• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
ahoj holky tak jsem tady.....@evik co to slysim :frowning2: hm ale to muze byt klidne i akutni zanet (ne chronicky) a tak po antibiotikach budes zase jako rybicka :sunglasses: . jen je blbe porad to oddalovat a porad na to cekat - to leze na mozek :frowning2:.
7. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek krásná práce :grinning:
@evik31 jeden měsíc navíc už nic neznamená, hlavně abys byla v pořádku :slight_smile:
7. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata bohužel jo už jsem byla 2x na drcení kamenů nic příjemného a at my nikdo neříká,že je to pitným režimem,já piju těch 2,5 l denně a v létě i víc a nesolím a nekořením a chríním si záda tak to musí být v něčem jiném ,no přála bych si aby to byl jen nějaký zánět,ale spíš si myslím,že to zas bude šutrák :confounded:
holky tady jeste porad maji 25 testy ale ja si kupuji 10 ty mamatesty - vsichni je doporucovali a tak je pouzivam.
autor
@baronek
@rozmarynek měsíc nebo dva navíc nic neznamenají bude hezký dáreček pod stromeček :grinning: ale je to prostě pech :frowning2: no jsem zvědavá na pátek teda
7. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek já myslela,že jsi si testy objednávala po netu ,nebo to zas byl nekdo jinej mám v tom chaos
7. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dobrou jsem nějak znavená lítala jsem s tchýní kvůly novýmu bytu a byla jsem s ní v realitce a pak jsme jely zamluvit a zaplatit do krámu sporák a varnou desku do kuchynský linky a mám toho plný brejle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jeee holka zlatá tak ty si to vychutnáváš teda.Já tomu teda nerozumím,ale to asi tím pitným režimeme nebude.Tak atakuj na doktora,aby zjistil jak tomu předejít.Nebo nevíím.Hlavně,aby jsi netrpěla
7. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ne mas to dobre - ano mam 15 testiku z netu a dva mamatesty co mi jeste zbyly z minula - zatim sem testovala jenom s mamatesty na ty nove nebyla jeste prilezitost :slight_smile: snad tento mesic uz prijdou do frcu :slight_smile:
7. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony já používala taky ten 10 a koukej:slight_smile:je dobrej!
7. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap
A kolikátý den po ET jsi ho použila???
7. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony nejsem sice IIlenkap,ale já ho použila již 7 den - byl tam sice jen duch viditelný pouze na balkoně,ale byl tam,a pak jsem testila denně,každý den to sílilo :slight_smile: hodně štěstí :grinning:
7. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony jo a bylon to tím MAMATEST 10- citlivost :slight_smile:
7. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky koníkovky :slight_smile:
@evik31 to je hrůza ty ledviny,snad tě dají do kupy a budeš pokračovat.
@rozmarynek jako pěknou úrodičku máš,jen tak dále.
@jancica74 jak se cítíš,já všelijak :unamused:
@lllenkap už zvracíš,jak jsi chtěla :wink:
8. zář 2010 v 06:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @kessinkaa a ty už nezvracíš, jak jsi chtěla? :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek vtipálku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to víš,že zvracím :angry:
8. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky - u nas vse nakrmeno poklizeno - pipky uz behaji po zahrade a chlupaci spinkaji po snidani :slight_smile:.
Z urodicky mam obr radost - pri minulem UZ jsem byla sklamana - pri mem 60% odpadu by toho z 8 folikuliku moc nezbylo a tak 13 je jiz jine cislo !!!!!! To se mi mooooooooooooc libi :slight_smile:.

Holky tuto stymulku prozivam uplne v poho, nenatekla jsem bricho neboli asi si telo zvyklo coz je dobre pro mne ale folikuliky jsou trochu lenivejsi ale co zase budou vice dopecene, ne? Zitra dalsi spehovani jak zase povyrostli a jestli teda OPU v sobotu a nebo az v pondeli ale mudr to pry vidi na tu sobotu :slight_smile:.
8. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek už aby to bylo,chci aby už byl zase někdo těhotný :wink:
8. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa joj kdyby bylo jen na me :grinning: tak uz mam pupek jak horu rip chichichi ale beru si tve prani k srdci a folikulim to tam dolu vyridim :slight_smile: hahahah

Holky ja vyrazim do prace - napojim se z kanclu - chlupaci uz spinkaji po snidani a tak ja padim pracovat.....
8. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám radost, nemám klíšťovku :astonished:
@rozmarynek já netušila, že se před odběrem chodí tolikrát na kontrolu :wink: Hlavně, aby mi na to stačila dovolená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek strasne zalezi na CARu - vsude je to jine - normalne se chodi 2 x na UZ ale diky tomu ze se mi folikuliky trochu flakaji s rustem tak musim jeste jednou :slight_smile:.
8. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: @rozmarynek chlupáči jsou sladcí
8. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak to je dobře a kdy začínáš
8. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: @kessinkaa to právě nevím, ale v úterý jdu na kontrolu a zrovna to budu mít, tak by mě mohl objednat na ten 14. den, kdy je ovulace a další měsíc stimulka. Snad to půjde jak po másle :grinning: Bojím se, že si to maluju moc růžově
8. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jen si to maluj....ono to vyjde
8. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem
8. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa pořád ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek taky jsem byla v sobotu:slight_smile:šťastnej den:slight_smile: :wink:
8. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony úplně ten první 9 den v 8 hodin večer- bylo to ale opravdu slabé,tak jsem ho do alba ani nedala,ale byla tam :wink: A neměla jsem prodlouženou kultivaci,což taky podle mě hraje roli.Jinak jdi na krev,pak jedině budeš v klidu.Já totiž dokud to neměla z krve,tak jsem tomu pořád nevěřila a teď dokud nebudu mít srdíčko ,tak to mam stejně :slight_smile:
8. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap
No, tak to já vím, že pro mě ještě větší nervy pak ev. budou právě na tom UZ kvůli srdíčku:frowning2: Mám za sebou zmlklé těhu a nechci ten šílený hnusný pocit zažít už nikdy znova- těšení a pak veliké zklamání, takže pro mě stejně až bude srdíčko, bude teprve líp a jistota, až miminko vykoukne na svět, do té doby se budu jen bát:frowning2:
8. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek