• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
ahoj holky,přeji krásné pondělí.

Máme za sebou takový nic moc víkend. tedy byl by vcelku skvělý,kdyby jsme ho včera večer s manželem nezakončili hádkou.
Byla samozřejmě o blbosti,takové vyústění psychicky náročných dní,ale byla a dost ostrá. Momentálně spolu samozřejmě nekomunikujeme,ale to není problém neb se až do večera stejně nevidíme.
Nesnáším tyhle stavy a ráda bych byla co nejdřív zase v klidu a soustředila se jen na stimulaci.

Dnes stimuluji 5.den a zítra jdu na 1.UZ a jsem zvědavá,jak na ten Merional reaguji. Vaječníky mě píchají dost,tak snad vajíčka rostou.
20. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 Když jsme u toho, tak taky pracuju na vedoucí pozici, ale mimino je pro mě teď priorita a ať se tady všechno zblázní, když mi nevyjdou vstříc :grinning:
20. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hcg je pouze 15,3. Takže je to ztracené, na 10. den od KET je to málo.
20. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela opravdu je to málo? to ti řekli?
20. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Chjo. Co napsat? :frowning2: Za sebe ti můžu říct, že já bych do toho šla znova a znova, dokud bych nevyplýtvala ty tvoje super sněhuláčky. Pak teprve bych si dala oraz a očistnou kůru před druhým kolem IVF:slight_smile: I když teď si to můžeš myslet jen těžko, jsi vlastně štastná žena v tom směru, že máš tolik pokusů. Je evidentní, že snaha malých je... Jak jsem psala. Je to jistě jen otázka času, kdy to vyjde :slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela - ahojky, to je mi líto.. moc jsem ti přála abys měla tu súpěšnou polovinu
20. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Pořád si tu přemýšlím, co jsem to napsala za pitomost... Resp. jak blbě jsem to napsala. Je jasný, že teď rozhodně šťastná žena nemůžeš být. Prostě jen chci, aby jsi těžila sílu právě z možnosti více pokusů:wink: Ovšem je jasný, že teď je to zmar nad zmar :frowning2:
20. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
stále mám ty pekelný křeče ..... už od rána a vůbec to nepolevuje .. minule jsem nic takového neměla .. tohel je fakt nářez :angry:
20. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko určitě se večer udobříte :slight_smile:
@clera a doktora ses na ty křeče ptala? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela a jak jsi si jista ze to neni tehu? Oficialne se rika ze co je nad 5 je tehotenstvi!!!
20. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek už je to ok. manžel zavolal,mě to přešlo,jeho také,tak už zase klídek.

:slight_smile:
20. zář 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj zdravím co nového se událo musím vás nejdřív dočíst :wink:
20. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko tak je to dobrý, takhle při stimulaci je to divný, když spolu dva nemluví, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Ahojky, tak ještě máš prsa jak Pamela? A jinak cítíš nějaké změny? :astonished:
20. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek prave ze necitim vubec nic. Prsa uz i docela splaskly a bradavky uz take nejsou tak citlive. Ted jak jen bulim a myslim na Bodu tak na mimisky v brisku vubec nejak neresim a oni asi trucuji.
20. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek prostě se to nakupilo všechno najednou :slight_smile: Ale už jsem někde slyšela a doufám, že to nebude znít špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: že něco musí umřít, aby se další mohlo narodit :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek ano rika se to ale nekdy je ta cena opravdu moc vysoka :frowning2:. Mimisci tu nejsou a tak ma laska a srdicko zatim plne patri Bodickovi a proto ted je on na me mysli a ne ty dva kulisci v brisku. Ale kartarka rekla ze to bude az se zmenim a myslim si ze ted jak jsem se podivala smrti do oci a mohla zrekapitulovat jak jsem ted v posledni dobe vse upinala na mimi a Bodu a rodinu nejak nebrala na 100% tak mne to ted uplne probudilo!!! je to sice pozde vuci Bodovi ale muzu se zase hodit do starych koleji a zacit zase delat i jine veci nez jen myslet na mimi. Snad se Boda na mne za to usmeje a rekne si ze alespon neco muze jeste zmenit ikdyz ho tu jiz nemam a on by zase jen lezel vedle mne a sel tam kam bych sla :slight_smile:.
20. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ale slybuju ze uz o Bodickovi prestanu. neni fer k vam ho tady porad spominat kdyz mate myslenky na mimi. on byl jak muj syn a tak to tak i beru ale ted uz vas s tim tady nebudu trapit, slibuju.
20. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek To je v poho, já mám taky Barona jako svoje mimi a kdyby se mu něco stalo, těžce bych to nesla :angry: Jakej den ti doktor řekl na testování? :sunglasses:
20. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Netrápíš nás. Trápíme se s tebou. Sdělená bolest = poloviční bolest :wink:

@sslunicko Je dobře, že jste se usmířili:slight_smile: Ale pamatuju si na stejnou situaci někdy... no možná v červnu. Možná jsem to i psala. Mě ten můj nějak naštval, já jeho taky a pohádali jsme se. Taky jsem stimulovala, ale mě injekce píchá manžel!!! Takže jsme byli oba naflouklí a když přišel čas, tak mi prostě řekl jestli chceš nijekci, tak pojď :confounded: No bylo to divný :grinning: Normálně nám trucování nevydrží, ale tentokát jsme to nějak vydrželi až do ultrazvuku... Jsme spolu začali mluvit až v ordinaci, když jsme mluvili s doktorkou a pak už jsme normálně pokračovali... No fakt to bylo divný :slight_smile:

Jedu pro Barunku.
20. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek no podle CARu mam testovat az nekdy za dva tydny ale do te doby uz davno dojde mrcha a nebo testnu sama. zatim to vidim na testik o vikendu kdyz do te doby nedojde mrcha.
20. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka mně taky bude píchat injekce manžel :slight_smile: Sám to navrhl, protože nemám nikoho, ke komu bych každý večer chodila a sama to nezvládnu :slight_smile: Myslím, že to bude docela boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@rozmarynek :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
nevíte, jestli mají v nějakém obchoďáku mleté ořechy? Tady u nás je nemůžu sehnat, prej je nikdo nekupuje, tak je neberou. Jsme prostě malé město a já tu buchtu snad neupeču :grinning: Koupila bych i celé, ale nemám žádnej mlýnek ani sekáček :slight_smile:
20. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek kup i cele dej je do uterky a mlat do nich palickou na maso. Tak to delam ja.
20. zář 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek mi jsme to zvladli doma v pohode a to jsem si pichala ty normalni injekce ne v peru. Chytis spek na brichu a jede to tam jak do masla. neboj to zvladnete!!!
20. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek to bych mohla zkusit, rozmlátit je paličkou, dobrej nápad :grinning:
Ty jsi měla normální injekce? Ale u těch se to musí ředit, ne? U pera pouze otáčíš :sweat_smile: a je naředěno :slight_smile:
20. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem měla v obou IVF normální injekce a ředila lahvičky ... nebyl problém jak píše rozmarýnek .. chytnu špek a šup tam s ní :slight_smile: tohle byla ještě ta lepší část akce
20. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Já vím, mě dokonce řekli, že negativní je to, co je pod tři jednotky. Ale na dnešní den je to prostě nízké a vzhledem k tomu, že čárka slábne, tak to hcg bylo asi vyšší a ted je nízké a odchází to, no. Už jsem se s tím trochu srovnala, úplně ještě ne, ale asi budu v pátek orodovat za další pokus. \uvidíme, co na to doktoři.
20. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Máš pravdu, můžu být ráda, že mám možnost více pokusu. \jenže u ketu je ta pravděpodobnost vcelku nízká. Nevím, zda by nebylo teda lepší čerstvé vajíčko a čerstvá spermijka.
20. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych to asi nezvládla naředit :astonished: viděla jsem ty ampulky a asi půjdu do pera :frowning2: ale pero je ta dražší varianta :dizzy_face:
20. zář 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek