• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
ahoj holky: můžu se zeptat na základě čeho vás poslal doktor na imuno nebo na vyšetření zda máte průchodné vejcovody? u nás se vlastně od začátku vědělo, že má manžel špatný spermio a dál nikdo nic neřešil- hned sme šli na IVF... ale co když je nějaký problém i u mě?
30. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martiiik18 mě poslala moje gynekoložka na laparoskopii ještě než jsem šla do sanusu
poslala mě tam po3 měsících cyklu s clostilbelgitem vyplnila mě papíry do nemocnice a tam mě primář řekl,že udělá rovnou i hysteroskopii,když už budu uspaná,aby všechno jinak vyloučil akorát jse musela před operací podepsat papír,že popřípadě souhlasím s odstraněním vejcovodů kdyby byly neprůchodné což nakonec byly
takže mě na to poslala má dr. jelikož se po 3 měsíce nezadařilo až pak jsem jela do sanusu tím pádem věděli hned co se mnou budou dělat
jinak genetiku nám zatím nedělaly
30. čer 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak by tě asi měli poslat na nějaké vyšetření z Caru aspon si teda myslím,zkus se svého dr. na to zeptat
30. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta u nás imuno + genetika jasný. Jsem stará :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ale někdy mám pocit, že z toho chtěj vytřískat co nejvíc peněz), navíc manža hooodně špatný spermio.
30. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,můžu k Vám?Eviku :slight_smile:
30. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj jasan ,že jo :grinning:
30. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evik31 to jsem rychlík,co?já mám takovou radost,že chodím taky k dr.Dejmkovi. :sunglasses: Docela se bojím...a doufám,že mě to vyjde. :sunglasses: Zítra zkusím asi test :confused:
30. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to jsi podstoupila to samé co jsi brala za hormony mě dal Dejmek puregun a jak jsem koukala tak většina chodila stěma oranžovýma brašničkama
30. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
puregon píšu jak tatar :grinning:
30. čer 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jojo přesně co ty,ale já měla žlutou brašničku :slight_smile:
autor
no kdyby mě dorostla sama sliznice tak jsem ted taky čekala jak dopadnu po ketu :confounded:
to jsme se tam možná i potkaly ani o tom nevíme :wink:
30. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
se žlutou jsem tam viděla jednu paní,ale myslela jsem ,že v ní jsou jiné hormony
30. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to možná jak jak to tak čtu,zatím tak stejně.No já jsem dle.Dejmečka :grinning: naprosto v pořádku,takže s tímhle jsem problémy neměla....A kdy tam máš zase jít???
30. čer 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a vám to jenom nešlo ,nebo proč jsi podstupovala ivf,já nemám ani jeden vejcovod :confounded:
@evik31 Tak to nevím.Jsem brala puregon-jsem si píchala,prednison,utrogestan._Já tam viděla i zelenou :grinning:
@evik31 My kvůli spermiogramu.Skoro žádný tam nejsou a ne moc pohyblivý museli jsem ICSI.Já jsem prý jinak naprosto O.K
30. čer 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
až to dostanu tak si mám brnknout a objednat se na 12DC ,ale mrcha si dává na čas jako na potvoru
@evik31 A nebyla ta paní,oteklá,hnusná,tlustá???Tak to sjembyla já :grinning: :grinning:
Ahoj holky. mam otazku na nase stastne tehulky. mela nektera z vas skusenost ze spinenim? ja jsem dnes 12 den po ET, testiky negativni a dnes odpoledne jsem zacala spinit = tmavehnedy vytok. ??? :rolling_eyes:
30. čer 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jeeee tak to ať potvora brzo dorazí a můžete znova juchajdit :slight_smile:
ahoj holky, tak jsem zpět z caru z "prodloužené" kontroly :unamused: Z našich v neděli odebraných 14 zralých vajec nám do včerejška přežily jen 4... :frowning2: Takže od včerejška mám v sobě dva kousky, tak snad se jim u mě líbí... testit budu až v neděli 11.7., 14.7. jdu na krev... jsem z toho ještě celá rozpačitá :rolling_eyes:
autor
tak to můj manža má prej spermio přímo ukázkové embrioložka mu říkala ,že je lepší než od dárců :grinning:
@rozmarynek Jsem tu nová Ahoj,no nevím,jestli tě potěším.Minulý měsíc po 1ICSI jsem začla 10 dne špinit a 14 den jsem to normálně dostala a testy byli samo negativní :frowning2:
30. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :sunglasses: žůvo kanec :slight_smile:
30. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Ahoj,jsem nová :slight_smile: .Tak to budu držel všechny prstíky co mám,aby se jim u Tebe líbilo :slight_smile:
30. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata jenže potvůrky se sami neprokousaly takže jsme si připlácely za ICSI no možná kdyby to udělali hned tak jsme těch mražáčků mohly mýt víc měla jsem 17 vajuch :frowning2:
30. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek mě se takhle taky bohužel rozjela mrcha :frowning2: ,ale dr. my říkal ,že to může znamenat i uhnízdování tak nevěš hlavu :dizzy_face:
30. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Nám rovnou dělali ICSI,ale to bylo kvůli spermiogramú.Já si myslím,že je lepší si připlatit to máš jistotu.Já měla 21 odebráncýh 14 zralých,13 oplodněných a vlastně zamražených 9 a ty 4 zkoumali a pak ty nejsilnější mě na první pokus dali..a teďka rozmrazlila 3 a 2 to přežili a jsou u mě.takže jich mám ještě 6 ale ty doufám,zůstanou tam kde jsou :grinning:
30. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy tak držím palce a hodně odpočívej,ale tak mám aspon 2 nanučky né to je taky dobrý :wink:
30. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek