• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa víš, já vím, co sis zažila ty a ostatní holky a my chodíme do Caru teprve od června, takže by mi to čekání nemělo až tak vadit,ale jsem z toho nějak nervózní :angry:
7. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, koukam dneska to tady zije. ja uz jsem na detasovanem pracovisti na Suchdole - nasi uz jsou kousek od madaros hranic a tesi se jak v poledne hupsnou do lazenskych bazenu :slight_smile:.

ja uz mam za sebou ranni povinosti - vyvencit 2 psi, nakrmit 8 slepic, nakrmit dva psi a jednoho kocoura, vyvetrat sklenik a ted uz piju kavicku :slight_smile:. Budu tu do pristiho utery a tak jsme tu s Bodou jak na chalupe a pritom jsme vlastne jeste v Praze - Suchdol je vesnice pridana ku Praze kousek od Ruzynskeho letiste :slight_smile:.

Jinak ja jdu dnes na KO ve 3 odpo a tak vam podam hlaseni o stavu folikuliku az vecer :slight_smile:.
7. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak mně to nepřipadá divný, já bydlím totiž na vesnici, ale nadšená z toho moc nejsem :slight_smile: Jsem totiž vyloženě městskej typ :astonished: Slepice si ale nikdy nepořídím, ale taková domácí vajíčka, to je ale ňamka :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 ja take beru sprej do nosu - je to Synarel. To je aby ti potlacily tvorbu tvych vlastnich hormonu kdyz si budes pichat ty v injekcich. Jinak je to super - o jednu injekci mene - hodne holek to bere v injekcich a nemam z toho naprosto zadne vedlejsi ucinky - takze neboj :slight_smile:.
7. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jejda ty mas Yorksirku? A jak je velika takova ta mala a nebo trochu vetsi? Ja jsem nasim poridila bertika je to Yorksirek na vyssi noze - delame si srandu ze ma trochu krve ze srnky ale jinak vypada a chova se jako typicky Yorksirek - jen ma 4,5 kg :slight_smile: ale zase je to alespon trochu kus psa :slight_smile: hahahaha
7. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek hahaha no ja jsem zase vesnicky typ zijici ve meste. kdyz ti reknu ze mam vystudovanou stredni i vysokou zemedelku tak to asi mluvi za vse :slight_smile:. navic oba moje rodice pochazi ze statku kde doma byli kone, ovce prasatka a tak si tady z toho udelali male hospodarstvi - do nedavna meli jeste kraliky :slight_smile:. Mne to nevadi naopak , ja v tom vyrustala a tak jsem v poho ale jenom na tyden !!!!! Mit to doma bych taky nemusela :slight_smile: hahahaha
7. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek manžel na příští rok plánuje králíky :grinning: Takže nás čeká sušení sena a už se na to těším :confounded: My máme teď jenom jezevčíka a andulku a bohatě mi to stačí :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny moc zdravím a držím všem moc palečky v dalším boji k cestě za mimískem:slight_smile:
Já nevím, co se děje- od včera mi je najednou děsně zle- je fakt, že jsem včera poprvé od ET vyrazila ven na cca 2km procházku, chytilo mě pak večer břicho a do toho děsně, ale hl. děsně bolest hlavy- celou noc i teď mě bolí jako střep- na to vůbec netrpím a taky už asi 4 dny to pálení žáhy a pocit na zvracení- to taky neznám- ani z těhu ani z nporm. života, zato prsa vůbec nic:frowning2:
Tak nevím, co si o tom myslet??? Neměl jste někdo něco podobného? Jsme dnes 7. den po ET...
7. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jo mám jokšíračku mrňavou 2 kg,možná ani né.
7. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak to je takova ta do kapsi :slight_smile:...ale musim rici ze si yorksirci ziskali me srdce vzdycky jsem se na ne divala jako na ty fifnky ale uz si to nemyslim - jsou to bezva psi!!!!
7. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek já už mám třetího,miluji to plemeno :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony v klidku to by mohlo byt tehu - je tezke takhle presne urcit diagnozu protoze kazda to tehu proziva jinak a ma jine reakce. jestlize se stresujes tak mozna vazne testni uz dnes nebo zitra a budes vedet. A nebo uplne nejlepe skoc si na krev - stoji to 200 Kc a hned vis na cem jsi :slight_smile:. Hlavne se nenervi - to je zakazane :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tady je ten nasich certik bertik :slight_smile: - je to nalezenec - dozvedela jsem se o nem na internetu - nekdo ho nechal v Usti privazaneho pred Teskem a tak jsem pro ne hned jela a nasi si ho osvojili :slight_smile:.
7. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky ja jdu pracovat tak se pak odpo ozvu.
7. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jsou nádherý oba,já zvířata miluju
7. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa a takhle je tu ted dopo siesticka :slight_smile: . chlupaci chrni a ja padim do prace.
7. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek fakt dobrá fotka :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se cejim tak nafoukle ... ale nikc enic nebolí ani nedloube .. nemam zatim žádný pocit .. :unamused: . ale zas je od soboty dost brzo co ? :grinning:
7. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky - koukám,že kdykoliv přijdu nikdo tu není - a já mám ráno v práci frmol :unamused: nevím jak je u vás,ale na ostravsko svítí a hřeje sluníčko :slight_smile:
@tonytony jsi dobrá,já bych to bez testu nevydržela - dokonce jsem šla jako samoplátce na krev - jsem rapl :grinning:
jdu si vás teda dočíst - hezký den všem :dizzy_face:
7. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek hodně štěstí na kontrole:slight_smile:
7. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Toto období bývá nidace(uhnízdění) embrya a to bolí jako.... :sunglasses: .alespoň já to cítila. :wink: někdo to má 6 den a někdo 7.den - bolelo to strašně.Klid:slight_smile:
7. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek nádherný hafíci:slight_smile:
7. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 ahoj Jani jak se vede, jak se cítíš???
7. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap nazdárek,cítím se fajn,dnes v noci jsem nemohla spát :cry: mám hrozně živé sny - dost strašidelné :astonished: je to hnusný pocit - když mě probudil jeden sen,přitulila jsem se k manželovi a bále se usnout,jenže jsem usnula a opět mě vzbudil další sen a ještě strašnější - nevím čím to je,ale fakt hnus....co ty?
7. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Jani nebereš žádný léky, někdy tohle můžou zapříčinit prášky a nebo ti pracuje podvědomí.To je normální,pokud se nečeho třeba bojíš atd....:wink:
7. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap píchám si jen fraxiparin - je to na ředění krve....bojím?no já nevím čeho?snad aby bylo miminko v pořádku,ale to asi každá znás :confused: nevím,snad to bude dneska dobrý :confused: jak se cítíš?
7. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 bojíme se všechny a podle mě ten mozek pracuje aniž bychom, si to uvědomovaly,pak se to může projevit ve formě snů.Nic to není neboj:slight_smile:
No já se cítim každej den jinak. Občas mam divné noci.Včera jsem prohekala celou noc.Bylo mě divně,jakoby když se moc napiješ alkoholu a jdeš si lehnout.Tlačí tě žaludek a takhle to bylo až do rána.Nezvracela jsem ale:slight_smile:Jinak mě tedy bolí ty prasa a začínají hodně natýkat.Tak si je mažu:slight_smile:To je plus:slight_smile:neuškodí mě to bay mě trochu vyrostly.A jsem asi víc unavená jako normálně.V neděli jsem spala až do 3 odpoledne.Jinak třeba dnes celkem dobrý.Skoro nic mě neni. :grinning: už se nemůžu dočkat toho 16.9 bojim se ,ale už to chci mít za sebou:slight_smile:
7. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jj to znám,stavy jako po flámu - k tomu pachut v puse,já i po ránu zvracela - ted je to lepší,jen ta pachut zůstává :frowning2: blinkám tak 3x do týdne,ale většinou už jen večer - vadí mi určité pachy,ty se za celej den nastřádají a večer to jde ven....včera mě pro změnu pálela žáha - to bylá hrůza už od rána,ta hořkost je ble :frowning2: nevěděla jsem co sníst a čeho se napít - manža mi dal nějakou cucací tabletu,myslím Rennie se začátku to cucání bylo fajn,ale pak jsem vycumlala ten mentol a cucala jsem jakoby sádru :frowning2: skončilo to v míse a žáha pálela nadále :zipper_mouth: fuj....jinak ano i my prsa pěkně povyrostly - jako by byly silikonové :slight_smile: kdyby tak zůstaly,že? :dizzy_face:
7. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 ptala jsem se kamarádky a prej je to pálení žáhy je úplně normální v určitém stadiu.Já tohle mám zatim ok.JOJO musíme to vydržet ,nic jinýho nezbývá. :wink:
7. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jasně že ano :grinning: fičím něco udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: pa
7. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek