• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela Ježiš, ještě 9?! Já myslela, že už nemáš žádný ... Však oni tě doktoři poštelujou, aby to klaplo :slight_smile:
19. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no, oni nás asi chválí všechny, aby nás dobře naladili :grinning: ja mám taky v pořádku zatím úplně všechno, mohu i přirozeně otěhotnět a ...holt něco mezi nebem a zemí :wink:
a nebe jsme tento měsíc taky posychrovaly- mamka jela na pouť do Medžugorie, tak dostala bojový úkol mi to tam pořádně vymodlit! no, ale zatím nevím nevím. :grinning:
19. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
a marceli, ještě máš sněholáčky, to je úžasné, co já bych za to dala!! teď tě doktoři pořádně proklepnou, udělají imunologii a další KET to jistí!!
19. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 Nevím, jak mě můžou poštelovat :grinning: :grinning: :grinning:
O té imuno ale přemýšlím, akorát nevím, co to přesně je, jak dlouho to trvá a kolik to stojí.
@marcajda oni mi je nechválí jen tak, mám přesnou lékařskou zprávu, tam je kvalita dopodrona popsaná, před zamražením, po něm, víš...takže já je fakt mám kvalitní, dokonce tam psali nejvyšší kvality, a stejně je to k prdu.
19. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda ještě mám asi dva,ale už do toho nepůju.Chtěla jsem velkou rodinu,ale budu ráda za jedno!!Budu rodit skoro v 38 a manžel už by to nedovolil......rvát do sebe furt nějaké hormony.
19. zář 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Taky bych byla vděčná aspoň za to jedno. Ale ty už budeš mít za chvilku za sebou půlku, už to bude dobré. A co blinkání, dává si pomalu pokoj?
19. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Poštelovat = třeba zrovna ta imunologie :wink: :grinning:
19. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné skoropoledne, ženy:grinning:

@78marcela Co to čtu? Tak, že by naše/tvoje naděje vyšly naprázdno? Vážně se mi tomu nechce věřit :confounded: Ale jak píšeš, že nechápeš... Prostě máme taková těla, která to dělají. Já jsem poměrně hodněkrát otěhotněla přirozeně, ale vždycky jsem potratila. Testovala jsem taky brzy, takže o čárce jsem věděla... No a teď, když chodím na IVF, tak taky stíny a pak nic..., ale fakt je, že se prostě jednou zadařilo, takže je evidentní, že to jde. Takových biochemických těhotenství jsem před Bárou měla opravdu několik, takže PROSÍM TĚ!!! NEHÁZEJ FLINTU DO ŽITA!!! Ber to tak, že máš velké štěstí, že máš ještě sněhuláčky. Výrazně ti to zvyšuje pravděpodobnost otěhotnění. Kdyby to nevyšlo ani s těmi zbylými a šla jsi do dalšího IVF zase s podobným počtem.... Kdo z nás, tuhle úrodu má? Já to měla vždy jen ja "jednu dobrou". Tvoji se chytají, tak je jen otázkou času, kdy se prostě jeden nepustí:wink: Věřím tomu jako máločemu. Je to psychicky náročný, to je jasný. Ale to už jsme si tu psaly, že s tím všechny počítáme. Já jsem pořád říkávala, že by mi stačilo, kdyby se dalo podívat do budoucnosti (jen ohledně toho dítěte). Tam bych zjistila jak to bude a zařídila bych se. Buď bych vyhledala psychiatra nebo bych se hodila do klidu a čekala:wink: Ale tím podíváním nemyslím kartářku nebo něco podobného. Prostě podívat se do budoucnosti, jako třeba v seriálu Návštěvníci (tam jeli ovšem do minulosti):slight_smile:
19. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no, jsme na tom s věkem stejně. obdivuji Rozmarýnka, že má ještě tolik elánu. ale kolem té 40to ještě jde. moc se mi nelíbí ty porody kolem 50. to už je hodně proti přírodě..
jestli ještě jedno, tak hooodně rychle po tom prvním :slight_smile: ale to taky nevím, jestli ještě budu mít sílu.
já vím, že bych nešla do adopce. myslím, že bych to nezvládla..
19. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
doufalko, ty tak krásně píšeš, vždycky se těším, kdy se objevíš :slight_smile:
19. zář 2010 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka
@alim75
Jste hodné holky. Uvidím, co na to moje mudra v pátek. Nebo ve čtvrtek, nevím, kdy tam půjdu.
To kouknutí do budoucnosti bych taky brala. Přesně jak říkáš, doufi.
Asi jsem se na tu čárku moc upnula a ted jsem z toho taková na nervy, že zase nic. Minule jsem byla v klidu, čárka se neukázala vůbec, tak mě to nějak nerozhodilo. ale stejně jsem ráda, že testuju hned, že vím, že aspon trochu jsem těhotná byla a že je prostě něco, co jim vadí.
19. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda Já docela chápu ženský - páry, které jsou plný síly, po dítěti touží a ještě ho nemají, že se pokouší ještě třeba i k té padesátce. Já budu kolem padesátky skoro senilní, takže u mě by to asi nepřicházelo v úvahu. Jsem od přírody línej člověk a dítě potřebuje alespoň trošku aktivního rodiče. Ale nelíbí se mi, jak si celebrity pořizují další děti v tomto věku. Já myslím, že to není fér vůči těm dětem.
19. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda já jsem i trochu srab!!Když si představím,že by mi bylo zle i u druhého těhotenství a já se musela starat o roční dítě.....bych chcípla asi :slight_smile:
19. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
no, právě skrz tu moji vnitřní lenost bych adopci nezvládla. za prvé vše vyřídit a za druhé do toho spadnout rovnýma nohama a třeba větší dítko. ale asi naštěstí..kdo ví co nás čeká..
já jsem strašně líná a přitom udělám spoustu práce, protože pak vím, že mohu odpočívat, jenomže to je další práce a tak to běží.. a z tvých zpráviček bych to viděla podobně,protože toho stíháš opravdu hodně. i na to, že jsi doma.

mám fajn, že bráška má 3děvčatka, tak se mohu vyřádit s nimy

ty celebrity se potřebují zvyditelnit.. a pak je šoupnou pečovatelce..
19. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda Děkuju:slight_smile: Krásně se to čte:slight_smile:

@78marcela Nemusí jim nic vadit. Já nevím, jak jsi prostorově výrazná ty, ale já docela dost. Nikdy jsem nebyla hubeňour, ale teď je to docela katastrofa. No a po červnovém a srpnovém pokusu... Momentálně jsem prostě na zhroucení, jak jsem tlustá. Tak jestli máš nějaké to kilčo navíc, tak i to může být důvodem. Moje doktorka mi říkala, že silnější ženy častěji potrácejí. Já nevím, jestli je na to nějaká statistika, ale vážně mi to říkala. Uvnitř to není tak zpevněné... Třeba ti ještě udělají další dovyšetření a něco zjistí. Já si myslím, že ti to prostě jednou vyjde. Kolikrát jsi měla v životě takovéhle biochemické těhotenství? Protože když řeknu, že já před Bárou minimálně 7x, tak mi věř, že nelžu. Přesně si to nepamatuju, ale bylo to hodněkrát. No a na tom nativu jsem byla já. Ale mít tak tvoje sněhuláčky, nešla bych do něj, nejdříve bych dala šanci zmrzlým bojovníkům:wink:
19. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kessi, moje mamka u brášky prý zvracela v kuse a se mnou ani nevěděla, že je těhotná.. to je malinká naděje..
19. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka No, to já jsem taky. Myslela jsem, že by u nás prostorově výrazných byl problém do jiného stavu přijít. Ale myslela jsem, že udržet už není takový problém. asi teda je, třeba je to vážně tím. takže pauza, kolo, cvičení, v hubnutí stále pokračovat (pokud mě nebudou cpát dalšíma lékama, tak to třeba i půjde). a zjara znovu do toho.
19. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda Já jsem lenoch v tim smyslu, že mám ráda své pohodlí. Měla jsem obrovské štěstí, že Bára byla spavé dítě. Noční vstávání by mě snad zabilo. Přesto pro mě bylo prvních pár měsíců téměř smrtelných. Pak se to nějak zaběhlo, ale řadu povinností převzal manžel. Dodnes s ní vykonává večerní hygienu. Jinak jsem pracovitá a mám ráda, když je za mnou vidět výsledek. No a když se nad sebou troškuobjektivně zamyslím, tak myslím, že kolem 50-tky budu ráda, když té šestnáctileté a 11-ti leté budu jen sekundovat. V té době si holky vystačí samy a máma jim bude spíš překážet:wink: Domácí servis ovšem jistě zvládnu:wink:
19. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela No ale jak mi doktorka řekla, tak to chce rozumnou dietu a hlavně to cvičení. Nesmíš prostě jen zhubnout a tělo nechat. Jak píšeš: cvičení a kolo, kolo a cvičení. Já jsem nikdy nebyla hubená a tloušťku mám danou rodinnou zátěží. Ani s vyváženým jídelníčkem a po dohledem lékařky jsem prakticky nic neshodila. Já jím poměrně zdravě pořád. Snažím se kvůli Báře. Na sladké nejsem vůbec a ani večerní chipsy, oříšky a pod. mi nic neříká. Prostě taková jsem a nic s tím nenadělám. Jen teď po těch stimulkách jsem zase zavodněná a nateklá víc. Je to hrůza!
19. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Já taky nebyla nikdy hubená, taky to máme v rodině. Ale přibírat jsem začala, až co do mě cpou ty hormony a velkým stylem. Já sice zdravě nejedla, jak se snažím teď, ale byla jsem víceméně stále stejná. ale tou slavnou hormonální léčbou jsem od toho ledna přibrala 19 kilo. Lázně mě pomohly začít hubnout, léky jsem v té době nebrala, dala jsem tam 8 dolů a pak ještě doma další čtyři. teď zase beru kvanta léků, ale v době mezi KETy to kolo a zdravá strava pomáhají aspoň trochu k tomu, že nepřibírám. I když teda nehubnu,. No, příští týden všechno vysadím a snad to zase půjde dolů. vytáhnu zase kolo, pořád ještě se na něm dá a bude to.
19. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Na nativu jsem byla já! Pokud ale vytváříš super vajíčka,tak si myslim že´to ztrácí význam.
19. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ono to cvičení se musí směřovat hlavně na pánevní dno a břišní svaly, ale ty zase nepřehnat :slight_smile: neboli zatahovat prdýlku i v autobuse a pořád.. já cvičila půl roku Mojžíšovou a je to fajn. a když mě odblokovávala, tak jsem tam těch"uzlíčků" měla hodně. a ted už tam nejsou, tak je snad i děloha v pohodě. i když mé cvičení se už smrsklo jen na to zatahování prdýlky.. to mi právě fyzioterapeutka vysvětlovala, že na kole se tyto svaly nezpevní a třeba v posilovně se zase přetáhnou a udělají se ty"uzlíčky" takže jen kondiční cvičení a protahování.a dokazování si síly nechat náctiletým..
vysvětlovala mi, že když to pánevní dno není zpevněné, tak děloha plod vypudí.
19. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Kesssi můžu zavináče? Ted´jsem chtěla dělat střechu z BEBE sušenek a do tvarohu se dává syrový žloutek,co to?Mam pocit,že nic neuvařim :grinning:
19. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mějte se tu krásně, směna mi končí a jedu něco vytvářet domů :grinning: tak zase někdy pa
19. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lllenkap A jak to probíhá a kolik to stojí?
19. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Ahoj Marcelko:slight_smile:Jak už jsem psala tak jsem byla na 1.IVF a nevytvořila se mi žádná vajíčka.Resp.3 prázdné folikuly :frowning2: byl to pořádný propadák.Doktor řekl ,že by chtěl vědět co produkuji bez hormonů.Myslela jsem už na to nejhorší a našla si diagnózu prázdného folikulu.Hrůza hrůzoucí :frowning2: .Měla jsem tedy poprvé krátký protokol s Gonalem.Doktor tedy řekl ,že než uděláme ten další pokus IVF, který by byl s dlouhým protokolem tak zkusí ten Nativ.
Nativ je v podstatě odběr jednoho jediného folikulu s vajíčkem , pokud ho tedy jedinec má a následně se děla vše úplně stejně jako u IVF.Vše je jen bez hormonů. Já měla obrovské štěstí-měla jsem jeden folikul a v tom jedno vajíčko,které se nísledně oplodnilo metodou ICSI a potom jako 4 buněčné se zavedlo zpět a ujalo.Do dneška to beru vlastně jako zázrak. :slight_smile: Když si vezmeš, že toto spíš bylo diagnostického rázu.Ani ve snu by mě tohle nenapadlo.Vzpomínám si ,že když jsem šla na ten nativ už jsem řešila termín kdy budu mít 2. IVF:slight_smile:příroda je mocná a někdy potřebuje jen pomoci.nezoufej. :wink: jsou různé případy, které nám ani medicína nevysvětlí a žena otěhotní.Jinak Nativ jsem platila 22000,-Kč-i s ICSI.
19. zář 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem - včera jsem střídavě prořvala a prospala celej den, dnes jsem již poměrně smířená s realitou, špinění je velmi slabé ale test jak padlej sníh což 15 den už nečekam že by se změnilo ... za 3 až 4 měsíce znovu doboje .. MUDR vyhrožoval nějakýma rozsáhlejšíma testama před 3. IVF tak nevim jak dlouho to bude trvat než mě do dalšího kola pustí
19. zář 2010 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@clera Já půjdu asi taky na nějaké testy. Mimčo se nechce udržet a po 8. dnu se začne loučit. Tak zkusím nějaké to imuno a chvilku pauzu a pak do toho znovu půjdu. Dnešek mi na brečení musel stačit, postupně se smiřuju s tím vším.
Takže za tři měsíce do toho půjdeme znovu spolu?

@lllenkap Tak to já jsem myslela asi něco jiného, sice jsem řekla nativ, ale myslela jsem takovou ten postup, co jen našplíchnou dovnitř to vybrané sperma.
19. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela inseminace
19. zář 2010 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nebyla jsem tu ted od patku ale ne proto ze bych na vas zapomela ale umrel mi v sobotu Bodicek a tak jsem ho byla vcera vecer pochovat u nasich na zahrade a od te doby bulim a bulim a bulim a na nic nemam ani silu ani naladu. Vubec to nezvladam - bylo to moje skoro dite a proste to i tak boli - jsem uplna troska :pensive: .
Tak se mi tu opatrujte a ja se ozvu az se dam dohromady.
19. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Tak to je mi moc líto, moc moc, vím, jak ti je. Pobreč si, dej se dohromady a pak za námi zase přijď.
19. zář 2010 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek