• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Dobré ráno a dneska i sluneční, tak bude asi vydařený den :grinning:
@78marcela chodíš do práce nebo marodíš? :wink:
@rozmarynek držím moc pěsti :slight_smile:
16. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Jj, to jsem myslela, tu netrpělivost. Když je člověk mimo, tak se snadno radí a když už potom do toho spadne, je to šílený. Dny mezi ET a testováním pro mě nic neznamenají. Stejně myslím pořád jen na to samé a klidně bych je opravdu prospala nebo někomu věnovala... Je to hrůza - to čekání :wink:
16. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka - jojo -- proto jsem šla do rachoty alespoň 8 hodin na to nemam čas myslet .. doma to bylo na provaz
16. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jenže někdy je to čekání snažší, když už doma jedno dítě máš :slight_smile: to samozřejmě nemyslím ve zlém :astonished:
16. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano. tak se hlasim z prvniho dne po ET :slight_smile:. Vse v poho - prsa jsou teda nafoukla jako patrajici balony a sahnout si na ne nemuzu - holt utrous dela sve.

Doufalko: ten prvni obrazek jsou moji bibisci: jedno je morula (to odpovida 4 denni PK) jedno je 8-mi bunecne = den pozadu a jedno 6-ti bunecne = 2 dny pozadu ale to se za posledni den v misce nehlo a tak je tam spise dopoctu. Ten obrazek vedle jak by to melo vipadat a tam vidis jak ta moje morulka je krasne schodna s tim obrazek 4 den PK uprostred tech 3 na ukazku :slight_smile:. Ja jsem si na ET vzala mobil a normalne jsem si je na monitoru vyfotila :slight_smile: chichichi
Jinak Doufalko navrhuji zkracenou verzi jenom na co se ted ceka ne co mame za sebou protoze uz to za chvily vazne budeme mit na dve stranky :slight_smile:.

Dneska se Boda vykakal z podoby no a do pelisku tak mam za sebou hodinovy uklid a to se mu to uz predtim povedlo ve 3 rano. Chudak mne vzdy vzbudi ale ja ho ignoruji protoze si myslim ze jen zebra suche rohliky ktere miluje :slight_smile:.

Dnes a zitra mam dovcu a tak si budu jen uzivat :slight_smile:.
16. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek to jo hezky odpočívej :sweat_smile: A to červené víno jsi zkoušela?
16. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ne nezkousela :slight_smile: ja jsem tedy sice na pivo ale dnes si tedy sklenicku rozhodne dam :slight_smile:
16. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Marodím už druhý měsíc. Vlastně třetí, když počítám lázně.
16. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela jinak jestli ted IVF nevyjde tak si asi take necham napsat lazne :slight_smile:.
16. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a neschopenku vám píšou v Caru nebo u vašeho gynekologa? U nás v Artu totiž dávají jenom doporučení a pro neschopenku si musíš ke svého doktorovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já ji mám přímo z CARu. Ale napořád to nejde,vlastně mi řekli, že jak to ted nepůjde, tak jdu do práce. Tak to musí vyjít, do práce se mi nějak nechce :grinning: :grinning: :grinning:
@rozmarynek nechej. Lázně by měla absolvovat každá ženská minimálně jednou za dva roky. Něco naprosto úžasnýho.
16. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek - mě jí nabízel přímo CAR
16. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Já jsem vlastně úřednice, ovšem o klidu a pohodě v práci se mluvit nedá. Když jsem dělala v advokátní kanceláři, tak to bylo sice krásný a zajímavý, ale na palici. Ležela na mě břemena ve formě několika milionových smluv a podobně. Můj šéf to ve většině případů ani nečetl... Nebo zápisy společnosti se 40-ti vietnamci... k tomu patří obíhání úřadů... Některé dny jsem byla jen na nohách. Strašně mě to bavilo, měla jsem za to snové peníze, ale s dítětem už bych to dělat nemohla. No a před mateřskou jsem dělala v DROXI na personálce, ale tam to bylo hnusný a šílený... Každý na každého donášel, práce jak na kostele a ohodnocení téměř žádné. Tam bych si po transferu taky netroufla jít. Fakt náročný. No byl to kolos - řetězec. Takže mě by stejěn nezbylo, než být doma.

@baronek Myslím, že je velká opora, že mám doma už Barborku, ale čekání na // není lehčí ani o píď. Prostě, když se to nedaří, tak si říkám, že mi odumírají miminka, a na tom nezmění nic ani když budu mít doma 100 dětí. Je to hrozné a otřesné a nic tu bolest nezmírní. Taky už mám před sebou dojezdovou dráhu a zrovna ty jsi teprve na rozjezdu. Máš krásný věk a obrovsou naději, že se to povede. Každý rok je věda o míli vpředu, takže.... Já jsem se Báry dočkala ve 33 letech a čekala jsem na ni 8 let!!!!!!!!!!!! Byla jsem na palici a práce mi pomáhala, abych se tak často nehroutila. Probrečela jsem nespočet nocí. Na tu oporu v Báře už mám vzhledem k věku nárok:wink: Vás to všechny čeká, jen musíte být silné a věřit. Zažila jsem to. :wink:

@rozmarynek Ty jsi táááák hodná panička:slight_smile: Dovolenou si rozhodně zasloužíš:slight_smile:

Já musím zase něco poklidit, uvařit polévku k večeři a ve 13h. pro Báru a pak k babičce...
16. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka vážně bys měla napsat knížku, moc hezky jsi to napsala :grinning:

Holky, jsem ráda, že vás mám, protože jinak bych se asi zcvokla :angry:
16. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné ránko. Tak já dnes píchnu první stimulační včeličku.
Až vyzvednu Kačku ze školky,musím zajet do CARu,aby mi ukázali jak se to dělá,pokaždé jsem měla puregon v peru a ted merional.
16. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeji hezký den,tak jsem zpět z kontroly a 1.10. mám nástupu do nemocnice a čeká mě odstranění ledvinových kamenů a mám dva ach joooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: vůbec se mě teda nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak tobě teda nevím, co bych napsala povzbudivého... :frowning2: No jako pozitivum vidím to, že mě se taky všechno vždycky (s dovolením) sralo na jednu hromadu a měla jsem pocit, že kdybych měla trpaslíka, tak by mi vyrostl... a nakonec jsem z toho vyšla výtězně :grinning: Takže se poper i s těma kamenama blbejma a pak už bude cesta volná :slight_smile: Jak moc je to náročnej zákrok? Jak dlouho po tom budeš muset čekat na IVF???
16. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka v pátek nastoupím na výkend mě prej pustí dom a v pondělí mě to udělají a v uterý už zase dom,ale jak bude dlouhá rekonvalestence nutná to nevím,ráda bych stihla ivf v říjnu,ale asi to nehrozí :confounded:
16. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: ráda bych se zeptala jaký názor a zkušenosti máte s prodlouženou kultivací a asistovaným hatchingem?
16. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko ja jsem Merional pichala - teda u nas v CARu ti reknou ze ti muze pichat jenom nejaka zdr. sestra ale nakonec jsem to zvladla sama tak ti klidne poradim jak na to :slight_smile:.
16. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no tak to je nadeleni ale radsi s nima ven nez abys lezla za chvily bolesti po zdi. No a asi bys mela zaradit do jidelnicku pravidelne pit brusinkovy dzus ten je na to uplne nejlepsi jako prevence.
16. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko Embryoložka říkala, že embrýskům se nejlépe daří v děloze, ale prodloužená kultivace je dobrá k tomu, že víš, že se ti vajíčka příkladně dělí. Taky bych řekla, že čím později zavedou, tím větší možnost úspěchu. Ale procentuelně to teda nevím. Jen mám takovej pocit z toho, co se tu píše a co holky zažívají. S AH zkušenost nemám žádnou.
16. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko já prodlouženou kultivaci měla. Měla jsem hodně vajuch a chtěla jsem vytřídit ty nejlepší z nich. U malého počtu vajíček to asi ztrácí smysl. AH jsem neměla, mě blastičky hatchovaly vždycky samy hezky, při zavádění, tak s tím neporadím.
16. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek brusinkový džusjo,tak to slyším poprvé :astonished: ani nevím jestly bych ho u nás sehnala tak nějak ani nevím zda už jsem ho v krámě viděla,ale pokoukám se :wink:
16. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Nemáš to lehký holka! Ufff. Já vůbec nevím, jak se to provádí, ale pokud by se při tom dělaly nějaké rentgeny, tak bych asi počkala měsíc... Když se základ pro vajíčka tvoří už 3 měsíce dopředu, tak by možná mohla být nějak nezvýhodněna, ne? No ty se na to jistě vyptáš. Hlavně nic neuspěchat, aby jsi si pak nevyčítala zmařený pokus. Já si ho takhle vyčítám z toho loňska, kdy se mi nic neoplodnilo. Přesně před stimulací jsem brala nějaké vaginální ATB na něco - vůbec nevím co. Prostě tam byla nějaká bakterie. Teď zpětně si říkám, že jsem neměla trvat na tom, že hned začneme stimulovat. Ale nic naplat, už to nevrátím. Tak se na to pořádně vyptej:wink: Třeba to vůbec žádný vliv mít nebude:slight_smile: Moc bych ti to přála.

16. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No jasně, že brusinky:slight_smile: A nemusí to být jen džus. Můžeš si prostě každé ráno uvařit brusinkový čaj:slight_smile: Nebo je taková brusinková meducína... Tu jsem dávala vlétě Barborce, protože se asi z vody nachladla a pálilo jí čůrání. Pomohlo to hezky a rychle. Může se to užívat i jako prevence. Ale čaj bude asi jako prevence levnější a i se bude lépe konzumovat. Já ty sladké sirupy nemám moc v lásce :confounded:
16. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně dělali včera odběry a pěkně mně bolí břicho....doufám, že to brzy přejde
16. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no vydíš čaj mě nenapadl,dobrej nápad.jinak na RTG se jde pak po výkonu než jdeš dom,aby si byly jisti,že je to ok,jinak je to návštěva nemocnice na 3dny,ale mě to ted vyšlo na pátek,ale na výkend mě prej pustí dom a v pondělí zákrok a v úterý zas dom,je to zákrok bez narkozy akorát do kapačky dostaneš oblbováky,ale bolí to :frowning2:
16. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko Tak to držím palce:slight_smile: Kolik jsi měla vajíček?
16. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
při placení jsem si říkala, že by byl fajn oslíček otřes se nebo štědrý strýček z Ameriky :wink:
16. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek