• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@tonytony ještě vydrž alespoň chvilku:slight_smile: já se myslím testla 9 den večer a byla jsem bez PK.a byla tam slaboulinka čárečka.To mě ale tehdy doktor řekl ,že to moc obvyklé není, že je to velmi brzy.další ještě -pozor na Pregnyl,ten zůstavá v těle asi 10 dnů a dělá falešné pozitivní testy.Já bych počkala s tím testováním,je to zbytečný a třeba úplně zbytečně se vynervuješ:slight_smile:Prsa mě bolely taky tak 12 den:slight_smile:
6. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
při prvním kole jsem taky měla pozitivní test (po limitu, slaboučká čárka) .. bohužel to byly léky .. zkoušela jsem to někdy kolem 10 dne
6. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony no tak to uz toho mas take hodne za sebou :frowning2: ...ale ted to vidim pozitivne - priznaky na tehu mas :slight_smile: alespon teda podle mne laika :slight_smile:. Jinak to PGD jsem take zvazovala ale mudr i embryolozka mi to rozmluvili ze se pry dela rozbor jen na 6 zakladnich chyb ale ve skutecnosti je jich daleko vice a tak to PGB neni moc presne za tu cenu co to stoji :frowning2: hm...ale vidim ze tobe to naopak pomohlo a dokonce jsi i nejake vady mela odhalene. :fearful:
6. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap
Jo, já ještě určitě počkám, ani TT raději doma ještě nemám:slight_smile: Ale přijsde mi, že tohle je snad psych. nejnáročnější část IVF:frowning2:
No, já obdivuju holky, co mají za sebou x ůzných metod a snaží se třeba 10let a nemají ani jedno štěstíčko:frowning2: To bych já nezvládla a mají můj velikánský obdiv- i udržet v tom všem vztah, manželství- prostě klaním se:slight_smile: Věřím, že ale pak o to silnější vztah a štastí to je pak, když se to po tom všem jednou konečně podaří:slight_smile:
6. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju krásný večer
6. zář 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pěkný večer,
tak já se za vámi po dlouhé době dostanu a tu nikdo :frowning2: :frowning2: no alespoň jsem to pěkně dočetla,bylo toho celkem dost :slight_smile:

@rvasata teda jseš šikulka,laparku jsi vidím zvládla bezva,důležité je,že už víš,jak na tom jsi :slight_smile:

@tonytony vítám tě a přeji ti hodně štěstí :slight_smile:

@evik31 zdravím pracující,jak to zvládáš v práci ???

@kessinkaa jak se cítí naše těhulinka ???? :slight_smile: teda ty týdny tak utíkají :slight_smile: :wink:
6. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Ahojda,tak tebe jsem teda dlouho neviděla.jojo zvládla a jsem ráda,že to mám za sebou a vím,že mám to nejdůležitější naprosto v pořádku a co ty?
6. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky
@marty154 ahojky zlato,já si furt trpím,tak uvidím jak dlouho ještě!!Co ty a laparka??
6. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 ahoj no snažím se držet zuby nehty,ale kolí mě nějaká chřipka tak snad to bude v pohodě :unamused:
@kessinkaa čao pořád blindíš jo no to je hrozný co,já se byla se tchýní podívat na byt bude kupovat 1+1 a rozhoduje se mezi dvouma tak sem to byla zkouknout
6. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no já zatím laparku odkládám,dokud nebude mít car smlouvu s pojišťovnou,nedám za to 15 000Kč radši zkusím 2.IVF v dalším cyklu.

@kessinkaa teda kuřátko to neni možné,že pořád trpíš,to už je teda nekonečný :frowning2: no,ale hlavně,že to nějak zvládáš,myslím,že už jsi na to i zvyklá,ale lepší by to bylo bez toho,to určitě. :slight_smile: pěkně to musí otravovat život,že jo???

@evik31 no tak se drž,věřím,že po tak dlouhé době to neni žádná sranda,že jo???
6. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 a @rvasata a kdy do toho holky jdete znovu????? :slight_smile:
6. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 já začínám 2ivf už ted v září až dorazí mrcha
6. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no ještě jsem si nezvykla :angry: ,je to fakt otrava ......
koukej sem chodit víc,nebo dostaneš na zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa nééééé,nestraš mě teda :grinning: .Bojímmmm :grinning: Víš,já bych moc ráda,ani nevíš,jak mi to chybí,když tu nemůžu být denně s vámi,ale jsem hodně v práci.No to jsem zvědavá,kdy ti to skončí???A neříkala jsi do někde na kontrole nějakýmu Dr.???

@evik31 tak myslím tě budu následovat,mluvila jsem s Dr. a říkal,že budu začínat už 22.DC s nějakým sprejem do nosu.Máte některá zkušenost???A vychází to pokud přijde mrcha v termínu na 4.10. , tak se necháme překvapit :slight_smile: snad se nebude loudat :slight_smile:
6. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa teda koukám,že už jsi vybrala i nějaký jména - hezká volba :slight_smile: :slight_smile: Ellen a Kačka se mi též líbí,ale u mě vede zatím Neluška :slight_smile:
6. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak je na tom rozmarynek-tak mi to nějak uniklo???
6. zář 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 já mám před tím než to dostanu jet na ultrazvuk kvůly cystáma jinak až dorazí mrcha tak už od 2dc budu píchat gonal a brát prednison,já sprej nemám tak nevím
jinak jdu do hajan tak dobrou ve 4:00 vstávám tak musím něco naspat
6. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to jo teda,to stáváš ještě o půl hoďky dřív než já,chudáčku :frowning2:

No taky utíkám,máme na DVD ženy v pokušení,tak na tu jdu juknout.
Mějte se a hezký večer,zase se ukážu. :slight_smile:
6. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no já nelušku dát nemohu,to mám jokšírku :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

Tak, jak? Tak Jak? My jedeme do školky, čeká mě návštěva pratety, musím tam někde získat razítko, na potvrzení pro úřad, pak jít na úřad, kde dnes nejsou úřední hodiny, takže čekám, že mě budou chtít vyhodit... Pak nákup, úklid, v 15h. pro Barborku do školky a pak snad nějaký odpolední program. Začalo mě škábat v krku. Jo a taky jsem se asi zapomněla "pochlubit", že se mi po těch letošních stimulacích asi srazily kalhoty. Holky, já jsem jak vepř. Ale doslova. Kolik vážím ani nemůžu napsat. Stydím se sama před sebou. Je to šílený!

Tak už mě volá ta moje rampepurda, takže na ní vlítnu a jedeméééé:slight_smile:
7. zář 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem

@doufalka nech kila,kilama....taky jsem za ty roky snažení,nabrala.Byla jsem jak nudle,ale nemá cenu to řešit,bych se zbláznila!!!Koukni někdy,kolem sebe...ty 18náctileté holky,to je síla kolik mají pneumošek :grinning: :grinning: a nosí triko do pasu.
7. zář 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no jo já zapomněla.Tak ty prachy bych taky nedala.to je lepší počkat.No já jdu teďka na vyndání stehů a na kontrolu a pak bych měla dostat MS a pak hurá pro mrazáčky.Dokud jsem projetá :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 - ahojky, já jsem toto kolo začla sprejem ..násedovaly injekce
7. zář 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@evik31: budu moc držet pěstičky na 2.IVF... snad už Ti to vyjde.. já mám po laparce a před IUI ( zkusíme namíchat sperma manžela a dárce).. no a pak do lázní ( teda jestli je opravdu schválí) a pak 3.IVF ( teda možná)...

kdepak je Marcelka? musím vás nějak dočíst, abych byla v obraze..

co Marcajda? ta je jak na tom??

@rvasata: copak Ti zjistili u laparky? já měla vše v pořádku prý jen snad pravý vejcovod neprůchodný ( ale vpravili tam nějakou tekutina, která by ho snad mohla zprůchodnit), nebo to možná byl jen stah..jinak je ten vejcovod úplně v pořádku- jakože není nijak poškozený-žádné srůsty nic... ale prý už mi kontrolní laparku dělat nebudou protože to prý nemá cenu ( asi kvůli manželovýmu spermiogramu)...

@marty154 : ten sprej je Synarel a tím se začíná u dlouhého protokolu- ten sprej Ti utlumí v mozku tvoření přirozených hormonů- takové to utlumení Tvého přirozeného chodu jakoby...nevím jak to lépe napsat :slight_smile:

@doufalka : a copak Ty máš v plánu teď?
7. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy, tak u nás máme zase zimu jak prase .... Lepší už to asi nebude. Jaký den se od začátku MS se začíná stimulovat? Já jsem teď objednaná do Artu, ale nějak jsme se se sestrou nemohly domluvit, tak mi stimulka tenhle měsíc asi nevyjde :frowning2:
7. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jak je to možné???
7. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek - já jsem měl začít druhý den MS .. kdy jí máš celý den ... jde o to kdy to přijde .. pokud by to bylo někdy odooledne nechala bych celý volný den, .. pokud někdy z rána tak bych už ten den asi počítala
7. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se budu modlit, abych to dostala opožděně, ale moc nadějí si nedávám, protože to dostávám přesně jako hodinky :astonished:
@kessinkaa protože je to na prd, když čekáme ještě na urologa :slight_smile: Genetika nám dopadla dobře. Teď máme ve stejný den návštěvu urologa a pak i kontrolu, tak jsem si dělala naděje, že by se mohlo začít něco dít :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby bylo všechno OK :sweat_smile: Asi to ale jistí až říjen :astonished:
7. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 Ahojda,no laparka ... já mám neprůchodné oba vejcovody.Ta tekutina co tam vstříknul se nehla ani o bíď nikam.Ale jinak taky nejsou poškozené a není tam "tekutina"-ta je prý nebezpečná pro embrya tak jsem ráda a jinak vaječníky a děloha je O.K což je nejdůležitější.tobě držíím palečky
7. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek třeba to dopadne dobře,je na prd to odkládat co?Člověk už je připraven a pak zase čekat
7. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek