• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@anevin moc gratuluji :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka To je krááásné číslo :grinning: Držím palce, ať se všechny příkladně dělí :slight_smile:
29. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka chtěla bych zavést tři, tak uvidíme, kilik jich bude, když budou 4, tak si dám jenom dvě a dvě nechám zamrazit :wink: a c o ty? jak jsi na tom? ty voláš až zítra?
29. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Mhm.. já až zítra :frowning2: Ty se tááák máš, že už víš :wink:
29. čer 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Držím palce.
29. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky
@doufalka taky se dočkáš :slight_smile:
29. čer 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka No snad jo :wink: Tohle je ještě to lepší čekání. Daleko horší je to pak od zavedení. Jsem ti chtěla napsat, že jsem byla s Bárou na výletě v Loučni a tam proti nám jel kočárek s trojčaty!!! Já jsem to snad v životě neviděla. No vážně. Když jsem bydlela na Ruzyni, tak se tam narodila ta slavná čtyřčata Vančurovi, ale ta jezdila ve dvou kočárcích pro dvojčata. Tohle krásné monstrum, které jelo proti nám mi naprosto vyrazilo dech. Musí to být strašná makačka a obdivuju matku, která 3 děti bez pomoci zvládne. Já s pomocí počatat nemůžu. Moje mamka pracuje a tchýni bude 70 let, takže ji přetěžovat taky nemůžu. Stačí mi, že mám o 9 let mladší bráchy - dvojčata a dost dobře si pamatuju, kolik sil to mojí mámu stálo. Když šli do školy, bylo mi 15 let. Ty manévry při psaní úkolů si ještě živě pamatuju :grinning: Ufffff Ale taky si nechám zavést (budou-li) 2 kousky :wink:
29. čer 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak dvojčátka v rodině? tak aby jich z těch 2 zavedených embryjek nebylo víc :wink:
@tadelka tak na čtvrtek držim palce, já to budu vědět až zítra, ale nervozita je asi všude stejná :confused:
29. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska Já budu taky víc vědět až zítra. Jo a nestraš :wink: Já jsem chabrus na nervy, takže taková čtyřčátka by mě asi přivedla do blázince :grinning: Ale na druhou stranu je to krásné strašení.
29. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky vám držím palce, pokuď by to šlo, tak bych chtěla zavést tři, protože je tam větší šance, tři bych ale nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bych šla na redukci :slight_smile: máte pravdu, že tohle je to lepší čekání, po ET je to nekonečné a člověk neví, co ho čeká zha překvapení :unamused:
29. čer 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a ty se zítra dozvíš, kolik jich máš oplodněných?
29. čer 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ještě že nám přeje počasíčko, po ET to bude příjemný, když svítí sluníčko a je hezky, to má člověk taky lepší náladu a určitě je to dobře :wink: tak jen ať nám to vydrží...
29. čer 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Takhle jsem o tom přemýšlela taky, ale víš, jak se redukce provádí??? Když jsem si to študovala, zjistila jsem, že bych to asi nedokázala. Fakt ne. Vůbec neodsuzuju, že o tom uvažuješ a kdyby na to došlo, držela bych ti ve tvém rozhodnutí palce, ale... Brrr.
29. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Ano, zítra se dozvím, kolik je jich oplodněných a jestli třeba dozrálo nějaké to vajíčko z těch, které vypadaly nadějně a oplodnili je. A pak si asi budu volat každý den, než mi řeknou, ať přijedu na ET. Báru mi zaváděli po 5-ti dnech.
29. čer 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu na tebe myslet :slight_smile: no víš co se říká, tonoucí se stébla chytá, já už jsem byla tolikrát zklamaná, že prostě chci udělat vše, co jde, maximum, co můžu, abych si pak něco nevyčítala, že stačilo málo atd. no a co se toho ostatního týče, snažím se nad tím nepřemýšlet, beru to jako nabízenou možnost, nebo šanci a já ji využívám :slight_smile:
29. čer 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška říkala, že její známá nemohla otěhotnět, tak jí doktorka napsala nějaké prášky, po kterých otěhotněla. Pak zjistila, že čeká paterčata, tak šla na redukci a teď čeká páreček. Je v pátém měsíci
29. čer 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nové zprávy :grinning: v deset jsem volala a ze tří jsou dve pětibuněčná. tak jsem šťastná. zítra v osm mi je zavedou.. a pak nastane dlooouuuhé čekání.
mrazáček žádný, ale pořád počítám s tím, že nebude potřeba. snad, když se povedla jen dvě, tak budou silná a bojovná. moc po tom toužím, moc. jako vy všechny :slight_smile:
29. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda tak to je super zpráva :slight_smile: držím vše co mám a veřím, že mrazáčky už nebudeš potřebovat :slight_smile:
29. čer 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted jak jsem si tu přečetla další krásné zprávy!! holky, začínají se nám tu objevovat nádherné dálnice. to je úžasné. já jsem tak šťastná, že jsme změnily tu diskuzi.. a pak, že člověk nemá být pověrčivy, že Evi??
copak asi Marcelka, jak se zabydluje v lázních. určitě bude spokojená. a bude poblíž vody, to se v tomto nádherném počesí hodí, krásně se opálí :slight_smile:

devčata, jsem ráda, že mám jen dvě embrijka. bála jsem se, že se bude rozhodovat a nějaké likvidovat. já mám i strach, že by mohla přijít otázka té redukce. myslím, že bych to nedokázala i za cenu vlastního zdraví..
a tak snad mě má pan Buh rád a tohle rozhodnutí nebudu muset nikdy dělat..

tak ať se nám tu dobré zprávy jen množí, je to úžasné
29. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadelko, však to prožíváme společně, taky na vás moc moc myslím!!! to budou za pár dní nervy :grinning: byla jsem dnes v lékárně, ale testíkům jsem odolala. spíš si zavolám na gyndu a domluvím se na příští pátek na krev, to mi končí dovolená, tak ať vím, jestli neschopenku, nebo šupky do práce.. jinak protože pracuji se zvířaty, tak těhotná tam být nemůžu..
29. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda čeká nás období čekání :grinning: já budu testovat až za 14 dní, jestli teda mrška dřív nedorazí, jsem na neschopence, tak nikam chvátat nemusím
29. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
testy si koupím až den před testováním, jinak bych neodolala, znám se
29. čer 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemýšlím, co si mám uvařit tak na dva dny, po ET nebudu dva dny nic dělat, tak abych nebyla hladová :grinning: fakt mě nic nenapadá
29. čer 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu dělat žemlovku večer :grinning: také se předzásobím :grinning: mám to jednodušší, že jsem doma sama. a v pátek se na mě přijede podívat kamarádka, tak ji kdyžtak zaúkoluji. a žemlovka je výborná i studená, tak to je můj plán..

a ráno si přenesu peřinu do přízemí, tam mám chladno a budu koukat na telku a na koťata, dnes vylezla z bedýnky a začínají řádit po domě, tak je to veselé.. a taky do akvárka, to jsem vyčistila minulý týden, takže jsem snad na nicnedělání nachystaná :grinning:
29. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám chuť na maso, vařit budu taky jenom pro sebe, manža má jídlo v práci, tak si chci udělast něco, co mám ráda, ale nic mě nenapadá :unamused: no nevím možná francouzský brambory
29. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu nakoupit, budu později :wink:
29. čer 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no páni teda holky člověk si na chvilku odskočí a tady taková drbárna :grinning:
@tadelka gratuluji to je paráda,já s redukcí nemám problém,protože v sanusu nám už při pohovoru dr. řekl,že zavádějí nejvíc dvě embrijka ,aby se pak vyhly vícečetnému otěhotnění a redukcí,protože to je pak jak pro matku tak pro zbylá mimi nepříjemné tak nevím :frowning2:
@marcajda no to je príma tak zítra budeš už skoro mamina no pěkně si my utekla,to já to ještě ani nedostala jako na potvoru budu mýt dlouhý cyklus :frowning2: než já pojedu na ultrazvuk sliznice tak ty už budeš vědět jestli se zadařilo :sweat_smile:
29. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak u nás dneska budou špagetky s rajskou a sýrem :wink:
29. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, ja se mám dnes dobře, jsem u sestřenky a dostala jsem k obědu řízek :slight_smile: takže opět počítač a jídlo, mám to ale zařízené, že?
29. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a sestřenka jde na odpolední, tak se s vámi loučím. mějte se krásně a samé dobré zprávy!!!
29. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek