• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Ahoj holky, já už včera testla, stínek tam byl, viditelná čárečka asi ze 30 cm. Dnes už jsem ale neměla mamatest 10, tak jsem testla 25, tak ani náznak, nic. \přítel mi pak skočil ještě pro tu desítku do lékárny a na té desítce opět stíneček je. Ovšem slabší než včera, takže já to víceméně balím. Kousek naděje tam ještě zůstává, ale děsně se bojím, že se opakuje situace z června, kdy čárky byly a pak slábly až zmizely docela. No, zítra zase uvidím ráno.
Takže doufalko, ani jedno není správně. \od testování by mě neodvrátil žádný program, i když jsem ho teda měla a nádherný. \byla jsem po x letech v zoo, celý den a bylo to super, užila jsem si to, i když na ten pitomej test jsem myslet nepřestala. Ale aspon to nebylo tak intenzivní, jako kdybych seděla doma.
Zítra znovu testnu. Já vím, že je to brzy, ale i tak jsem ráda, že jsem testila, protože můžu aspon doktorce říctr, že se to zprvu chytá a pak nic, tak at s tím něco dělaj...
17. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
po dlouhé úvaze budu dělat test až v neděli ... nechci prořvat už sobotu :angry: kdyby to tak dopadlo .. a myslím, že to te 15 den bude už i definitivní a budu vědět na čem jsem ...
17. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ježiš marja a co můžu???? :slight_smile: jen jsem to dělala a nejedla,jen ochutnala :grinning:
17. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela mě ty 25 taky nefungovaly!
17. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa já jsem z toho jelen :grinning: :grinning: :grinning: 13.6.2005 1719 Lucka, 7tt
dobrý den, chtěla jsem se zeptat, co je pravdy na tom, že v těhotenství by těhulky neměly jíst hermelín a nivu? Děkuji za odpověď i Vaši bezva poradnu.

Re:Sýry v těhotenství
3.7.2005 10:54:30 MUDr. Aleš Padrta
Nepovedlo se mi nikde zjistit, proč by měly tyto sýry škodit v těhotenství. Snad jediný důvod je ten, že obsahují větší množství aromatických látek, mohou dráždit žaludek a vyvolávat nevolnosti.

Dr.A.Padrta

Dobrý den,

fakt je, že v loňském roce proběkla u nás epidemie listeriozy, která je v těhotenství nebezpečná, může ohrozit dítě.Bylo i několik případů nákazy těhotných maminek..Existuje ale větší množství potravin, kde se můžete nakazit.Sýry, maso, mléko a zelenina, které nejsou dostatečně tepelně upravené.Nákaza před rokem se týkala hlavně hermelínového salátu jednoho výrobce.Tento problém byl již vyřešen.Pokud chcete mít jistotu, vyhýbejte se všem tepelně nezpracovaným živočišným produktům a zeleninu dastatečně omývejte.Lékař Vám může udělat krevní testy na listeriozu.Ale běžně bývá procento nákaz malé.

Mgr.Danuše Vítková

17. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap listerioza
17. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jojo vim
:unamused:
17. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak to je strašidelný.přečetla jsem si o ní :frowning2:
17. zář 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no fuj co to tady těhulky probíráte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap já mám taky ráda nivu a různé zrající sýry,ale fakt ted bojím
17. zář 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to se musí evičko,aby nebyl průůůůůser
17. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa jojo díky za upozornění,teprv teŤ jsem se dokonale vyděsila.to jsem potřebovala.Snad neni pozdě :unamused:
Když jsem to četla tak se snad nesmí ani salámy,šunka,klobásy,párky-ty jsem měla k snidani.No je to teda síla :angry:
17. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odteď se hlídám!!!!!!!!!!!!!Díky
17. zář 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap hele uzeniny neřeším,to by jsem nemohly nic.Kupujem to v Globusu,tam je to nejlepší
17. zář 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jasný.Ty jo ale úplně jsem se vyděsila :unamused: Odkud jsi?
17. zář 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zítra:slight_smile:jsem už KO.unavená :pensive: dobrou noc:slight_smile:
17. zář 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap z Pardubic :slight_smile:
17. zář 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,já jsem zase hotová......telefonovala jsem,snad až do Ameriky :unamused:
18. zář 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkly, na dnešním testu je druhá čárka silnější jak včera. Ale začala jsem krvácet, asi se mi rozjíždí mrcha. Už včera jsem měla narůžovělý výtok, ale dnes je to normální klasické krvácení. Tak já nevím, co se to v tom mém těle děje, že si se mnou tak zahrává. Zesílí mi čárku a přitom spustí mrchu. Nechápu to. Ale už bych se s tím měla smířit, že to prostě nevyšlo, že jo.
18. zář 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela hele někdo má to,že když se druhé pustí,tak zakrvácí.Vydrž a napanikař!Držím palečky a moooc,už to tady,musí někdo prolomit
18. zář 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa mě to štve, tu čárku dneska mám asi takovou jak jsem měla v červnu http://www.modrykonik.cz/fotoblog/78marcela/album/co-myslite/5282784/
18. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela já vím,že to jsou nervy,ale musíš vydržet.Já ted po Hcg v centru za týden začala krvácet,jasnou krví....bulela jsem ,celou noc a celej den.Pak už jsem jen špinila a za týden na kontrole řekli,že to je čípek.Může to být plno věcí...DRŽ SE!!
18. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jsi hodná, Kess...zase jsem začala věřit...v pondělí si asi skočím někam na krev, podle toho, jak se to bude vyvíjet. Pokud zmizne čárka a menses se rozjede naplno, tak je to jasné, pokud čárka stále bude, tak asi na krev skočím, třeba budu klidnější.
18. zář 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ránko ženy:slight_smile:

@78marcela No to jsou hlvolamy, co sem dáváš! Na test s citlivostí 25 je opravdu moc brzy. Krvácení může být z různých důvodů a jeden z nich je, že se opravdu může pouštět jeden bojovníček. čárky jsou dobré znamení. Držím palce:slight_smile: Co to půjde :wink:

@clera Ty jsi neskutečná! Ani náhodou bych nevydržela netestnout tak dlouho. A už vůbec ne, když mám nějakou předtuchu nebo jsem testla brzy a nic.... Opravdu to obdivuju. Je vidět, jak jsme každá úplně jiná.

@lllenkap, @kessinkaa Jasně, že se hlídejte, ale s mírou :wink: To je zase ten případ: co doktor, to názor. Dr. Padrta určitě není žádný ignorant, průběžně se dovzdělává a nenechává těule zbytečně ohrožovat. Nechci být nijak zvlášť chytrá. Já jsem listeriozu v těhotenství taky řešila. V té době zrovinka byla nějaká aféra s něčím (už nevím s čím). Ale moje doktorka i doktorka v porodnici (kde jsem ležela s krvácením) mi řekly, že není dobré pořád takhle pátrat. Nemám jíst pochybné potraviny. Mám investovat do kvality. Rozhodně mi nedoporučuly jíst syrové maso (miluju tataráky). Saláty, když na ně dostatnu chuť, mi doporučili, abych si dělala doma.... To je zase ten internet. Kdybyste ty informace z něj neměly, možná byste o tom ani nevěděly, nebo byste se zeptaly své mudry a věřily byste jí :wink: V tomto případě je internet strašněj strašák. A představte si co je hrozeb, o kterých ani nevíte, ale prostě jsou!!! To byste se musely zbláznit!!! A to nedělejte, vaše miminka budou potřebovat zdravé a silné maminky :slight_smile:

@kessinkaa A jíš něco? Nejsi náhodou už úplně průhledná? No já doufám, že jíš a prostě pouštíš, to co sníš... Mě teda bylo blbě taky vlastně skoro pořád, ale takhle intenzivně rozhodně asi ne. Je mi tě líto :frowning2:
18. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky,průhledná fááááááákt nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Ono to je nejhorší po ránu,pak mám jen celodenní kocovinu :angry: ,ale to je MAZEC!!No za chvilku,budu v 5 měsíci,tak to snad přejde VĚŘÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM
18. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Sama si s tímto hlavolamem nevím rady, prostě si moje tělo řeklo, že si to musím pěkě vyžrat. Ta nejistota je děs běs. testy mám stále před sebou, čučím na ně jak husa do flašky a stejně nic víc nevykoumám, že jo.
18. zář 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak tahle čárka je prostě regulérní!:slight_smile: Tak prostě držím palce, aby se to nerozjelo naplno. Dneska a v dalších dnech se opravdu šetři, ať se to uklidní :wink: :slight_smile:
18. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ok, myslíš, že je dobrá, ta čárka? V červnu právě potom začala slábnout a taky to bylo osmý den. Tak já nebudu dnes nic dělat. Radši ani na procházku.
18. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Jsme asi hodně podobné. Já jsem na testy taky koukala pořád. Měla jsem je v nočním stolku a snad 100x za den jsem šla do ložnice, sedla si na postel a koukala, jestli je to pořád vidět... A ty červencové tam ještě pořád mám. Prostě mámd dojem, že se to posralo z toho "mechanického" důvodu a je mi to strašně líto. Mě doktorka řekla, že to testování takhle brzy nic neznamená, ale dá se z toho usuzovat, že se snad snaží uchytit, což je dobré znamení:wink: Já si představuju, jak je u tebe to jedno pořád pěkně zakousnuté dásničkama a nepustí se a nepustí... :wink: :slight_smile:
18. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jsi hodná..Já je mám taky v ložnici, ve skříni, ted jsem je tam zanesla, abych na ně furt nečučela v kuchyni. Ale sjeně tam furt budu chodit, to je jasné. Nevím, proč se ti to podělalo v červenci|? z jakého mechanického důvodu\, \byla jsem v těch lázních, tak tenhle tvůj pokus mi nějako utekl.
18. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek