• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@marcajda ne, ascorutin jsem si nezlobla. přestalo to krvácet samo, naštěstí. Ted jsem si zase udělala test, je stejný jako ráno, tak mám radost, že to je i přes den takový a neslábne...snad t bude i zítra ráno dobrý, ideálně silnější... Já pracuju od 97 roku, takže 13 let,, to bych už taky na tu mateřskou mohla mít nárok, pravda, pravda..prášky, pokud budu těhu, budu jíst tuším od 11. týdne těhotenství.
18. zář 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela opravdu to vypadá nadějně, držím pěsti :grinning:
18. zář 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zdravím všechny byly jsme na rybách a nádherně jsem si odpočinula,ledviny byly v teple,abych je ještě víc nedodělala jin ak teda
@78marcela :grinning:
@clera :cry: co víc na to holky říct,to by jsme mlely pořád dokola
18. zář 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to já myla okna a taky jsem si nádherně odpočinula :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem KO :slight_smile:
18. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Díky, testy mám zase před sebou a pořád zkoumám...pořád hladím břicho...a tak hrozně se bojím.
18. zář 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak čárka slábne a opět krvácím. A já si už včera odpoledne byla tak jistá... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. zář 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Ahoj Marcelko, snad to ještě není takové to plné krvácení jako MS, nebo je? moc bych Ti přála, aby tam ten mimíšek zůstal a pěkně se vyvíjel...
19. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli všem
@78marcela ach jo,to snad není možný :frowning2:
19. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18
@kessinkaa
není to krvácení, je to jenom takové špinění zatím. Ale čárka slábne a to je horší. Prostě tento pokus opět neúspěšný. Nevím, proč mi to vydrží vždycky tak do osmého dne a pak to začne slábnout. Mimčo se jedním prstím zahákne a tím to skončí. Nevím proč.
19. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela : je to zvláštní... :frowning2: ale moc bych Ti přála, aby Ti čárka začla opět sílit...
19. zář 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela to je fakt divný!!A prednison jsi měla??
19. zář 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ano, měla.
19. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela já ted měla ještě frexiparine,prý to taky hodně pomáhá
19. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa na co to je?
19. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela injekce na ředění krve.Měla jsem je jen do 12tt,kdybych náhodou měla cucík v krvi.Pak odumře placenta atd.Prý to hodně dávají,ale jak kde,je to asi drahé :unamused:
19. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa tak na tohle ředení já měla asi ten anopyrin. Aby se mi nedělali cucky v krvi. Stejně nic nepomohlo.
19. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela je to fakt divný,že se pustěj.Ale to vychytáš a půjde to!!Hlavní je,že se chytají,já vím,že to není útěcha,ale je to pozitivum
19. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa chytaj, chytak, ale nevydržej. Já už prostě nemám nějak sílu. Tobě se Kessi, taky chytali? Nebo ani to ne?
19. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela hele ani prd!!!Testy bílé,jak sníh....jsem myslela,že se nedočkám.Po pátém transféru na jaře,konečně //...jsem myslela,že se zblázním radostí.No a v 6 tt samovolný potrat.No a ted po 6 transféru,se zatím držím
19. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa mě přijde divné, že to vždycky po 8. dnu vzdají. Co je u mě špatně, že to nikdy nevyjde? nechápu to.
19. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, jejda Marceli, ja se tak těšila na dobré zprávy.. to mě mrzí..ale ještě je brzy po KETu, ještě tomu dej šanci!!

Kassi, neumím si vůbec představit, že bych to všechno měla procházet jako ty, to je tak obrovská oběť! a kolikrát z toho jsi píchala hormony a co byl KET? a pak ještě ten potrat.. těžké.
19. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@78marcela Moc mě to mrzí :frowning2:
Hele a jaký sajrajty bereš před KETem, nezkoušela jsi, jestli náhodou nemáš pozitivní TT hned po KETu, že by to do toho 8. dne byly ještě nějaký zbytky těch utrejchů, co bereš před ním? V KETu nejsem zběhlá, tak netuším, jestli se před aplikuje HCG nebo ne ... třeba jsem úplně mimo mísu ...
Že by třeba teď testík zeslábnul, aby od zítřka začal sílit ...
19. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Byl to 2 ET a 4 KET.Ted vlastně vyšlo 2 IVF,ale byl ten potrat a hned KET a to už jsem v 15tt
19. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Já myslím, že to není zase až tak brzy, marci. prostě to zase nevyšlo.
@alim75 Před KET se hcg neaplikuje, žádné zbytky tam nemůžou být jako třeba po pregnylu před ET. Prostě se drápkem zachytilo a pak zase pustilo.
19. zář 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Hm, tak to je asi fakt všechno špatně, když čárka slábne :frowning2: Drž se holka!!!
19. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Nic jiného nezbývá. Ale balím to, na další pokusy teď zrovna nemám ani nervy ani peníze. Ještě jsem přemýšlela o těch nativech, někdo o tom cosi psal, ale já už jsem zapomněla, co to přesně je. Ale můj chlap to stejně nechce.
19. zář 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kessi a ještě ti nějací mrazáčci zbyli? to je vidět, že to byli hodně silní bojovníčci, takoví se třeba za rok a půl budou hodit :wink:

marceli, taky jsem trošku doufala v ten pregnyl, no, ale vlastně je logické, že nebyl potřeba, takže fakt pěkně na prd.. ale třeba tam jeden mimísek zůstal a tak se HCG snížilo? to je taky možná úplná blbost..
tak zabojuješ jako kessi a v druhém IVF vytvoříš silnější bojovníčky!! a pak se už bude rodit o sto šest :wink:
19. zář 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Já je silné mám, vždycky špičkové, vždycky nejlepší kvality. A stejně je to k prdu.
19. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Sice to není bůhvíjaká útěcha, ale ty jsi nosnice ve velkém stylu, až se oklepeš, sneseš si jiný vajucha a zkusíš to znovu!
19. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Já jich mám zamražených ještě devět. Ale ony se prostě neudrží, něco uvnitř mě jim brání se dál vyvíjet, i když se zprvu uchytnou. Nevím, co se mnou. myslím, že by to tak bylo vždycky, že i kdyby mi jich zavedli rovnou všech devět příště, že se stejně nedožijí víc než osmého dne.
19. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek