• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Já mám taky nutkání pořídit si nějaký levný šicí stroj a začít šít :grinning: Nevím, jak to ale dopadne :frowning2: Loni jsem zkoušela háčkovat a bohužel nebo bohudík to není moje parketa :sweat_smile:
17. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jo jo take se chystam usit deku na hrani - mam stary vatelyn ze stare prosivane deky a tak skoda ho nepouzit. udelam nejaky hezky nevlek - prosiju to a bude deka na hrani :slight_smile:.

Rychlozavinovacku delam take na suchy zip ale udelam na dve velikosti takze se nude moct dat prizpusobit a masli na okrasu ktera se popripade da take pozit na zavazani :slight_smile:. uz to mam nakreslene tak jen se donutit do toho strihnout :slight_smile: hahaha. ja vim ze se dnes da koupit obyc za 300 KC ale proste jsem si rekla ze jako dobra hospodynka - maminka musim na mimi neco i vyrobit hahahaha :slight_smile:.
17. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek mne naucila babicka sit kdyz mi bylo 13 a mam po ni i strary klasicky slapaci stroj (je u nasich - tady ho nemam kam dat ale uvazuji ze si ho ted privezu) a tak se do toho musim jen zase dostat :slight_smile:.
17. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek mně taky tchýně nabízela starý šlapací stroj, tak si ho alespoň přivezu :grinning: Když se na něm nebude šít, tak to bude alespoň hezká okrasa :sweat_smile:
17. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Nás se babička s maminou taky pokoušely naučit spoustu domácích prací :slight_smile: Ale bohužel se to minulo účinkem, ale teď bych brala, abych něco uměla :sweat_smile: Potřebovala bych si ušít sedáky na lavici pod pergolu a musím říct zase mamce a je mi to dost blbý, protože nám šije pořád něco :angry:
17. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka neoj presne jsem to pochopila dle velikosti hrudi :slight_smile: chichichi a nekdy mi ten rozum take pokulhava takze bych se ani urazit nemohla neboj :slight_smile: hahahaha
17. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek ty jsou uplne nejlepsi ja na nem prosiju i kuzi nebo vsiju zip na jeans ktere ty moderni stroje vubec neprosijou - stara dobra klasika na kterou nenecham dopustit - jeste ted si pamatuji jak babi sundala remen a musela jsem trenovat slapani abych se naucila jet jednim smerem a nepreskakovala jsem na zpet slapani ktere ti pak zamora nite :-0 hahahaha
17. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek levny stroj nekupuj - to se neoplati bud poradny neo zadny - ver mi.
17. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Já už jsem taky natěšená. Ale dost mě zchladil ten dipherelin, kterej už mám píchnutej.. Je mi z něj blbě, bolí mě bčicho a mám závratě... Zkráta přechod - no :confounded:

@baronek Ono to šití není zas tak těžký. Já jsem se neučila nikdy a nikde a ušila jsem si několikery kalhoty, Báře taky kalhoty a závěsy a záclony (které už dávno nemám)... Do toho člověk přijde:wink:

@rozmarynek No já jsem měla rychlozvainku koupenou a ani tam tak úplně zipy neseděli a neměla jsem ji ráda. Tu asi prostě koupím. Já jí používala jen na Bářino spaní. Jinak vůbec. V kočárku ji nemívala.

No a k pohlaví jsem chtěla napsat, že já bych si ho nechala říct každopádně. Jak už jsem tu snad stokrát psala, potřebuju jistoty, takže potřebuju prostě vědět, co se mi narodí, abych se s tím naučila žít a měla se k čemu upínat a kupovala už konkrétní věci pro konkrétního človíčka.... Naštěstí z plodovky je to stoprocentní, takže překvápka se není třeba obávat:slight_smile: Teď bych si asi víc přála holčičku, protože už to mám zmáknutý a kdyby se mi pak jako překvapení narodil kluk, byla by to pro mě asi jako rána do palice:grinning: Ale když mi to řeknou dopředu, začnu se těšit na něj:wink:
17. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek přivezu si šlapací a budu z něj pečlivě utírat prach :grinning:
17. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek U mámy máme taky šlapací. Je to paráda, ale až se rozbije, bude asi složité ho někam dopravit na opravu. Máme takový... jako kus nábytku. Vypadá to jako skříňka. Ta se otevře, horní víko se překlopí na dvířka, stroj se vyklopí nahoru, nasadí se řemen... Je to opravdu super mašina :slight_smile:

Já fakt musím něco dělat, takže zatíííím.
17. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to jsem teda zvědavá, jestli něco uděláš :grinning:
17. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Hele, hele!!! :angry: Jako bych byla líná, nebo co! :angry: ..................... No vlastně, to jsem :wink: :slight_smile: :grinning:
17. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka presne ten ma i ja!!!!!!!
17. zář 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka kamaradka co ma mimi tak na rychlozavinovacku neda dopustit. Pry se v tom mimi lepe chova a prenasi a kdyz je male tak ma pocit bezpeci a tolik neplace. Byla jsem si jeji mimi pochovat a opravdu to bylo dobre na chovani - je to takovy uzlicek a lepe se drzi.
17. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem Vám díky za gratulaci :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap ahoj tehulko :slight_smile:, jak je po ranu?
17. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ahoj :wink: .Tak dnes celkem na tyto poměry dobře.Včera mě bylo špatně.Co ty jak se máš.Co nového????
17. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to já bych taky chtěla holčičku, ale asi proto, že už kluka máme a tak aby jsme měli páreček. Ale na druhou stranu, teď po nepovedeném 2IVF už jsme změnila názor, a říkám hlavně aby se nám to povedlo a my se toho druhýho dítka dočkali. Už je nám jedno co to bude, hlavně když to bude. Je to věc, jak člověk rychle změní názor. Mám známou a ta tak moc toužila po holčičce, že když zjistila, že je těhu a čeká kluka, tak z toho byla hodně, ale hodně zklamaná. Vůbec si neuvědomuje, jaký je to štěstí, že může mít dítě normální cestou a neprocházet takovými procedurami jako my...
17. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Máš pravdu. Hlavně, aby bylo dítě v pořádku:slight_smile: Já chci taky jakékoliv pohlaví, ale prostě se na to chci dopředu připravit. Moje kamarádka má holčičku starou jako Bára a když byla těhotná podruhé, tak si nenechala říct, co se jí narodí... No a já jsem měla naprosto živý sen, že se jí narodil chlapeček, že stojíme nad přebalovákem a vůbec nevíme, co s ním dělat, když umíme obsluhovat pouze ty holčičky.... :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem prostě byla přesvědčená, že bude mít holčičku a ona se jí taky narodila:slight_smile: Mám strach, že s chlapečkem bych si taky nevěděla tady, ale na druhou stranu vím jistě, že bych to zvládla:wink: Jen potřebuju čas na přípravu:wink:

Jedu si pro Barunku. Přijela na návštěvu kamarádka s dětma. Bára je šťastná, že Nikitu po dlouhé době vidí, že se jí dnes ani nechtělo do školičky! Tak pro ni musím brzy, aby si holky trošku užily:slight_smile:
17. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych chtěla najednou holku a kluka :grinning:
17. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych raději holčinu ale jsem ve fázi ... beru cokoli :grinning:
17. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zdravím,dám na oběd a pak vás půjdu dočíst,jestli je tu něco nového :wink:
17. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to já si dám už svačinu :grinning:
17. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak jste???Já si tady umírám a už chci,aby to přešlo.Co budete vařit o víkendu??
17. zář 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa já jsem dneska vařila houbový řízka a zkoušela jsem tu bramborovou kaši podle Agáty Hanychová,přidává se do ní česnek a mrkev a byla to mnamka :sunglasses: a o výkendu nevím zítra asi nic jedem s MM na ryby tak bude jen sváča sebou
17. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jééé to je mňamka!!Já houby nemám,tak mám smůlu :frowning2:
17. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dělam syrečkovou pomazánku :slight_smile:
17. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap a víš, že by jsi zrající sýry neměla????????????????
17. zář 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej večír ženy:slight_smile:

Tak hledím, že Marcelka se tu dnes neukázala... Tak to buď za a) měla program a nic ji nenutilo testovat :sunglasses: , nebo za b) nás schválně natahuje na skřipec, protože těm dvěma // sama nemůže věřit :grinning: a nebo za c) byl test negativní :unamused: Já tipuju, že A) je správně :wink:

Já jsem tu dneska měla celý půlden kamarádku s holčičkou jako je Bára a tudíž náš byt je jak po výbuchu atomové pumy!!! Chtěla jsem dělat generální úklid, ale asi budu muset nejdříve postavit a zrekonstruovat Bářin pokojíček :confounded:

Syrečkovou pomazánku neznám. Smradlavé sýry mám ráda, ale jím je jen takové, jaké jsou. Hodíš recept leni? Prosím, děkuji.
17. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek