• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Holky, tak mrcha se rozjela dnes na plne care - presne na den a hodinu a tak jsem dnes prvni den cyklu a budu volat do CAru na UZ kontrolu 10 DC a naplanovat IUI :slight_smile:. takze druhe IVF bohuzel neuzpech.
27. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takovéhle jobovky jsem tu fakt teda nečekala!!! Ženy!!! :frowning2:

@rozmarynek Tobě to ale z IUI docela jde, ne? Minule byl duch... Tobě nepřestávám držet palce ani chvilku. Máš ještě o kus času méně, než já, takže ty jsi prostě nařadě jako první!!! :wink:

@78marcela Není co víc psát. Jen držet palce a doufat. Už se nebudu opakovat. Doufám s tebou a čas ukáže. Jsi dobrá, že jsi při smyslech. Z tohohle aby se jeden zblánil!!! :angry:

No já jsem dneska zubejdu přežila:slight_smile: Po dlouhé době jsem měla obavy, protože ta pětka byla hodně citlivá, ale vrtání nebylo nic. Až když mi tam nacpala plombu, tak jak ji tam vmáčkla, projela mi celou hlavou bolest jako krááááva. Málem jsem se na tom křesle počůrala. Ale vydržela jsem! Teď už je to dobrý. 10. 10. nebo 12. 10. (teď nevím), jdu ještě na převrtání plomb na jedničkách. Já věděla, že to budou malá jatka. Jaké zuby maj asi ti, kteří nechodí pravidelně??? No ti mají jistě to štěstí, že se jim zuby nekazí:wink:
27. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek to mě vážně mrzí ach jo :confounded:
@doufalka ona ti tam dala plombu,když tě to bolelo jo,to je nějaký divný,já když mám citlivý zub tak my tam dá nejdřív vložku s léky a pak až plombu za pár dní tak teda nevím holka,abys pak nedostala nějaký zánět do zubu brrrrr :zipper_mouth:
27. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ne, to nééé. Mě ten zub nebolel. Jen jsem ho měla citlivej třeba na studené nebo horké... Zabolelo mě to až po vyvrtání, když mi tam mačkala tu plombu. Pak to jakoby odeznívalo... Teď už je to v klidu. Zrovinka jím kešu oříšky - na zkoušku:wink:
27. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka tak to jsi odvaha teda s těma oříškama chceš,aby ti ta plomba hned vypadla holka jedna já bych to ještě radši nepokoušela teda :astonished:
27. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No byla jsem tam ráno a neměla jsem na to kousat 3 hodiny, tak jsem to teď už riskla:wink: Mám kešu, které jdou skoro rozdrtit jen jazykem:slight_smile: Ale fakt to jen zkouším. Já normálně oříšky, ani jiné takové pochutiny, nijak zvlášť nekonzumuju. Ale už jsem teda raději přestala. Čestně!:wink:
27. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no jen aby teda,ale věřím ti :wink:
27. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Teda, Rozmarýnku, to je mi moc líto:frowning2: Já tak moc chtěla věřit, že to dopadne... Mrzí mě to, ale je fajn, že máš v záloze něco dalšího a relat. brzy, třeba právě to bude to úspěšné miminko- moc držím palce v dalším boji... Pěkně mě to teda zase rozčarovalo, že fakt je to vždycky děsný, hnusný, stresující a nespravedlivý:frowning2:
28. zář 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě, co všechno berete na podporu, aby se to povedlo? Jen taková malá anketa... Díky. Já brala před 1.IVF listovku a calibrum babyplan... Teď jsem přidala femibion, vit. E a C... a plánuju Prednison a ev, i ten Anopyrin v době IVF... Jo a taky chci začít s tím chilli, ale zatím jsem nesehnala:frowning2:
28. zář 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím ženy,krásné zase propršené ráno ach jo :unamused:
28. zář 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Je mi to líto. Držím palce na další. Kolik asi astojí to IUI?
@tonytony Já předtím nebrala nikdy nic, teď před tím třetím jsem měla femibion, prednison, anopyrin. Jak došel femibion, tak jen listovku obyčejnou.
Ale chci dál pokračovat tady v tom, znovu najet na femibion a brát pořád prednison i anopyrin, aby se dalš pokus zadařil, chci jít asi hned do dalšího.
28. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné deštivé ránko.
Všechny se jistě válíte v posteli,jen já tu makám už od rána. Svátek nesvátek,jsem v práci.
malá spala na dnešek u kamarádky a manžel také jěště chrní.
No,ale zítra si to po OPU vynahradím :slight_smile:
28. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony já jen femibion nebo listovku.
28. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den děvčátka,
@rozmarynek je mi to moc líto,už jses měla dočkat!!Budu držet palečky na IUI.
@78marcela ach jo,to je hrozný,když už máš po druhé 2 // a vždy na prd....bych se zvencla :frowning2:
28. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Marcel a jak přesně a od kdy( od začátku stimulace, ET, OPU???) vzhledem k IVF bereš ten Prednison a Anopyrin a kolik? To máš norm. z Caru doporučené nebo sama jsi si naordinovala?
28. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tonytony v Caru mi to napsali po neúspěšném druhém transferu, takže to beru asi měsíc. Jednu tabletku denně.
28. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ahojda,je mi to strašně moc líto.Super,že se nevzdáváš a bojuješ dál :wink:
28. zář 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek :frowning2:
@sslunicko na zítra držím pěsti, ať je OPU úspěšné :grinning:
28. zář 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem, tak procházím net a hledám nějkou chytrou radu, přírodní medicínu jak popohnat ty líné vaječníky, ikdyž vím že je to dáno geneticky snažím se najít něco co by to aspoň zpomalilo to selhávání ... nevíte někdo něco určitě máte přehled o všemmožném i nemožném :slight_smile:
28. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,teda u nás je tak hnusně,prší,fouká.......no hnus fialovej :frowning2:

@rozmarynek taky mě to moc mrzí,je to škoda :frowning2: ,ale jseš statečná,že jseš dál do boje :slight_smile:
@sslunicko tak hodně štěstí zítra !!!! :slight_smile:
@rvasata a co ty,kdy ješ na to???
28. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera ráda bych ti poradila,já tak zkoušela popohnat moji lenivou sliznici a bylo to ještě horší :frowning2: .A můžu vědět,co máš za problém,nějak jsem nedočítala,takže nemám přehled.
28. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, v této diskuzi už máte spoustu zkušeností s IVF, proto na vás mám několik otázek.

Já mám za sebou první IVF. 18.9. jsem měla ET (jedno embryo - více jsme jich bohužel neměli). Ofiko mám testovat 4.10., ale já to dnes odpoledne už nevydržela a testla. Bohužel sněhobílo, ani náznak ducha. Myslíte si, že je tu ještě šance, že by test mohl být za pár dní pozitivní. Na OPU jsem byla 16.9. a ET byl hned 18.9., protože bylo jen jedno embryo, tak PK nebyla.
Kdy jste testovaly vy??

Ještě mám otázečku, jak dlouhá pauza je nutná mezi IVF.

Moc díky.
28. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 - vysoký FSH faktor ... selhávání vaječníků ... po všech lécích v dávkách pro koně mám jen jedno nebo 2 vajíčka k odběru .. takže mám za sebou 2 IVF bez úspěchu ... to že bych něco nacpala do mrazáku nemůže být ani reči .. tak do toho 3 IVF chci podchytit co se dá :wink:
28. zář 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorca - ahojky, ještě počkej, kdy máš ofiko tstovat ve zprávě? .. a čeká se obvykle 3 měsíce ..
28. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera Testovat mám 4.10.
28. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera No 3 měsíce utečou jako nic. V případě špatného výsledku nás čeká genetika. Při OPU jsem měla 19 vajíček a jen jedno se podařilo oplodnit, ostatní byly špatné. I doktoři v CAR z toho byli přikvapeni. Z toho důvodu by nás poslali na tu genetiku. Byl to hrozný šok. Radovala jsem se z 19vajíček a druhý den přišel takový šok. Tak nám zbyl jen jeden bojovníček, ale prý byl A kvality. No a dnes jsem testla a nic. Vyčítám si, že jsem to nevydržela do toho 4.10.
28. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorca - myslím že ještě počkej .. nepíšou tam to datum zbuhdarma ... pokud nešpiníš a nemáš žádný problém tak ještě vyčkej, když jsem byla u MUDr. pro žádanku na krev a šla jsem dřív tak trochu prskal s tim že kdybych o tom nevěděla (nebylo by to po IVF ale normálně přirozeně) tak test taky dělam až když nedostanu MS a dál ... bohužel je to tak ale tim jak o tom víš je to onervy .. prošla jsem tim
28. zář 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorca - nic se nevyčítej ... tim tady prošel každý kdo je po IVF nebo jen transférech z mrazáku :slight_smile: ...
28. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clera no tož to je taky bezva :frowning2: ,to jsou taky problémy na prd. :frowning2: A nezkoušela jsi se zeptat v caru,mě teď doporučily na sliznici tablety a na vaječníky mi zvýšily dávku puregonu,tak uvidíme,co to udělá.Věřím,že by ti určitě poradily,zkus se zeptat.A jak dlouho máš po 2 IVF??

@lorca no já bych taky ještě počkala,já měla slabounkého ducha 9.den po ET ale až po půl hodině,ale měli jsme zavedeny 2embrya,takže bych řekla na jedno embryo,by to ještě mohly být // později.Tak ještě vydrž a hodně štěstí. :slight_smile: V caru mi říkaly,že je vhodná pauza 3měsíce,ale záleží na caru.
28. zář 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lorca a měli jste oplodnění pomocí ISCI???.A kam chodíš do caru???Nám totiž genetiku dělali jako první.
28. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek