• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela Já teda myslím, že každý čárka, která je z 8. dne a jde vyfotit, je prostě dobrá :slight_smile: To tě nechci nijak falešně naladit, ale tak to vidím já. Opravdu bych si, být tebou, dneska naordinovala nějaké dojáky na TV, knížku a třeba něco dobrého na zub... Ale šetřila bych se. Myslím, že to je maximum, co můžeš udělat :slight_smile: Všechno ostatní je na přírodě :wink:
18. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela No já jsem byla s Bárou a kamarádkama na Orlíku a Bára tam prostě uklouzla a já jsem jí běžela chytit, aby se mi nezabila a tak nějak nešikovně jsem upadla. Nebyl to nijak velký náraz, ale náraz to byl a taky šok... No a pak jsem začala krvácet. Před tím jsem měla čárky nádherné... Asi proto jsem se z toho tam úplně složila. A i dneska si říkám, že už jsem mohla být někde pěkně daleko... :frowning2:
18. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ten pocit, že mě někdo nakopal do žaludku jsem já měla opravdu snad celé těhotenství. A občas jsem se prostě poblibla - bez ohledu na to, zda to byl 15.nebo 30. t.t. :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak to je mi líto. Ale vyčítat si to, to prostě nemůžeš, mělo to tak být, zareagovala jsi jako každá správná máma. Snad ti vyjdou i daší pokusy. Já včera taky přemýšlela o tom nativu, jak o tom někdo psal, čerstvé vajíčko, čerstvé spermijky...tak uvidíme, co s tímto pokusem, pak budeme přemýšlet co a jak dál. Ale potěšila jsi mě, i s tou čárkou z 8. dne, co jde vyfotit, že to může být dobrý. U tebe tak nějak vím, že co řekneš, myslíš upřímně a že jsi natolik realista, že neutěšuješ a marné naděje nedáváš. No, zítra zase možná budu trochu chytřejší. Kéž by to bylo tak, že se jedno pustilo a to jedno tam stále je...
18. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jáááááááá už to nechci :frowning2: ,furt jen sedím doma,už si to chci užít :wink:
18. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Jj, jsem realista a falešné naděje nemám ráda. To se raději smířím s nezdarem, než si pořád něco namlouvat... Člověk pak může být jedině příjemně překvapenej:wink: Protože nevím, kdo tohle čte, tak nemůžu být úplně konkrétní, ale známá byla na IUI a začala krvácet, tak se hned po té mrše objednala do CAR na další domluvu a oni jí tam řekli, že je těhotná, že se mohla jen odlučovat nekvalitní embrya. Prý měla mrchu naprosto standardní!!! Test si tedy ani nedělala. Dneska má už školní dvojčata. No a ten červenec... ten já si nevyčítám, ale mrzí mě to pořád. A třeba by to skočilo stejně a vůbec to nemuselo být tímhle, ale mozku neporučím :confounded:

@kessinkaa Zlepšit se to musí, to rozhodně!!! Já jsem pak už nebyla doma. Normálně jsem "vyjídžela do terénu" :wink: :grinning: Taky si to budeš užívat:slight_smile:
18. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jo zlepší se to v březnu coooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No tak v březnu každopádně!!! :grinning:

Já jdu něco dělat. Chlap ještě spí, tak se mi bude líp pracovat :wink:
18. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
co dnes vaříte?????
18. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Díky moc.Jsi hodná :wink:
18. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @kessinkaa No nejdřív to musim nastudovat ,co můžu vařit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dnes jdeme koukat po koupelnách.Byt máme úplně novej , jen koupelna se nám nelíbí :unamused: a tak se jdeme porozhlédnout.Do prosince bychom ji chtěli mít hotovou. :slight_smile: Pak odpo jedeme do Litoměřic na zahradu Čech:slight_smile:
18. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ted na netu se dočetla, že: Embryo se uhnizďuje do endometria (děložní sliznice) asi 11.-12. den. 13. den vývoje je defekt na povrchu sliznici dělohy zcela zhojen, čímž je dokončen proces implantace. V období 13. a 14. dne může dojít v místě implantace ke krvácení z trofoblastu na opačném pólu od embrya. Protože krvácení nastává přibližně 28. den menstruačního cyklu, může být považováno za normální menstruační krvácení. Odtud pramení možnost vzniku nepřesnosti při stanovení očekávaného data porodu. Použitá literatura: Embryologie člověka - Prof. MUDr. E. Klika,Dr.Sc Připravilo www.studioprozeny.cz

Já jsem dnes přesně 28. den a krvácení mi ustává, asi hodinu už mám téměř čistou vložku...tak nevím, tonoucí se i stébla chytá, ale stejně si trochu povoluju to doufání...
18. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ja jsem nekde slysela ze kdyz zacnes krvacet mas utrous polikat a brat askorutin - ten maji v lekarne 2-2-2. Tak bych to asi zkusila.
18. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ascorutin je k čemu? Ted beru anopyrin, femibion, prednison, estrofem a utroš. Netřískalo by se s něčím? Utroš polykám už déle, mě to zavádění vadilo.
18. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela aha no ty jsi uplna lekarna uf uf uf - askorutin (kyselina askorutinova) je dobra na posileni cev a zil a berou ji lidi co se jim snadno delaji modriny a nebo maji sklon k praskani zilek. No a v CARu ji doporucuji kdyz v tehu krvacis.
18. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ascorutin je na krvácení...
18. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Já myslím, že na to podobné je i anopyrin, aspon doktorka to říkala, že je to pro ty, co se jim dělají krevní sraženiny a tak, které ucpávají cévky. Tak to bude asi něco podobného. ALE MĚ TO KRVÁCENÍ UŽ STEJNĚ ASI ÚPLN Ě PŘESTALO.
18. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teda vy jedete. Já jak chodím do práce a pak jsem s malou,tak nemám vůbec čas a když nakouknu,tak fůůůra příspěvků.
Já si píchám 2dny merional. Míchání je pohoda,bála jsem se zbytečně.

Dnes mám manžela dopoledne v práci, na oběd jdeme k našim a na odpoledne vymýšlím nějaký výlet,když nám vylezlo to sluníčko.

Marcelko,jěště se neznáme,ale hrooozně tě držím palce. Vypadá to opravdu nadějně.
18. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela to je neco jineho. To co mas ty je na redeni krve aby se ti nedelali tromby a nekde ti neco neucpali. :slight_smile:
Ale v poho ty uz mas ted po spineni a tak to nepotrebujes :slight_smile:. No ja ten duch vidim velmi pozitivne!!!!!! :slight_smile: tak drzim palce!!!!!!!!!
18. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, jdu za vámi zase jednou mrknout :wink: jsem dnes v práci, tak je chvilka. Marceli, copak se to tu probírá? jejda, to ti držím pěsti!!!bojuj a odpočívej, to by byla nádhera!! dost žen v prvním měsíci krvácí, hlavně at čárečka sílí a to na fotce vypadá hodně dobře :grinning:

na předchozí stránce je ta zprávička o těch plesnivých sýrech, to není hrozbou sýr, ale ta plísen, to je hrozný utrejch.. plísen se z těla nikdy nevyloučí a zůstává v něm a usazuje se třeba v tucích.. no a v podstatě se pomalinku tráví organizmus.. ale něco zvládneme, takže sem tam na mls si myslím, že přežiji.

no a u mě zatím pořád nic nového. jeli jsme na IUI a ono už bylo pozdě :grinning: ale s miláčkem jsme se snažili hodně, tak trošku doufám, ale asi nic, příznaky žádné. no, musím týden vydržet a v pátek mám schůzku s doktorem a uvidí se. jejda, kéž by.. a nebo rozjíždíme druhé kolo.
18. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem .. tak bohužel zas špinění tentokráto dost silné takže toto kolo odpískávám a řadim se do řad neuspěšných :frowning2:

78marcela - doufam že to bude vše ok a vyjde to a čárka bude jen sílit
18. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
clero, tak to mi je líto. a kontrolu u doktora máš kdy? třeba tam pořád naděje doutná?
a tak co tě čeká dál? jejda, to je škoda.
18. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Tak to je mi moc líto. Teď si dáš pauzu na vzpamatování a pak snad to do třetice vyjde. když tak do toho půjdeme za ty tři měsíce zase spolu.
18. zář 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahoj Marcel...to víš, ráno jsem se pěkně vyděsila, byl to šok, nikdo mě neupozornil na to, že bych mohla krvácet. Ale na netu to implantační krvácení a to že to přestalo, mě trochu uklidnilo a zase věřím a doufám. Teď jsem dojela se zásobou mamatestů a další dny se uvidí. Kéž by alespoň jeden drobeček mi tam zůstal...
18. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kéž by :wink: bylo by to úžasné a nádherné!!!
je fajn, že jsi měla tu možnost KETu. já se modlím za tuto ovulku, aby vyšla, jinak ty kvanta hormonů už mé opět začínají děsit :slight_smile: včera mě pobolívalo břicho, dnes pro změnu prsa, ale včera jsme docela pracovali, tak jsou dost možná že namožená.
a jak se ti daří doma? už sis i zvykla, že? mě čeká příští týdem 5volných dní a už se tááák těším. a ten první jedu na tu kontrolu, tak jsem zvědavá..
18. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda To víš, že jsem si zvykla. Jsem doma skoro tři měsíce a i když bych to předtím vůbec nepředpokládala, tak teď se mi stále nechce a do práce mě vůbec nic netáhne. Je to trochu divný, když jsem předtím tou prací skoro žila. Pořád jsem tam byla, od rána do večera a bokem šlo všechno ostatní. Teď ne. Přičítám to tomu, že si tělo řeklo dost a stále se ještě řádně nezregenerovalo po těch náročných letech. taky peníze mi až tak nechybí, mám víc než když jsem chodila do práce, tak jsem v pohodě.
Kéž by to tak chtělo těch minimálně devět měsíců vydržet. :wink: :wink: :wink:
18. zář 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Jinak moc dobře vím, jak ty kvanta hormonů děsí. Já beru 12 prášků denně, a zase přibírám, co jsem předtím zhubla.. vytáčí mě to na maximum, ale zase si říkám, kdyby to tak chtělo dobře dopadnout, bude mi to jedno. Hubla bych až po porodu.
18. zář 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě po prvním kole přibylo 8kg.. ale až tak měsíc po ukončení..ale pak to jelo kilo denně. přítel byl nadšený, jemu se to líbí, jenomže mému šatníku vůbec..
já byla doma 3 týdny a pořád jsem měla co dělat :wink: marceli a žádných 9měsíců, ale aspon 3roky .. myslím, že už jsme státu na tu naši mateřskou dávno vydělaly. já už pracuji 19let..
teda ty prášky, to je šílené číslo.. ja nekde koukala, jak jsi to vyjmenovávala, no lékárna.. a jak dlouho je budeš jíst? celé těhotenství? a ten askorutin sis teda dnes zobla?a pak to přestalo téct?
18. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek