• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@martiiik18 tak snad do těch lázních nebudeš muset :wink:
29. zář 2010 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
29. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 : budu na Tebe moc myslet, aby Ti to v nemocnici dopadlo dobře a moc Tě to nebolelo...chudáčku, taky máš trápení teda :frowning2:
29. zář 2010 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martiiik18 no snad to nějak přežiju ,přežila jsem to dvakrát tak to zvládnu i po třetí,ale už abych to měla za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 : to jó... tak ať už je to za Tebou... a pak šup IVFko a těhulení... dneska mi psala kamarádka, že se jim narodila holčička Anetka :slight_smile:
29. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiiik18 taky ti přeju ať nemusíš do lázní :grinning:
29. zář 2010 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiiik18 Tohle jsem taky řešila v červnu, chci být těhu, ať nemusím do lázní...mě se nepovedlo, tak ti přeju, ať u tebe je lepší konec, držím pěsti. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem doma z CARu. OPU proběhlo skvěle ani mě nebolí břicho jako naposledy.
Máme 17 folíků. Ted vlastně přemýšlím,že jsem tam měla napsáno 17 oocytů,tedy vajíček,že?
Každopádně zítra mi budou volat kolik se jich oplodnilo.
ET proběhne v pondělí odpoledne.
29. zář 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko držím pěsti, at se ti oplodní všechny, počet je pěkný, gratuluju.
29. zář 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Neměla jsi jít dnes na krev ???
29. zář 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jdu až zítra, dneska jsem nešla, bo se mi včera večír rozbilo autíčko. ale už ho mám v cajku a ráno valím. Jim je jedno kdy tam přijdu, říkali středa nebo čtvrtek.
29. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko tak to je tedy pekny kosik vajicek - tise zavidim :slight_smile:. tak drzim palce na zitrejsi telefonat!!!!!!!
29. zář 2010 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik, tak už se taky chystám snášet vajíčka :wink: od neděle píchám a zítra první kontrola, tak na mě myslete.
mám tentokrát krátký protokol s puregonem, tak jsem zvědavá.

marcelko, tak to máš pořádné nervy, ale naděje tam pořád je!! hodně na tebe myslím.

a rozmarýnku, ty nemáš zrovna dobré zprávy, to jsem smutná. a nejsem si jistá, myslím, že máš sněhuláčky? je to boj
29. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda ahoj, snehulacky nemam :frowning2:. Jsem sice docela slusna nosnice ale kvalitu mam na prd :frowning2:.
29. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda Rozmarýnek sněhuláčky nemá :frowning2: Až bude příležitost posunu tě v tabulce hezky nahoru:wink:

@sslunicko Jedním slovem: NÁÁÁÁDHERA!!! :slight_smile: Gratuluju:slight_smile:
29. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
rozmarýnku, tak ještě smutnější. no, já mám ze zítřka pořádnou hrůzu, aby vůbec vajíčka byly.. já vás nestíhám číst a tak mi utkvělo, že folíky byly. tak se ti omlouvám,

doufalko, s posunováním vydrž do zítra, ju? já napíšu..
a ssluníčkovi se taky přidávám ke gratulaci. to jsou úžasná čísla.
29. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jste zlaté,ale také není co závidět.
tento počet mám ppokaždé,oplodní se také dostatek,ale přestanou se vyvíjet. nikdy jsme neměli nic na zaamražení a na zavedení 3.
29. zář 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a koukám tady se drbe o vejcích :grinning:
29. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko Tak to je mrzuté, ale držím palce, aby teď bylo všechno jinak:wink: Jsem na tom tak nějak podobně :frowning2:

@marcajda Asi to vážně posunu až zítra, Marcelka bude mít takové nové informace. Nejdřív mezi první snažilky, pak do odstavečku čekatelky a odtud je už jen krůček k těhulím... Ale jak se zdá, tak ten krůček je pořádně dlouhej, takže nacvič svižný krok, ať se ten horní odstavec může rozšířit:wink:
29. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko Gratuluju k hezkému čísílku a ať to tentokrát dopadne líp a dobře se i vyvíjí... Máte ICSI nebo ne? Držím palec i nadále!
@78marcela Ty teda napínáš, ale budeš zase o den blíž pravdě, to je fakt:slight_smile: Drž se zítra!

Já si zítra budu volat na to objendání do prahy na trombofilie a dlabu od včera chilli papričky a dnes jsem 15.DC, tak začínám Proverou, aby MS přišla, jak by měla a ne tak blbě, jak mně normálně chodívá, tak snad to tak bude a kolem půlky října mrcha dorazí a bude za námi 1.cyklus po neúspěchu:frowning2:
29. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji krásné ránko.
Už píšu z práce. Je mi fajn. Podbříšek cítím,ale jde to.

@tonytony ano,máme ICSI.

30. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko tak to je opravdu krásný číslo a třeba teď bude kvalita dobrá :slight_smile:
Já bych taky chtěla jít po odběru do práce, tak snad to nebude bolet a že to zvládnu jako ty :grinning: A po ET půjdeš druhý den do práce nebo budeš mít volno?
30. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek mě to minule bolelo o poznání víc,fakt děs. ted pohodička. vůbec jsem po přesunu na pokoj v CARu nespala. Povídali jsme si s manželem a já netrpělivě čekala at přijde dr. řekne co a jak,sestra přinese papíry a můžu domů.
po ET,který má být v pondělí,mám domluvené v práci celý příští týden volno. Takže pohodička,váleníčko,docela se těším (jak se znám,tak mě to bude bavit jen tak 2dny) :slight_smile:
30. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek a jak jsi na tom ty? koukám každému do profilu,ale ty tam nemáš nic,tak nemám info :wink:
30. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko Jo a koukám, že si povídáme na dvou diskusích :grinning:
Já čekám na MS (začátek října) a jdeme do prvního IVF. Máme to o to složitější, že spermijky budeme získávat operačně a doufám, že nějaké najdou :sweat_smile: Jinak mi je 29 a manželovi 35 :slight_smile:
Děti ještě ani jeden nemáme :astonished:
30. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem to dneska nevydržela a testla jsem, ale na testu sněhobílo, takže těhu se nekoná a v úterý šup do lázní... ani nevím, zda mám jít v pondělí na tu krev...

@sslunicko : to máš pěkný počet vajuch- přeju hodně štěstí, aby se jich co nejvíce oplodnilo a pak aby byla krásná embryjka na zavedení a ještě klidně něco do mrazáčku

@marcajda: držím pěstičky, aby KO dopadla suprově a našli Ti spousty folikulů a v nich aby byla samá krásná vajucha

@78marcela : myslím na Tebe- dej vědět jak budeš něco vědět- moc bych Ti přála, aby to dopadlo dobře a Ty jsi za necelých 9 měsíců byla šťastná mamina..
30. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko. Tak @marcajda - dnes zase napeti jako blazen - budu sem jukat jak dopadlo HCG :slight_smile:
30. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné dopoledne ženy:slight_smile:

@martiiik18 Tak to je mi líto. Kolik je ti prosím let? Tedy jestli to nejní úplně tajný:wink: Nevím tedy úplně přesně, kdy jsi byla na IUI, ale pokud jsi to nedostala, na krev bych určitě šla:wink: Já jsem realista a byď bych se už smiřovalo s neúspěchem, pro potvrzení na krev bych si jistě došla:wink:

@marcajda Tak jaká je úrodička???

@78marcela Taky jsem zvědavá a napnutá jak kšandy, jak to s tebou tedy nakonec dopadne. Dnes už by snad mohlo být jasno, ne?
30. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela jsem hrozně napnutá a čekám jen samé dobré zprávy :grinning:
30. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@martiiik18 Jejda, holka zlatá!!! Ty jsi teprve 9. den po IUI... Tak to nebuď labuť:wink: Když si spočítáš, jak dlouho mohou ty ocasaté mršky přežívat, jak dlouho trvá, než se zakousnou a pak nidace... Prostě už jsi připravená na nezdar, ale na krev si v pondělí zaběhni!!!:wink:
30. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek