• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@jancica74
Moc díky:slight_smile: Já jsem dnes 8.den po ET, takže ještě fakt počkám minim. do zítra nebo pátku- raději:frowning2:
8. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Jojo je to prostě hrůza to čekání.Taky se bojim.Řekl ti tehdy někdo proč se to stalo a kdy ti na to přišli?měla jsi přesto tehu příznaky nebo naopak?
8. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony - já teprve 4 den .. vůbec to neutíká :confounded:
8. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec, je to děsný:frowning2: Naopak se toho dne D, kdy budu testovat tak bojím, že bych fakt nejraději, kdyby za mě mohl čurat manžel a až pak mi přišel říct výsledek:frowning2:
8. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony - obávám se že je to zas na nás :slight_smile: taky bych raději buď hned do hodiny já, nebo pak už vůbec ať to zjistí někdo jinej
8. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap
Hele nevím, měla jsem i jedno biochemické:frowning2: To bylo teda psychicky trošku lepší:frowning2:
Nikdo neví, takže vzhledem k tomu, že opakovaně, tak bylo doporučeno to PGD a já ho i chtěla, aby se to zbytečně nevleklo a zase bezúspěšně:frowning2: To TI nikdo neřekne, čím to bylo- spíš jen, čím by to mohlo být- každopádně díky tromu vzniklo to podezření, že může být problém v těch chromozomech embryí, která s eprostě neudrží, protože jsou vadná, takže to vlastně teď to PGD i tak nějak prokázalo, z těch 6 vyšetřených, bylo jen 1 dobré:frowning2: Ostatní měla genetiku- chromozomy různě pomotané- některá asi víc, jiná míň, což by prý nemuselo vůbec kdy vadit, ale oni chtějí zavádět jen ta embrya, která jsou jistojistě v pořádku, což chápu a i já to tak chtěla:slight_smile: Jen aby teď právě tohle zdravé vydrželo:frowning2:
8. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera
Ty se směješ, jenže fakt by to bylo pro mě nejlepší, byť srabácký:frowning2: Jenže on je zase slepej- i s brýlemi prd vidí, takže bych stejně luštila nakonec já:slight_smile:)
8. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony - já se směju protože jsem to tak v květnu cítila :grinning: a nemyslim že te´d to bude jiný :grinning:
8. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Jasný.A vy jste si dělali genetiku s mužem?Já ji za sebou mám i manžel a máme to v pořádku. Ale tady ještě může jít o něco jinýho vid?Genetika embrya nemá asi nic společnýho s genetikou potenciálních rodičů?
8. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony vydrží!!!!!! :wink: je to pašák:slight_smile:
8. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, genetiku ne, my šli rovnou na embrya... Genetika je zdlouhavá a já chtěla už moc a hned:frowning2:
8. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony takže vy za sebou nemáte normální genetiku? :pensive:
8. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne, ne, pravděp. by se nic ani nenašlo a hlavně- trvá to docela dlouho, nemalé peníze taky a proč, když se dají vyšetřit embrya- ano, pokud by pořád bylo vše špatně, tak pak třeba by i na to došla řada, ale vzhledem k tomu, že už zdravé dítě z přirozeného( no ne úplně- ale šlo jen o stimulaci ovulace léky a trošku hormonální úprava moje) početí máme, tak prostě jsme se na to vykašlali a řešili to tím PGD- aspoň pro teď...
8. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
Ne, ne, pravděp. by se nic ani nenašlo a hlavně- trvá to docela dlouho, nemalé peníze taky a proč, když se dají vyšetřit embrya- ano, pokud by pořád bylo vše špatně, tak pak třeba by i na to došla řada, ale vzhledem k tomu, že už zdravé dítě z přirozeného( no ne úplně- ale šlo jen o stimulaci ovulace léky a trošku hormonální úprava moje) početí máme, tak prostě jsme se na to vykašlali a řešili to tím PGD- aspoň pro teď...
8. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony tak to jo, my přirozeně určitě nepočneme, takhle nám to alespoň řekli, takže genetika byla základ :sweat_smile:
8. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím ženy :grinning:
tak jsem vcás dočetla a jdu dát vařit bramborky na kaši a osmažím hermelínek a pak zas najuknu chvilkama dnes to v práci docela uteklo,ani se nenaděju a bude pátek :grinning:
8. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sem tam na vás nakukuju, akorát se poslední dobou moc nezapojuju. I když na vás všechny moc myslím. Začínám se vcelku nudit, už by asi byl nejvyšší čas nastoupit do práce. Ještě 14 dnů se nudit budu a pak asi pofičím. V pátek jdu na ten můj třetí transferek a pak bude vymalováno.
Ještě se musím pochlubit, včera jsem na mém novém kolečku ujela 40 km. By mě nenapadlo, že něco takového vydržím. :grinning: :grinning: :grinning:
Dnska jse se zase z nudy pustila do vaření, udělala jsem italský těstoviny, nevím, co mám zítra kuchtit, nevíte? |Nějaké maso se zeleninou, jenže nevím už jak, nějak nově. Furt dělám směsi a už mi to leze i ušima.
8. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony muzu se zeptat kolik jste za to vysetreni emryii dali? tady je to silene drahe - mam dojem 11.000 za jedno embryo.
8. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela držím pěsti :grinning: Musí to vyjít :sweat_smile:
8. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no tak to se hodne deje - jestli jsi jdes v patek pro emryjka do pupilu tak to je super zprava!!!!!!! No tak to dej hned vedet jestli se pekne rozmrazila a az budou v pupiku :slight_smile:!!!!!!!
8. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja uz ztracim pojem o tom kdo se ted na co chysta :frowning2:. nehodime sem jen takovou zkracenou tabulku s tim na co se kdo ted chysta - ne to co ma za sebou to je moc dlouhe..... neco jako:

:sunglasses: Rozmarynek...IVF stimulka ....zitra (9.9) KO folikuliku ....sobota (11.9) pravdepodobny OPU.
8. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek já se do tabulky přidám v úterý, až budu vědět, co a jak :sunglasses:
Na tabulky je expert doufalka, ne? Kdepak ji máme? :grinning:
8. zář 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek
Je ton 15000 za 3 embrya jako základ a pak každé další 1 embryo=5000.
8. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony no tak to je super cena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je v Brne vid? tak Tady v Praze v GESTu je to teda o mnoho vice - asi tim ze oni sami to nedelaji ale nekam posilaji kdezto v Brne na to maji sve lidi :slight_smile: hm.....dobre vedet :slight_smile: ikdyz ja zatim dojizdet do Brna neminim ale niikdy nerikej nikdy :slight_smile: hahaha
8. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:sunglasses: Rozmarynek...IVF stimulka ....zitra (9.9) KO folikuliku ....sobota (11.9) pravdepodobny OPU.
:sunglasses: Evík...ve stádiu čekání na 2ivf
8. zář 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek takhle jsi to myslela
8. zář 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo jo presne tak
8. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prehled:

:sunglasses: Rozmarynek...IVF stimulka ....zitra (9.9) KO folikuliku ....sobota (11.9) pravdepodobny OPU
:sunglasses: Evík...ve stádiu čekání na 2ivf
8. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no u mě je to krátké a opravdu zatím stručné :unamused:
8. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek