IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
evik31autor
30. čer 2010
@rvasata to já jich nakonec měla 9 ,4zamrazily akorát by mě zajímalo jestli dohromady ,nebo zvlášt a ze zbytku vybíraly daly mě jedno 6buněčné a jedno9 buněčné a jaké zamrazily ani nevím
evik31autor
30. čer 2010
@rvasata hele to by byla sranda kdyby jsme byly na opu spolu 😃
já jsem byla v neděli a ještě dvě tam se mnou byly ,ale ty byly myslím od Šilhána
rvasata
30. čer 2010
@evik31 já co jsem pochopila,tak ty co zmrazili tak mrazí v určitých stádiích..a pak zase v těch stádií rozmrazí a z kolika vybírají tak ty co nezavedou dle mého nemrazí.Když jsm to totiž počítala tak jábych jich měla mít zmražených 11 a ne 9.A právě to vychází na to,že z těch 4 co se rozhodovali ty 2 prostě nezmrazili. 8-(
rvasata
30. čer 2010
@evik31 já tam s tebou určo nebyla.Já tam den po odebrání vajec až do transféru ležela na oddělní s hyperstimulačním syndromem :-p
rozmarynek
30. čer 2010
Jo jo ja si take rikam ze jestli to je mrcha tak sem s tim at muzeme zase co nejdrive zkouset.
rvasata
30. čer 2010
Evi jdu s malou ven.Ale večer tady určo budu.Jsi super a moc si s Tebou rozumím a jsem tak ráda,že jsem tě potkala 🙂
lucccy
30. čer 2010
@evik31: no právě že mrazit nebylo co, dvě zavedli s ty zbylé dvě byly prý tvarově neodpovídající... byla jsem z toho včera úplně hotová... 😞 ale uvidíme, co řekne testík =-)
rvasata
30. čer 2010
@rozmarynek 😎 To je dobrý přístup.A neboj ono to vyjde.A na druhou stranu je zase dobré,že přijde takhle hnedka.Žádný prostoje.Máte ještě mražáčky\?
evik31autor
30. čer 2010
jinak tvůj popis té paní se neshoduje byla hubená a blondýna,ale zelenou brašničku jsem teda ještě nepotkala 😃
lucccy
30. čer 2010
@rvasata: díky 😉
evik31autor
30. čer 2010
@rvasata já frčím ze hodku k holiči tak tiu pak taky budu až večer 😉 jinak jsem ráda,že jsme se potkaly aspon tímto způsobem zpřízněná duše se hodí a ještě ,když chodí ke stejnému dr. no jéjej
@lucccy to navadí,že nemáš nanučky na vytoužené // stačí vajucha dvě ,třeba ted budou víc bojovat 😉
@rozmarynek ještě neházej flintu do žita třeba si uklízí akorát domeček,aby se jim líp bydlelo :-p
evik31autor
30. čer 2010
holky já zatím pádím,jdu na to zkrášlení tak se musím ještě namalovat obličej 😃
rozmarynek
30. čer 2010
Ahojki, jo jo snad se tam jen vymetaji pavucinky 🙂. nanucky nemame 😞 takze ted 2x IUI aby to rychleji uteklo a za 3 mesice druhe IVF.
marty154
30. čer 2010
@rozmarynek ahojky a kolikátý den jsi po ET???Víš nějak jsem se už tady v tom zamotala 🙂
marty154
30. čer 2010
@lucccy vůbec nezoufej!!!!Jsme na tom úplně stejně,taky jsme měli 10 a když jsme přijeli na ET tak mě taky zavedly jen zbylé 2 a nic nám nezbylo. 😞 Musíme doufat,že to jsou ty 2 největší bojovníci. 😉
marty154
30. čer 2010
@rvasata vítám tě taky!!!!!! 🙂
gambrinuska
30. čer 2010
Ahojky holky, jsem doma po transferu |-|
z 10 embryjek nám zbyly jen 2 ucházející, jinak se nám zbytek začal rozpadat, tak nám je museli narychlo zavést 😞 =-) 😕 tak jsem z toho celá rozpočitá
zavedli mi 1-ŠESTI BUNĚČNÝ A 1-8 BUNĚČNÝ TOprý bylo oc pěkný, tak se necháme za 14 dní překvapit 😢 =-) |-|
jdu vás dočíst 😉
tadelka
30. čer 2010
@gambrinuska
@lucccy holky držím vám palce 🙂
tadelka
30. čer 2010
když vás tak čtu, že z deseti vám zbyli dvě, tak to jsem zvědavá, kolik jich budu mít já ze čtyřech, ale nikdo nevolala, tak asi něco je
gambrinuska
30. čer 2010
@marty154 a@lucccy TAK KOUKAM, ŽE JSME DOPADLI STEJNĚ, Snad to bude stačit na miminka |-| :-N
tadelka
30. čer 2010
holky určitě máte ty nej nej 🙂 😉
gambrinuska
30. čer 2010
No snad jo |-|
rozmarynek
30. čer 2010
Jsem dnes 12 den po ET. S tema vajuchama to mame nejak vsechny na stejno 🙂. Ja mela 12 folikuliku...z toho se vylouplo 9 vajuch......z toho se oplodnila 3 vajucha.... a z toho zbyla 2 (jedno 6-ti a jedno 8-mi bunecne). Ale pry to 8-mi bunecne byl premiant tridy nejlepsi kvality.
takze mam takovy dojem ze prirodu neoblafneme ani hormonama - proste si ten standartni pocet na poceti 1-2 stejne uhlida 🙂. Jenom nam nezbyde na mrazeni 😞.
tadelka
30. čer 2010
@rozmarynek kdy budeš testovat?
rozmarynek
30. čer 2010
@tadelka: ja testuji jako blazen jiz od 9dnepo ET. dnes jsem byla na krvi - vysledek zitra bude vysledek. jinak TT negativni.
tadelka
30. čer 2010
@rozmarynek tak uvidíš zítra z krve, jaké budou výsledky, ještě není nic straceno 😉
valkil
30. čer 2010
holky tak všem držím palce! Taky jsem měla úrodu slušnou a jsem ráda, že aspoň zbylo na 2 mrazáčky...
Dnes mě zas pobolívá břicho, a mám průhlednej výtok a normálně trapas, prosákl mi přes slipovou vložku na světlý kalhoty a já to zjistila až doma :-N To muselo bejt cestou domů podíváníčko pro okolí...
rvasata
30. čer 2010
@gambrinuska to jsou suprový.Však oni u maminky zůstanou 🙂
rvasata
30. čer 2010
8-( holky pojdťě mě jednu vlepit.Já jsem fakt tak pitomá.Jak jsem tady dopsala tak jsem šla na WC a kapánek krve,ale fakt co by se za nehet vešlo a teďka nic a já debil začala panikařit,jako minule ale to bylo jiné a udělala brzo a ještě odpoledne test a samo negativní.Že to nic neznamená =-) Včera to býl týden od KETU takže dneska 8 den.
rvasata
30. čer 2010
@evik31 🙂 🙂 No tak to já teda fakt nejsem.Jojo já viděla asi se zeleným 2 paní

Začni psát odpověď...

Odešli