• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
přehled:
:sunglasses: Rozmarynek...IVF stimulka ....zitra (9.9) KO folikuliku ....sobota (11.9) pravdepodobny OPU.
:sunglasses: Evík...ve stádiu čekání na 2ivf
:sunglasses: Baronek ..ve stádiu čekání na 1. ICSI
8. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 u mně ještě stručnější :astonished:
8. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prehled: streda 8.9.2010

:sunglasses: Rozmarynek...IVF stimulka ....zitra (9.9) KO folikuliku ....sobota (11.9) pravdepodobny OPU
:sunglasses: Evík..................ve stádiu čekání na 2ivf
:sunglasses: 78marcela.....3 KET v patek 10.9 ET
:sunglasses: clera.................4 den po ET
:sunglasses: tonytony...........8 den po ET
8. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí

Prehled: streda 8.9.2010

:sunglasses: Rozmarynek...IVF stimulka ....zitra (9.9) KO folikuliku ....sobota (11.9) pravdepodobny OPU
:sunglasses: Evík..................ve stádiu čekání na 2ivf
:sunglasses: 78marcela.....3 KET v patek 10.9 ET
:sunglasses: clera.................4 den po ET
:sunglasses: tonytony...........8 den po ET
:sunglasses: Baronek ........ve stádiu čekání na 1. IVF - ICSI
8. zář 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek ale ty se určo dočkáš dřív :wink:
8. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a rozmarýnek se rozjela s tabulkama :grinning:
8. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 přeji nám oboum co nejdřív :grinning:
8. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tim ICSI myslis jako prvni IVF pri ktere si nechatu udelat ICSI, ze?
autor
@baronek nápodobně :grinning:
@evik31 no musim kdyz nam doufalka jezdi po pratetach a babickach o ktere se musi chude starat a tad asi nekde vyzvedava barunku ze skolky - tak jen rychle zaskakuji protoze uz mam gulas v tom komu mam ktery den drzet palce :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no jo nějak zahálčí a to prej,že bude dávát každý den sem tabulku no nějak na to zapomněla :grinning:
8. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Jo já budu mít ICSI, protože spermie budeme získávat operativně - Mese,tese :sweat_smile:
8. zář 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - dobrá práce ... zasloužíš pochvalu :grinning:
8. zář 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek je, moc díky za krásný přehled- hned je vše líp vidět:slight_smile: Koukám, že černý Petr je teď fakt zrovna na mně, co? Myslím tím, že budu 1. testovat:frowning2:
8. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Krásné tabulečky, to je fajn, že mám ted taky přehled, šikovná holka :wink: :wink:
@tonytony Jaký černý Petr? hezky přebereš štafetu po Lence, která už těhulka je.Teď jsme na řadě my ostatní, tak pěkně pokračuj v těhu vlně,ať na ni taky můžeme naskočit.
8. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer.co je nového?Nedočítala jsem
8. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela
Kéž by, ale dnes mi pro změnu není vůbec nic:frowning2: Fakt každý den naprosto jiný... Nechápu...
Říkala jsem si, jestli se fakt nemám testnout už teď a pak denně a ev. se s tou / smiřovat postupně a nebo pak být příjemně překvapená třeba za pár dní:frowning2: Co myslíte? Mám strach, že se pak totálně sesypu, když už to bude defintivní ten 12.den po ET:frowning2:
8. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony já bych to nevydržela a test udělala, znám se :sweat_smile: :slight_smile: :frowning2: Ale pravda je, že to není stoprocentní výsledek :grinning:
8. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
DOBROU NOC DĚVČÁTKA :grinning: :grinning: :grinning: ZÍTRA NA ČTENOU
8. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás ženy:slight_smile:

Za sebe říkám, že bych testla dřív, abych byla, jak ty píšeš, připravená na tu jednu mrchu... no a vlastně tím pádem i na mrchu. Ale je nás tu takových asi menšina:wink: Jinak k těm testům: jak některé holky píšou na diskusích, že ty s citlivostí 10 jeou falešně pozitivní, tak to je kravina. Ten test je tak citlivý, že prostě zachytí ten těhotenský hormon hrozně brzy. O těhotenství se jedná, ale velká část těch gravidit zamlkne a dostaví se normálně menstruace... Takže ony jsou ty testy spolehlivé, ale je blbost si je dělat hodně brzy. Já jsem toho zářivý příklad:wink: Nicméně, mě těch pár dní s dvěma čárkama stálo za to. Že to nedopadne, na to jsem připravená pořád, takže jsem si to pořádně užívala a radovala jsem se.

@Rozmarýnek Držím ti všechno, co jde. Holka jsi před finálem první etapy:wink: Drž se!.... Drž je!:wink:

Držte se všechny:slight_smile: Mám fakt moc lítání a jsem totálně unavená. Ani ne tak fyzicky, jako psychicky. Ty nemocnice mě položí. Babička ještě 3 týdny nesmí na nohu šlápnout, takže musí být v té nemocnici. Tam má křeslo. Doma ani u mojí mámy by si ani nedošla na záchod... No a o pratetě ani nemluvím. Ta se mi včera rozbrečela, že chce domů, že už je jí dobře a už bude hodná.... Chudinka. Pořád myslí, že něco provedla a ona prostě prostě jenom zapomíná brát prášky. Jak je teď v nemocnici, tak má správnou hladinku léků a je o mnoho lepší, takže si uvědomuje, že chce domů...

No nic. Řešíte tu veselejší záležitosti, tak držím palce:slight_smile: Já nakukuju a snad se zátra zastavím na pokec:slight_smile:
8. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné,ikdyž upršené ráno
9. zář 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
také se připojuji s přáním krásného rána
9. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.
9. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne ženy:slight_smile:

Na mě to nějak skočilo. Mám knedlík v krku, rýbu a zimnici. Ale to mi nezabránilo, koupit si k snídani 3 chlebíčky a udělat si kávičku. Tak to asi smrtelná choroba nebude:grinning:

Před polednem pojedu za babičkou. Už jste mě patřičně politovaly - děkuju, ale jen chci ještě pro představu napsat, že mě to stojí 3 hodiny života v cestování!!!! Jeden a 1/2 hodiny tam a jeden a 1/2 hodiny zpět. Autem už to nedávám, protože bych se nedoplatila v benzínu. A i autem je to hodina, takže zase taková úspora času tam nebyla. Jezdím autem jen k metru. Chci se tam domluvit na stálých návštěvách ve 13h.. Jinak jsou návštěvy od 15h., a to pak musím s Bárou... To je na prd. Nechci ji tam pořád tahat. Takhle bych to zvládla, když je Bára ve školce. Hodinu bych u babky pobyla a v 15,30h bych ji vyzvedávala ze školky:slight_smile:

No a ještě jsem něco chtěla, ale nevím co... Jo, že jak jsem psala, že jsem pár dní prošpiňovala, tak... Já jsem myslela, že už to končí, když jsem to psala, ale neskončilo to, trvá to stále. Včera jsem dokonce myslela, že jsem to dostala. Ale asi to bylo po coldrexu, kterej jsem si naordinovala na to své nachlazení. Ono to ředí krev, tak možná... No uvidí se. Mám léky, které končí v 10/10, takže bych ráda do té doby stimulovala, ale jak to dopadne, to teda nevím :confounded:
9. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem..začínám se zejtřka bát, leze na mě nějaká depka nebo co, at jde pryč...
9. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka zalez do poslete a ani nos nevystrkuj. Já to udělala taky tak. Jen jsem ráno koukla z okna. jinak s tou snídaní, dnes jsem se vzbudila o půl šesté a normálně jsem nebyla líná si udělat na snídani takhle brzy ráno volská oka. U mě fakt div, většinou jsem ráno líná a k takové snídani se vybičuju maximálně někdy v neděli...sama se divím. A pak jsem si vlezla zase do postele s knížkou. Ideální ráno, až na tu depku.
9. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela bude to dobrý :slight_smile: Ty můžeš celej den proležet :slight_smile: Jestli jo, tak ti závidím, já mám před sebou kopici papírů na vyřízení a náladu mám taky pod psa :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojda,tak že by nějaká choroaba?Však to počasí je děs.Tady od rána leje jako z konve.Já jsme zvědavá,kdy to padne ve školce na malou.... :angry: .A byla jsi u dr.?Myslím s tím špiněním,jestli to třeba fakt nebyla MS
9. zář 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Honem s depkolu pryyč.Nemáš důvod... :sunglasses: :sunglasses:
9. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no, to asi nemáš lepší než já..jenže jsem na takové minidovči u známých a těšila jsem se, že si zase někam vyrazím a můžu akorát do té postele. Ale jedno pozitivum vidím, dneska jdeme do Ikey, tak se kouknu na nábytek nějaký, na to se docela těším.

@rvasata možná nemám důvod zatím, asi fakt ne, akorát mi porad, jak ji odehnat?
Říkám si, že už budu zejtra těhule a bude to hezký, ale to podvědomí zatracený pracuje proti a bojí se testování a zklamání, no jo no...
9. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek