udělala si test a byly tam dvě čárky,jsem nevěřila vlastním očím.
29. čer 2010 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anevin tak to gratuluji a to jsi ani nemusela na ket vid ,jo to má někdo štěstí :grinning:
29. čer 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin velká gratulace, tak ať tam ta čárka už vydrží. A kolikátý den ET jsi??

Jinak já jdu pomalu zabalit věci pro Tobíka a za chvíli vyrážíme do víru velkoměsta a já na kontrolu k dr. Tak jsem zvědavá. Odpoledne písnu jak jsem dopadla.

@marcajda držím palce, ať se Ti všechny 3 vajíčka krásně oplodní a máš z nich krásná embryjka!!
29. čer 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,to zas bude dneska pařák :grinning:
@marcajda budeme ti tržet palce,aby se udržely všechny a ty je měla brzy u sebe,pěkně odpočívej :slight_smile:
@anevin taky gratuluji,hlavně ať čárečky pěkně sílí!!!!!!! :slight_smile:
@pierrette1 tak to naštve,člověk se těší a pak kvůli pojišťovně musí čekat na schválení,tak snad si alespoň pohnou s vyřízením.
29. čer 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No je to náš 3Ket,už jsem ani nedoufala.Dneska si ještě skočím na krev,abych měla jistotu.Pořád tomu nějak menůžu uvěřit.Brečím doma jak želva.
@barbika 19,6 jsem měla ket a nechaly jsme si zavást dvě embrijka,tak doufám,že to budou dvojčátka.
29. čer 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka taky děkuji :slight_smile: za chvilku si budu volat, jak jsme na tom, už se nemůžu dočkat.
29. čer 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anevin no vidíš to a mě nějak uniklo ,že už ten ket byl :grinning:
asi nás tu je nějak hodně už se mě to plete :grinning:
ale drřím at drží jseš velká inspirace pro mě ,že ten ket jde :grinning:
a jak dopadla ta naše marcajda a Marcel v lázních,a Martiiik co ty jak se cítíš a kde máme další těhuly valkil :grinning:
29. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka tak držíme pěsti at jich je moc moc moc
29. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já se na chvilku loučím musím donést do prace lístek na peníze a konečně jsem si nezepomněla nechat napsat vycházky :grinning:
29. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:
@anevin gratulace ke // :slight_smile:
@pierrette1 to mi je líto, ale dočkáš se taky :slight_smile: vidím, že každé centrum to má jiné, u nás se vůbec pojišťovna neřeší, to si dělají v centru sami. Nemusíme si sami žádat a ani nic podepisovat a už vůbec na nic čekat, což je super.
29. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, člověk se tu chvíli neobjeví a pak má na dočítání 6 stránek.
To čekání je věčný. Navíc na těch testech je to pořád jen slabá čárka (dnes je to 14. den), ale po 12 hodinách je čárka pěkná, jenže to už není tak směrodatný. Ráno jsem to fotila po 10 minutách, tak večer mrknu, jestli je to ostré. Nevím proč čárka nesíli, jestli je to typem testů? Mám ty citlivější :unamused:
Víkend jsme byli mimo, dcera měla závody (je 8. v republice, musím se pochlubit). Pěkne jsme se na sluníčku připekli :frowning2:
29. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
martiiik18 - tak to mě moc mrzí, bojím se toho samého, kontrolu mám až za týden a je to strašně dlouhý… ale určitě zkus i jiné testy! Já si jdu dnes koupit ještě nějaké jiné :confused:
Gambrinuska, luccy, doufalka, tadelka - všem moc gratuluji k OPU. Pokud se to povede, budemem tu mít hned 4 maminy se stejným datem porodu! :wink:
Anevin - za // se raduju s Tebou, jen ať vydrží!
29. čer 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil Ale hlavně že tam je a neslábne ne.Tak si skoč do laborky na krev jako samoplátce.
29. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin
Já už jsem to na netu hledala, ale nějak nevím, kam si skočit. Ne každá laborka by to asi udělala, a do svého caru nejedu, jednak je to daleko a druhak tam maj teď zavřeno a malujou :confounded:
29. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil Já bych je obvolala a zeptala se a nebo nemocniční laborka ta jede pořád a pracujou tam přece jenom taky lidi a když jim to vysvětlíš a poprosíš a nenatrefíš na nějakou krávu,tak by to snad neměl být problém.
29. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil Moc gratuluju. Koukám, že jsi z Prahy. Pokud vím, tak tento test ti udělají v kterémkoliv odběrovém místě. Já jsem na tom byla před lety na Karláku, jak je ten doktorskej dům. Jo a vůbec nechápu, jak takovouhle zprávu můžeš v příspěvku napsat až na úúúúúúplnej konec. Já bych to vyřvala do světa a pak dlóóóóuho NIC :wink: :slight_smile: Sětři se. Je super vědět, že TO jde :slight_smile:

@pierrette1 Děkuju ti za přidáno do tabulky :slight_smile: Jen trošku musím doplnit: odebrali mi 26 folikulů, ovšem jen 7 vajíček bylo zralých a dalších 7 vypadalo, že by mohlo dozrát. Mám si volat zítra takže teď raději vlastně počítám "pouze" s těmi 7 kousky :wink:

@tadelka Tak držím palce co to jde a těžce závidím. Prostě to je všude jinak :confounded: Já bych si už tááák ráda volala.

Nevím, jestli to tu již proběhlo, ale asi jo... je to takové obecně známé, že dost spolehlivé jsou ty obyč. červené mamatesty. Jsou 2 v balení a stojí kolem 40Kč.

Mám chuť vám všem napsat, abyste se nestrasovaly a vyčkaly..., ale sama vím, že to skoro nejde vydržet. Vůbec si neumím představit, jak ten čas zase přečkám.

No a už nevím. Bára má dnes ve školce závěrečnou besídku a pak nás čeká zubař... To je děsný! Místo, abychom skočily do bazénu a ráchaly se a cachtaly, budeme se plácat v rozpáleném centru :unamused:
29. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valkil a co zkusit svého gynekologa,ke kterému normálně docházíš nemyslím car
29. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak zas mi okolo říkají, že na špatné zprávy je času vždycky dost, tak proč si za ně ještě platit :rolling_eyes:
A za ten tejden už to snad bude naprosto jasný. Jenže nevím, jestli to vydržím.
29. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil Tak to naprsto chápu. Je těžké to vydržet. Za rady typu, "...nesmíš na to myslet,.... nesmíš se nrvovat...., musíš myslet pozizivn...", tak za ty bych věšela :wink: I dkyž vím, že to všichni myslí dobře a nemohou říkat nic jiného...

Pierrette: Ještě jsem chtěla dodat, že se jedná o mé 4 IVF. První bylo v r. 2005 a z toho se v r. 2006 narodila dcera Bára, druhé IVF 07/09 - nepodařilo se oplodnit ani jedno vajíčko, 3IVF 03/10 2 embrya - neudrželo se ani jedno, 4 IVF 28.6.2010 OPU - 7 vajíček.

No nic, jdu poklízet.
29. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anevin teda gratulka // ty to napíše jako by nic a taková krásná zpráva :wink:
@valkil a kdy jdeš na kontrolu do CARu? myslim, že dokud ty // jsou na testu tak je to dobrý :wink:
Taky jsem holky pěkně nervní z toho jak se to dál vyvíjí a co se děje, je to děs to vydržet :pensive:
29. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že jsem to celé pomotala! Gambrinusko díky tvému příspěvku jsem si udělala jasno :grinning:

Anevin patřilo, že nechápu, jak to mohla napsat jen tak na konec příspěvku :wink: Když je to tak OBROVSKÁ zpráva :slight_smile:

A pro Valkil bylo, že by test měli udělat v každém doběrovém místě :wink: Ať tam půjdeš nebo ne, držím palce :slight_smile:

29. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět :grinning: volala jsem do centra, tak ze 7 se jim pocedlo oplodnit 4 vajíčka. Ve čtvrtek v půl jedné jedu na ET, tak snad to zvládnou všechny 4 :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek