• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Dobre ranko holky. Mohu se k vam pridat? Ja jsem jiz na jedne diskusi ale citim ze se hodim i sem a tak bych rada i s vama prozivala ty krasne ale i ty krusne chvilky.
30. čer 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze neco o mne: letos 4x IUI - vsechny negativni. 1. IVF - 12 folikuliku - z toho 9 vajuch - z toho jen 2 na transfer - zadny nanucky. 15. 6. odber - 19.6. ET - dnes 12 den po ET testiky stale negativni. Dnes jdu na krev si potvrdit ze se nepovedlo abych mohla vysadit utrous. At je tu mrcha co nejdrive at muzu jit do dalsiho snazenicka. Plany: 2 x IUI a pak supky dupky na druhe IVF. Jsem samoplatce = stara vetev a tak tak si umite predstavit ty palky co platime uf uf uf - ale i kdyby na chleba nebylo tak na mimiska nasetrime :wink: .

Takze tehulky - tise vam zavidim ale jen v dobrem at se pekne kulatite a cekatelky at nas pokaka stesticko - tfu tfuj
30. čer 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Vítej vítej :slight_smile:
negativní testík mě mrzí. Až se za sebe stydím, že nejsem spokojená s tím co mám :unamused:
Kam docházíš?
30. čer 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zpátky z jednoty :grinning:
Anevin mě to taky trvalo dlouho než jsem se tam dokopala,ještě ,že moje kadeřnice mě veme do týdne,ted musela holka ještě dřív ,protože v pátek odjíždí na dovo tak mě tam vmáčkla :grinning:
Valkil no jakto ,že jsi se sebou nespokojená no co to vidím :fearful:

@rozmarynek vítej pokud si to ještě nedostala tak bych neházela flintu do žita,tak hodně štěstí na té krvičce a tfuj tfuj tfuj :grinning:
30. čer 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak mám chvilku klidu. Manžel si vzal Tobíka na nějaké zařizování, tak můžu v klidu psát :grinning: Včera jsem byla na kontrole a vše proběhlo v pořádku. Sliznice prý ukázková, vévodící folík taky krásný, tak zítra pícháme pregnyl 4500 jednotek a 7.7. jdeme na KET. Dr říkal, že je to šťastné datum, tak snad to vyjde. No a jelikož Marcelka tady hned na začátku psala žádné kdyby, ale určitě, tak určitě to vyjde :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak všem těhulkám gratuluji, těm co si jdou dneska pro mimíska, tak hezky odpočívejte, čekatelkám na zprávy o vývoji embrýsek držím palce.
Martiik nevím co napsat ...... Hlavně buď silná, na všechny se musí to sluníčko usmát... Vím je to obehrané, ale drž se!!
30. čer 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika jé ty se máš ,že už jdeš na ketík, :slight_smile: to mě ještě ani mrška jedna nedorazila ach jo :unamused:
30. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen na rychlovku zdravím z lázní, je tu docela pěkně, sluníčko hřeje, doktorka na včerejším příjmu skběla, navrhla mi nějaké cviky od mojžíšové, pokud to tam některá z těch rehabilitačních sester bude umět.
Navíc mi ještě navrhla prodloužení o týden, což je taky prima,protože jen pár dní po návratu bych šla na ketík, ještě celá ozdravená.
Holky, nově příchozí vítám, všem // blahopřeju, nemám bohužel moc času všechno dočítat, net je tu omezený časově a platí se za něj.
Určitě zase nakouknu a pozdravím. Všem, co jdete na nějaké procedury hodně štěstí..
30. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
už fakt blbnu, na žádné procedury, ale na nějaké zákroky - opu, etr, ket aj. Začíná mi tu hrabat a to jsem tu dva dny...mějte se a hodně sily a štěstí, at vás čeká cokoliv.
30. čer 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela no vidíš a to bylo strachu a nakonac tam zůstaneš o týden dýl a ani jsi nám nenapsala koho ,že to máš na to pokoji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki: Jsem zpet z krve a volat mam pry az zitra po jedenacte tak vam dam urcite zitra vedet.
Chodim do GEST na Prahu 5. :slight_smile:
30. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no někdy ta mrška musí přeci dorazit. Už aby to bylo, viď.
@78marcela tak to je dobře, že se Ti v lázních líbí. Tak hezky odpočívej a nabírej síli na KETík :wink:
30. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika no doufám,že nedorazí na vánoce :grinning:
30. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,teda holky ,vy jste si dneska ale přivstaly :grinning:
@evik31 -Eviku ty jsi nemohla dneska spát nebo co???Jinak já už bych tak chtěla testnout,ale manža říká,ať ještě vydžím,je to hrozné čekání :frowning2: .Honí se mi hlavou takové divné myšlenky,hrůůůůůza

@martiiik18 je mi to moc líto,ale nevzdávejte to,hlavně se teď drž a zůstaň tu s námi!!!

@anevin moc ti to přeji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@rozmarynek taky tě vítám!!!!!!!!

@78marcela -no to jsme rádi,že jsi se ozvala.Ty cviky mojžíšové určitě nebudou k zahození :slight_smile: Tak se měj a užívej a odpočívej!!!!

@barbika no zvolili jste krásné datum na Ketík,tak snad přinese štěstí a // :sweat_smile:
30. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Vítej :slight_smile: Držím palce :slight_smile:

Já jsem dnes volala do laboratoře a embryjka se stále kultivují, mám volat zase zítra... Po telefonu mi neřekli, zda některá ta vajíčka ještě dozrála a kolik těch potvorek vlastně je. To bych si musela přijet osobně, a to se mi v tomhle horku teda nechce. To, že kltivují znamená, že je to více než 2 kousky a tak jsem tak nějak vnitřně klidná.

Anevin, moc gratuluju, to je super :slight_smile:

@barbika Opravdu krásné datum, to snad ani není možné, aby to nevyšlo :wink: :slight_smile:

@78marcela Aby jsi tam ještě nakonec nechtěla zůstat nadobro :wink: :grinning: To je super, že tě tam dají do kupy po všech stránkách. Mojžíšové cvičení je přínosné a příjemné :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 no byla jsem dneska nějaká vydadaná :grinning: a to jsem šla spát v 23.00 a v 5.00 už jsem čumákovala a čekala až bude manža vstávat a stejně my řekl,že jsem prdan a nespím podotýkám ,že on vstává v 6.00
jinak být tebou tak bych to radši ještě vydržela kolikátý jsi už den to ještě není 7dní,nebo jo ,že by to tak letělo?
@doufalka tak to bude dobrý to bude vajuch :grinning:
teda holky já pak tady snad budu sama čekat na ty // vy už budete všichni těhule :cry:
30. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem :slight_smile: tak jsem vás dočetla a těm, kterým to nevyšlo přeju hodně sil do dalšího pokusu, příště to určitě výjde :slight_smile: těm, kteří mají // gratuluji
@doufalka vypadá to dobře, tak držím pěsti. Kdy máš předpokládaný transfér? já jdu zítra ve 12hod, už se těším a bojím zároveň :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela nepochlubila jsi se, jak to máš s ubytováním, zajímalo by mě, jestli nejsi na pokoji se starou bábou, jak jsi se bála :grinning:
30. čer 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak jak jsem ti včera psala, že mě bolí prsa, dnes mě začalo bolet i břicho, jako bych to měla dostat každou chvilku :unamused: já už se v sobě nevyznám. To mi zase začnou od zítra nervy :angry:
30. čer 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka žádný dostat :angry: ted jsem na řadě jááááááááá :grinning:
30. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jsi ranní ptáče,já se poslední dobou nemůžu z postele vyhrabat.No dneska je to 7dní.Hrůza,když si představím,že podle doktora bych měla testit až za týden-děsný.To dřív zešílím!! A neboj i ty se dočkáš,ta mrcha musí dorazit.

@tadelka neni se čeho bát,jen se pěkně těš na ty mimísky.A kolik si necháš zavést????
30. čer 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 pane jo takto pěkně letí teda :slight_smile:
30. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak u nás už se i vaří pro inspiraci my budeme mýt čertovská jatýrka a rýži už se tu oblizuji :sweat_smile:
30. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka nesmíš na to myslet,taky mě sem tam břicho pobolívá,ale nemyslím na to.Pořád něco vymýšlím,abych se zabavila,jinak by mi v hlavě šrotilo,co se děje.Evik má pravdu,teď je na řadě ona!!!!

@evik31 myslíš,že mám ještě počkat????Teda ty dnes vyvařuješ,já udělám jen palačinky s tvarohem a jahodami,taková rychlovka.
30. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už vyvařuji asi z nudy :grinning: palačinky taky dobrý a musíš kolem toho smažení možná víc poskakovat než já u těch jatýrek :sweat_smile: já to zkoušela 7 den a nic ted vím ,že to budu chtít vydržet aspon 12dní pokad teda zase 11den nedojede mrcha dřív,podle mě na zklamání je času dost(tím nemyslím,že tobě by to nemohlo vyjít spousta holčin testuje už 7 den a mají tam duchy ,ale když si vzpomenu na Marcel jak testila bylo tam a pak zas nic,tak je lepší asi testit dýl,Martiiik taky vlastně měla a pak zasnic a až to dostala choudě) :unamused:
já bych asi ještě počkala ,ale to se mě to radí ,žeeeeeeeee jsem zvědavá na sebe :grinning:
30. čer 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ty to ještě furt nemáš? :frowning2:
@marty154 tak chtěla bych tři, ale uvidíme, jak na tom budem, kolik jich zbyde, když budou všechny 4, tak si nechám jenom dvě a zbytek nechám zamrazit :slight_smile: , jinak snažím se na to nemyslet, zabavuju se, jak se dá :grinning:
30. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no já děkuji za každou radu :slight_smile: asi máš pravdu,že na zklamání je vždy dost času,tak ještě počkám,možná to zkusím 10den,uvidíme.
No jdu udělat ten oběd.Zatím se mějte.Papa :grinning:
30. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu taky na oběd :slight_smile: zatím pa pa :grinning:
30. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka tak uvidíš zítra.Obě varianty máš vidím pěkně promyšlený,taky bych to tak udělala,jak píšeš.Pak dej vědět.Budu na tebe zítra na oběd myslet.A vím,že je to těžké na to nemyslet,ale my to zvládnem,neboj :slight_smile: :slight_smile: Všechny to tady víme.
30. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka né a né a nééééééééééééééé,to proto že na ni čekám,ale ona dorazí holt je to rozházené po hormonkách,ale je zajímavý,že po et si mrcha na čas nedala :confused:
30. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka Nevím termín transferu. Dnes jsem poprvé telefonovala do laboratoře a takhle můžu volat až do pátku. Protože jsem z Prahy a CAR je v dosahu, volám ráno a oni mi můžou říct, že mám třeba ten den v 10h. přijet :wink: Nevím dne ani hodiny :angry:

Já už dnes vím, že pokud nedorazí mrcha dřív, tak budu testit 10. den. To je den, kdy tam může být vidět duch, ale taky nemusí být vidět nic. Takže buď budu šťastná a nebo ještě nebudu házet flintu do žita a zkusím to až 14 den. To jsou krásné plány, co? No ještě je tak dodržet :grinning:

Pro inspiraci: u nás se dnes vaří vývar s játrovými knedlíčky a rizoto. Už to vidím, že Bára i manžel si dají večer jen tu polévku, ale alespoň mi to rizozo zbyde na dobu, kdy se budu muset válet :wink:

No a dnes jsem tedy smutná, protože mi ze školky, do které jsem Báru hlásila napsali, že ji neberou. U nás v obci nemáme šanci, berou se prakticky jen předškoláci, tak jsem ji hlásila do vedlejší vesnice, kam teď chodí do soukromé školky (aby byla alespoň trošku mezi dětmi). Myslela jsem, že bude chodit s kamarádkama z té miniškoličky, ale nebude :frowning2: Budu jí dovážet za hory, za doly, kde nikoho nezná :cry:
30. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek