• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
holky nic nebrani byt tehu ale sak to znate - priroda mocna carodejka :slight_smile: .....
9. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek u mě též nic nebrání, právě jsem nad tím dumala, vše v poho, špičková embrya v ždycky říkají, doposud super sliznice a vše Ok..a prdlajs z toho, příroda si s námi zahrává, potvůrka.
9. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek - to vyjde věř tomu :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rozmarynek blahopřeju holka a držím pěsti na sobotku,já si jedu taky zítra do nemocnice pro verdikt,co zas vyvádí ta moje holka ledvinová a moc se netěším,ale manža říká všechno zlé je pro něco dobré,tak pak to snad už taky klapne,když bude tělo v poho :wink:
9. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 jinak abych te uklidnila tak dneska kdyz jsem si byla pro predoperacni zpravu s vysledky tam vsechno dobry krome krve v moci :slight_smile: - rekli ze na odber folikuliku to nevadi ale at si prijdu pristi tyden znovu s moci jestli je tam jeste nejaky ten zanet :slight_smile:. ja vubec nic necitim normalne na nastydly mocak trpim ale ted vazne nic a tak jsem na ne koukala jako jelen z jara :slight_smile:.
9. zář 2010 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rozmarynek mě když poprvé našly kámen v ledvině tak mě taky nic nebylo akorát bolely záda a pak ta krev v močia už to jelo byla jsem na tom 2x poprvé se ten větší nepovedlo rozdrtit tak jsem myslela ,že pak už bude klid a ted zas a pořád ta samá potvora,ale ted mě ta strana i bolí tak už obavy jsou co já bych dala za to kdyby to byl jen zánět,ale nejistota už je
já nechci ivf začínat dokud nevím jak na tom jsem jestli zítra řekne kámen tak volám do sanusu a radši to o měsíc posunu,nechci nechat dávat embryjka mrazit po posledním pokusu ,aspon nějaké vložit hned a pak se zas uvidí :frowning2:
9. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky tak vas zdravím! Byla jsem dnes odpoledne pro Utrogestan a můj doktor byl tak boží ,že mě udělal UTZ a už nám tluče srdíčko:slight_smile:Podle poslední menstruace jsem 6+4 a normální velikost je 7+0
9. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik, Marcelko, zítra ti moooc držím palce!!

a holky čekatelky, at vám to dobře dopadne a máte stejné starosti jako na předchozí zprávičce, jejda, ta se krásně četla :grinning: :grinning: :grinning: moooc ti to přeji!!!
9. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap no to je supeeeeeeeeeeer tak uz te muzeme oficialne pripsat do tehu tabulky kdyz mame srdicko jako zvon !!!!!!! Mooooooooooooooooooc gratuluji :slight_smile:.
9. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela jo jo je to nekdy nad nase sily a chapani. Ty ale ted musis myslet pozitivne - zitra jsi jdes pro mimousky a tak proste musis myslet na to ze ted je to ta sice posledni ale nejsilnejsi varka a bude to doma!!!!!!!!!!!!!! kdypak zitra jdes? odpo nebo rano?
9. zář 2010 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap - tak to moc a moc gratuluji :grinning:
9. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Taky na tebe zítra budu moc myslet:slight_smile:
9. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky díky moc,koukala jsem na to jako blázen a chtělo se mi brečet. :slight_smile:
9. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
78marcela - budu na tebe myslet ...
9. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap - je fajn vidět, že statistiky nelžou a někdy to vyjde :grinning:
9. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes je to 5 den a mě dochází síla předstírat že na to nemyslim a začínám to probírat v hlavě čim dál víc .. zda mam něco cejtit .. má mě něco bolet .. nebo je to blbost a to že je mi naprosto ok je dobře ,., no už to na mě leze ... :confounded:
9. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@clera jo to dobre znam hahahaha pozorovala jsem kazdy prd co me kde pichlo a zabolelo :slight_smile: - pockej az budes 10 den to bude teprve maso!!!!! :sunglasses: vydrz prtka vydrz!!!!!!!!!!!
9. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek - no tminule jsem to probírala týden dopředu takže i 5 dnůje fakt úspěch ... ale ještě by mi to mohlo aspoň 5 vydržet :grinning:
9. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lllenkap velká gratulka ,ale my jsme to tu už stejně všichni věděly ,že to bude ok :grinning:
jinak koukám tady teda zase nějak mrtvo :unamused:
9. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap tak gratuluju!!!SUPER.
@78marcela moc na tebe myslím,těd to dotáhneš.
@rozmarynek mám z tebe,velikou radost...určo budeš těhotná a já na tebe hodím,to svoje blinkání :grinning:
9. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím vás ženy:slight_smile:

Přiznám se, že nemám sílu dočítat, je mi naprosto hrozně. Šílený je, že jsem musela ještě teď odpoledne s Bárou ven, protože se školkou se dnes ven nešlo, bo pršelo a ona je tak nabitá energií... No teď doma už fungoval tatínek a já už jsem v posteli.

Lence moc gratuluju a ostatním držím palce - jak to jen jde:slight_smile: Držte se! A navzájem se podržme:wink:

Odkládám noťas a jdu prostě spát. Ničeho jiného nejsem schopna. Doma to vypadá jako po bombě, ale nějak mě to netankuje. Jediné čeho se obávám, že se to asi samo neuklidí a stejně to na mě počká :confounded:
9. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa tak to beru - kdyz budu tehulka tak mi to blinkani muzes poslat - :slight_smile: ja ho pak zase rychle poslu nejake dalsi cekatelce :slight_smile:
9. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek žádný rychle,pěkně si to užiješ...taky si čekala dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobrou noc děvčata jdu se vyspat na ten zítřek ach joooooo :frowning2:
9. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 dobrou eviku
9. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
TAk jsem to nevydržela a testovala teď večer( už 9.den po ET- po 6denní kultivaci) a totálně jsem s etady sesypala manželovi, rpotože tam je pusto bílo, jen / samotinká čára:frowning2: Holky,je mi na nic, vše krásné pro mě dneškem skončilo, nevěřím, že je na test brzy, prostě to by tam byl aspoň stínek nebo něco a neí nic, vůbec nic:frowning2: Určitě 9.den po ET s tak dlouhou kultivací by tam už něco bylo... Je to pro mě ten nejhorší den mého života:frowning2: Já vnitřně tolik chtěla věřit:frowning2:
9. zář 2010 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony Poslouchej ne nadarmo říkaji - testit se až za 14 dní od ET.Když se podíváš na tabulky ohledně HCG tak je tam takové rozpětí, že to snad není ani možné.Ty můžeš zrovna klidně toho HCG vylučovat míň a 9 den může být brzy.Nezoufej!!!Já např. jsem tu čárečku či stín tam měla 9.den , ale tehdy jsem mluvila s primařem a řekl mě, že je to neobvyklé!!! Ptal se mě právě i jestli jsem si nepíchla Pregnyl!
9. zář 2010 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony A testuj se ráno.večer proboha ne!!!! to máš naředěné:slight_smile:
9. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Díky:slight_smile:a stále nezvracím :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@clera Taky jsem koukala :slight_smile:
9. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek