• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@paja1 jde všechno ale podle práva tady v ČR je to nelegální. :slight_smile:
14. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ale samozřejmě to přeju aby to šlo. :wink:
14. zář 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jstééé???? :confused: Neříkejte, že jdete koukat na růžovku!:wink:

No já mám o zábavu postaráno. Vyklidit myčku, nacpat myčku, až dopere pračka přehodit prádlo, pak počkat až uschne, mezitím vyžehlit pár kousků a vyměnit kočkám WC. Taky bych měla připravit něco k jídlu na zítřek, protože to mám zase pro změnu: Návštěvu babičky v nemocnici, návštěvu finančníhů úřadu, taky jsem si chtěla doběhnout požádat o výměnu řidičáku, který mi na konci roku přestane platit, pak pro Barunku... Tedy nebude to přesně v tomto pořadí, ale proběhnout by to mělo. Jo a zapomněla jsem, že se musím stavit vedle v obci u doktorky pro potvrzení do školky. Uffff Jak to děláte vy, které jste zaměstnané a musíte všechno zvládnout? Tohle se snad ani nedá! Odpoledne tu padnu na hubu.
14. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no já na růžovku určo nekoukám,nejsem na tyto nekonečné seriály :stuck_out_tongue_closed_eyes: manža tomu říká příznačně ,že dávaj gyndu v trní :grinning:
jinak stihnout se to dá,ale musí se to rozvrhnout to poznáš až půjdeš do práce :grinning:
14. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: Krásnej název:slight_smile: No já si ten frmol matně pamatuju. Před mateřskou jsem 15 let makala od nevidím, do nevidím - jak mourovatá:wink: Ale teď se mi to nějakumuluje a kdyby jsem měla Babku navštěvovat odpoledne a ještě s Barunkou, tak teda nevím. Vůbec se mi ji nechce tahat po nemocnicích a kdybych chodila do práce, nebylo by jiného zbytí. Už takhle mi přijde, že spolu s Bárou trávme teď málo času. Je pořád ve školce, nebo s kamarády a na hraní a kreslení doma není od září moc času. Dnes jsme si to trošku vynahradily:slight_smile:
14. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no ještě si to vynahradíte jestli bude hnusné počasí :wink:
no nic jdu do hajan,zítra zase nakouknu,jsem nějaká utahaná v poslední době :confounded:
14. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska to dopadlo v Artu docela dobře U manžela nepřišli na to, proč nemá spermie, ale všechna vyšetření máme v pořádku. Zkusíme spermijky získat operačně Teď musím počkat na další MS (já věděla, že to musím oddálit, což se bohužel nepovedlo) a pak hned začínám stimulovat Umělé oplodnění zkusíme v každém případě, a když nenajdou spermijky, tak dáme dárcovské manžel to před doktorem řekl sám, což mě překvapilo, protože na tohle téma jsme se ještě nebavili Jen jsem netušila, že celý proces trvá 5 neděl Až to dostanu (1. až 2. den), tak jedu do Artu bez objednání na nějakou injekci, tam mě objednají na 14. den od začátku MS, kde dostanu léky na stimulaci, pak se jde 2x na kontrolu, pak odběr a následně transfer Máme si připravit 35 tisíc a je to Jsem nadšená jak malá holka
14. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek tak držím palce :wink:
14. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 vždyť já tobě taky :grinning: a všem tady :slight_smile: občas si myslím, že mi upadnou ruce :sunglasses:
14. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak to máš prostě dlouhý protokol. Mám to stejně, akorát po té injekci jdu na kontrolu až za 3 týdny a pak začnu stimulovat. Počítala jsem se 14 dny, stejně jako v květnu, ale objednal mě takto... Tak snad ví, co dělá:wink:

Taky jdu do peří. Dobrou noc.
14. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeju dobré ránko, milé spolubojovnice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko
@78marcela jsi špatně chytala,já dnes blinkala jak o život :angry:
15. zář 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek - držím palečky :grinning:
15. zář 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko všem ... myslím že toto kolo jsem dohrála ... mírné špinění pokračuje a na testu bílo jak když sníh napadne ... :unamused: .. a na zázraky jsem už velká holka
15. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera ahojky,ale minule byl duch nééé
15. zář 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa - jojo to sice byl ale jak jsem psala byl po limitu a přikládám to spíš lékům :confounded:
15. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No to teda, jak to? Chytat jsem uměla vždycky dobře...kdoví, kam jsi ty bacilky plivala, nebo kde se po cestě ztratily...
15. zář 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera ach jo,je mi to líto.....moc dobře ty pocity znám,vyšel mi až 6 transfér
15. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Tak to je v kelu...co na to říct, na to se nic říct nedá, jenom prostě ti přeju hodně síly, ať se s tím brzy srovnáš a nabereš odvahu do dalšího kola. A ty to zvládneš, jsi silná a statečná holka.
15. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky,jdu Vás jen pozdravit a fičím do práce :slight_smile:
15. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 čusíííííííííík
15. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa - díky ... bohužel k 6 transféru já se nikdy nedopracuju (pokud nevykradu banku :wink: ) s mojí diagnozou jdu rovnou do 3. IVF a na to aby bylo na mrazáčky nespoléham s mjí diagnozou je to písš kolo od kola horší ... takže poslední pokus a bude konečná .... :confounded:
15. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - díky ... no zavolam asi dnes mudr. zda mam pokračovat v lécích zda to není zbytečný .. sice do ofiko testu je ještš týden ale ... nevim zda to není zbytečné odkládání toho co už se rýsuje
15. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera :frowning2: :frowning2: :frowning2: je mi to líto :cry:
15. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera taky mi moc pomohla rodina,stálo nás to 100000,ale manžel říká,že skoro 150000.Co máš za diagnozu,můžu li se ptát?
15. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Taky si myslím, že je to zbytečné prodlužování. V ségřině CAR ji vždycky řekli test 10. den a nevím, proč to tady tak prodlužují. Ty to 10. den máš, oni sice budou chtít krev,abys měla, na tu bych být tebou skočila a pak se začala připravovat na třetí IVF.
15. zář 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa - vysoký FSH faktor .. selhávání vaječníků
15. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera tak jedině darovaná,vím že je to hrozné se s tím smířit.Taky jsem měla,tento problém,ale pak to dopadlo dobře!!!Hlavně že máš dělohu,taky jsem si to tak říkala....
15. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa - v orgánech zatim problém není ... jen není co oplodňovat ... a i před obří dávky léků co do mě hustí tak vyplodim jen 1 nebo 2 vajíčka .. .. no zatim aspoň něco .. ale myslim že mi te´d nabídke dárcovství .. už se o tom zmiňoval .. na to se ale moc netváří přítel ... nevim .. budem to muset nějak probrat ...
15. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne řeny:slight_smile:

@clera Je mi to moc líto. Ale nikdy neříkej nikdy! Kolik je ti let? Za nějakej rok se na IVF dá našetřit. Já jsem si sehnala léky za necelých 8.000Kč a přes ordinaci doktora by to bylo přes 32.000Kč!!!! To už stojí za to, ne? Hlavně se na ten třetí pokus pořádně připrav. Vitamíny a hodně tekutin... Asi bych v tom třetím pokusu šla do svých vajíček i spermií, ale kdyby to nevyšlo, ušetřila bych na pokus s darovanými. Zkusit se má všechno a když to miminko potom odnosíš pod svých srdcem s podporou partnera, který u toho bude od samého začátku, ani tě nenapadne, že to děcko není vaše. A nemohlo by to napadnou, protože by zkráta vaše bylo!:slight_smile::wink: Já bych počkala ještě den a pak bych vysadila léky bez knzultace s lékaři. Přeci jen, je to pro tělo zátěž. No já jsem to vlastně takhle v srpnu udělala. Měla jsem to hodně podobně jako ty. Nejdříve jsem měla čárku (8.den), ale teda regulérní, že jsem tomu vlastně ani nevěřila. Hned mě napadlo, že není vše v pořádku. No a ta čárka pak slábla a slábla... Tak jsem nakonec léky vysadila a do 4 dnů došla mrcha. Když jsem měla ty testy pozitivní v červenci, tak jsem měla pozitivní test ještě snad měsíc po tom krvácení. Vlastně ještě těsně před NATIVem.
15. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek