• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@clera Jestli se s přítelem máte opravdu rádi a není mezi vámi žádný stín, tak si vyčíhni tu správnou chvíli a opravdu to důkladně proberte:slight_smile: To není, jakože chceš tenhle kabát a on ti řekne, ať si ho nekupuješ, že se mu v něm nelíbíš... Kabát si koupíš jiný, ale mít dítě... To je prostě všechno. Opravdu. A boužel máme limitovaný čas, kdy je můžeme mít. Je to hrozně citlivé téma. Myslím, že když je plodný muž a problém je na straně ženy, jsou vlastně síly vyrovnaný. Chlap dodá to své a ženská se o to miminko v "darovaném obalu" pěkně postará pod svým srdcem a pomůže mu na svět... Prostě chce to citlivý přístup, ale taky zvážit, že to rozhodnutí je nezvratné a může druhého ranit....
15. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, i kdkyž trochu zamračené :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@doufalka tak tohle je dlouhý protokol a já si pořád říkala, co tady probíráte :sweat_smile:
15. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem ... děkuji moc za podporu i názory :slight_smile: cítím to dost podobně jen se s tim musim nějak vyrovnat .. čekatelkám na test přeji aby na ně skočilo štěstíčko a vyšlo to :slight_smile: moc to všem přeji :slight_smile: nějak jsem si řikala že zkusim ještě třetí pokus se svými protože pokud mam 4 pokus platit tak už asi bude v té ceně zda dokoupit vajíčko skojo jedno... a zas nevím zda se pak dávají všechny ty léky když ze mě nic potřebovat nebudou ... musim se pak na vše pořádně optat ..
15. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Jj, dlouhý protokol. Včera mi doktor řekl, že je to nejbrutálnější způsob, ale nedá se nic dělat, když tělo jinak nechce reagovat. Tedy v mém případě. Když je to tak drastické, jistě vědí, proč to některým holkám takhle naplánují:wink: Tou injekcí se prostě navodí takový umělý přechod a pak se vaječníky vyburcují injekcemi, aby daly co nejvíc vajíček:slight_smile: U krátkého protokolu se píchají hned druhý den mrchy rovnou hormony. Při dlouhém protokolu se někdy místo té první injekce předepisuje spray do nosu. Ten si musíš těch 14 dní stříkat... Injekce je pro mě lepší. Nesnáším cokoliv do nosu.
15. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak to nevím, proč je u nás dlouhý protokol :cry: Ale mně vlastně žádná vyšetření nedělali, tak je to asi dobře, alespoň bude víc vajcuchů :slight_smile:
15. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek No jasně, že bude víc vajíček:slight_smile: Jak jsem psala, tak věřím, že oni vědí, proč ti to tak napsali. určitě by to nedělali jen z nudy:wink:
15. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera je mi to moc líto,ale nevzdávej to já nevyplodila poprvé ani jedno.Měla jsem 3 prázdné folikuly!
15. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě opět bolí břicho jak na mrchu, achich ouvej, jestli teda dorazí, tak mě to taky dorazí... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela neboj, takhle divně to bolí, vzpomínám si!!!
15. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela nedorazí, nesmí :astonished:
15. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - neboj nedorazí ... černý petr je vybraný ... tak to bude určitě ok :grinning: ..... jen tomu věř a nepodléhej panice
15. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zdravím jak je děvčata :wink:
15. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Fakt je zbytečný se z toho stresovat. Vzpomínám si, jak tu někdo psal, že mu nic není a byl z toho nesvůj. Chtěl aby ho bolela prsa nebo alespoň břicho... No nejsme my bláznivé? Bolest břicha může být stejně tak pozitivní, jako negativní, ale kdyby nebylo nic, byla by jsi nesvá stejně, takže holka zbrzdi a dejte si s přítelem třeba žolíky:wink: To ti odvede pozornost:wink:

To se to krásně radí, když na ty dvě mrchy nečekám já:wink::slight_smile: Je zvláštní, že jsem si to zažila tolikrát a stejně se teď nedokážu vžít do té nervozity...
15. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahojky,tak jak v práci?Já jdu zítra na kontrolu,tak doufám,že se tam doplazím a vše bude ok
15. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a já jsem chtěla zvracet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa taky mam kessinko zítra kontrolu.Tak se tu odpo sejdem a povyprávíme si.Hodně štěstí :slight_smile:
15. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa nic moc jsem v poslední době nějaká unavená ,ale to to počasí :confounded: já jedu zítra na dalkší kontrolu na urologii tak si musím udělat těhu test,protože to zatím ještě nemám tak aby mě udělaly RTG :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap taky ti držím palečky!!Ale vše budem mít ok...neboj
15. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 počasí je hrozné,fakt na depku!!Jsi taky chudák,pořád máš něco viď :frowning2: ?
15. zář 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chtěla bych se přidat. Zítra začínám stimulovat na svoje 4.IVF,mám dlouhý protokol a hoooodně velký strach.
15. zář 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko - ahojky vítej a hodně štěstí :slight_smile:
15. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
clero,děkuji za přivítání.

je tu někdo,komu to vychází časově podobně.?
Jak ty?
15. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko - ahojky mě dnes kodnčí 11 den po 2. IVF ale moc nadějně to nevypadá .. neřikam že už to uplně balim ale začla jsem špinit a na testu de bílo .. tak nějak na zázraky moc nevěřim .. že by najednou 12 den teprve skočila druhá /
15. zář 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko - když píšeš že jdeš do 4 IVF ... to už jedeš za své ,.. to musí být teprve stresovka .. vůbec ti to nezávidim
15. zář 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,takže nálada nic moc,vid?

možná lepší sněhobílý test než jako u mě při posledním IVF. Používala jsem testy BEST a měla je falešně pozitivní.

Každopádně já při dvou IVF,které byly úspěšné, jsem měla čárku na testu až 14den,takže každá jsme jiná,jěště šance je a špinïla jsem při obou těch IVF až do nějakého 10tt.
15. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebyla by to taková stresovka ani kvůli penězům,jako že jsem měla 2x úspěch a ted když jsme byli na 3.,tak nic. šla jsem na něj přesvědčená,že to klapne a nic,bylo to tvrdé přistání do reality a proto se ted fakt bojím.
samozřejmě by jsme si další nemohli hned tak dovolit.
15. zář 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jo je to hrozný a už mě to fakt neba :confounded:
@sslunicko vítej
15. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko - no budeme ti moc držet palečky protože ono pravdou zůstává pokud se dětičky nedělaj pod peřinkou .. je to stresující a deprimující a´t porpvné nebo po 5tém pokusu ... budeš pak doma nebo jen pár dnů a pak se vrátíš do procesu ?
15. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpet z ET a mam v pupiky bobisky. Jsem po 4 denni PK a jedno je moc hezke a jede podle planu (dnes morula) jedno je o jeden po zadu a je 8-bunecne no a jedno je 6-ti bunecne takze pekny bridil a sanci mu nedavam ale dali jsme ho tam take aby se tem dvema nestyskalo. takze mame jednoho silneho favorita tak mu drzte palce!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:.
15. zář 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko moc te tu vitam a zdravim kolegyni samoplatkyni :slight_smile:. ja jsem sice jen po druhem IVF ale platim diky veku :slight_smile:. A ty 3 predesle IVF je v prubehu posledniho roku a nebo z nej uz mas toho 3 leteho cipiska? :slight_smile:
15. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek