• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 Tak to mě mrzí, když to ještě nedělají bezbolestně. To jse mi loto :frowning2: Jinak nápady já mám dobrý. To jo! Teď zrovna mě napadl další, a to, že bych dneska vůbec nic nedělala! :grinning: Doteď jsem to plnila a docela mě to bavilo :grinning: :grinning: :grinning: Ale to bohužel nejde. Budu se muset od vás ženy odpojit :frowning2:
16. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka celkem 20 a dnes jsem si volala do laborky a 10 se oplodnilo....zítra se uvidí, kolik se jich bude vyvíjet. Minule jsem jich měla 16 a zbyly mi 2 vajíčka. Tak pevně doufám, že to bude lepší
16. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko To je krásnej počet! Jsi dobrá nosnice:slight_smile: Tak držím palce, aby se jich příkladně vyvíjelo co nejvíc. U nás se na žádost dělá prodloužená kultivace, ale jakmile se sníží počet embryí, jde se zavádět a zbytek se třeba kultivuje dál, nebo se zamrazí.... Kdyby se všech 10 řádně vyvíjelo, zavedli by ti u nás v CARu 2ks až po 5-ti denní kultivaci, ale pokud by se jejich počet snižoval, kultivaci by zkrátili. Asi je to tak nějak podobně všude:wink:
16. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka mně budou ze zdrav. důvodů zavádět jen jedno embryjko po 3 denní kultivaci, jinak moc děkuji za přání, štěstíčko bude hodně potřeba
16. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko A že jsem tak zvědavá: ostatní budou kultivovat dál? Tobě musí dodržet ty 3 dny? Později to nejde? To jsem ještě neslyšela, ale rozhodně věřím, že pro tebe dělají to nejlepší :slight_smile:
16. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka zítra si máme volat do laborky, PK jsme si připlatili, tak uvidíme jak se to vše bude vyvíjet
16. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek děkuji,určitě budu radu potřebovat. dnes tam raději sjedu at to vidím na vlastní oči,ale jak se znám,tak se budu jistě ptát jěště tebe.
16. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko Jo táák, prostě nejméně 3 dny. Tak to jo, to je asi více méně všude stejný. Tak tfuj, tfuj, ať je to co nejlepší. Jdu makat. Pěkný den.
16. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka také přeji pěkný a hlavně pohodový den :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka,mimouš je v pořádku a všechny výsledky též.....spadl mi kámen ze srdce :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa zdravím tak jak ?co mimísek? :slight_smile: jak jsi dopadla na kontrole?
16. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa asi jsme zpojené - ted bjsem ti psala :slight_smile:
16. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa máš fotečku?a jak už je prdélka velká?
16. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 ahoj,vše je v pořádku i jí poslali,ty výsledky skríningu a je to v pořádku.Všechny testy na nemoce,cholesterol,jaterky atd taky v pořáku,citologie též.No a mimouš úplně :grinning: mrskal se jak blázen
16. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap a co ty?taky jsi dnes měla jít na kontrolu - pak pisni,věřím,že je vše v pořádku :dizzy_face:
16. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no vidíš,to je fajn,už aby ti skončili i ty stavy,že?
16. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 no dnes ho neměřila :frowning2: ,ale kontrolovala srdíčko,tak nevím.Fotku taky nemám,ani jsem si neřekla,ona má fakt divnej UTZ
16. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 je jedna změna :slight_smile: v porodu,už mi to přepsala......tak že jsem v 15tt a né 14tt
16. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa aha,hlavní je,že víš,že je mimísek ok :grinning: a co pohlaví - koukala tam?a brali ti dnes zase krev?
16. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no nekecej - tak to nás ještě předženeš :grinning:
16. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 na pohlaví jsem zapoměla a myslím,že by to na tom krámu,ani nepoznala :grinning: .Na krev jdu 27.9.to budou ty triple.Já jsem i ráda,že je větší...než kdyby strašila je malé atd
16. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa to je jasné,hlavní je,že roste.....já jdu na kontrolu a krev ve středu - tak uvidím co mě řekne.....
16. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 všechno bude v pořádku neboj nic
asi půjdu,dělat hají....jsem hotová
16. zář 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ok,já bych taky spinkala,ale ještě tady mám fůru práce :frowning2:
16. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jen hezk odpočívej, tak to má být, já dnes taky nic nedělám, jen jsem uvařila, umyla nádobí a vysála a ted mám dilema. Jít na procházku nebo se natáhnout...venku je vítr strašnej, aji peřiny mě to z balkonu stáhlo dolů, tak se asi natáhnu, ne? Aby mě miminka nenastydly.
16. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela já bych zůstala s knížkou v posteli nebo na gauči před televizí :grinning: U nás taky pěkně fičí :angry:
@kessinkaa výborná zpráva a budeš chtít vědět pohlaví miminka? :sunglasses:
16. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já bych byla pro. Teď mi ovšem volal přítel, že jde z práce dřív domů a že si mám vymyslt nějaký program, kam půjdeme. Tak já jdu vymýšlet, něco nenáročného...
16. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak tě ta procházka nemine, pořádně se nabal a nejlépe čaj v termosce sebou :grinning: Já bych šla do kina :slight_smile: Už jsem tam nebyla ani nepamatuju :confused:
16. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Tak kontrolu máme za sebou.Dopadla dobře. :slight_smile: Jsem dnes 7+6.Miminko už mělo pupeční šnůru a srdičko mu taky blikalo.Dostala jsem těhu průkazku:slight_smile:
16. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap velká gratulace :slight_smile: A do práce budeš chodit nebo se uvelebíš doma? :grinning:
16. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek