• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa jj u baráčku a taky jsme jezdili po známých. Narodili se nám během 2 dní miminka.. Takový malý babyboom. Chlapeček u švagrový a pak holčička u známých. Tak jsem se jezdila nakazit :slight_smile:
Ty nevolnosti musí být fakt hrozný záhul.... Chjo...
12. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Ahoj, moc bych si přála, aby to vyšlo tak jak říkáš:slight_smile:)

Jinak, my už máme nová okna, už nám začali dělat topení nové a od středy nástup na koupelnu. Přítel povídal, že doted se miminkovi nechtělo, že nemělo jistotu, kam ho šoupneme a teď prý se to povede, když máme byt. Tak jsem zvědavá.
12. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - jasnačka to klapne :slight_smile: já si koupila krásný botičky na podzim ... přítel se smál že už vidí jak to teď vyjde .. k mudr budu chodit v keckách a na tyhle botičky budu do příštího roku čučet
12. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera To já si koupila rovnou kolo, však víš. Párkrát jsem se na něm svezla a pak nic nebude, s pupínem by se blbě jezdilo:slight_smile: a kór s dvojčecím pupíkem.
12. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
konec lenošení zítra zase do rachoty :unamused:
12. zář 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Tak to ti nezávidím, já se budu doma povalovat až do 22.9. minimálně...a pak ještě dalších asi 8 měsíců:slight_smile:)
12. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - přizanm se že se docela těšim ... máme v práci fajn kolektiv a doma mě to nudí a taky nutí přemejšlet nad blostma :wink:
12. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Mě ani ne. Zpočátku jsem byla v práci docela šťastná, ale ten poslední rok se to tam pokazilo a proto se mě tam ani nechce, jsem docela ráda, že mám neschopenku. Někdy se pravda docela nudím, ale i tak si užívám toho, že vlastně nic nemusím. Dřív jsem tou prací žila, nedokázala jsem myslet na nic jiného a teď jsem přišla na to, že to stejně k ničemu není. Přikázala jsem si vyhodit z hlavy všechny problémy a starosti a myšlenky na práci a docela se mi to podařilo, musím říct. Chci prostě pro tento poslední pokus udělat maximum, být v klidu v pohodě, bez stresu. Zatím se mi to daří:slight_smile:
12. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - to je jen dobře ... mě se do tohoto stavu dostat doma nepovedlo .. jsem pako co bude spokojené mezi lidma a ne doma mezi stěnama .. ty si to moc užívej a hlaď pupík a budem si držet palečky :grinning:
12. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera mě normálně asi taky ne, já jsem vcelku dost energická (jedna paní o mě napsala, že mám v sobě tolik energie, že by stačila půl roku napájet místní osvětlení:slight_smile:) Takže jsem docela běžně mívala nadúvazky, téměř jednou tolik hodin, co měly ostatní kolegyně, k tomu dělám dálkově vysokou...ale myslím, že to prostě už nešlo donekonečna, tělo řeklo dost, byla jsem na tom zdravotně pak docela blbě, pořád na hromadě, pak mě odeslaly na 5 týdnů do lázní. A tam mi docvakla spousta věcí, a umínila jsem si, že tak, jak jsem to vedla doposud, že to už teda ne. Docvaklo mi, že zdraví a život má člověk pouze jeden a že by si ho měl vážit. Tak jsem se rozhodla dělat něco pro sebe, nejen pořád práce. Pokud se podaří tento pokus, fajn, pokud ne, mám kolo, co mě hrozně chytlo, budu více sportovat, věnovat se sama sobě a svým blízkým...
12. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ¨- krásné cíle, ale ono vyjde hlavně to mimčo :grinning: pak si pořídíš tu tyč za kolo a budeš makat ještě víc protože potáhneš i děcko
12. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Taky pravda:slight_smile:) to budu štíhlounká raz :grinning: :grinning: :grinning: dva
12. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,@rozmarynek tak držím,vše co mám a chci slyšet,jen dobré zprávy :wink:
13. zář 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko ženy:slight_smile:

Také si sem jdu pro dobré zprávy:slight_smile:

@rozmarýnek Držím palce :slight_smile: :wink:

Mě včera odpoledne, docela neplánovaně, dorazila mrcha. Já vlastně nevím, zda je to ta pravá :confounded: Jak jsem psala, pořád jsem tak nějak špinila - docela silně a včera mě strašně bolelo břicho... Myslela jsem, že je to z mých super extra luxusních stahovacích kalhotek. Jsou tak stahovací, že když si je vezmu, mám střeva hned vedle mozku a pas jak vosa... No vosa zrovna ne, spíš jak štíhlejší prase, ale ta střeva ta sedí, ty jsou vytlačena zcela mimo dutinu břišní.... No tak jsem zkrátka myslela, že je to z toho, ale ouha. Pak jsem zjistila, že začínám krvácet, ale tak nějak nerozhodně a dnes to nerozhodně pokračuje. Není to ten můj vodopád. Je to takové nijaké... Tak vůbec nevím, jestli se mám na zítřek objednávat na ten diphereline :unamused: Chjo. To je burdel, to je burdel!
13. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka pobavila jsi mě hned po ránu. Uvařila jsem si kávičku, popíjím, pročítám, co nového, a při té větě o štíhlejším praseti jsem poprskala monitor, jak jsem se rozřehtala. Tohle mi holka nedělej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela No to je teda pěkné! Já jsem ti k smíchu, jo???? :angry: :wink: Ale jo, představte si prasnici přeštípnutou v pase a ani vám sem nemusím dávat svojí fotku. No co se dá děla, no. Ale s tou mrchou mě to teda sejří. Pořád nevím zda se rozhoupat a objednat. :unamused: :frowning2:
13. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Já bych do toho asi šla. Vzpomínám si, jak mi doktorka zjara tvrdila, když mi pořád ne a ne vyvolat mrchu, tak říkala, jakmile se objeví i jen náznak špinění, hned nasadit prášky.

Nejsi mi k smíchu ty, ale tvoje hlášky. Ještě že tě tu máme, hned po ránu umíš pobavit...

a nám došly letáky, ve středu se u nás otvírá Askonábytek a mají tu zaváděcí ceny, komplet ložnice za 6999, dvojpostel, noční stolky a veliká skříň, za ty prachy...by se mi hned do našeho bytečku hodilo. Jenže ani to bohužel nemáme, no:frowning2:
13. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky :slight_smile:
@doufalka ta ky bych do toho šla :wink:
@78marcela co ty,jak se cítíš?
13. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Já se cítím vcelku v pohodě, necítím skoro nic, jen včera večer trochu píchnutí v podbřišku, ale nic moc. Ale jsem pozitivně naladěna, věřím, že čekám dvojčata. :wink: :wink: :wink:
13. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Trochu jsem se dnes zdrzela protoze jsem rano myslela ze bolesti asi umru a tak jsem si dala ibuprofen a sla jeste zalehnout.
Jinak jsem uz volala do CARu jak je to s bobiskama a statistika je nasledovna:

takze z 10 vajicek (5 pekne + 5 nic moc) se oplodnilo 6. Dneska jsou 4 - ctyrbunecne a 2 - dvoubunecne. Ty ctyri jsou pry moc pekne ale ty dve to asi pry brzo vzdaji.

takze zitra zase rano volam jak se jim dari.
Tak a ted vas jdu docist :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a @kessinko - moc dekuju ze jste na mne mysleli - urcite to pomohlo tem 4 bobiskum ze jim posilame nasi pozitivni energii na dalku
13. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Jsem ráda, že někoho pobavím:slight_smile: V civilním životě musím své vtipy mnohdy vysvětlovat, bo jim málo kdo rozumí... Takhle je to o moc lepší:slight_smile: A klidně se mi směj/te. Já totiž k smíchu jsem. No vlastně spíš k pláči, ale taději se smějte :wink: :grinning:

@78marcela @jancica74 Ženy, tohleto jsem potřebovala číst. Hned jsem se na zítřek objednala:slight_smile: Je to sice slabá brcha, ale mrcha to je. Vidím to tak na 4 "plenky" za den, takže to zase takové nic není:wink: No sle objednala mě na 8,45h., což já asi nestihnu! Bára má být v 8h. ve školce a já tam jedu po jižní spojce, která je mezi 8h. a 9h. skoro neprůjezdná! No asi se trošku přeobjednám na pozdější dobu. :confounded:
13. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No i kdyby zbyly "jen" ty 4 kousci, tak i tak je to moc pěkné:slight_smile: To už svádím k optimismu:wink: To je dobře :slight_smile: Tak zase zítra. Ufff Tohleto čekání je taky strašný. Když volám prvně po punkci, chce se mi úplně zvracet. Chtěla bych, aby zavolal manžel a já mohla číst z jeho obličeje... Bojím se negativní zprávy a že to neustojím.
13. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tve ranni probuzeni s usmevem - no spise s brisnim smichem je k nezaplaceni - ani ja jsem nebyla daleko od poprskani monitoru - co bychom bez tveho humoru tady delali!!!!!!! :slight_smile: sak ti rikam ze ty bys mela psat knihy :slight_smile:. ja jsem ted trochu mimo misu na co se vlastne chystas a na co ted budes brat leky? Normalni stimulka na kratky protokol na IVF?
13. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Naprosto tě chápu, taky musím mnohdy své vtípky vysvětlovat, proto se raději nepouštím do nějakých větších akcí:slight_smile: nejbližší je mi humor spisovatelky Zdeny Frýbové, u jejích knížek se tak řežu, až se míním udávit.
Ale chápu, že někoho to pobavit nemusí.

Fičím hlídat kámošce mrňouse, tak tu budu zase po dvanácté, zatím papa a byť jsem v Praze nikdy nebyla, tak Jižní spojka je mi dostatečně známá z rádia, tak se objednej tak nějak na dvanáctou, bych to viděla, že bys to možná mohla stihnout.
13. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka pro mne je nejhorsi tech 14 dni cekani na dve carky. pak hned na druhem miste volani po OPU kolik se jich oplodnilo - to lezu po zdi a okusuji omitku - jak se jim pak dari to snasim dobre - ani nevim proc :slight_smile:.
13. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak utikej za mimi alespon si ten tvuj v pupiku vezme mustr jak a kam to ma dotahnout :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka kde na to chodíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela je dvojčata:slight_smile: já si vzpomínám ,že mě transferovali v sobotu ráno bez kultivace a první větší bolest jsem měla v pátek další týden večer.To asi bylo to zahnizďování. :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no, tam snad ani ne. Kámošk MÁ KLUKY RAUBÍŘE, ALE DĚSNÝ, ZA TO JÁ MÁM V BŘÍŠKU DVĚ MILÉ NĚŽNÉ HOLČIČKY.
13. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek