• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Dobre ranko....preji krasnou nedeli.
12. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje -moc dekuji ze na mne myslite - ja se snazim byt naopak v klidu jinak bych tu asi okusovala omitku - snad se vajucha oplodni :slight_smile: a bude jich alespon na jednu varku do mrazaku :slight_smile: !!!! Volat muzu az zitra dneska je CAR zavreny a tak to je desne dlouhe cekani - radsi mam ten verdikt ikdyz trebas kruty hned!!!!
12. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa - mamatest 10
12. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera a fakt se ti tam neukázal,ani stínek,když to okoukáš na světle
12. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa - stínek jo ale po limitu .. ale vzhledem k tomu že mi utrouš leze i ušima.. tak si myslím že je to spíš ten snít utrouš
12. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera jestli je tam stinek trebas i po limitu tak to bych videla pozitivne. na normalni carku mas jeste desne brzo!!!! Holky maji stin az do 10 - 12 den po ET a pak se tam teprve zacne carka ukazovat jako carka. Da se to vyfotit? A za jak dlouho po limitu se objevil duch?
12. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera a jak jsi mela dlouhou PK? 3 nebo 5 dni?
12. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera utrous by na to vliv mit nemel - to spise Pregnyl.
12. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Utrouš to není určitě, ten na to nemá vůbec vliv. A to neva, že je to po limitu, protože je fakt brzy. Počkej dva dny, budeš chytřejší.
12. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa teda s tebou uz nevim co budeme delat - ty si to zvraceni tady vybiras asi za nas za vsechny a mi proto budeme tehulit jedna basen :slight_smile: :slight_smile:.No snad se ted dalsi trisemestr umoudri - kezby :slight_smile: uz jsi si sve vybrala a je cas si to zacit uzivat :slight_smile:
12. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - vyfotit se fakt neda ... nebo jen s profi foťákem a bujou fantazií přihlížejících :grinning: , kultivaci jsem měla jen jeden den nebo jak se to počítá ... ve čtvrtek odběr a v sobou šupajdili nazpět ....a pak ještě beru 1/2 prednesol nebo jak se to jmenuje ..což asi bude ten pregnyl v jiné krabičce ... díky za povzbuzení .. mám jen jednoho šmudlu a druhý IVF takže situace neveselá
12. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera prednison beru taky to je kortikoid na potlaceni imunity to s pregnylem nema co spolecneho :slight_smile:. Takze jsi mela jen 2 dny PK takze o to spise je na dve carky jeste moc brzo - takze se hod do klidu a naopak ze tam ten stin je je uzasne - i na stin mas brzo :slight_smile:.
12. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě dnes 12.den po ET a nic na nejcitlivějším Mamatestu, takže je fakt vše v háji, MS ale nikde:frowning2: Už jsem z toho úplně na dně:frowning2:
Clera, to vypadá moc dobře, držb se holka, tohle dopadne, co já bych za ducha dala a takhle brzo...
12. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - díky za povzbuzení, jste zlatíčka :grinning:
12. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony MS se ti asi zpozdi diky utrousovi - ten to posunuje. Skoc si na krev abys to mela cerne na bilem a mohla utrous vysadit aby jsi zacala co nejdrive dalsi cyklus a mohla do dalsiho snazenicka. Opravdu zvaz tu inseminaci - jsi plna hormonu a tak je vetsi sance :slight_smile:.
12. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera no, tak když jsi měla jen dva dny kultivaci, tak to už je vážně hodně brzy. jsi knedlík, takhle děsně brzy plašit. To bude snad brzy i ten desátej den. Teď to vidím úplně nadějně. Takže děvče, buď v naprostém klidu, testni zase za dva dny a uvidíš už silnější stíneček.
12. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera já měla 8 den taky po limitu,buď v klidu je to tam!!!
12. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek
U nás je to riziko bez PGD:frowning2: Takže inseminace nejde a na kET nic nezbylo:frowning2:

Můžu až další IVF a nevím za jak dlouho:frowning2: Dlouhý protokol jsem začíala Proverou 16.DC( od 24.7.), pak Dipherelin 23.den cyklu( od 1.8.) a další cyklus už se stimulovalo Merionalem a šlo na věc( konec srpna- ET 31.8.) Tak kdy myslíte, že by bylo možné IVF další?
Blbý je, že to možná vychází na Vánoce, dky určitě centra ani nepracují, nevíte, jak to přesně je???
12. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony takze vam nepovolili ani snazenicko naprirodno abyste nahodou neprisli do jineho stavu? Kdyby to tak bylo tak byste meli zakazano prijit do jineho stavu jinak nez po genetice? ta inseminace stoji 2 000 Kc takze to neni vyhozeni hodne penez za nejisty vysledek.
12. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony normalne je to vetsinou 3 cykly protoze to tak chce pojistovna. ja jsem samoplatce a tak jsem po jednom cyklu kdy jsem sla na inseminaci mohla jit zase na vec ale zrovna malovali laborator a tak mi to stejne vyslo az na treti mrchu po prvnim IVF.
12. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne holky!! Tak se zase po strašně dlouhé době ozývám... Nějak jsem vůbec nestíhala. U mě pořád nic nového. Čekám až jak dopadne rekonstrukce u nás v CARu a pak se vrhneme na 3 IVF. Zítra by měla dorazit mrcha, tak tam budu volat, jestli to s dlouhým protokolem vyjde už teď. Rekonstrukce by měla být hotová do konce měsíce... Doufám :slight_smile:
Jinak v rychlosti...

@kessinkaa držím palce, aby už ty nevolnosti zkončili... Holka ten mrňousek Tě teda pěkně trápí po tom všem co jsi pro něj udělala, viď :wink: Ale hlavně, že ho máš u sebe a pěkně se Tě drží!!!
@rozmarynek určitě se to povede a i na mrazáčky bude, ale Ty budeš potřebovat až třeba za 3 roky. Protože teď už to musí vyjít!!!
@78marcela Tobě držím palce, ať se Ti po tom dlouhým čekání Ti mimísci pořádně zakousnou a nepustí až tak za 9 měsíců :wink:
@clera taky si myslím, že je na testování hodně brzo... Určitě to vyjde a ten slabý duch je jenom znamení toho, že se mimísek (mimísci) uchycují!!!
@tonytony to mě mrzí, že to nevyšlo.... Ale zkus ještě tu krev. I když já to měla podobný jako Ty, na testu taky bílo a ms nikde. I když jsem vysadila Crinone, tak pořád nic a dorazila až po 14ti dnech :frowning2:

Ale holky, nesmíme ztrácet naději. Věřím, že to všem vyjde a za rok už tu budeme psát o úplně jiných problémech..... :wink:
Jenže já opakovaně potrácím, takže je právě i po tom PGD vyš. téměř jisté, že máme vady a tímpádem se to neuchytí- bylo zdravé jen 1 z 6 vyšetřovaných:frowning2: Tudíž riziko zase potratu, zase vše nanovo a zbytečně, víš?
@barbika
Cože, až po 14 dnech od vysazení? To to mi snad ani nepiš!!! To je normální takhle dlouho???
@rozmarynek
Chce 3 cykly nebo 3 měsíce? To je u mě velký rozdíl, já mám hodně dlouhé, nepravidelné cykly:frowning2: Někdy ani MS není:frowning2:
12. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tonytony - obávám se že ty jedou požád jejich příjmy a naše ovulace nečekaj
12. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony jj byla jsem z toho hotová. Ale prostě po těch všech hormonech bylo tělo úplně zmatený..
12. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony tak to ti nepovim - spise nejake holciny co tady maji pojistovnu. ja v tomto nemam zkusenost :frowning2:.
12. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no to jsem rada ze jsi za nama nakoukla. Tak baracek jiz finisuje tak to se jiz tesis do noveho co? tak bych pak hned v nove postylce zahajila snazenicko a ono to treba vyjde samo :slight_smile:. Spadne z tebe stress ze stavby a telo bude mozna vice ready :slight_smile:.
12. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Ahooooooooooooooj,kde se touláš???Jak píše Rozmarýnek,doděláte baráček a šup mimčo bude hned :wink: .Jaá už ty nevolnosti,nedávám je to otrava :frowning2:
12. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no baráček už je pod střechou, v týdnu budou montovat okna. A pak se začnou dělat vnitřky. Jinak to snaženíčko bohužel nevyjde.. My přirozenou cestou nemůžeme.. Takže je to pouze a jenom na dr v CARu. Ale když se nám povedl Tobík, tak se povede určitě i to druhý. I když to bude chvilku trvat a my si budeme muset počkat...
12. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek