• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela - ty máš ještě pořád šanci ale jinak asi ano cca 3 až 4 měsíce a jdem do tho znovu .. Mudr. mlel něco o genetice když druhé kolo nevyjde ale že se dlouho čeká .. tak nevim .. já prořvala včerejšek takže dneska jsem už smířená
19. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer,copak jenového?Nedočítala jsem tolik stránek
19. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek - tak to je mi líto, ale věř že čas to zahojí ... vlastní zkušenost
19. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ježíš to je hrozný,úplně to chápu!!!Já měla prvního jokšíra 13let a když umřel,byla jsem na chocholouška!!Bylo to moje dítě!!Drž se a snad to břebolí,ale vím,že za dlouho
19. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak to mě moc mrzí :frowning2: Ale dělala jsi pro něj, co se dalo, a sklonek jeho života jsi mu udělala rájem na zemi, víc už to snad ani nešlo. Čas tu bolest utlumí, opatruj se!
19. zář 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Vyhrkly mi slzy. Tvůj pejsek byl Bóďa, můj Body - Německá doga. Už jsem to tu psala? Asi jo, byl to ten s křivejma nožičkama... Můj usnul ve spánku, takže naprosto nádherná smrt, ale pro nás... Hrůza! Já jsem dodnes neměla odvahu, pořídit si nového pejska a myslím, že to dobrovolně neudělám. Musel by k nám přijít, nebo spadnout z nebe... Jsem strašnej posera a čas, kdy umřel byl hroznej :frowning2: Nechtěla jsem už žádné zvíře, ale kočky u nás jsou proto, že jinak už by nebyly, takže mě ta hrůza čeká někdy znova a až nebudou... Kdo ví, co bude. Myslela jsem, že nejlepší jsou rybky. Ty k člověku nepřilnou... Ale ženy, ony jsou miloučké!!!! Když přijdu k akváriu a zaklepu, tak ke mě připlavou, těší se na krmení... Nejsou tak hloupé, jak jsem myslela. Máme závojnatky. Přistihla jsem se, že si snimi normálně povídám!!! Nechci aby umřely. Včera jsem zrovna koukala, jak dlouho se dožívají a psalo se tam, že i 10 let. Bohužel nevím, jak zjistit, kolik jim je teď, jak staré jsme je vlastně koupili :unamused:

@rozmarynek A ještě... třeba si ta tvoje milá psí dušička řekla, že tohle už je jen velké trápení pro něj a raději se zase proběhne bez bolesti po těch nekonečních pláních... a tobě uvolní místo v bytečku pro jiného tvorečka... :pensive:
19. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zdravím po delší době,ale je tak hezky tak by byla škoda to nevyužít :wink:
Rozmarýnek moc mě to mrzí,ale moje babička vždy říkal,že když umře někdo blízký tak většinou přichází zároven i nový život :frowning2:
tak bych ti moc přála ,aby jsi ho měla v bříšku,i když to bude za živůtek psí,ale nikdy nevíš :pensive: držím pěsti
Marcel tobě přeji,aby to taky dopalo a
@clera tobě taky držím vám pěsti děvčata
19. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim žádné prudké krvácení jen spíš tmavě hnědé hleny .. ale test ráno čistej jak slovo boží .. takže v ázrak nevěřim a je pro pořádek podle papíru z centra provedu test v úterý .. ikdyž na něm nic nevykoukam tak pro přádek :wink:
19. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky,tak mám dnes čas konečně nakouknout za vámi.Jen jsem dočetla poslední stránku a
:cry:

@rozmarynek taky mě to moc mrzí,to je hrůza....sama vím,co to je přijít o skvělího psího kamaráda,je to skoro,jak přijít o někoho z rodiny,úplně cítím s tebou :cry: Naše Nelča taky umřela před 2měsíci a mě to pořád připadá,že to bylo včera,pořád mi chybí. :cry: A ty jsi pro Bodíčka udělala první a poslední a věř,že na tebe bude koukat ze psího nebíčka.Tak se drž holka naše.
19. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se tu jinak všechny máte???
19. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně se mi sem podaří dostat a nikdo nikde :frowning2: Tak nic,mějte se
19. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Ahoj:slight_smile: Já jsem zrovinka večeřela (romadůr - opět), tak jsem tu nechtěla smrdět:wink: Ale stejně musím zmizet, bo mám před sebou úklid koupelny a WC, který zakončím sprchou a postelí:slight_smile:
19. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera
Ahoj, dýl jsem tady nebyla, nakukuji po odmlce( dávala jsem se trochu dokupy a uklízela) a vidím smutné zprávy od Clery:frowning2: CLERO, je mi to moc líto, úplně mi přeběhl mráz po zádech- před pár dny jsem to měla hodně podobné, jesli pamatuješ:frowning2: Držím palce, aby se u Tebe stal zázrak, byť vím, že ta naděje je už malinkatá:frowning2: Ty jsi taky v Heliosu? Mám v tom trošku zmatek?
Já už jsem byla v Caru- začátkem prosince začínám stimulovat na 2.IVF, pokud teda ms rozumně dorazí... Aspoň nějaký pevnější bod v tom nedohlednu... Je mi díky tomu o něco líp, ale jinak si večery probrečím, prostě mi ten můj Brouček, co byl ve mně moc chybí... a nemůžu na něj zapomenout... Jsem na tohle trubka, vím:frowning2:

20. zář 2010 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela
Marcelko, Ty taky tady zlobíš, koukám, je to teda divný, byla bych z toho moc zmatená, najít čárky a pak krvácení, slábnutí, ale třeba ještě není nic prohráno...
Já osobně si taky myslím, že se mi spíš miminko pustilo než neuchytilo, ale já 1. test dělala až 10.den po ET a už tam nic nebylo, ale tak nějak vnitřně jsem prostě měla pocit, že se chytilo, věřila, že to bude a ok a pak ten jeden den silnej pocit,že je konec a buch- test a nic:frowning2: Možná jsem měla testovat dřív a vědět, jak to bylo a ne se jen domnívat, ikdyž by to bolelo stejně- spíš víc- to nalákání a pak nic:frowning2: Strašně by mě ale zajímalo, jestli je problém v uchycení nebo puštění:frowning2:
Drž se a bojuj jště:slight_smile:
20. zář 2010 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Já jsem za to ráda, že jsem testovala dřív a že teď vím, že se chytnou a pak pustí. Od toho se to může vyvíjet dál, třeba nějaké to další vyšetření, proč to tak je. uvidím, co mi řeknou v CARu. A máš pravdu, bolelo by tě to víc, než když tam nic nebylo, takové to těšení, naděje a pak pád. Ale i tak jsem ráda, že to vím a že to může být třeba odpíchnutí, jakým směrem se dál ubírat.
20. zář 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dnes jsem se vzbudila a od rána křeče že am poit že porodim ježka .. šílený
20. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak ja mam zase ubulene rano - ja se snad v tech slzach utopim. porad se mi rinou do oci a nemuzu to zastavit. Snad je to i ten utrous a jsem vice litostiva ale ja proste jen bulim a bulim.

@doufalko uplne chapu ze se i po tak dlouhe dobe nemuzes se svojim psem rozloucit a neporidila jsi si jineho. Ja povahu Dogy znam a je to snad jeste horsi se s nimi rozloucit nez bylo s Bodou ktery byl povahou typicky vlcak - zil a dychal pro sveho jednoho panicka a byl za nim vsude krok vedle nej a nikdy se od neho ani nehnul a dychal by za nej. Doga je jeste ke vsemu tomu pes ktery je psychycky na panickovi totalne zavisla a neni krok vedle a stale se o nej opira a musi dotykat. Takze uplne chapu cim jsi si musela projit a vim ze vis cim si ted prochazim ja. Ja jsem si myslela ze jsem na to pripravena a bez slz jsem i kolikrat rekla ze kdyby se Bodicek mel zase zhorsit ze by se trapil tak uz ho necham uspat a myslela jsem ze jsem na to pripravena. Ale na tohle se clovek opravdu pripravit nemuze - ted uz to vim.

Tak holky drz se tu a ja jdu zase bulit do polstare.....
20. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Marcel, to si právě říkám, že kdybych testovala dřív, že budu 100% vědět, jak to je, zda se chytí a pustí a od toho vycházet dál- myslím si, že to ale u mě tak fakt je... Testovala jsi ještě dnes? Jak čárka? Já jen přemýšlím, jestli je možný, kdyby se u mě chytilo a pustilo, zda by ten 10.den mohlo být už úplně bílo???

@clera To mě mrzí, že je ti ještě takhle zle, drž se, Clero, je to smutný, že se nějak ted všem moc nedaří:frowning2:
20. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Mohlo. Já to poprvé měla taky tak. Čárka vcelku pěkná 7. a 8. den, a desátý den nic. Teď je sice taky desátý den a čárka tam ještě je, ale slabá, třeba se to ted vstřebává pomaleji, nebo co já vím.
20. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Já prostě nevím proč, ale fakt to cítím, že to bylo spíš takhle- prostě první dny jsem byla přesvědčená, že se chytilo- příznaky fakt silný, divný, vnitřní pocit, že jo... Pak jeden den byl jiný a já si ho užívala a další den večer jak když do mě střelí, že to určitě nedopadlo, že se něco stalo, ráno test bílý:frowning2: Možná si to namlouvám, ale tušení tam takové prostě je:frowning2:
20. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Jenže co s tím? Dr. mi řekl, že podpořit to, aby se to chytilo nebo nepustilo, ničím nejde:frowning2:
Nebo znáte radu?
20. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, koukám, že je tady celkově smutno :sweat_smile: Tak kde máme někoho s pozitivní zprávou? Já celej víkend uklízela a teď se zase dostat do pracovního procesu, no prostě hrůza. Ale u nás svítí sluníčko, tak to snad bude lépe utíkat :grinning:
20. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné dopoledne ženy:slight_smile:

@rozmarynek Máš pravdu, přesně jsi popsala povahu mého psa. Pořád chtěl být s námi. Sedal si mi na klín - přední packy na zemi, nebo když spal vedle postele, tak si hlavu dával na mou nebo táty postel... Byl úžasnej a hodnej. Jenom neměl rád bezdomovce, nebo prostě špinavé lidi. To měl od přírody, nikdo ho to neučil. Milovali jsme ho celá rodina -myslím, že stejně, jako většina páníčků své zvířecí kamarády. Ale máš pravdu. Byl prostě všude. Měla jsem pocit, že bych pro něj dýchala. Mluvil očima... No vždyť to všechny, které máte nějaké zvíře, znáte :cry:

@tonytony Kdybychom věděly, jak to udělat, aby se to nepustilo, byly bychom všechny těhule!:wink: Poslouchej doktory, uprav si jídelníček a nepřipouštěj si to tak k tělu. je to zbytečné sebetrýznění. Takováhle skepse není dobrý základ pro další pokus. Musíš myslet pozitivně (nebo alespoň ne negativně) a být připravená na vše. Tohle tě může potkat ještě několikrát. Pro to miminko, které tě někde čeká musíš být silná a všechno to vydržet. Jiná cesta bohužel není :unamused:
20. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a tobě doktor doporučil nějakej spešl jídelníček tedy kromě ovoce a zeleniny, což je samozřejmý? Mně totiž řekl, že své zvyky nemusím měnit :grinning:
20. zář 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že jsem se právě objednala na konzultaci do Pronatalu na 13.10., tak doufám, že mi ta třináctka přinese štěstí :slight_smile:
I když hned pro začátek, co jsem si spočítala dlouhej protokol, mi to všechno vychází pěkně blbě kolem služební cesty, co mám v listopadu ...
20. zář 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 mně to taky vychází pěkně blbě, protože v listopadu se začíná navážet vánoční zboží, tak se z toho asi zblázním, ale nic těžkého tahat nehodlám, budu pouze počítat ceny, jinak jdu marodit :grinning:
20. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Už jsem vymyslela krizový scénář, že bych ATC nevysazovala, ale sezobla ještě jeden řádek bez přerušení, a tím by se to o týden posunulo, uvidíme, co na můj skvělý nápad MUDra :grinning:
20. zář 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 to jsem na to zvědavá :grinning: Já nic oddalovat nechci, spíš bych chtěla, aby to bylo hned teď :slight_smile: Ale zkombinovat umělé oplodnění s prací je docela dřina :frowning2: V práci nic neví, takže chodím na kontroly a beru si na ně dovolenou, vymýšlím si a někdy se bojím, že se do toho pěkně zamotám :confused:
20. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek U nás to taky nevědí, ale pracuju na vedoucí pozici, takže nějaký náhlý marodění nebo neúčast na služební cestě nepřipadá moc v úvahu. Nerada bych přišla v týhle době o práci. Flikuju to o poledních pauzách, po odpolednách, stejně jako ty.
Dítě je samozřejmě pro mě důležitý, ale z něčeho ty procedury zaplatit musím, a pak případně díťátko ze vzduchu taky nevyžije ...
20. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Žádnej speciální jídelníček nemám. Ale když se někdo zeptá, jak to podpořit, tak prostě začnu od zamyšlení nad jídelníčkem (protože vždycky je co zlepšovat) :wink: :slight_smile:

@alim75 Peníze nejsou všechno, ale bez nich to prostě nejde. To je jasný! :wink:

Dneska se mi všechno od rána "vede" :confounded: Odvezla jsem Báru do školky (do vedlejší obce), pak jsem jela k doktorce (zase do jiné vedlejší obce) pro potvrzení do školky, pak jsem se vrátila do školky, protože jsem Báře zapomněla dát kalhoty na ven. Hned vedle školky je kožní, kam jsem chtěla zajít pro olejíček, ale zapomněla jsem, takže jsem se tam vracela z půl cesty domů, bo doktorka tam odpoledne už není a nakonec jsem doopravdy dorazila domů:slight_smile:

Teď jsem po snídani a měla bych něco doma udělat, takže jdu na to:wink: Prááácííí čest!
20. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek