• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek Díky moc:slight_smile:
9. zář 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Super!!!!!Hodně štěstí při OPU :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
9. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony nezoufej.u me uz je to sice 2roky co jsem byla na IVF,a taky sem to nevydrzela a udelela si test predcasne a nebylo tam nic.a jeste navic jsem mela bolesti jak na mesicky.a kdyz sem jela na kontrolu,tak sem byla strasne prekvapena.uvidela jsem na ultrazvuku bít srdicko.a za 14 dni druhe.dal mi dokonce na vyber,ze pokud budu chtit jen jedno tam ponechat,ze to jde,ale s rizikem,ze muze odejit i to druhe.tim sem chtela rict,abys nehazela flintu do zita a veřila.
9. zář 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jeste neco holky.pokud doktor u nektere zjisti, ze tam biji 2 srdicka,tak si je tam nechte.ja byla v soku,kdyz sem se dovedela,ze cekam dvojky.dokonce sem i premyslela nad tim,aby me jedno vzali.ale kdyz sem slysela ty rizika,ktere s tim souvisi a casem bysme chteli treba druhe,nemuselo by se pak zadarit.tak sme si je nechali obe.a dobre jsme udelali. :slight_smile:
9. zář 2010 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap

MNě dr. řekl, že už 10.den ET bývají testy norm. pozitivní( mám navíc 6 denní prodl. kultivaci)... A hl. já dnes celý den tak nějak strašně moc věřila, že to vyjde a večer rána a prostě najednou pocit, že je konec- i proto jsem to nevydržela a musela testovat:frowning2: Vím, že tam je možná nějaká pidipidi minišancička, ale tak nepatrná, že není:frowning2:
Nemůžu spát, nemůžu nic, manžel je smutný, ale zvládá to, já nějak ne, obdivuju vás, kdo tohle máte za sebou...Já jsem strašněj srab:frowning2:
9. zář 2010 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapradina
A kolikátý den jsi testovala? já být třeba 7. den, tak jsem taky ještě ok, ale tohle už je podle mě blbý:frowning2: Nevěřím, že se tam ještě může ukázat:frowning2:
9. zář 2010 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holka moje zlata,je to uz 2roky,ale mela sem jit na kontrolu za 14 dni po tom co mi to tam vpravili.tak nejak kolem toho 10dne sem to testla a nic se neobjevilo.ale dovedu se vžit co prozivas.me kdyz zacalo to pobolivani bricha tak sem furt brecela.kdy mas jit na kontrolu?
10. zář 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony a hlavne se test dela rano,ne vecer.ale zkus vydrzet do kontroly. :slight_smile: .strasne moc ti drzim palce. :slight_smile:
10. zář 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapradina
já mám bohužel testovat doma a čekat na ev. MS- v papírech mám testovat 12.den, ev. za 2 dny zopakovat, ale dr. říkal, že už můžu testovat i 10.den:frowning2: Takže proto to nevidím vůbc dobře, kontrolu mám mít pak dle výsledku a tel. domluvy:frowning2: Tj. nejdříve ten 14., spíš 15.den... Jsi moc hodná, ale já fakt nevím, zda je ještě vůbec nějaká naděje a Ty jsi měla zavedena 2 embryjka? To by jsi měla mít to hCG vyšší dřív, ne?
10. zář 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak me vtedy nerikali,ze mam testovat doma.ja mela automaticky dojet za 14 dni.ano sice se me ptali kolik jich tam chci,ale rikal,ze napoprve se vetsinou davaji dve.ono to totiz bylo u me tak,ze po těch prvnich 14dnech bylo videt jen jedno srdicko a po dalsich 14dnech to druhe.jsi na tom asi poprve ze?zkus jeste verit,treba to zrovna vyjde. :wink:
10. zář 2010 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, poprvé a je to strašný záhul:frowning2: Já už se těšila na trochu "jiný" život:frowning2:
10. zář 2010 v 00:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle mě to je už bez šance- i ráno naprosto pusto prázdno, bílo:frowning2: Je konec:frowning2: Nevěřím, že by se mohlo ještě něco objevit:frowning2:
10. zář 2010 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za jak dlouho vlastně můžu jít znova na IVF? A od čeho se to počítá? Od začátku stimulace nebo od konce IVF tj. od teď? Nevím teda, jetsli na to mám, ale chci aspoň vědět...Díky za info:frowning2:
10. zář 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko ženy:slight_smile:

@tonytony No taky bych už tomu přestávala věřit, ale je fakt, že jsou případy, kdy to opravdu bylo vidět až později. Když si zadáš do google 10.den po ET, zjistíš, kdo testoval a kdo to viděl a kdo ne... Takhle nějak jsem to já hledala:wink: A jinak teda chápu, že je to rána. Bohužel chápu! Nechtěla bych chápat, ale prostě chápu. Jdu na 5. IVF, a to nepočítám Nativ! Na první pokus je šance méně než 50 %, ale s každým dalším pokusem se zvyšuje. Holka ještě trošku doufej a dej se trošku do kupy. Tohle je vlastně takové malé testování na dítě. Až ho budeš mít, a já věřím, že se to v dnešní době podaří téměř každému, kdo to nevzdá, tak tě taky nebude smět rozházet každé postonání a každá teplotka. A věř mi, že takoá nemoc u dítěte je sakra horší, než to, že se teď jeden pokus nevydařil. Až ti bude malé stonat, budeš jak hromádka neštěstí, takže teď se obrň a snaž se šetřit nervy na tu krásnou dobu. Pak je budeš teprve potřebovat!!! My ženský jsme silný a dokážeme to!!! Zítra a pozítří a popozítří... bude o kus líp:wink:
10. zář 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony U nás v CARu se na další IVF objednává po třetí mrše. Ty máš ještě hrazené pokusy, takže opravdu nedříve po 3 měsících ti pojišťovna schválí léky.

Musíme jet do školky. Snad po cestě neumru, je mi hrozně! :frowning2:

Holky, které jdete dnes někam (OPU, ET, Kontrola) držím palce!!! :wink: :slight_smile:
10. zář 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka
Díky, zkusím zagooglit, ale podle ě to je už jasný:frowning2:
Až za 3 měsíce- 3 MS, tak to je vůbec v pytli, já mám cykly divný, dlouhý, někdy MS ani nedorazí, to je na dlouho:frowning2:
Myslíš, že se fakt s každým dalším pokusem zvyšuje šance???
10. zář 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony - ahojky, vypadá to sice nicd moc ale ještě to nepovažuj za prohraný boj, a pravdou je že i já jsem do drhého IVF šla po 3 měsících ... uvidíš jak se to ještě posune ... nepovažuj to za prohraný
10. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Ja testovala tyden po ET a nebylo tam vubec nic, naprosto pusto prazdno a pak 11. den po ET a byl tam skoro neviditelnej duch, myslela jsem, ze tam neni nic, protoze naskocil az po delsi dobe a byl strasne slabounkej... a 14. den po ET uz regulerni carka, 19. den uz silnejsi nez testovaci a hCG 4165!
10. zář 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Jakou citlivosti jsi testovala?
10. zář 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@tonytony: dokud nedostaneš MS, tak je výsledek nejistý... nebo běž na krev přímo jako samoplátce do laborky, nebo k obvoďákovi a ten Ti veme krev- a máš výsledky většinou ještě tentýž den.... ani nemusíš jít na lačno protože jde o hormony.... jinak na další IVF - většinou doporučují 3 měsíce, ale já byla v dubnu na revizi dělohy 16.4. a pak v půlce června už sem stimulovala na další IVF ( měla jsem dlouhý protokol)....

@doufalka: brzké uzdravení

jinak já už jsem 3.DC a odedneška beru Clostík ( budu ho brát 5 dní) a pak cca 12.DC pošupajdim na utz a pak IUI...

jdu vás dočíst :slight_smile:
10. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriel
Holky, jste moc hodné, manžel je smutný, ale musí fungovat dál a nechce se mnou o tom moc mluvit, nemám s kým- nikdo to neví:frowning2:
Testovala jsem 10kou mamatestem a fakt ani náznak něčeho, bílo:frowning2:
Měla jsem zavedeno už 6 denní embryjko, takže tam by už fakt něco být mělo, jak to všude teď čtu:frowning2:
IRIEL a Ty jsi mezi tím 7. a 11.dnem netestovala vůbec nebo ano apořád bylo bílo a až 11.den vykoukla?A měla jsi PK a kolik dní?
10. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Ja jsem netestovala vubec, cekala jsem... OPU jsem mela v utery rano, ET v patek odpoledne...
10. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela : marcelko, moc moc držím pěstičky a vzhledem k tomu, že u nás vykukuje sluníčko, tak to určitě dopadne dobře a za 14 dní nám budeš hlásit // :wink: drž se kočko :slight_smile:
@clera : u Tebe už jsou mimoušci zavrtaní, viď? :wink:
@evik31 : Ty máš trápení teda... ale máš pravdu, je lepší si prvně dát do pořádku zdraví a pak až jít do stimulky a IVF... však pak už budeš těhulka a akorát by jsi trpěla bolestma při těhu... doufám, že Ti Dr. řekne tu nejlepší variantu jaká může být -proč Tě to bolí a co to je...

holky těhulky, moc vás zdravím... gratuluji k těhu průkajdě, a hlavně ať jste v pořádku všechny :wink:
10. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera
Díky moc, Clero:slight_smile: Jak se ty 3 měsíce počítají? Od teď( polovina září), kdy by mi přišla jako 1.MS po IVF a pak teda jakoby při té 4.MS teprve nebo už při té 3.? nebo s eto počítá za 3 měsíce od začátku stimulace téhle první IVF(konec července)?
10. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iriel
Tak to pak ano- měla jsi jen 3 denní kultivaci, ale já měla 6 a to právě je už podle mě beznadějný:frowning2:
10. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony : sice to nebyla otázka pro mne , ale u mne to bylo tak, že se Dr. díval, kdy jsem měla poslední stimulku a to bylo v únoru, takže to v podstatě 3 měsíce byly... jinak říkají, že se to počítá tak, že jestli teď dostaneš MS ( jestli teda nebudeš těhu), tak to je 1. MS, pak v říjnu 2.MS a pak v listopadu 3.MS a když bys měla dlouhý protokol a šplíchala bys Synarel ( nosní sprej), tak bys ho šplíchala už v tom listopadu.....ale ono záleží na Tobě jak se cítíš a i z toho bude Dr. vycházet... když bys byla v pohodě, tak už by mohl třebas začít se stimulkou po 2. MS ... jde jen o domluvu.. i když v každém CARu to je jiné... třeba to v Tvém CARu, který navštěvuješ opravdu nemůžou doporučit dřív jak po těch 3 měsících....nevím...zkus se zeptat..
10. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony - byla jsem začátkem května a te´d koncem srpna - ted na to nemysli pořád je naděje že to bude OK.
10. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18
MOc díky za vysvětlení, je mi jasné, že mi to v Caru asi upřesní, ale já prostě o tom musím přemýšlet, mluvit už teď tady, prostě musím nějak něco řešit nebo já nevím:frowning2: Jsem na prach:frowning2:Asi to chápete a znáte moc dobře:frowning2:
10. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera
červen a srpen- mylsíš na ET???
10. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony : vím jak se cítíš... ale dokud se nerozjede úplně MS, tak to ještě nezatracuj úplně... s těma testama je to takové ošemetné... a můžu se zeptat v čem je u vás problém?
10. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek