IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
martiiik18
30. čer 2010
ahoj holky: můžu se zeptat na základě čeho vás poslal doktor na imuno nebo na vyšetření zda máte průchodné vejcovody? u nás se vlastně od začátku vědělo, že má manžel špatný spermio a dál nikdo nic neřešil- hned sme šli na IVF... ale co když je nějaký problém i u mě?
evik31autor
30. čer 2010
@martiiik18 mě poslala moje gynekoložka na laparoskopii ještě než jsem šla do sanusu
poslala mě tam po3 měsících cyklu s clostilbelgitem vyplnila mě papíry do nemocnice a tam mě primář řekl,že udělá rovnou i hysteroskopii,když už budu uspaná,aby všechno jinak vyloučil akorát jse musela před operací podepsat papír,že popřípadě souhlasím s odstraněním vejcovodů kdyby byly neprůchodné což nakonec byly
takže mě na to poslala má dr. jelikož se po 3 měsíce nezadařilo až pak jsem jela do sanusu tím pádem věděli hned co se mnou budou dělat
jinak genetiku nám zatím nedělaly
evik31autor
30. čer 2010
jinak by tě asi měli poslat na nějaké vyšetření z Caru aspon si teda myslím,zkus se svého dr. na to zeptat
valkil
30. čer 2010
Ta u nás imuno + genetika jasný. Jsem stará :-p (ale někdy mám pocit, že z toho chtěj vytřískat co nejvíc peněz), navíc manža hooodně špatný spermio.
rvasata
30. čer 2010
Ahojda holky,můžu k Vám?Eviku 🙂
evik31autor
30. čer 2010
ahoj jasan ,že jo 😃
rvasata
30. čer 2010
Evik31 to jsem rychlík,co?já mám takovou radost,že chodím taky k dr.Dejmkovi. 😎 Docela se bojím...a doufám,že mě to vyjde. 😎 Zítra zkusím asi test =-)
evik31autor
30. čer 2010
tak to jsi podstoupila to samé co jsi brala za hormony mě dal Dejmek puregun a jak jsem koukala tak většina chodila stěma oranžovýma brašničkama
evik31autor
30. čer 2010
puregon píšu jak tatar 😃
rvasata
30. čer 2010
Evi jojo přesně co ty,ale já měla žlutou brašničku 🙂
rvasata
30. čer 2010
@evik31 😃 😃 😃
evik31autor
30. čer 2010
no kdyby mě dorostla sama sliznice tak jsem ted taky čekala jak dopadnu po ketu :-S
to jsme se tam možná i potkaly ani o tom nevíme 😉
evik31autor
30. čer 2010
se žlutou jsem tam viděla jednu paní,ale myslela jsem ,že v ní jsou jiné hormony
rvasata
30. čer 2010
No to možná jak jak to tak čtu,zatím tak stejně.No já jsem dle.Dejmečka 😃 naprosto v pořádku,takže s tímhle jsem problémy neměla....A kdy tam máš zase jít???
evik31autor
30. čer 2010
a vám to jenom nešlo ,nebo proč jsi podstupovala ivf,já nemám ani jeden vejcovod :-S
rvasata
30. čer 2010
@evik31 Tak to nevím.Jsem brala puregon-jsem si píchala,prednison,utrogestan._Já tam viděla i zelenou 😃
rvasata
30. čer 2010
@evik31 My kvůli spermiogramu.Skoro žádný tam nejsou a ne moc pohyblivý museli jsem ICSI.Já jsem prý jinak naprosto O.K
evik31autor
30. čer 2010
až to dostanu tak si mám brnknout a objednat se na 12DC ,ale mrcha si dává na čas jako na potvoru
rvasata
30. čer 2010
@evik31 A nebyla ta paní,oteklá,hnusná,tlustá???Tak to sjembyla já 😃 😃
rozmarynek
30. čer 2010
Ahoj holky. mam otazku na nase stastne tehulky. mela nektera z vas skusenost ze spinenim? ja jsem dnes 12 den po ET, testiky negativni a dnes odpoledne jsem zacala spinit = tmavehnedy vytok. ??? 8-(
rvasata
30. čer 2010
@evik31 Jeeee tak to ať potvora brzo dorazí a můžete znova juchajdit 🙂
lucccy
30. čer 2010
ahoj holky, tak jsem zpět z caru z "prodloužené" kontroly :-| Z našich v neděli odebraných 14 zralých vajec nám do včerejška přežily jen 4... 😞 Takže od včerejška mám v sobě dva kousky, tak snad se jim u mě líbí... testit budu až v neděli 11.7., 14.7. jdu na krev... jsem z toho ještě celá rozpačitá 8-(
evik31autor
30. čer 2010
tak to můj manža má prej spermio přímo ukázkové embrioložka mu říkala ,že je lepší než od dárců 😃
rvasata
30. čer 2010
@rozmarynek Jsem tu nová Ahoj,no nevím,jestli tě potěším.Minulý měsíc po 1ICSI jsem začla 10 dne špinit a 14 den jsem to normálně dostala a testy byli samo negativní 😞
rvasata
30. čer 2010
@evik31 😎 žůvo kanec 🙂
rvasata
30. čer 2010
@lucccy Ahoj,jsem nová 🙂 .Tak to budu držel všechny prstíky co mám,aby se jim u Tebe líbilo 🙂
evik31autor
30. čer 2010
@rvasata jenže potvůrky se sami neprokousaly takže jsme si připlácely za ICSI no možná kdyby to udělali hned tak jsme těch mražáčků mohly mýt víc měla jsem 17 vajuch 😞
evik31autor
30. čer 2010
@rozmarynek mě se takhle taky bohužel rozjela mrcha 😞 ,ale dr. my říkal ,že to může znamenat i uhnízdování tak nevěš hlavu x-)
rvasata
30. čer 2010
@evik31 Nám rovnou dělali ICSI,ale to bylo kvůli spermiogramú.Já si myslím,že je lepší si připlatit to máš jistotu.Já měla 21 odebráncýh 14 zralých,13 oplodněných a vlastně zamražených 9 a ty 4 zkoumali a pak ty nejsilnější mě na první pokus dali..a teďka rozmrazlila 3 a 2 to přežili a jsou u mě.takže jich mám ještě 6 ale ty doufám,zůstanou tam kde jsou 😃
evik31autor
30. čer 2010
@lucccy tak držím palce a hodně odpočívej,ale tak mám aspon 2 nanučky né to je taky dobrý 😉

Začni psát odpověď...

Odešli