• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@kessinkaa nemám,jen vyjímečně :wink:
13. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74, @rozmarynek Ženy fakt to jde, jo? No toto!!! Ale já nevím, jestli bych uměla někomu dát své embryo. Představa, že tu někde běhá moje dítě a já o něm nic nevím... To mi to přímé darování vyhovuje víc. Tam se prostě obdarovaní zaváží, že umožní styk dítěte s matkou (bude-li si ta to přát), že se dítě dozví, kdo je jeho biol. matka a kdo náhradní matka... Sice těžko, ale dovedu si představit, že takhle bych měla pod kontrolou, že se dítěti nic neděje´a je v dobrých rukou. Ale představit si to nedovedu vlastně ani ve snu :confounded:
13. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela codila jsem do Gyncentra do Ostravy :slight_smile:
@kessinkaa klidně na mě. Já se dnes v noci vzbudila, jak mi bylo zle, říkala jsem si, kéž by to byly těhu nevolnosti, ale bohužel, jen podrážděný žlučník z přežrání, protože jsem si včera navečer dala plněné papriky od oběda a nějak mě nesedly, v noci jsem myslela, že zhebnu. Ale těhu zvracení bych brala, šup sem s ním.
@rvasata zdravím tě :slight_smile: jak se cítíš?co stehy ještě máš?
13. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ja nevím - musela bych se podívat na stránky našeho centra - vajíčka si koupit můžeš,spermie taky a možná už i embryo! fakt nevím,ale Rozmarýnek asi ví.....když to píše - já se na takové věci nikdy nedívala...
13. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka vlastně proč ne,mohou být i páry,kterí mají problémy oba......
13. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ráda, že to máme tak nějak podobně a nemusím se cítit blbě:slight_smile: Naší Elišce (to je ta sestřenice) je už skoro 30 let. Psala jsem, že je postižená po úrazu, ale úraz to tak docela nebyl. V době, kdy se narodila, bylo celkem běžné, že mezi maminkama putovaly stoleté věci po mnoha dětech... Teta pro Elišku dostala postýlku. Byla oprýskaná, tak ji natřeli... No a v barvě bylo hodně olova. Na to se tehdy prostě vůůůůbec nekoukalo. Eliška dostala otravu olovem. Když jí byl 1 rok skončila na kapačkách v nemocnici a ležela tam takhle 2 roky. Přemýšlí normálně, ale má poškozený molzek a svaly. Je to šílený! Špatně chodí, špatně mluví... Je to smutný. Díky olovu má úplně v háji kosti. Už byla 3x na operaci páteře. Má ji celou vystuženou ocelí. Jak špatně chodí, často někde spadne a loni měla 2x za sebou zlomeninu... Moc bych jí přála chlapa, aby z toho života taky něco měla, ale ona nikam ani nechodí (sama nemůže). Tak to jen tak na okraj.
13. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Ahojky,jojoj stehy mě sestřička vyndala ve pátek teďka.A ve středu jdu na kontrolu,ale nepředpokludám,že by to nebylo O.K.Když mi vlastně nic moc na laparce neděllali.Už se těším,že pak se to zase pohne a jak je tobě??? :slight_smile:
13. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Já chtěla tři, ale mě nechtějí dát, prý zákon schválnosti pracuje a že já i tak mám embrya kvalitní. Na můj dotaz,proč se teda ty kvalitní embrya nechytají, jen pokrčila rameny. Že bych šla příště do Ostravy?
Nedávno jsem tam byla na výletě, překvapilo mě, jak je ta Ostrava hezká (i když jsem teda viděla i ošklivý časti města),ale i další, moc hezký. Líbilo se mi tam.
13. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 mne uz to dokonce v CARu nabizeli at o tom zacnu uvazovat. To bylo po tom prvnim neuzpesnem IVF. mam dojem ze je to 13 000 za emryjko ale ted uz presne nevim - musela bych se podivat. zatim o tom neuvazujeme protoze na svuj vek jsem jeste zdatna nosnice :slight_smile:.
13. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela mne tri umoznili - diky veku je u mne sance ze by se chytly vsechny strasne mala takze pry jestli chci tak mi tam soupnou 3 :slight_smile:.
13. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Nevím, jestli bych zvládla chodit za mým dítětem a vědět, že na něj nemám nárok. Asi bych o něm raději nechtěla nic vědět. Myslím, že do centra jdou páry, které po dítěti touží a budou dobrými rodiči. Ale navštěvovat moje dítě, a přitom vlastně nic nesmět...to bych asi nezvládala.
13. zář 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Vůbec nejsme daleko od sebe, ale já tu teď budu připoutaná školkou. Ale přes poledne bych mohla někam dojet... Od nás je to 25min autobusem na Skalku, pak bych kousek (asi 500m) popošla na tramvaj č. 22 a alou přímo k vám:wink:
13. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela No já jsem teď ovlivněná filmem, který jsem viděla nedávno. Tak to všechno vypadalo idylicky:wink:
13. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no, věřím tomu, že by byly páry, kde by to idylicky fungovat mohlo. Ale myslím, že v naší republice by to bylo tak 1%
13. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak chytej pfůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj
13. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka chudák Eliška - ještě že má vás a není někde v ústavu :frowning2:
13. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata mě je fajn,rychle to utíká....jak dlouho musíš počkat po laparce 3 měsíce?a pak huráááá do toho?
13. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela mě teda 3 dali,ale upozornili mě na rizika ,embryoložka mi řekla,že už kvůli věku mi vloží všechny 3 - že je menší pravděpodobnost,aby se všechna 3 chytla.....
13. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek říkám mravenčí královna :slight_smile:
13. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa chytááááááááááááááááááááááááááááááááááámmmmmmmm
díííííííííkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Asi už mi je špatně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chřipkovej baílek tu nikdo nechce????? :wink: :grinning:
13. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka néééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: nechce
13. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No ak už se vnucovat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Ale ten by třeba mohl pomoci k mrše, jestli na ní někdo čeká. Já si myslím, že díky té nemoci, co jsem teď prodělala, přišla ta potvora dříve... :wink:

Zkoušela jsem se přeobjednat, ale bylo mi řečeno, že injekce se musí napíchat do 9h., takže mám smůlu. Báru zavezu do školky na 7,30 a uvidí se. Víc už dělat nemůžu.
13. zář 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ono to je totalne anonymni - ani darkyne ani novy par nesmi vedet koho to je!!!!! takze tu moznost bys ani nemela. proste bys jen vedela ze se darovalo ale ani bys nevedela jestli se vubec chytlo.
13. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to bychom se sesli klidne nekde na pul ceste - to bys mela daleko az ke mne do Vrsovic :slight_smile: A ja to mam autem kousek kamkoliv :slight_smile:.
13. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Marcela reagovala na to mé přímé darování, o kterém jsem stále mlela :wink:

Už jdu fakt něco dělat. Dnes jde Barunka po obědě. Jdeme koupit botky do školky a pro mě asi celtu, abych si měla co přehodit přes záda, aby mi nebyla teď na podzim zima. Že bych sehnala tak velkou bundu nebo kabátek... to ani nedoufám :unamused:
13. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Neeeeee hnedka teďka jdu.Žádný čekání.Není potřeba čekat
13. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Autem to mám kousek taky, ale auto budeme muset teprve vyřešit. Před pár lety jsem si vydupala Pandičku. Moje argumenty byly, že málo žere, jako nákupní taška stačí a na výlety máme velké auto, kterým jezdí manžel... No teď pláču nad svým rozhodnutím, protože já tam prostě nenacpu kočár!!!! Do kufru se mi vejde nákup a jedna borůfka a víc už nic. Jsem prostě pako :confounded:
13. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek