• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
22. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika ahojky,tak dnes jsem telefonovala,snad na každý kontinent :frowning2: ....je mi hrozně
22. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ty se toho zbavíš snad až po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne ženy:slight_smile: Co je nového?:wink:

@78marcela Už jsem ti psala to samé, co rozmarýnka. Prostě to jednou vyjde. Máš super našlápnuto. Možná to tak nevidíš, když se to teď nedrží, ale je to rozhodně pozitivní znamení. Ale to už se opakuju. Bylo by nádherné překvapení a úplně úžasné, kdyby to teď ještě vyšlo. Jen mám strach, aby jsi pak kdyžtak neměla ten pád dolů moc strmý... Já jsem měla čárku v červenci hrozně dlouho. Už dávno jsem přestala krvácet (a krvácení to bylo silné) a pořád tam ta čárka byla. Když jsem se objednávala na nativ, ještě tam byl stín. Někdy se ten hormon vyplavuje pomalu. Snad to nevypadá, že bych ti těhotenství nepřála :confounded: Přála! Strašně moc a ráda bych byla špatným prorokem. Ale jsi realista jako já, tak buď přiipravená na vše. Na krev jdi každopádně až zítra. To HCG se zvedá nějak ob dva dny (nebo jak to je). Jestli to vyjde, tak se za tebe normálně opiju:grinning: Ale až v sobotu, to budu mít postaráno o Barborku:wink:
22. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jak se prosím tě jmenuje ta injekce na vyvolání umělého přechodu? :astonished:
22. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Já jsem dostala diphereline. Možná jich je víc, to fakt nevím:wink:
22. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já si vůbec nemůžu vzpomenout, jakej název říkal, ale na d to začínalo, tak to bude asi ono, díky :grinning:

Dneska mám zase den, urval se mi výfuk na autě, myslela jsem, že ani nedojedu do práce jakej to byl rachot :angry: Teď jsem odvezla auto k doktorovi a jsem zvědavá, kolik to bude zase peněz :sweat_smile:
22. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem sebrala odvahu a na tu krev šla. V pondělí bylo HCG 15,3, dneska je 27. Roste to, ale moc pomalu. Nevím, zda s takto nízkým hcg ještě nějaká šance je. I když to roste. Testík mám stále slabý a na netu jsem se dočetla, že za prosperující těhu se pokládají hodnoty nad 50 nebo 100.
Ale stejně tomu prostě nějak nevěřím, no, doufalko, mě je jasné, že bys mi to přála, už jenom z toho důvodu, že když se to nějaké vždyvky podaří, tak my ostatní v tom vidíme naději do budoucna, že nám snad taky jednou...Nebo tak to aspon cítím já, když je tu nějaká holka těhulka.
22. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase po chvilce nakukuju

@78marcela No, já nevím, ale když Hcg roste a vlastně se za ty 2 dny zdvojnásobilo, tak to ještě je nadějný, ne? Já bych fakt ještě věřila! Moc držím palečky, bylo by to super po tom všem!

@sslunicko Gratuluju k =uspěšnému UZ- mně taky viděli nejdřív na UZ jen 10ks a pak bylo odebráno 20, takže buď ok:slight_smile:

22. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já pořád řeším, jestli jít na to genetické vyšetření, i přesto, že nám ho dr. v Caru vůbec nedoporučil, vlastně nic nového nedoporučil:frowning2: Jenže řeším, KAM a zda se to dá do těch Vánoc stihnout- kde to třeba jde rychleji a zda by to šlo třeba i bez doporučení, když žádné nemám, stejně tak ta hematologie- ani nevím, jestli se začíná tím nebo oním? Včera jsem četla zase o trombofiliích, takže toho mám plnou hlavu... Asi bych byla klidnější, kdybch ta vyšetření měla a ev. se podle toho mohla chovat...?????????? Co myslíte?
22. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony na genetiku bych rozhodně šla :slight_smile: Mně bez ní v Artu nic nedělali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím jestli bys neměla mít doporučení, abys to nemusela platit. Ale objednej se co nejdřív, protože se dost dlouho čeká, jak na objednání, tak na výsledky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak se uvidí, jsi dobrá, že jsi našla odvahu a na tu krev dneska šla :sunglasses:
22. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
Baronku a kde jsi byla a jak dlouho se čekalo? vůbec nevím, kde se to dělá a zda třeba ty hematologické věci( trombofilní mutace apod.) se dělají v rámci genetiky nebo zase jinde na hematologii???
22. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - ahojky, my ti to tu všechny moc přejeme :slight_smile: protože je to i pro nás pozitivum že to co podstupujem občas zafunguje :grinning: ... vydrž bude to OK
22. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony trombofilní mutace se dělají na genetice, protože jednu takovou na jedné alele mám, ale doktor mě ujistil, že ji má 50 procent populace, takže pohoda :slight_smile:
Byli jsme v Centru lékářské genetiky a poslali nás tam z Artu. :sweat_smile:
Na objednání jsme čekali skoro dva měsíce a na výsledky další 3 týdny :angry:
22. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný den.
Dnes jsem se dostala až ted.

Vajíčka asi pěkně rostou neb pořádně cítím vaječníky.

22. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony V Iscaru se na to čeká 14 dní plus minus a za další 14 dní ti řeknou výsledky.Já tam byla
22. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Ty jo, tak to je docela rychlé a musela jsi mít nějaké doporučení???
22. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Myslíš teda klasické genetické vyšetření, když se nedaří?
22. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony vždycky si myslím, že musíš mít.Platí to pojišťovna.Jinak to stojí kolem 40 000,-Jestli jsem to dobře pochopila.
22. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Přesně tak. nechala jsem si ho udělat kvůli tomu, že jsem neměla vajíčka a partner měl velice špatný spermiogram.Vše nakonec bylo v pohodě. :slight_smile:
22. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Teda to je počet:slight_smile:SUPER
22. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony stejně je divný, že vás na genetiku neposlali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lllenkap Tak to máte dobrý čekací lhůty, u nás je to daleko horší :astonished:
22. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela mě říkali caru pokud si teda dobře pamatuju,že HCg je od 15 jednotek těhotenství.
22. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek nakonec jsem si šla pro výsledky a byla jsem už těhotná:slight_smile:byla to rychlovka :slight_smile:
22. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
Nevím, zda nás neposlali proto, že máme i PGD při IVF??? Ale podle mě ta genetika jako taková už jen kvůli těm trombofiliím je trošku něco jiného:frowning2: Tak fakt nevím, no:frowning2:
22. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tohle je od 14 dni od oplodnění 3 - 426 jednotek . Fakt mě doktor říkal ,že je to strašně individualní! neměla si pregnyl????Ten vydrží zhruba 11 dní.
22. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
Aspoň to hematologické vyšetření by mě trochu možná uklidnilo, když to ostatní je asi víceméně tím PGD ohlídáno:frowning2: Fakt nevím...
22. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony oni moc nechtějí posílat.je to drahý a většinou to dopadne dobře!Já si to vyškemrala:slight_smile:
22. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek