• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@baronek my už máme volno dneska sice vybíráme dovolenou .ale to mě neva akorát teda mohlo být hezky,když je to volno :unamused:
27. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 NO tak to určitě ne. :wink:
27. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já bych si taky vzala dovolenou, jenže mi zbývá jen deset dní a nevím kolik budu potřebovat na IVF, tak si ji radši šetřím :grinning:
27. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek taky mám jen 10dní,ale my jsme si ji vybrat musely taky bych šla do práce,když je tak hnusně stejně sedím doma
já si budu brát dovolenou jen po opu než my vystaví neschopenku,ale třeba mě jí vystaví i po opu nevím jak bych pila těch 6 až 8 l vody denně to bych seděla v práci pořád na hajzlu
27. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no ty jsi se teda rozepsala holka :unamused:
27. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tolik vody? Mně doktor říkal, že stačí dva až tři litry a to já piju normálně :slight_smile: tak to nebude zas takový problém. Zrovna včera jsme to řešili s manželem a on si to taky pamatuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám blbou pracovní dobu, takže si budu muset brát dovolenou i na kontroly při stimulce a po OPU na neschopenku jít nechci,tedy pokud bude všechno v pohodě :astonished: Jen pořád nevím, co s těma injekcema :grinning:
27. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek no já měla 16 vajuch tak možná proto byly jsme tam 3 a já jediná byla po opu napojená na kapačku,musely mě trošku asi zavodnit a vím ,že mě dr. říkal že musím pít aspon 6 a víc lů vody.aby se u mě nezvíšil,OHHS ted nevím jestli jsem to napsala dobře :grinning: asi jsem ho už trošku měla ,když jsem měla tolik žbrundit :grinning: já si na kontroly beru propustku ,akdyž přesáhnu 8 hodin tak si to pak nadělávám víc nám neproplácí krkouni,injekcí se nebojím už sem skoro profík :sunglasses:
27. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 takže ty jsi měla normální injekce ne v pero?
27. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem .. taky se dnes flákám doma :slight_smile:
27. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera tiše závidím :sunglasses:
27. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim zda je co ... sedim si tu sama doma v sebelítosti a být tu týden tak mi tu hrábne :frowning2: nějak to na mě vše padlo
27. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek já jsem měla pero a ke konci,že jsem dokupovala menší dávky tak to už bylo v normálních injekcí a zvládla jsem oboje jde jen o první píchnutí
27. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clera vím jak se cítíš mě už pak doma taky ze všeho hrabalo :unamused:
27. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera je třeba někam vyrazit, třeba do kina? Nebo se pořádně vybrečet, to asi opravdu pomáhá nejvíc :frowning2:
27. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - ke všemu jsem spolkla celou čokošku .. a sice mě nehoní mlsná ale honí mě teď svědomí :unamused: po injekcích jsem jak soudek a ještě se láduju čokoškama jako náplat na dušičku ... krize
27. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera já myslím, že to není krizi, máš na to nárok a čokoládě se odolat nedá, to známe všichni :grinning:
27. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@clera hele já jsem taky jak soudek klidně si tu čokošku dej a vyser se na svědomí potřebuješ obalit nervíky tak si je obal jedna čokoška to stejně nezmění to bys musela spolknout kylo najednou tak bud v poho :wink:
jinak my jsme si říkaly s manžou,že by jsme docela vyrazily na román pro muže byl jste už někdo na tom
27. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic holky jdu vysát a setřít volá to na mě tak musím ,ale nechce se teda,manža zavolal z práce blbé zprávy tak at je aspon uklizeno :frowning2:
27. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 na tenhle film se taky chystám, včera jsem viděla ukáky a moc se mi to líbilo :sweat_smile:
27. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik31 - ahojky, děkuji za povzbuzení ... a pouze jsem to četla .. filmík jsem zatim neviděla ...
27. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek taky jsem viděla jen ukázky,ale obávám se aby jako tradičně nevybraly jen to nejlepší a zbytek filkmu nebyla kravina třeba román pro ženy mě zrovna dvakrat nezaujal :unamused:
@clera nemáš za co děkovat každý občas potřebuje povzbudit a dodat trošku té nové energie :sweat_smile:
27. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký i když uplakaný den,ten déšť je hrůza!!Já byla dnes zase na krvi,kvůli genetice,tak jsem zvědavá.
@evik31 film je prý super,plno známých to vidělo....já né,protože bych se tam poblinkala :unamused: .Jsem zvědavá na Marcelku....
27. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak krev nic moc. HCG bylo dnes 80, ale roste to stále pomalu. Říkal doktor, že to není ideální. a že to dnes zase nerozhodneme, a zase ve středu nebo čtvrtek na krev. Ta jsem to zase obulela a tak jsem tam šla vcelku s dobrým pocitem a ono prdlajs. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa a jak ti je dobrý doufám,že genetika ti dopadne dobře držím pěsti to se dozvíš už co to bude néééééé :grinning:
27. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela zlato nerada to říkám,ale podobně to měla kámoška a pak měla jak oni tomu říkají neprosperující těhu,ted teda nevím jak postupovaly dál jestli revize,ale to asi né to by bylo brzy :frowning2:
no budu držet palce aby tomu tak nebylo a bylo jen vážně pomalejší :slight_smile:
27. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já už se s tím taky asi pomalu smiřuju.
27. zář 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela ještě neházej flintu do žita třeba to je jen vážně nějakej pomala,ale divný to je to je pravda asi by mě to taky v hlavě šrotovalo :unamused:
27. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tady nikde nikdo kde se všici touláte jsem doma sám a tady nikdo,manža jel pro neteř do Liberce,jsou tam na nějaké exkurzi a kdo může tak si má pro děti přijet už je přesunuly do nějaké školy na kraj kvůli povodním
27. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela No, to jsem z toho teda paf, roste to, ale zda to bude stačit- kéž by, mrzí mě, že to musíš mít takhle složitý a na houpačce, kéž by to dopadlo aspoň dobře, moc držím palečky i nadále!
27. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no ja se z toho picnu - to je fakt na plaici uplne te chapu ze jsi z toho cela rozmrzela a zmatena zaroven. No urcite bych to jeste nevidela uplne ztracene ale trochu bych se i pripravolala na neuzpech aby te to pak uplne neporazilo. pozitivum je ze se mimi zakousnou - ja se nedostala ani tak daleko, a tak jen zkouset a zkouset az se najdou ty silnejsi mimi kteri to ustoji i po 14 dnech :slight_smile:...drz se !!!!!!!!!!!!!
27. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek