• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka Jojo, měla jsem hodně. I po třech transferech mám stále zamražených ještě 9 embrýsků. myslela jsem, že to bude v pohodě i na dvě děti a zatím prdlajsky, kdyby se aspoň to jedno z toho chtělo podařit...
U nás žádná jiná akce než vinobraní není, Znojmo teď žije pouze tím. A já tam letos raději ani nejdu, protože je to megaakce a někde se tam tlačit se mi nechce, bude hafo lidí, zvlášt když je venku tak krásně..akorát mi bude chybět tradiční sekanej tureckej med.
Tak jsem doma, pokukuju z okna a hýčkám ty moje dvě miminka.
11. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela : držím pěsti, aby se prcci zakousli a už se nepustili a za 10 dní jsi si obohatila albíčko o fotečku s //.. :wink:
11. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela pokukuj pokukuj a odpočívej:slight_smile:
11. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky bych šla na nějakou akci,ale trpím jako blázen.Zase celá noc probdělá.Hrůza. :frowning2:
11. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel, opět nic:frowning2: Tak si procházím 2. kolem pláče a je mi na nic:frowning2:
Včera jsem na netu do noci hledala a našla pár případů, kdy třeba fakt až 12.den po ET byla slaboulinká čárka až po limitu nebo dokonce, že těhu testy byly negativní, ale v krvi nebo na UZ těhu bylo:frowning2: Trošku mě to dala malinkatou jiskřičku naděje, ale po dnešním testu jsem zase totálně zničená, nevíc mám pocit, že veškeré těhu příznaky, které jsem fakt pociťovala už nejsou- ale to možná zase ta psychika po negat. testech- do té doby byly:frowning2: prostě se v tom plácám, ale už je asi prohráno jasnojasně, oficiálně mám testovat dle Caru až zítra( 12.den po ET), pokud bude negativní, tak ještě zopakovat 14.den po ET a pak dle toho volat do Caru:frowning2: MS nikde, mívám dlouhé cykly, takže i s těmi by měla dorazit zítra, pokud ale vezmu v potaz uměle navozený cyklus po IVF, tak už tady měla být ve čtvrtek a není- ale to si myslím jen díky lékům, co beru( utrogestan a estrogen), že mi MS brzdí- nebo co myslíte, vy? Je to asi beznadějné, co?
11. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela
Držím moc palečky, ať jsi na tom líp než já- tohle je fakt nejhorší z celé IVF a to mi hrozil hyperstimulák po OPU a bylo mi strašně, ale tohle je daleko horší:frowning2:
11. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Naprosto upřímně píšu, že už bych se smiřovala s nezdarem. Na euforii štěstí, která by tě mohla za pár dní potkat se připravovat nemusíš, ta by přišla sama :wink: Nebreč. Jsi opravdu mladá a málokomu to vyjde napoprvé. To je skoro zázrak! Podívej se tady na holky, jak jsou statečné a silné... Když jsi se na tuhle cestu dala, myslím, že ti nikdo neříkal, že to bude lehký. To ani nemohl. Lehký to není! Ale musíš věřit, že ten boj vybojuješ:wink: Na zhroucení a pláč máš teď neoddiskutovatelné právo, ale nesmí to trvat moc dlouho. Musíš nabírat síly na další kolo. A nebo, až to nějak dopadne, si s manželem udělejte odjeďte na prodloužený víkend. Tohle bude konec jedné bitvy, ne celé války :wink:
11. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony naprosto tě chápu, měla jsem to tak stejně. Já teda hyperstimulák měla a pořádný a snesla jsem 33 vajíček. Já si dokonce dvě čárky i objevila, byla jsem nejšťastnější, a pak začala ta druhá miznout a nic. Miminko se jen napojilo a odpojilo. To bylo nejhorší. Druhý pokus jsem zase bralaklidněji, a to že se druhá čárka neobjevila, mě ani nepřekvapilo. smutná jsem byla, ale člověk musí jít prostě dál a doufat. Tento třetí pokus beru s ještě větším klidem než předtím, člověk asi prostě časem buď nějak otupí nebo se organismus brání předem zklamání a nedovoluje mi se nějak moc těšit a doufat...nevím. každopádně jsem v klidu a uvidí se. A ty musíš být taky, holt prostě nejsme z těch, kterým to jde úplně snadno, ale dřív nebo později se těch // dočkáme, to je jistá věc. Jeden doktor mi řekl - podaří se to každé, jenom se neví kdy. Nejdřív jsem to brala jako ironii, a byla jsem na něj trochu naštvaná, ale on má pravdu. My musíme mít prostě jen trpělivost . No a vlastně ještě peníze :unamused: :unamused: :unamused:
11. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony - ahojky, moc to sice dobře nevypadá ale první prohraná bitva není prohraná válka ... pobreč si zanadávej ale pak si řekni že to nevzdáš a odhodlaně vykroč znovu do boje ..ono to klapne ... :slight_smile:
11. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, holky, asi jsem tomu chtěla tak moc věřit- dr. mi řekl, že musím věřit, manžel, že musím být optimista a nenervovat se a těšit se, že to dopadne- já se totiž fakt moc bála, aby to dopadlo a byla spíš pesimistická a tak jsem se nahodila na tu "lepší" vlnu na jejich rady a buch- o to větší rána teď pro mě, asi je lepší brát to jinak a spíš fatkt nevěřit nebo já nevím, jak se proti nezdaru obrnit:frowning2:
11. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - koukam že stedný přístup ... já zvolila pro toto kolo naprostou ignoraci ... sice nic netaham a jsem opatrnější a víc odpočívám ale jinak ignorace .. :grinning:
11. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera ano, naprosto stejný přístup. Spíš dokonce počítám s tím, že nic a půjdu do práce. Když se tak stane, tak může být akorát radost, když nic, tak nic, zklamání si nepovoluju. Ale opatrná jsem, to jo, polehávám, posedávám, nechci si pak nic vyčítat. Ale neprožívám to jak dřív. Co má být, to bude.
11. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - já byla doma týden, a zítra taky šupajdim do práce ... je to dneska týden, a to tam bu´d už je ... a nebo už se podle Mudr. nechytí ...
11. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera jojo, mě říkali, že se chytá do pěti dnů. Já jsem doma dýl, už od druhého pokusu, ale taky pak půjdu do práce.
11. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - minule jsem doma strašila 3 týdny a te´d jdu do práce po týdnu .. pokud dojde na další pokus jdu do práce hned :grinning: ... podle zákonu schválnosti to na třetí pokus vyjde :grinning:
11. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Task to by bylo dobré, to bych už měla za sebou :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem zpet z caru a vypada to nasledovne:
Bylo celkem na odber 12 folikuliku a z toho se vykulilo 10 vajec. pani emryolozka rikala ze 5 jich vypada hezky a dozrala a tech druchych 5 nic moc ale ze mozna jeste za den dojdou. K vajuchum jsme nakonec pridali ne jednoho ale hned dva darce pro pripad ze by vajucha nad jednim ohrnovali nos. Zitra se zjisti ktera se chytla a ty co ne tak se jeste udela takzvany zachrany ICSI (normalne ho nedelaji ale sem si ho vydindala a uprosila aby mi ho udelali) a pekne se jim tam spermijka natlaci . Vice uz pro to udelat nemuzem a tak se budu modlit az si budu v pondeli volat jak na tom mimisci teda jsou .
11. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak držím pěsti, myslím, že to máš pojištěný po všechn stránkách. a mě taky nějaké nezralé ještě potom dozrály, tak třeba tvoje taky. Sama jsem zvědavá na tvoje další novinky:slight_smile:
11. zář 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zdravím všechny,kdepak je dneska Kessinka někde se toulá ,mybyly dneska u našich a tak jsem šla na houby a jsem hotová záda,nebo ledvina mě bolí jak prase tak jdu do vany a odpočívat v 20:00 na primě daváj sladák tak půjdu asi koukat
jinak
@tonytony moc mě to m rzí,ale já po posledních nezdarech bych už asi taky nedoufala,ale nikdy neříkej nikdy držím palce :frowning2:
11. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek
Rozmarýnku, tak to moc gratuluju:slight_smile: Krásný:slight_smile: Můžu se zeptat, proč máte dárcovské spermie? POkud nechceš odpovídat, nemusíš...
11. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek myslim na tebe!!!!!!
11. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko - tak jsem zkusila test 8 den od ET... bohužel druhá / v nedohlednu .... nevěřim tomu že se tam ještě zjeví .. :angry:
12. zář 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka,
@78marcela tak moooc držím palečky!!!
@rozmarynek myslím na tvoje dětičky a už chci,aby jsi je měla v bříšku :wink:
@clera kdy že jsi to byla na ET a jaký jsi použila test???
12. zář 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera to by ještě mohla, počkej do desátého dne, ten si myslím, že je takový optimální na to ukázat, zda tam něco je nebo ne.
12. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Díky, Kess, a je ti už lépe?
12. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no není,furt stejný....prostě si to užívám :frowning2:
12. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa - Včera to byl týden ,.. :angry:
12. zář 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa asi tě teď potěším, ale jsou ženský, kterým je blbě od začátku do konce a tak se mi zdá, že ty budeš patřit mězi ně... :unamused: :unamused: :unamused:

@clera ještě dva dny počkej, zkus to desátý den.
12. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera a co jsi měla za ten test???
12. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela nestraš :frowning2: !!Za chvilku,začínám 2 trimestr,tak to snad přejde VĚŘÍM
12. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek