• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@martiiik18 Já ti naprosto věřím, že ti to takhle doktor řekl. Dokonce si pamatuju, že nám říkali něco podobného (jak je to důležité a že bez toho by to snad ani nešlo a včera bylo pozdě....). Je to jako když se dostaneš do spárů jakéhokoliv doktora. Jak jsem psala, máme genetiku už před 1.IVF, ale od své doktorky (což je moje teta - asi proto mě tam poslala dřív "z protekce") vím, že pokud nemáš v rodině nějakou dědičnou zátěž, není to běžný postup a dělá se to až když IVF nevyjde. Taky si nedovedu představit, že si sednu doktorovi na krk a budu ho nutit, aby mi doporučení na genetiku napsal, i když to nepokldá za nutné, a že jinak nepůjdu do IVF... :wink: :grinning: Buď ráda, že máš tak svědomitou doktorku:slight_smile:
10. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda ja vas docitala pul hodiny - dneska to teda tady ficiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Holky ja dnes poprve bez leku - vcera jsem zakoncila stimulku pregnylem takze ted uz jen zoban prednison a zitra v 9:30 rano na mne myslete :slight_smile:. proboha at je kupec vajec a pekne se skamosi s ocasatyma at je i na mrazacky - ono se pak hned lepe dycha kdyz ET nevyjde ale clovek ma jeste zasobicku nanuku :slight_smile:.

Jinak ja jdu pracovat dnes toho mam hodne.
10. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Holka, ty snad taky nemůžeš mít nic lehce a hladce!!! Silně mi to připomíná mě!!! Když se něco sere, tak se to sere najednou a já pak ještě do nějakého houna šlápnu. No já si taky nejsem jistá, jestli se mi IVF neposune. Pořád špiním a vůbec nevím, jak to bude s mrchou... Dva léky mám jen do 10/10... Ale četla jsem, že snad nevadí ani 1/2 roku po expiraci. Tedy psaly to holky na jiných diskusích. Doktoři to normálně píchnou.
10. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Sněhuláčci jsou i moje zbožné přání:slight_smile: Moc ti držím palce ženo:slight_smile:
10. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony vim ze dneska boli srdicko ale bude to kazdym dnem mene a mene a za chvilku budes uz premyslet na dlasim pokusu :slight_smile:. ja ti jen poradim abys skusila hned jak dojde mrcha ten cyklus IUI (inseminaci). Zaprve jeste jsi plna hormonu a tak je telo stale jeste nabuzene a jede ve velkych otackach a take ti to zkrati cas cekani na dalsi IVF. ja jsem v tomot mezidobi po IUI mela dokonce dve carky ale bohuzel se mimisek nezakousl dost hluboko :frowning2:.
10. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka já zatím léky nafasované nemám tak je to v poho jinak co se týče té genetiky tak my ji zatím teda taky nemáme :unamused:
10. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Budu myslet a držet palečky:slight_smile:
10. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek
Jenže u nás to je velké riziko potratu zase z těch genet. důvodů, které se vlastně i díky PGD potvrdili a to nechceme riskovat:frowning2: Víš:frowning2:
10. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31
Díky, ať se Vám daří:slight_smile:
10. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Buď v klidu. Co tak vím, tak všechny tu docházíme do poměrně známých center a oni tam prostě vědí, co mají a nemají udělat. Takhle to prostě musíme brát a když nevěříme, tak si musíme zvolit jiné centrum, protože bez té důvěry k lékařům to prostě nejde. Je pitomé, že všude se najde nějakej ten "Cvach" a to pak ta nedůvěra v podvědomí pracuje, ale to je třeba důvod, proč já jsem se nechtěla nechat napsat jen k jednomu doktorovi. Na začátku stimulace jsem byla u různých doktorů v Pronatalu a výsledek je prakticky stejný u všech:wink:
10. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Já fakt už ani nedokážu spočítat, kolikrát jsem potratila a kolikrát to zamlklo..., ale v genetice to není:frowning2:
10. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tedy u nás to v genetice není :wink:
10. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka
Chápu, já si taky říkala, že to spíš bude mnou, když i v těhu krvácím, ale to PGD ukázalo, že tam ty genet. problémy jsou a plus bohužel asi to moje neudržení k tomu:frowning2:
10. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony kam ty chodíš do CARU?
10. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Heliosu
10. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí

@tonytony Ten je v Brně?
10. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony No určitě bude dobrý, když vás na genetiku pošlou. A věřím, že to udělají. Jen prostě nemyslím, že by jsi měla myslet, že jsi něco zanedbala, nebo třeba doktoři... Zatím to u vás šlo standardní cestou :wink:
10. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony aha.Já tehdy volala do nějakého centra do Brna,protože jsem se styděla volat tady do Iscaru, aby si neřekli že jsem úplnej magor.Tehdy mě to v sesterně řekl tento pán-mám na mysli info ohledně testování co jsem ti předtím psala :slight_smile:
http://www.unica.cz/cs/prof-mudr-zdenek-maly-csc.html
10. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Doufalka má pravdu a zkušenost :slight_smile:
10. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jo, v Brně
10. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mám to za sebou, dva mimísky v bříšku a uv idíme.
10. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak drzim palecky :slight_smile:
10. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - moc gratuluji a věřím že to dobře dopadne ... drž a nepust :grinning:
10. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela držím pěsti :grinning:
@rozmarynek Zítra jdeš na OPU? Hodně štěstí :grinning:
10. zář 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak se holka snaž:wink: Držím palce:slight_smile:

@rozmarynek Tobě taky hodně štěstí a ať ti tam najdou přímo hrozen plných vajíček:slight_smile:
10. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem vám moc děkuju, testit mám až 24.9, nevím proč to dávají pokaqždé jinak a pořád dýl.
10. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela to je přece za chvíli :sunglasses: Teď budou krušné dny, ale to zvládneš :slight_smile:
10. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony tak co jak to u tebe vypada?porad nic?
10. zář 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek To asi budou, to čekání je absolutně to nejhorší, co může být. Ale už si na to pomalu zvykám:slight_smile: Jasné, že do 24.9 do nevydržím, při prvním mi řekli testovat 12. den, při druhým 13. den, teď 14. den, a to si myslím, že je zbytečné. Nehledě na to, že čekají v práci, že kolem 20. nastoupím, takže to zkusím ten desátý den a bude. To už by tam mělo něco být.
11. zář 2010 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne ženy:slight_smile: Jak se máme, jak se máme??? :wink:

Je sobota a dneska se tudíž nemusí vstávat..., tak mě Bára probudila místo v 6,30h. (kdy chodíme do školky) v 6,45h. :slight_smile: To je paráda ne? To už se člověk vyspí :sunglasses: Obzvlášť, když je mu mizerně jako mě. To se pak vstává jako po másle. Bára ještě stále po ránu pije mléko. Takže jsem jí dala mléko a doufám, že dá na chvilku pokoj. Na dnešek nemám žádnej plán. V praze je pár akcí, ale takovejch masovejch, nikam se mi nechce. Co se děje u vás? Nepočítám slavnosti piva a podobně, tam se mi jít s dítětem příčí :grinning:

@78marcela Jj, nastalo ti nejtěžší období. Tak se holka drž. Já ti teď vůbec nevím, zda máš ještě nějaké sněhuláčky. Měla jsi jich myslím hodně, ne?... Jak já bych siu přála mít po stimulce co zamrazit:slight_smile:
11. zář 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek