• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela tak trojcata URCITE ne ale dvojicky bych snad nejak zvladla :slight_smile:
14. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela to vubec nic neznamena - sak vis jak to holky tehu popisuji :slight_smile: ze pry meli stejne priznaky jako na mrchu :slight_smile:. Ty se chystas testit kdy?
14. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych taky trojčata nechtěla, ale dvojčátka jo, dokonce se mi zdálo, že je mám :unamused:
14. zář 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Mě vždycky třetí a čtvrtý den bylo divně a hodně mě tam píchalo. Teď je čtvrtý den, sice nic nepíchá, ale bolesti jak na mrchu jsou. To píchání třeba ještě přijde. Minule jsem i špinila. Tak nevím.
testit budu asi od pátku denně.
14. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já nikdy dvojčata nechtěla, ale teď už jsem ve fázi, kdy bych je taky brala.
14. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak v patek na tebe budu uz od rana myslet!!!!!!! To pichani a bolesti jsou tak oboustranne ze z toho se opravdu neda delat zaver - tak pekne cekej do patku a snad mrcha do te doby nedorazi :slight_smile: !!!!!!!
Moje rec po tech nezdarenych pokusech i dvojcatka vypiplame co?
14. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ahojda tak to je krásný počet.Jen ať pěkně ještě bojujou bobánci :slight_smile:
14. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Ahojda,kdepáák.to se tam zavrtáávají.Žádný negativní myšlenky :wink:
14. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Antikoncepci protože mám ukrutné ,bolestivé menstruace už od mládí a jediné co mi pomáhá je ibalgin.Jenže mám žaludeční vřed a neměla bych ho jíst mám to zakázané,ale znáš to.Tak se sním dopuji. Mám strach, aby mi nepraskl,hodně se to ted stává.Kdybych si dala antikoncepci tak Mirenda je to tělísko a bolesti žádné.Pořád jsem s tím čekala,ale musím to řešit tak proto ještě jednou.Ted zahajuji léčbu. Mam po měsíčkách a prodlouženo nějakou injekcí.Měla bych jít koncem října.
14. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Přesně tak, předtím jsem se toho děsila, teď už bych je snad nějak taky vypiplala.
@rvasata nevím, zda se zavrtávají. Už by měli být zavrtaný.
@paja1 Tak ti budeme držet pěsti, už to chápu, mívala jsem kdysi podobné problémy. Snad se ti zadaří, nám všem.
14. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - vydrž :slight_smile: určitě se zavrtávaj hodně hluoko :wink:
14. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: s mojí výškou sliznice by to neměli s tím vrtáním přehánět, ať se naprovrtají někam jinam mimo to žádoucí místečko.
14. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Já budu mít darované vajíčka oplodněna budou pravděpodobně od manžela.Měla jsem 3x svoje,ale nikdy nebyli nic moc a taky se z nich nic neujalo.Další pokusy jsem měla vždy s darovanýma embr.ale nikdy se nic nechytlo vždy jsem měla mražené.Když jsem byla po 9 ,tak jsem měla darované od rodiny a dárce spermatu,a ty byli jediné čerstvé nezamrazené.A u nich jsem krvácela a řekli,že byli chytlé,ale bohužel odešli.Nyní po těch letech jsme řekli ještě jednou ,ale jen nemražená čerstvá.Uvidíme.Je to hrozné a hlavně na to člověk musí našetřit.Vše se hratí každá maličkost a pojištovny už ničím nepřispívají.Tak naposledy.
14. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 - ahojky, protože mě pokud se nechytne tento pokus čeká také darované vajíčko a ty o tom už určitě něc víš .. musí být dárce anonymní nebo tam třeba můžu dotlačit segru ?
14. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam pocit že se blíží špinění a protože je to 10 den od ET tak to zavrtávání už asi nebude to spíš bude MS :angry:
14. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela No to možná jo,ale nic negativního bych v tom neviděla.Fakt :slight_smile:
14. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera :confused: myslíš?to určitě neee.Hollky bojovat.Hlavy vzhůůůru :grinning: Mě se to pěkně mluví.Ale musíme se podporovat.
14. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek hodně štestí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky - dnes je tady nějak mrtvo - kde jste všechny???? u mě je novinka,byla jsem včera u toho svého kamaráda gynekologa - jen at se koukne na prdolku,zda je vše ok - normální kontrolu mám až 22.9,takže miminko je v naprostém pořádku s nožičkama už měří 15 cm,mám i 2 nové fotečky v albíčku - nešlo to moc vyfotit - miminko už je dost velké,ale na 70% JE TO KLUČINA :slight_smile: :slight_smile: nechtěl natáhnout nožičky - jen pár sekund jsme tam něco viděli.....,.takže tak....
14. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jdu si vás dočíst :dizzy_face:
14. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 tak to je super,už je to pořádnej macek :grinning: .Já chci taky vedět,co mám v bříšku :angry:
14. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 My jsme všechny tady..jenom nám asi nějak není do řeči. Já teď byla ve městě, udělat si radost, do nového bytečku dekorace (hlavně že nebudeme mít nábytek, super, co), kamarádka mi bude něco dělat patchworkovýho.
A taky jsem si koupila mamatesty, i když teda nějak ztrácím skrz tu měsíčkovou bolest to pozitivní myšlení, co jsem doposud měla.
14. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já tomu pořád nemůžu uvěřit - počítala jsem s princeznou a princátko mě převezlo :grinning: manžel má radost,asi to bude Petr III :grinning: TY JDEŠ KDY NA KONTROLU?
14. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela neztrácej naději - mysli pozitivně.....ještě 2 dny a začínáš testovat,že?neboj budu na tebe myslet :grinning:
14. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela počkej,ty nakupuješ dekorace a nemáš nabytek????? :fearful: to děláš naopak né?to je dobrý úlet :grinning:
14. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile: Jak se máme, jak se máme?

Já jsem zpět z CARu. Mám v zadku diphereline a až 5.10. jdu na UZ. Jestli bude vše O.K., začneme stimulovat. Když počítám 10 dní na stimulku, tak jsme u 15.10., pak 4-5 dní kultivace, t.j. 20. 10. No já se picnu! Testit musím tak 9. -10. den, protože 31. 10. mám narozeniny a nechci je mít zkažené:confounded:

@78marcela Drž a nepusť :wink: :slight_smile:

@rozmarynek Teď se odděluje zrno od plev. Taková krásná buňkatá miminka máš! A zítra už budeš těhule:slight_smile: :grinning:
14. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - nenech se rozdázet :grinning: technologickej postup není rozhodující ... hlavně že máš radost z nákupu :grinning:
14. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 já jdu ve čtvrtek,snad se tam doplazím :grinning: .Jak mi je zle,tak jsem jen doma a nikam nevylezu(není ani nálada).
14. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera neboj ,mě to bolelo a měla jsem pocit jako na menstruaci i i potom :slight_smile:
14. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Kdyby jsi mohla mít nějakej program, tak se ho chyť a trošku odpoutej myšlenky. Ta bolest může být naprosto normální. Už jsem to tu psala mnohokrát, ale já jsem byla při každé cestě na záchod přesvědčena, že jsem to dostala. Měla jsem bolest jak na pořádnou mrchu, pořád vlhko od toho podělanýho utroše... Fakt jsem myslela, že ji mám. A ta bolest skoro nepřestávala a měla jsem ji poměrně dlouho. I když už jsem věděla, že jsem těhotná, tak jsem se bála, že potratím. Ty příznaky jsou u každýho jiný. Zkus brát den po dni... No mě se to teď píše. Povíš mi něco podobnýho za měsíc a něco, jo?:wink:

Jinak jsem do těch svých výpočtů zahrnout 2 dny, kdy je pregny a pak NIC... No mě to vyjde snad přímo na ty narozeniny :cry:
14. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek