• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@marcajda papa a zítra se drž :grinning:
29. čer 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem pro Báru ve školce - besídka byla dojemná a dočetla jsem vás.

@marcajda Krásná embryjka, tak ať ti je pěkně zavedou a pěkně se tě drží :slight_smile:

Teď jedeme k zubaři. Tak snad se uvidíme večer. Jo a udělaly jste mi pěkné chutě tady těmi řádky... Vůbec nevím, co budu vařit já. Po mém ET manžel odjede s Bárou k sestře, takže budu mít 2 dny volna a válení. Jinak by to s malou nešlo. Ona je hodná, ale rozhodně bych ty dny nemohla proležet.

Jedůůůůůů :wink:
29. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět, venku je jak v sauně, nedá se tam vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 ahojky....zítra se snad dovím jak rychle to bude vyřízeno...nestíhám dočítat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nejspíš stihnu vše dočíst zase až večer... snad tady ještě někdo bude :wink:
29. čer 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka já si taky neuvědomuji, že bychom poprvé o něco žádali, ale prý jsem žádost podepisovala :wink: tak uvidíme jak to půjde rychle... :slight_smile:
29. čer 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka není za co děkovat :wink: večer tabulku zaktualizuji...a omlouvám se za chyby.... :slight_smile:
29. čer 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 V našem centru prostě přijdeš na prohlídku a když je vše v pořádku naplánuje se stimulace. Oni hned ten den vyžádají souhlas s léky na pojišťovně a když já volám, že dorazila mrcha, řeknou mi, zda je schváleno (zatím vždy bylo) a kdy mám dorazit. Prý vyřízení u pojišťovny trvá cca 14 dní. Tedy alespoň u mě :wink: Moc ti přeju, ať se nic nezdržuje a jsi co nejdříve v tom kolotoči :slight_smile:
29. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dnes mě začali pobolívat prsa :grinning: nevíte, jak je to s ms po dlouhém protokolu? zrovna jsem přemýšlela, že poslední ms jsem měla 3.6. no a 1.7. jdu na ET, tak doufám, že mrchu nedostanu hned 3. :sweat_smile: no v centru mi to vše vysvětlí, ale mě to už začíná v té hlavě šrotovat :fearful:
29. čer 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Taky jsem měla dlouhý protokol a prsa mě bolí už tak od 9 dne stimulace :unamused: Stejně jako ty jsem se bála mrchy, ale oni pořád koukají a měří tu sliznici, tak snad vědí, že to teď nehrozí, ne? :wink: Vždyť ti vlastně posunuli cyklus a ovulovala jsi teprve v pondělí. Alespoň já se tímto uklidňuji :slight_smile:
29. čer 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka máš pravdu, že doktoří ví, co dělají, to jen ta moje hlava blbne :grinning: snad bude vše ok :wink: nesmím na to myslet, budu si muset najít nějakou zábavu
29. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda tak na zítra ti přeji hodně štěstí!!!!! :slight_smile: A pak pěkně odpočívej.

@pierrette1 my jsme to taky podepisovali a trvalo to asi 14dní,byla jsem naštvaná :frowning2: ,když jsem zjistila,že to musí schválit,ale naštěstí to všechno vyšlo a pak přišla mrcha

@tadelka já si myslím,že mrchu by jsi dostat neměla.No vidím,že ve čtvrtek jdeš na ET,už se těšíš,že jo??A kolik si necháš dát embryjek??

No vypadá to,že Marcelka v lázních internet nemá :frowning2: a nebo má moc procedur :slight_smile:
29. čer 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen aby ste byly v obraze- dnes celý den brečím a nemám na nic sílu... rozjela se mi krásně MS a na testu bílo... takže u mne padla...

valkil: moc držím pěstičky , aby tam to mimi bylo...

všem jinak přeji hodně úspěchů ve stimulce, aby tady byla samá těhulka... a ať všem dopadnou dobře kontroly!
29. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 To je mi líto :frowning2: K tomu není víc co dodávat.
29. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 je mi to strašně moooooc líto :frowning2:
29. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a @marty154 doufám, že to nebude více než 14 dnů :frowning2: to bych mohla stihnout stimulace v srpnu.... :wink: hlavně mě to štve, ptrotože teď bylo vše v pořádku a to je u mě kvůli endometrióze většinou problém :unamused: tak snad to "dobře" vydrží až do srpna :wink:
29. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18
Doufám, že se s námi neloučíš :frowning2: A termín 2011 stíháš i s dalším IVF!
29. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
valkil: neví zda se loučím, ale do 3. IVF asi nepůjdem... vůbec nevím co teĎ bude...ale budu Ti držet pěstičky, aby alespoň Tobě to dopadlo a v roce 2011 si porodila krásné a zdravé miminko...
29. čer 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 - ať napíšu co napíšu, bude to obehrané klišé :zipper_mouth:
Tak doufám, že to nevzdáte!!!
29. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 3IVF zavrhujete dočista, nebo prostě jen pro tuto chvíli? Já jsem si mezi druhou a třetí stimulkou dala 1/2 roku oddych a moc mi to pomohlo. Pak to sice zase nedopadlo, ale nějak jsem se na to psychicky připravila (v mezích možností). A popravdě úplně nesnáším o stimulaci vůbec mluvit. Děsně mě štve, že znám spoustu těch názvů a zkratek, které jiné ženské znát nemusejí a některé dokonce způsobem oplodnění, které my podstupujeme, opovrhují. Strašně moc bych si přála počít přirozenou cestou. Zažít tu radost a okamžik překvapení. No není nám přáno, tak prostě musím podstoupit tohle, ale NESNÁŠÍÍÍÍÍÍÍM to! A chce se mi to vyřvat do celého světa! Tak se vykřič, vybreč a třeba někdy nastane čas a vy se do toho ještě pustíte.... Držím palce.
29. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martiiik18 nevím co říct,moc mě to mrzí snad jednou najdete sílu a zkusíte další pokus :cry:
sama nevím co to se mnou udělá ,když se to zase nepovede :confounded:
29. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@valkil jinak ksem zkoukla tvé krásné plodné testy :grinning:
mě už druhý den bolí záda jak prase nevím už proč ,mám strach jestli se mě neozívá ledvina(před 2 lety jsem byla 2x na rozbourání ledvinových kamenů) a ted mě bolí právě ta strana no ještě tohle by mě chybělo,no doufám že jsou to jen záda,zase si říkám,že mě před operací braly krev a moč tak by to musely z moči poznat no uvidíme,no až to dostanu tak si asi užiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak za nás vyřizoval žádost dr. v sanusu ,my to pouze podepsaly a do týdne bylo hotovo
29. čer 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
už 3x jsem rozepsala zprávu a zase ji nechtě smazala....jdu to rozdýchat a pak ji zkusím napsat počtvrté....každopádně martiiik18 těžko něco říkat, ale ještě jednou je mi to moc líto :cry: ale věřím, že my všechny tady jednou děti mít budeme a je jedno jak, ale budeme!!!! jen musíme věřit a doufat.... a určitě se s námi neluč!!!
29. čer 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ráno,
no já jsem první jsem v šoku to se u mě nestává :grinning:
30. čer 2010 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
30. čer 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marcajda si jde dneska pro miminkááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta :grinning: hodně štěstí máš na to krásný sluníčkový den :grinning: u nás už svítí slunko snad od 5.00 :slight_smile:
všem co jdou dneska na nějaké kontroly hodně štěstí :slight_smile: a čekatelce na // ted už je to myslím jen Marty taky krásný den,pokud jsem na některou zapomněla tak se omlouvám
Valkil a Anevim u vás už jsou ty // jasné :grinning: :grinning:
Martiiik ,ach jo holka krásný den i pro tebe :frowning2: kdybych mohla tak ti tam pošlu všechnu dnešní mojí dobrou náladu,abys byla aspon trošku veselá :confounded: nemá cenu psát,že to přebolí obě víme,že to jsou jen kecy je to v člověku zaryté,možná jednou až neůspěch vystřídá úspěch a já věřím,že někde na nás všechny smolařky čeká :wink:
Je mě jasný,že ted tady s náma asi nechceš být,ale věř,že kdybys chtěla tak tady pro tebe budeme pokud mohu mluvit za nás všechny :frowning2: nevím ted jestli máš nějaké nanučky a i kdyby né , budu doufat ,že i tak se k nám v tomto roce vrátíš,ale nejlepší bude ,když tu s náma zůstaneš,i když číst ,že jiná ty vytoužené // našla není asi pro tebe zrovna lehké,tak jo Martiiik přeju ti hodně sil a at to brzo přebolí, aspon trošku :pensive:
30. čer 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme si skočila na krev do práce a hcg mam 199.Po tolika pokusech se konečně usmálo štěstí i na mě.Strašně moc přeju dvě čárky všem.
30. čer 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anevin jsem psala,že ty už si jasná,ale doufám,že tu s náma zůstaneš až do toho porodu :grinning:
taky bych to přála všem ,ale myslím,že každá si to přeje nejvíc pro sebe :grinning:
30. čer 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak dneska po 16.00 jdu ke kadeřnici a už se mooooooooc těším :sunglasses:
30. čer 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já jdu do jednoty pro med :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 už aby ten porod byl :slight_smile: .Kadeřnici bych taky potřebovala,ale dokopat se tam.
30. čer 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek