• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek vždyt i 4 je krásné číslo - jsou prvotřídní,což je super a možná to doženou i ty 2 :grinning: kdy máš jít na ET_?
13. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ty už máš neco v bříšku.Nějak jsem vás poslední dobou nestíhala :frowning2:
13. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela PŘESNĚ TAK MYSLI POZITIVNĚ AT SE TAM HOLKÁM LÍBÍ :grinning:
13. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady má někdo 4???:slight_smile: super úroda proti mě:slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: super super
13. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 to to letí:slight_smile: ty už jsi v 15TT.teda :wink:
13. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je dnes Kessinka?
13. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap zítra mi tam už naskočí 16 týden - jj letí to :slight_smile: však i tobě to hezky přibívá :dizzy_face:
13. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Jsem ráda, že se to dobře čte:slight_smile: Na psaní článků nebo dokonce knih se necítím, to teda ne, ale když to tu trošku občas pročistí vzduch při tom dusnu, kdy se stále na něco čeká a nebo bohužel už nečeká...., tak je to dobře:slight_smile: Jinak mě čeká dlouhý protokol. Zítra (když to dobře dopadne a domluvíme se) dipherelin a asi za 14 dní kontrolní UZ a začátek včeliček do břicha. No když to tak počítám, tak mezi 18. - 25. 10. 2010, by u mě mělo být jasno:wink: A jinak to čekání na dvě čárky je taky nejhorší. Ale asi proto, že je to takové vleklé, jinak tím, že v sobě něco mám, jsem tak nějak trošku optimistická... To čekání na to, zda se nějaké vajíčko oplodnilo je pro mě šílený proto, že se může stát, že se neoplodní NIC!!!!! Musím říct, že to bych se asi na chvilku totálně zhroutila. Já chci mít alespoň pár dní tu naději a pak to zase rychle vědět, takže spěchám s testováním... Ale tu naději, tu prostě potřebuju. Když se mi loni nic neoplodnilo, Byla jsem na kolenou snad měsíc. To bylo HROZNÝ!!!

No nic, jdu tu trošku poklidit. Moje snídaně probíhala na takovém malém hnojišti:wink:
13. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 No to jo. Je to neuvěřitelný:slight_smile:Já jdu na oficiální kontrolu ve čtvrtek.Měření ,važení krev atd.... pak myslím ,že mě čeká už někdy v 11.týdnu ten screening.Jinak jsem se ptala mého doktora a říkal ,že vše vypadá dobře. Ale ať tu nejvetší radost nechám tak za 14 dní.Takže ještě 9 dnů a budu se radovat naplno a řekneme to i rodičům.
13. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak holky čekání s jedním vajíčkem, jestli se oplodní ,nebo ne je mega ultra humus :wink: Hrůůůůza
13. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 to ti vazne utika - wow to uz ted bude jenom utikat :slight_smile:
@lllenkap Rozmarýnek nemá v pupiku ještě vůbec nic. Zatím se jí embrýsci kultivují. Má 4 krásné a 2 pomalejší..., ale nic není ztraceno:wink: Jak je to u nich nevím, ale já si po 48h. volám a vždy mi řeknou, jestli bude kultivace pokračovat nebo jestli jdu na ET... Takže teď ještě asi není jisté, jestli půjde rozmarýnek zítra nebo ve středu nebo ve čtvrtek...:wink:
@lllenkap tak to teda radim do humusu prvni tridy - to bych asi ohryzala omitku i u sousedu!!!!!!!!!!!!!!!! A kdy dostanes prukazku? :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap neboj - už se dočkáš a vykřičíš to do světa :slight_smile: já jdu 22 taky na kontrolu a na další odběry krve - ale nevím co budou zjištovat nyní......na screeningu jsem byla 12 týden :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Super díky za zprávy.jsi hodná :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek už jí mám vypsanou.Já myslim, že v té první poradně asi.:slight_smile: Jo jinak ten počet se mě zdá nádhernej.Opravduu blahopřeji!!!!!!Já poprvé nula a podruhé jeden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Mě to povídej! A navíc, jak víš, mi to pak v pupku nevyšlo :frowning2: A tolik prostoru tam u mě mají :wink: :grinning: Si klidně můžou hrát na schovávanou. Jééé, teď mě napadlo, jestli nemám ta miminka schovaná v tukových záhybech a za pár měsíců něco neporodím. Proporce na to rozhodně mám! A já si říkala, jak mi ta dovolená nesedla, jak jsem se tam vyžrala... a ono těhotenství :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap ja mam zatim 6 oplozenych vajicek (4 pekna 2 bridilky) v misce v termostatu v laborce :slight_smile:. takze cekam jak se jim bude darit a pak teprve do briska :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jojo taky začínám vypadat divně:slight_smile:
13. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jj už se taky brzy dočkáš :grinning: utíká to rychle,týdny rostou jako po dešti a já taky :zipper_mouth: :zipper_mouth: ále co,hlavně,že se miminku daří dobře..... :dizzy_face:
13. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - budu volat ted kazdy den po 8:30 jak se jim dari. kdyz se udrzi alespon ty 4 tak jdeme do blastocyst a to asi pak vipada na ctvrtek a kdyby se to snizilo trebas jen na dva bojovnicky tak je tam soupeme 8-bunecne a to asi utery nebo STR
13. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak uz jsem s tebou zase v obraze - takze tobe to okusovani omitek vypukne za mesic :slight_smile: .....to uz treba budu tehu a budu ti moc posilat tehu bacily!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: hahahaha
13. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Jojo říkají mezi 11 a 13 týdnem.Šla bych radši 13 to je prý někdy vidět i pohlaví.Nevim co zkoumaj v tom 22 týdnu.Pujdeš na odběr plodové vody????
13. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Já nevim .Já neměla žádnou kultivaci.Tak tomu nerozumím jak tohle funguje a co je lepší,ale v každým případě ti strašně moc držim palečky. :wink:
13. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap polecky ted moooooooooooc potrebujem aby se udrzeli alespon ty 4 aby bylo i na jednu varku do mrazaku protoze na dalsi IVF uz nemame a museli bychom to tak na pul roku odlozit a dosetrit a to uz mi bude 42 ach jo :frowning2:.
13. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak to čekání, že by se mi nic neoplodnilo, mě nějak minulo. Při 33 vajíčkách mě ani nenapadlo, že by se snad neoplodnilo žádné. Spíš naopak, každý den, co jsem volala, jich bylo oplodněno o jedno víc. První telefon, máte oplodněno 26 vajec, druhý den - máte oplodněno 27 vajec, třetí den, máte oplodněno 28 vajíček...To už mě málem omejvali, jak je to možné...čekání na první test bylo nejhorší, ten druhý jsem brala s rezervou a tento třetí naprosto v klidu. Ani mě zatím neláká kupovat testy.
13. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek neboj.To bude dobrý.Nebudeš potřebovat mrazáček!!! :wink: Myslim na tebe a na Marcelku.Každej den si na Vás vzpomenu!!!!!
13. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jé a já myslela,že tady z vás mám nejvyšší věk já :slight_smile: teda na svůj věk a tolik vajíček?ty jsi dobrá mravenčí královna :dizzy_face: :dizzy_face: já blasty měla pouze 1,ted mi vložili 3ks 6b, byly zamraženy jako 4b :dizzy_face: a ještě mi 4 zůstaly - ty vyberu po porodu asi 4 měsíce - bojím se,že by je dali na pokusy,tak uvidíme jak to všechno dopadne :wink:
13. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No tak jsem si to přece naplánovala:slight_smile: Ty, Marcelka a Clea budete těhotné (jsem počítala i s Evikem, ale ta bohužel zastávkovala) a přímo na mě (citlivější povahy snad ani raději ten výraz nečtěte) vyblijete miliony a miliony těhotenskejch bacílků:wink: Teď tu blindí jen Kessinka a ta na to všechno chuděra nestačí!!! Tak se čiňte, krasavice:wink: No a já si zase myslím, že ty sněhuláčky budeš potřebovat za rok na sourozence:wink::grinning:
13. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Počkej, jak je vybereš? Chceš ještě malého sourozence pro toho prdíska, co je teď v bříšku? 4 měsíce po porodu???? Jestli ano, tak klobouk dolů! :slight_smile: Jinak mě bude za měsíc a 1/2 38 let.
13. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Jsi hodná, že na nás myslíš:slight_smile:
Všechny jste. Nebýt netu, tak nevím, jak by to šlo zvládat, někde sama samičká bych se tu hroutila..
13. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek