• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lllenkap mě ten screening vyšel moc dobře - takže žádná plodovka být nemusí,uvidíme až pak ten 20 týden,to je taky nějaký větší UTZ - pohlaví?no možná už to půjde vidět,ale u nás to teda nechtěl říct,až prý až to bude aspon na 80%
13. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka JJ PŘESNĚ TAK,ROZHODLI JSME SE,ŽE SI JE DÁM VLOŽIT - DĚJ SE VŮLE BOŽÍ :dizzy_face: :dizzy_face: přece je tam nenechám,navíc jim ani nevěřím,mám sice zaplacený mražák ještě na rok,ale jiné holčiny mi psaly,že to většinou zlikvidují a pak řeknou,že se špatně rozmrazili....nebo je dávaj na pokusy - fuj,děs....
13. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Já jsem myslela, že nad 35 let je plodovka "povinná". Jak je to s tou povinností přesně nevím, ale tak nějak jsem to slyšela :confused:
13. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Aha.tak nevim.No já právě nevim, jestli nejít na plodovou vodu i tak , pokud bude vše ok- kvůli věku.Určitě budu poslouchat lekaře,co mě poví to udělám.On si mě vypiplal ,tak mu na 100% věřím.Tak to asi je možná vidět na 50%.Což je teda super.půl na půul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mam kamaradku a ta byla před týdnem a je ve 13 týdnu a na screeningu ji řekli, že to vypadá na holčičku:slight_smile:
13. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka taky jsem to tak pochopila
13. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jak vložit???
13. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka je povinná,ale jelikož stoupl průměrný věk rodiček- posunuli plodovku na 38 let - jistě,že si jí můžu nechat vzít,ale můj lékař mi to nedoporučuje - aby se prý něco nestalo.......víš? je to sice jen 1% POTRATU,ALE TŘEBA BY VYŠLO ZROVNA NA MĚ - PŘI MÉ SMŮLE,PAK BYCH ZAHODILA 5 LET SNAŽENÍ....
13. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Jani jsem tady,ale je mi zle,tak nechci otravovat :frowning2: .Co ty jak je??
@jancica74 No fuj a děs, to teda je, to souhlasím, ale... Vem si situaci, kdy je rozmrazí a podaří se rozmrazit všechny 4!!!! Kolik jich necháš zavést a co s tím zbytkem? Je v prdeli, že si člověk nemůže vybrat rodinu, které by ty bobany dal. Taková nějaká přímá adopce, jako je to v americe. Muselo by to být samozřejmě nějak ošetřeno, ale kolika trápení by se zabránilo? Jsem přesvědčená, že hodně párů by na takovou "přímou adopci", kdy by si to i sami odnosili, přistoupilo rádo a matka - nosnice by si převe nevybrala hned tak někoho...
@lllenkap JE TO VÝŠE POPSANÉ PROSTĚ PO PORODU PŮJDU NA DALŠÍ ET - pro zbytek nanučků :grinning:
13. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ok tak hned jak budu tehu tak plivu do igelitky a pak poslu express rekomendo a nebo muzem skocit na kafe kdyz jsme ty prazandy a ja budu prskat pres stul o sto sest :slight_smile: hahahaha. Bylo by super tehulit spolu a pak spolu tlacit kocar - nejsme tak daleko od sebe :slight_smile:.
13. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Teda ty seš dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No fakt!Líbí se mi že tak přemýšlíš.Já jsem srababa:slight_smile:
13. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 tak to urcite vyjde - rika se ze po porodu jsou holky nejchytlavejsi a otehotni nato sup!!!!
13. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek takže ,aby Janička nějaký mrazáčky potřebovala:slight_smile:když to vyjde přirozeně!!!
13. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak už jsem moje milá zvracela a myslela jsem u toho na tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka s tím moc nepočítám - ted mi taky rozmrazili 4,ale jen 3 se dali použít na ET to jedno to vzalo a vidíš ze 3 se uchytil jen 1 :frowning2: ale ten nejsilnější..... :grinning: co se týče dárců - nevím proč,ale stejně si myslím,že to takhle chodí,že prostě některé embryja darují neplodným párům.....o vajíčkách to vím jistě.....
13. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné pondělí holky :grinning:
13. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa neotravuješ :slight_smile: mám se fajn,mám volno,tak mám roupy :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky sak se uz dnes muzou emryjka darovat a jeste by jancica dostala zaplaceno a nejaka snazilka co uz jeji vajucha nejsou dobra si je muze odkoupit. mam dojem ze se mohou darovat emryjka od holek do 35 let veku. takhle by jancica pomohla nejake mamine a jeste by mela par tisic pro sve mimi na knizku :slight_smile:. U nas v caru uz nabizeji cizi emryjka.
13. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek nestraš :slight_smile: abych si pak měla kdy vyzvednout ty nanučky :grinning:
13. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap no to je hezký :grinning: :grinning: :grinning: .Jak se ti zvracelo??
@jancica74 Tak to já jsem byla na plodovce i s Bárou, kdy mi bylo 32 a něco. Na těch velkých ultrazvucích zjistili, že Báře chybí jedna pupečníková céva, tak chtěli vědět, jestli je jinak v pořádku... A já jsem to chtěla vědět taky. Jsem srab a kdyby byla nějak vážně poškozená, vím jistě, že bych se rozhodla pro ukončení těhotenství. Moje sestřenice je následkem úrazu postižená a nikdy se o sebe sama nepostará. Až teta nebude, zbude to na mě nebo na ségře. Další zátěž bychom bohužel už asi nezvládly. Naštěstí bylo všechno v pořádku a Barunce ty cévy stačily na dobrou výživu. Hrozili mi dřívějším porodem a sekcí, protože absence jedné cévy v pupečníku je pro mimčo riziko... Nakonec byla velká normálně (3290g a 53cm) a týden jsem ji přenášela:grinning: Toho odběru jsem se hrozně bála, to je jasný a ještě víc jsem se bála výsledku.

Teď mě tedy plodovka čeká zase (tedy až to bude aktuální) a já to asi neodmítnu. Nejde zvládnout všechno. A sestřenice tu bude jistě ještě dlouho. Její máma - moje teta, před 3 lety prodělala rakovinu rozmnožovacích orgánů a už tehdy mohla odejít... No nic. Nemyslím si, že jsem bezcitná, když bych si nenechala postižené dítě. Já ty city prostě budu muset později dát jinam. To už je dnes nad slunce jasný.
@jancica74 Tobě dali tři? A kam chodíš do centra?
13. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa S myšlenkou na tebe super-D :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@rozmarynek jo,teda to jsem netušila,asi bych peníze nevzala,mě by postačilo vědět,že to pomůže někomu ke štěstí a né k pokusům.....
@jancica74 a nevolnosti už nemáš?Já už je chci,na někoho plivnout,abych měla pokoj :unamused:
13. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Cítím to úplně stejně
13. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa šup s nima na Marcelku a Rozmarýnka :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Mám stejný názor, chápu tě, uvažovalal bych taky tak.
13. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka nejsi bezcitná - myslím stejně taky jsem pár let pracovala u postižených holek - to bych nedala......počkám co ten UTZ ve 20 týdnu a pak se uvidí,já původně na tu plodovku chtěla - vymluvil mi to gynekolog,víš?
13. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek