• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela ano z jednoho byla kačenka. byla jsem tenkrát úplně na nervy. mám tedy vyzkoušené,že u mě se hcg do krve dostává opravdu dosst dlouho
26. zář 2010 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko Tak to je fajn, dala jsi mi naději, že z toho vážně něco bude. a je mi jedno co, hlavně něco.
26. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela - tohle vyjde věř tomu :grinning: .... / je naprosto ukázková :slight_smile:
26. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěknej večír ženy:slight_smile:

@78marcela Já bych tu čárku brala jako regulerní těhotenskou a všechno ostatní by mě překvapilo :wink: Moc ti držím palce. Fakt to vypadá, že to vzdal pouze jeden bojovníček:slight_smile: Ne, že by to bylo nějak zvlášť veselé, ale veselé je, že druhý bojuje, jak o život:grinning: Tak držím vše, co jde!:slight_smile:

@rozmarýnek Kde jsi? Tak jak dopadlo testování? Obávám se, že bledě, když jsi se nepřišla pochlubit... Nebo jsi neměla možnost a překvapíš nás taky nějakou krásnou čárkou???:wink: Moc bych ti to přála:slight_smile: A byla by to taková krásná tečka, za tím dnešním dnem :wink: :slight_smile:

Zítra mám docela šílenou honičku, takže vůbec nevím, jak vydržím to napětí, než se něco dozvím...! Ráno mi držte palce. Jdu k zubejdě. Vypadla mi plomba z dvojky a taky mám asi kaz na pětce... Taky mi nějak nesedí plombička na jedničce .... Ač chodím pravidelně, asi to budou jatka :confounded:
26. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Ráda bych samozřejmě byla, kdyby tam byli i dva, ale mě ten jeden k naprostému štěstí bude stačit a pro druhého si přijdu za pár let. Jenom, aby tam opravdu byl a vydržel ještě osm měsíců...jsem zvědavá na zítra, děsně se bojím, ale tak strašně doufám...za ten víkend, kdy se mi konečně čárka aspon takhle vybarvila, jsem začala strašně moc věřit.
26. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tady. Tak u mne bohuzel dnes snehobilo :frowning2: a tak jsem dneska vysadila utrous a zaciname delat plany co dal. Urcite to jisti hned IUI dokud jsem jeste pod hormonama a tak toho jeste vyuzit :slight_smile:.
26. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela ja jsem ti to rikala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hlavne ze sily a ona potvurka poslechla :slight_smile:!!!! tak ticha gratulace - do srdicka zatim jen po spickach :slight_smile:.!!!!!
26. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Tý, jo, MARCEL, to je super! Já tam vidím miminko úplně jasný, moc držím palečky a přeju krásný narozeniny. Jsi příkladem toho, že se to prostě nesmí zabalit hned! Určitě to dobře dopadne, čárka je super! Mám radost velikou!
@sslunicko No, teda teď čtu, jak jsi to měla s testy Ty a teda koukám jako puk!To nsad není možný, že to takhle může být- že je, pak není a zase je a ža za tak dlouho???To snad není ani možný!
@rozmarynek Jak to vypadá? myslím na Tebe celý den...
26. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Je, já než stihla odklepnout, tak už jsi tady, proč jsi vysadila léky??? To jsi neměla, podívej, jak je vše nevyzpytatelný, já bych bez krve nevysazovala, kor, když to tady čtu!!!
26. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony to je ukázka toho,že testy prostě nejsou 100%
26. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek No já ti nevím, ale já bych nevysazovala. Počkala bych těch 15 dní od ET - pokud tedy nepřišlo krvácení. Plánovat můžeš i přesto, ne?:wink:

@sslunicko Vůbec se nechci přít, ale myslím, že testy jsou O.K.. Prostě se nemají používat tak brzy. Naopak jsou tak citlivé, že ukazují hned, i když to pak třeba nevyjde...

@78marcela Mám novou teorii tvého případu:wink: Ta první čárka, kterou jsi viděla byla od jednoho bobeše, který to bohužel následně vzdal - proto to krvácení. Čárka pak slábla, ale mezi tím, se o pár dní později zakousl druhej bobeš, kterej na to šel s námořnickou rozvahou (jako děda Lebeda) a ten to teda už rozhodně nevzdá a bude se tě teď pár měsíců držet zuby - nehty:wink: :grinning: Jak jsi to tam prolila tím vínem, tak si asi ten malej řekl, že si to na tom světě lidi zřejmě dobře užívají, tak by nebylo od věci se vyprsit a za pár měsíců se na tam nahoru podívat:slight_smile:
26. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Tak jsem se od neúspěchu IVF dnes díky Tobě poprvé aspoň usmála:slight_smile: Dík:slight_smile:
26. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka ale já měla 8.den //,pak 14.den nic a další a // až 17.den.
něco podobného jsem měla i při prvním.
26. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@tonytony Tak pokud jde o tebe, tak to jsem obzvlášť ráda:slight_smile:

@sslunicko Ale pokud se úplně nepletu (paměť není moje silná stránka), tak jsi pokaždé byla stimulovaná a zaváděli ti víc než 1 embryo, ne? Jestli se pletu, což je taky možný, tak můžu jen říct, že jsi výjimka, která potvrzuje pravidlo:wink: Já zase ten hormon asi moc nevylučuju. Ani při Báře, jsem čárku neměla moc silnou. Zato tam byla (jak jsem zjistila z diáře, když jsem před pár dny - po pár letech - uklízela šuplík) již 7 den po ET, kdy nebyla prodloužená kultivace a zaváděli mi 8 buněčné embryo:slight_smile:

Mám vyčištěný chrup a jdu chrupkat :pensive: Dobrou noc:slight_smile:
26. zář 2010 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Taky bych to úplně nezahazovala a naopak, počkala bych do toho 15. dne. Já po mých současných zkušenostech věřím naprosto všemu, a je mi jasné, že stát se může cokoliv. Jak jsem teď proháněla internet a koumala, jak to je s tak nízkým HCG, tak jsem narazila na dost případů, že čárka vykoukla až třeba 14. den. Nechci zbytečně nějak utěšovat nebo dávat marné naděje, ale fakt bych to nevysazovala a alespoň si počkala na krev.
Gratulace zatím přijímám pouze k narozeninám, správně jsi napsala, uvidíme po srdíčku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@tonytony Snad to dobře dopadne, dnešní čárka je taky pěkná, ani dospat jsem nemohla, od 5 jsem vzhůru a testila jak o život, abych na tu dnešní krev jela vyzbrojena.
@doufalka řehtám se tu tvé teorii, asi ji dnes s doktorem zkonzultujeme a pak ti povím, k čemu došel on :grinning: :grinning: :grinning: Určitě se v mnoha bodech shodnete, třeba na tom vínu... :grinning: :grinning: :grinning:
Jsi skvělá. Díky tobě vyrážím na krev s úsměvem na tváři a doufám, že mi tam zůstane
27. zář 2010 v 06:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela - držím palečky a bude to super :grinning: , zvládla si to naprosto báječně
27. zář 2010 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno
27. zář 2010 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Moc držím palce na tu krev. Věřím,že bude vše ok. :slight_smile:
27. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
No teď mi to došlo! Ty máš (zítra???) narozeniny!!! No jestli se k narozkám dávají těhotenské průkazky, tak se na ty svoje na konci října taky těšíííím:slight_smile: Tak hodně zdaru dnes a ...."Pravou... Štěpánku, pravou...!" :wink: To je z básníků - kdyby někdo netušil :grinning:
27. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela taky se přidávám a držím všechny palce co mám!!!!
27. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Určitě se hned ozvi, jak dopadla krev, ale věřím tomu na 100 % :grinning:
27. zář 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Jsme s tebou a držíme pěsti.Jestli je na světě nějaká spravedlnost tak to musí vyjít 100%.
27. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezké ráno všem i když u nás teda leje celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@78marcela držím pěsti na dnešek :wink:
@rozmarynek a jak ty dneska čárka nebyla :astonished:
jinak vás musím dočíst páč nestíhám,ale dnes mám volno tak to snad stihnu
a kdepak je Kessi jukla jsem a nějak tady dlouho nebyla chouděra zase zvrací asi do tramtárye :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vy co máte nějaké kontrolky a zákroky tak držím pěsti
27. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata čus brouku :grinning:
27. zář 2010 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Držím vše, co mám ana tu teorii se dr. koukej zeptat- zajímá mě, co Ti na to řekne!!!A drž se, určitě to musí klapnout, už tomu pevně věřím!!!
27. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: no čao.Super někdo přece :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata ale ,že to trvalo vid,hele já vždycky :grinning:
27. zář 2010 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: však ty nikdy nezklameš :wink:
27. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata však já vím však ty taky nééééééééé :astonished:
27. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, počasí je na draka a navíc být do pěti v práci je děsná otrava. Ještě štěstí, že je zítra volno a navíc placené :sunglasses:
27. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek