• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka Něco se mě určitě chytí..teď jde o to, aby to nebyla chřipka třeba, sem jakási mimo, kýchám, z nosu teče...
24. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak tomu taky nerozumím,že to roste a není to dobře:frowning2: Kdy jdeš do Caru? Jsem zvědavá teda, co Ti na to řeknou... Drž se, moc ny Tebe myslím:slight_smile:
24. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, kde se dají normálně v nějakém obchodě( ne přes net) sehnat ty sušené chilli papričky? A máte s nimi některá dobrou zkušenost?
24. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - jsi statečná ... já být na tvém místš tak už se houpu na lustru ... ta nejistota musí být strašná ...
24. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Já tomu taky nerozumím. Do Caru jsem napsala mail, nechce se mi tam znovu jezdit, výsledky vím a co a jak dál, at mi oni řeknou nebo napíšou.
24. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera se na tom lustru budu asi brzy houpat, protože je to fakt o nervy.

@tonytony
@doufalka

už tu mám velmi rychlou odpověď z CAR:
Dobrý den,

rozhodně pokračujte v užívání léků a zvyšte prosím Utrogestan o 2 tabletky.
Zatím Vám bohužel nedokážu říci více. Bylo by vhodné ještě v pondělí udělat
kontrolní HCG. Můžete prosím přijít na HCG k nám ráno kolem 9 hod? V pondělí
zde bude d.Štelcl a určitě s Vámi poté výsledky zkonzultuje a dohodnete se
na dalším.

Nic nevzdáváme!!!

Srdečně Vás zdravím a moc moc držím pěsti!!!
24. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - to bude dlouhej víkend :confounded: ... moc ti přeju aby to bylo vše ok
24. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony Sušené chilli papričky jsem myslím kupovala v Globusu :slight_smile: ale nejsem si jistá. Já je dávám do guláše a když nakládám hermelín a skvěle okoření jídlo, jen se do nich nesmí kousout :sweat_smile:
@78marcela víkend uteče jako voda :slight_smile: Je třeba si udělat s přítelem romantiku a přestat na to myslet :sweat_smile: Vím, že se to snáž říká než dělá :frowning2:
24. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek pochybuju, že to uteče. Pravdu má @clera bude to dlouhý. Pro mě je každej den dlouhej. V úterý mám narozeniny, jsem zvědavá, jaký dáreček na mě bude v centru čekat.
Včera jsem ale dostala už dopředu nádhernou orchidej, tak z ní mám velikou radost. Aspon z toho.
24. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela já taky dostala k svátku orchidej a dneska ráno jsem koukala že mi všechny květy opadaly, tak nevím jestli je to normální :slight_smile:
24. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela No tak to budou hóóóódně dlouhé 2 dny!!!! A to ještě čekáme na Rozmarýnkův nedělní testík... Holky, vy mi dáváte! Já vím, že vám to teď neutíká, ale věřte, že mě taky ne. Do 5.10. (kdy jdu na ultrazvuk) je tááák daleko! A pak teprve včeličky... Uffff. Jsme holky statečný. O tom nemůže být pochyb! :wink:
24. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek tak to já doufám, že ta moje vydrží. nakvetlá je pěkně a já tyhle kvítka miluju a zatím se mi i daří, narozdíl od jiných kytek,co mi chcípají.
24. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak to já nevím, v čem je chyba, jedna vydržela a druhá opadala
@doufalka pořád si říkej, že si na tom líp než já, okolo pátého jdu teprve na tu injekci co vyvolává přechod :astonished:
24. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to teda budou dlouhé. Asi skončím i s testováním (možná). A v pondělí jen na tu krev. Nějak mě zase tím mailem navnadila a já jestli z tohoto pokusu neskončím na psychině, tak vydržím absolutně už asi všechno. Minulý neúspěch jsem vůbec neřešila, přešla jsem to v pohodě, není, tak není, ale ted...z těch pocitů jak na houpačce jsem fakt na nervy. Ani nevím, co npsat do práce, myslela jsem, že v pondělí už nastoupím, a zatím ne.
24. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela držím palečky a vydrž. Bude to opravdu dlouhé čekání a já Ti přeju, aby jsi dostala k narozeninám ten nejkrásnější dárek!!!!
@doufalka tak to začneme bojovat spolu. Já jdu 7.10. pro Zoladex a pak začnu s injekcema...
24. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika děkuju, kéž by to tak bylo.
24. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela - určitě bude ... :slight_smile:
24. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela myslim na tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek
No, já nevím, jak moc je zvládnu dlabat, ale dočetla jsem se na netu, že jsou fajn na podporu děložní sliznice, zlepšují prokrvení a v kombinaci s Anopyrinem, že to holkám dost pomohlo při IVF a těhulení, tak to chci zkusit... Jenže fakt nevím, kde na ně natrefit a taky, jak je budu do sebe ládovat- prý denně min.1-2ks:frowning2:
@78marcela No, tak vidíš, ještě nevzdávat! Ale chápu, že musíš být na nervy z té houpačky, naděje a pád a zase naděje, mně by šiblo:frowning2: Drž se ale!

No, já mám pocit, že se dny vlečou, udělala jsem si na WC kalendář, odškrtávám dny a moje meta je za 10týdnů, kdy bych měla začít brát Proveru apak dál stimulovat- to už se totiž aspoň něco bude dít a půjde to líp... Teď je to ale děsný:frowning2:
Ještě musím nějak v sobě dořešit to, zda jít někam na to hematologické vyšetření a zda to je reálné bez doporučení, všude doporučují trombotické centrum na Karláku, ale asi to tam bude ne dlouho a hl. s doporučením:frowning2: Taky jsem našla nějakou centrum preventivní medicíny na Londnský v Praze, kde je cíleně tohle vyšetření na trombofilní mutace za 1500kč, což není teda málo, ale zase ne tak moc a asi by to bylo reálný i bez doporučení... hlavně by mě to buď uklidnilo a nebo jsem mohla třeba nasadit zavčasu nějaké léky na to, aby to zase nedopadlo špatně...???
24. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na dnešním testu mám trochu silnější čárku, tak snad zase od včera HCG trochu povylezlo. Uvidíme v pondělí, bojím se a zároveň strašně doufám, že přes to několikadenní špinění, přes mrchu a přes to nízké HCG to v to pondělí bude přece jen dobré.
25. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no vidis holka tak to je hlavni ze sily na vysku HCG ted nemysli proste sily a je to!!!! tak moooooooooooc drzim palecky na pondeli. ja budu testit zitra v nedeli, jiz jsem testila ve ctvrtek (8 den po ET) a bylo snehobilo tak uz tomu moc nedavam. Zitra budu 11 den s 4 dd PK a tak kdyz nebude ani duch tak vysadim utrous a zacnu se chystat na mrchu.
25. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Držím ti pěsti, at ti to dobře dopadne, prostě musí to dobře dopadnout, musí.
25. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už je potřeba aby se tady smůla prolomila, takže ve Vás všechny věřím :slight_smile:

Dneska máme zedníka, takže dělám svačiny a vařím, nemůžu skoro vůbec z baráku, protože dělaj zrovna před vchodem. Stejně je tady pěkně hnusně a zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: Předpověď jim zase jednou vyšla :slight_smile:
25. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Super, věřím tomu moc a chci věřit!!!

@rozmarynek Testuj, budu držet palečky, ale žádný vysazování léků!!! Na to je vždycky časuu dost až po krvi- tam je jistota, navíc já četla, že někdo fakt měl pozit. test až 14.den po ET a to 6 denních embryí, bohužel u mě tomu tak nebylo, ale určitě bych to nevzdávala až po jasně negat. krvi!
25. zář 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek A tady u nás krásně svítí sluníčko a je na kratasy...snad to vydrží, odpolko chci na procházku.
25. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela No jo, vy jste se asi víc modlili :angry:
25. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Držím pěsti at máš štěstí.Povzbudit potřebujeme všechny.Moc Ti přeju at to vyjde.A věřím ,že je to jisté.Držte se.
25. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Asi jo :slight_smile: :slight_smile: ale obloha už tu též není tak modroučká jak byla, ale furt je pěkně. Tak vyrážím na chvilku na procházku, dokud to počasí ještě jde.
@paja1 dík\ moc. Jisté není vůbec nic, mám doufat, tak doufám. Dneska jsem maličko i pracovala, sice opatrně, tak snad jsem to nepřehnala.
25. zář 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyy,
dnes jsmee byli s rodinkou v Nemecku na nákupech. \tak ten den zase tak utekl.
\ted se válím v posteli a koukám na tv.
Rozmarynku nic nevysazuj...¨
Marci , držím palce.
25. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, z dnešního testování jsem opět mírně optimistická...dodávám fotku. Čárečka je zase o chloupek výraznější jak včera...
26. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek