• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Hezké odpoledne holky!!

@lllenkap @kessinkaa velká gratulace k výsledkům. Je fajn, že Vám mimisci tak krásně rostou!
@78marcela hezky odpočívej a nenamáhej se, ať se mimísci krásně uvelebí!!
@versko hezká urodička, tak ať se krásně vyvíjejí všechny embryjka

Já si dneska volala do CARu a jsem objednaná na 22DC t.j. 7.10. na Zoladex (doufám, že si to pamatuju dobře). A já si myslela, že začneme se stimulkou už tento měsíc a na začátku října půjdu na punkci. Vůbec to nechápu. Tak jaka jsem se koukala minule na všechny ty moje návštěvy v CARu, tak teď to zase vypadá jinak. Vůbec tomu nerozumím. Mám mít dlouhý protokol a i když už jdu na 3 IVF jsem z toho dost a dost zmatená.....

No nic, jinak venku je pěkný vichr.. Chvilku jsme byli dopoledne na stavbě (dávají nám okna) a jak tam ještě není zastavěno, tak tam pěkně fouká a mě začíná pomalu téct z nosu... Tak si jdu uvařit teplý čaj a pořádně se zahřát.
16. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap - moc gratuluji :slight_smile:
16. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap přidávám se ke gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Tak gratulka, Lenčo. To je moc fajn.
@baronek O tom kině taky přemýšlím, dávají tu Kajínka to bych docela ráda i viděla. No uvidíme, s jakým se to setká ohlasem. pak mám ještě v plánu zoo, tam už jsem taky dlouho nebyla.
16. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa super moc gratuluji:slight_smile:
16. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za gratulace :wink:

@lllenkap tak to je superrrrr
@baronek no vůbec nevím,jestli si to dám říct,ale asi to nevydržím :grinning:
16. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika tak držím palečky :wink: ,ted to vše vyjde!!!
16. zář 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já bych to taky nevydržela, tak si z toho nic nedělej :grinning:
16. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no tak to jsou krasne zpravy a muzes zase byt chvilku v klidu nez se zacnes nervovat pred tripl testama :slight_smile:.
16. zář 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné páteční ránko všem
17. zář 2010 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata :wink:
17. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko - uz jsem tady a dnes je rano jako vsite - vse jsme dnes s Bodou zvladli na jednicku - hned jak se ozval uz jsem mela nohy z postele venku a uz jsme padili ven curat a kakat - ucim se rychle hahahaha pri pomysleni na vcerejsi noc jsem byla jako tryskac :-0 hahahaha

Jinak dnes 2 den ET - zadne priznaky zadne bolesti jenom prsa jako patraci balony diky utrousovi. Sice super ale sahnout si na ne nenecham jak to boli a tak ma mm smulu a muze jen obdivovat z dalky hahahaha :slight_smile:.

kessinko co dneska telefonovani? Uz se trochu prodlouzil interval telefonnich hovoru?
17. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, vcera jsem nakoupila latky v latkovem bazaru a rozhoda jsem se ze si usiju dve rychlozavinocky - sit umym jen jsem to uz leta nedelala a tak jednoduche veci zvladnu a budu mit neco pro mimi co jsem si udelala sama a bude to jine nez jako vse co je na jedno brdo v obchodech a budu se moc zaradit k sikulkam co hackuji a pecou krasne dorty :-0 hahaha. Takze vam to pak nafotim abyste mne mohli obdivovat :slight_smile:.
17. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera tak co nalada - uz je lepsi nez bylo vcera? uz mam plany na dalsi boj a uz jsi se oklepala? Ja vzdy truchlim asi 3 hodiny a pak uz mam elan do dalsiho boje a nejradsi bych sla na dalsi IVF hned dalsi den :slight_smile: hahahaha
17. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - jo jo .. taky jsem tak na tom te´d už to sice opadlo ale přílet byl vyloženě nadšen .. jediný jeho starost zda mi to zustane ..
17. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - no nálada nic moc protože jsem ještě ofiko netestovla a od toho 11 dne jsem neměla odvahu .. špinění ustalo prsa trochu splaskla .. tak nevim ... třeba se to ještě vzpamatuje a budu z těch co na ně // čekaj až po těch 14 dnech .. uvidim .. MUDr. jsem ani neměla odvahu volat nem mi minule řekl že testovat 10 den může leda tele (řeklo to zaobalenějš) že je to brzo a na těch papírech se zbuhdarma 16 den od Et neuvádí ...
17. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera urcite jsi to tu psala ale nechce se mi to hledat - ty jsi mela kolik dni prodlouzenou kultivaci? Kolik dni po odberu ti je soupli zpet do bricha?
17. zář 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - mela jsem tu nejkratší možnou ve čtvrtek odběr a v sobotu transfer a zítra to bude 14 dní od transferu
17. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera aha takze 2 denni kultivace plus 13 dni to je 15 dni od OPU (oplozeni) ...no holka to to spineni mohlo byt ze se mimi zakously to jeste vipada nadejne - hlavne kdyz to spineni ustalo a nerozjelo se v mrchu - no tak to bych jeste vazne nehazela flinktu do zita :slight_smile: tak to jeste budeme drzet vsechny palce!!!!!!
17. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Ten doktor řekl tele? Já bych mu to vysvětlila :angry: Prostě normální ženská :slight_smile:
17. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek -- tak on to řekl trochu zaobaleně ... ale ve výsledku z toho bylo v přeložení "zasranej internet, vyčtou tam kdejakou kravinu a pak z toho šílej " .....
17. zář 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - uvidíme .. bylo by to fajn překvapení mám tam je jedno protože více nebylo tak kdyby ten se chyt a to špinění nemyla MS potlačená Utroušem bylo by to bezva ale nechci si to malovat a pak zas řvát jak želva 3 dny
17. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera on by mluvil jinak, kdyby byl v naší kůži :angry:
17. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek -- sem mu to tak nějak taky slušnějš řekla ... nedala jsem se ... no i tak by mi přál úspěch to ne že ne .. jen se vztekal že hledáme všeobecně "chytré věci na netu" a pak z toho blbneme ... ale bylo to v dobrém ...
17. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne ženy:slight_smile:

Kessi, Leni, moc vám blahopřeji k bezproblémovým kontrolám:slight_smile: To je bezvadný:- :grinning:

@rozmarynek Nemáme ti teď mezi námi děvčaty říkat Pamelo????:wink: :grinning: Já taky šiju, ale mám nějaký pokažený stroj. Neutahuje nitě. Asi je to prd závada a bylo by to hned opravené..., ale to by to do opravy musel někdo zavést :confounded: Na Báru jsem si pár věcí taky udělala. Na rychlozavinovačku jsem si netroufla, protože bych asi netrefila, kam našít suché zipy a na tkaničky jsem to nechtěla, ale... Ušila jsem jí deku, na které si hrávala na zemi a kterou mi záviděly všechny kamarádky (alespoň to říkaly). No abych si nefandila, tak musím přiznat, že jsem jí obšlehla v IKEA. Mají tam takovou prošívanou pestrou deku pro děti..., ale malou. Já jsem udělala větší a vozila jsem si ji v kočárku a když se mi chtělo, tak jsem jí rozprostřela na trávník a válely jsme se někde v parku... Byla bezva. Dala jsem ji kamarádce a ta zase jiné kámošce... Asi se mi už nevrátí, tak budu muset udělat novou :slight_smile:

@clera Držím palce. Byl by to nádherný překvapení:slight_smile: Tak to má být. Už nic moc nečekáš... Tak zítra:wink:
17. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ja blonddyna mam tezke zapalovani :slight_smile: co znamena rikat mi Pamelo? jako Pamelu Anderson co ma prsa jak dva melouny????? No jestli jo tak velikostne bych ji snad uz i troufla :slight_smile: hahahaha
17. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Naprosto upřímně píšu, že se doktorovi nedivím. Jsme všechny zblblé internetem a informacema, které se tam vyskytují. Oni se řídí doložitelnými fakty. I když já testuju brzy, tak vím, že je to brzy. Termíny doktorů uznávám. Oni mají zkušenost a vědí, proč máme testovat tehdy a tehdy. Oni studovali, tak snad ve většině případů vědí, co dělají :wink:
17. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké dopoledne :slight_smile:
Jsem nějaká moc natěšená, když už vím, datum kdy se začne něco dít.... :grinning: Už aby to bylo tady :grinning: :grinning:

Jinak holky s tím šitím Vás docela obdivuju. Mě se to taky líbí a občas, když jsme si řekla, že zkusím něco ušít, tak jsem si to hezky v hlavě vymyslela a pak když jsem viděla výsledek, tak jsem byla zklamaná, protože to vůbec neodpovídalo mým představám. Takže jsem naposledy ušila kalhoty na střední a to jenom proto, že jsme to měli jako předmět na škole a museli jsme něco zpíchnout :grinning: :grinning: (ty kalhoty už léta nemám :grinning: :grinning: )

No a kdepak máme Marcelku, říkala, že bude testit, tak jsem zvědavá jak holka dopadla....
17. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jj to máš pravdu, jsme pěkně zblblé netem.... Já tam od rána teď brouzdám a sháním info a už mi z toho hrabe. A přitom všechno už v "znám" z minulých IVF...

Jo holky a už mi hrabe, normálně se mi zdá o tom, jak si dělám test a je pozitivní. Další noc už je to sen o miminku... Už by s tím ti dr měli něco udělat jinak se asi zblázním :grinning:
17. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No jistěže myslím tuhle sexbombu :slight_smile: :wink: Blondýna jsi, prsa budeš mít stejná... No jen rozumem jsem se tě mohla dotknout, což mi nedošlo, ale věř, že jsem myslela jen vizuální stránku:slight_smile:

Jdu uklízet. Pááááááááááá
17. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek