• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
tak ve čtvrtek plánuju zkusit test to bude 12 den tak by to už mohlo o něčemu napovídat ... :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky jsem ještě samej pupínek jak když ti mam dosta ... puberťák hadr ... vypadam fakt moooc dobře :frowning2: jen to moc nesvědčí o úspěchu obotní mise :unamused:
13. zář 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera neztrácej naději, mě taky vyrašil novej puberťák. Mění se nám hormonální profil, jak jsme těhotný, víš.
13. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - a nemluvim to tom že jsem málem šla do práce v pyžamu protože to je tak jediný co obleču a nedře kde se dá :confounded:
13. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Taky jsem ráda.No jdu nejdřív na kontrolu a pak čekám na MS a pak hurá pro ně :slight_smile:
13. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahojda Eviiiku
13. zář 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 čekat,co já vím musíš když by nebyli mrazáčci tak to se čeká 3 měsíce na další stimulaci,ale na Ketíky neeeee. :wink:
13. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojda,tak já jdu na Ket.Máme 6 mrazáčků tak uvidíme.Ale teďka tomu opravdu už věřím.Jsem prohlídlá i zevnitř tak to by bylo aby se to teďka nepovedlo.
13. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata ahoj
13. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 čágo,bélo
13. zář 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata taky tomu věřím, že se to povede :grinning: Máte štěstí, že máte mrazáčky :slight_smile:
Zítra si jdeme pro ortel do Caru, tak jsem na to zvědavá :sweat_smile:
13. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Taky si uvědomuju,že je obrovský štěstí mít mrazáčky..Teďka se neorientuju.Fakt by to chtělo hodit sem tu naši tabulku.copak Vás čeká?
13. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata to my ještě nevíme :sunglasses: Už máme výsledky všech vyšetření, takže zítra nám řeknou, jestli u manžela nějaké spermie jsou nebo ne a snad naplánujeme stimulku :sunglasses: ať s jeho nebo dárcovskýma spermijkama :wink:
13. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No tak to držím palečky a budu se těšit jen a jen na dobré zprávy.Ať se to tady pěkně rozhýbe :grinning:
13. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Doufám, že to budou jen dobré zprávy :sunglasses: Na žádnou jobovku totiž nejsem připravena :frowning2: S manželem jsme si řekli, že problémy budeme řešit až nastanou :astonished:
13. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Však to je dobře.Na řešení problémů je čas.A ono nemá cenu se zbytečně stresovat a trápit dřív,než-li opravdu člověk musí
13. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ale malou dušičku mám :confounded:
13. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek no tak to je jasný.to máme asi každý.Ale vůbec se neboj.Pozitivum je,že se začně něco dít.Což je super
13. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Ahoj,je mi líto neuspěch.Ale budeme bojovat dál.Já jsem teda začala pokaždé (2 pokusy)špinit 10 a 11 den po transferu a 14 den i přes Utrouše to dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. No ze bych tu byla dnes prvni - to je divne :slight_smile:. Holky za dvacet minut volam jak se maji bobisci v termostatu a tak dam vedet jak jsou ty bobici dnes na tom.
14. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno a doufám, že bude slunečný den, protože mám náladu pod psa a bojím se, co nám dneska řeknou :frowning2:
14. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a pěkný den, dnes z pracovního compu .. všem co ceká vyšetření přeji jen dobré zprávy :slight_smile:
14. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ze 6 bobisku (4+2) uz vazne dnes jsou jen ty ctyri - ty dve to uz vzdala. Z tech 4 je jedno uz osmibunecne a tri 6 bunecne s tim ze kvalitou jsou 1x super 2x ok 1x nic moc. Uz mne chteli dnes pozvat na transfer ale ukecala jsem je az do zitrka takze zitra rano zase volam. Pocitam ze kdyby to jedno spatne kvality to do zitrka vzdalo tak si je necham soupnout do pupiku vsechny 3 .
14. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek taky bych to tak udělala :grinning: A je to náhodou krásnej počet :angry: Tak ať rostou a nezlobí :slight_smile:
14. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - moc gratuluji :slight_smile: super výsledek
14. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jo jo, presne tak - ja radsi mam jistotu ze se porad vyvijeji nez pak 14 dni cekat na zazrak ktery se nekona. Ja radsi jeste jeden pockam a mam jistoty ze i kdyz se udrzi jen ty tri ze jsou to ale schopni bojovnicci nez toho mrzacka mrazit a pak mit velka ocekavani z KET priste :slight_smile:. ja jsem proste racionalniho razeni a radsi vim hned ze to bobici vzdali nez je soupat do pupiku s desnym ocekavanim :slight_smile:.
14. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Takže na transfer půjdeš ve čtvrtek ráno nebo zítra odpoledne?
14. zář 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek na transfer se u nas chodi na poledne :slight_smile: takze zitra v poledne :slight_smile:.
14. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak blahopřeju, určitě tam dostaneš tři schopné bojovníky. Chtěla bys trojčata?
14. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak mě dnes ráno bolí podbřišek jak na mrchu, ale vcelku hodně, tak nevím, bolí to už asi hodinu v kuse. :unamused: :unamused: :unamused:
14. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek