• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@jancica74 Zatim :wink: ja tady taky dnes mám celkem napilno.Opatruj se papapapa :slight_smile:
7. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky zdrávím,ale za chvilku pádím k dr. na preventivní prohlídku z práce a vůbec se mě nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahoj Eviku,NEZAPOMEN JE UPOZORNIT NA TY LEDVINY!!!!!!!!!! :sunglasses:
7. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martiiik18 taky se m odlím ,aby to už dopadlo kasička se tenčí,jinak ti přeju,aby ty lázně ti dopadly a ty jsi si krásně odpočala :wink: a pak se to podařilo :grinning:
@marty154 jo vstávání mě nebaví,ale zas jdu brzy domů :grinning: aspon to ted trošku utíká
@kessinkaa a jaq k je tobě zase blivno,asi jo vid
jinak těm co čekají // a ,nebo bojují právě se stimulkou přeju hodně štěstí a samé dobré zprávy a jakpak se má asi Petronela nějak dlouho se chudák nehlásí,že by byla ještě v nemocnici?

@doufalka no ty jseš doma ,ale den máš víc nabytý než já v práci :grinning:
Rozmarýnek a jak jde píchání hormonků :grinning:
@baronek budu ti přát ,aby jsi to s tou stimulkou stihla tento měsíc :wink:
a ted už padím k dr. a pak se zas na vás juknu
PÁ PÁ PÁ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 jo myslím na to neboj :wink:
autor
pak dám vědět :sunglasses:
@evik31 ok :slight_smile: hodně štěstí :slight_smile:
7. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky posílám odkaz na krásnou slovenskou písničku,hned mě pozitivně naladila
http://www.youtube.com/watch?v=F7oLXGKHNcs
7. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak hlásím příchod od dr. mám vysokej tlak a v moči trochu krev,tak vzhledem k mým ledvinám mě posíla na kontrolní vyšetření na urologii tak asi v pátek tam sjedu to berou bez objednání,no jestli mě něco najdou tak se zřejmně ivf posune ,nebudu si píchat hormony ,když nejsem v poho,třeba proto to poprvé nevyšlo jinak dělal i ekg a srdce mám prý jak zvon
7. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ty jo,tak mazej za včasu.....
7. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 a při tom prvním IVF jsi měla problémy s ledvinama?
7. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem nazpet z CARu takze folikuliku je tam nakonec vice nez jsme puvodne napocitali - dneska jsme napocitali dobrych 13 kousku s velikosti od 14 - 15 mm a sliznice 9 mm. Dalsi KO ve ctvrtek a na 90% OPU v sobotu :slight_smile:. tak ja zase letim - musim dnes pracovat doctu vas vecer.
7. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek krásná úroda a sliznice taktéž - vše připraveno na mimouška :grinning:
7. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - to je krásné číslo :grinning:
7. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 asi už tam něco být muselo při 1ivf,když už tu ledvinu ted cítím no v pátek tam berou bez objednání a pofrčím,ale jestli tam něco bude a nebo nějaký zánět tak se to ivf nejmín o měsíc určo posune :unamused:
ale zdraví je ted pro mě přednější,čekaly jsme dlouho tak budem muset jinak ještě chvilku vydržet
7. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to je jasný - aby byl pozitivní výsledek - musíš být ok hlavně ty :wink:
7. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - až budeš ok pujde to samo :slight_smile: a bude s tebe šťastná mamča :grinning:
7. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74
@clera no já doufám děvčata už ted mám z toho hrůzu :confounded:
7. zář 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc, je mi už o malinko lépe, ale žádná sláva... Kdyby to ale měly býtr ty dobré příznaky, tak to těch 9 měsíců klidně vydržím- to zase jo za ten výsledek...

No, já mám obavy, že ze strachu nebudu schopná odtestovat ani po zadaném termínu, jak se staršně bojím toho verdiktu:frowning2: Jsem strašný strašný srab:frowning2:

Ještě mám asi blbý test- mám mamatest tu 10ku a našla jsem, že ukazuje dost často falešně pozitivně, takže to by pro mě vůbec bylo to nejhporší zklamání po tom nadšení, takže asi budu muset pořídit ještě jiný:frowning2:

Jaké máte s jakými testy zkušenosti? Čím testujete vy?

7. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek
MOc gratuluju k úrodě, ať se daří dál takhle krásně:slight_smile:
7. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap
Díky, kéž by to bylo ono:slight_smile:
7. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony - pokud je to ten v růžové krabičce tak ten, ale všichni chválí .. tak nevim ... no a nejjistšjší bude když se vnutíš k MUDr. a necháš si udělat krev .. občas je to ještě odpoldne jinde do druhýho dne :grinning:
7. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, oni jsou právě asi 2 typy mamatestů- 10 a 25 a ten 10 to prý dělá sem tam falešně pozitivní a já právě mám ten:frowning2: a 2ks v jedné krabičce, takže o to víc se tímhle bojím testovat, takže asi koupím jiný:frowning2:
Jinak k dr. mám fdakt strach ještě větší:frowning2:
7. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony já taky použila mamatest 10 - později 25 :slight_smile:
7. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já protože se mi v květnu ukoazoval test pozitivní ale až po limitu jsem šla rovnou na tu krev .. a bylo hned jasný že je to tam kde jsem si myslela :unamused: ... ukázalo se akorát jak sjou léky prevíti
7. zář 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahojda,co to čtu?Tak ať to nění nějak vážně s ledvinou.Musíš být fit do dalšího bojeeeeeee :grinning:
7. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zjistila jsem, že ty 25 se už prý nedělají???
7. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony to nevím,ale taky jsem to slyšela......já je ještě koupila - určitě budou mít zásoby v lékárně - teda u nás ano,ale my máme 3 ve městě....
7. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no já se obávám,že boj se přesune na jiný měsíc zítra asi cinknu do sanusu,abych věděla co a jak a domluvila se sním jestli my aspon zkoukne ty cysty než budu vědět v pátek jak to vypadá
7. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak to asi bude nejlepší.Ono musíš být absolutně fit.To na to taky může mít vliv a hlavně s ledviny to není sranda.Ty na to trpíš?
7. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek