• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@rvasata to já jich nakonec měla 9 ,4zamrazily akorát by mě zajímalo jestli dohromady ,nebo zvlášt a ze zbytku vybíraly daly mě jedno 6buněčné a jedno9 buněčné a jaké zamrazily ani nevím
30. čer 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata hele to by byla sranda kdyby jsme byly na opu spolu :grinning:
já jsem byla v neděli a ještě dvě tam se mnou byly ,ale ty byly myslím od Šilhána
30. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já co jsem pochopila,tak ty co zmrazili tak mrazí v určitých stádiích..a pak zase v těch stádií rozmrazí a z kolika vybírají tak ty co nezavedou dle mého nemrazí.Když jsm to totiž počítala tak jábych jich měla mít zmražených 11 a ne 9.A právě to vychází na to,že z těch 4 co se rozhodovali ty 2 prostě nezmrazili. :rolling_eyes:
30. čer 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já tam s tebou určo nebyla.Já tam den po odebrání vajec až do transféru ležela na oddělní s hyperstimulačním syndromem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo ja si take rikam ze jestli to je mrcha tak sem s tim at muzeme zase co nejdrive zkouset.
Evi jdu s malou ven.Ale večer tady určo budu.Jsi super a moc si s Tebou rozumím a jsem tak ráda,že jsem tě potkala :slight_smile:
@evik31: no právě že mrazit nebylo co, dvě zavedli s ty zbylé dvě byly prý tvarově neodpovídající... byla jsem z toho včera úplně hotová... :frowning2: ale uvidíme, co řekne testík :confused:
30. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek :sunglasses: To je dobrý přístup.A neboj ono to vyjde.A na druhou stranu je zase dobré,že přijde takhle hnedka.Žádný prostoje.Máte ještě mražáčky\?
autor
jinak tvůj popis té paní se neshoduje byla hubená a blondýna,ale zelenou brašničku jsem teda ještě nepotkala :grinning:
@rvasata: díky :wink:
30. čer 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata já frčím ze hodku k holiči tak tiu pak taky budu až večer :wink: jinak jsem ráda,že jsme se potkaly aspon tímto způsobem zpřízněná duše se hodí a ještě ,když chodí ke stejnému dr. no jéjej
@lucccy to navadí,že nemáš nanučky na vytoužené // stačí vajucha dvě ,třeba ted budou víc bojovat :wink:
@rozmarynek ještě neházej flintu do žita třeba si uklízí akorát domeček,aby se jim líp bydlelo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já zatím pádím,jdu na to zkrášlení tak se musím ještě namalovat obličej :grinning:
30. čer 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, jo jo snad se tam jen vymetaji pavucinky :slight_smile:. nanucky nemame :frowning2: takze ted 2x IUI aby to rychleji uteklo a za 3 mesice druhe IVF.
30. čer 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek ahojky a kolikátý den jsi po ET???Víš nějak jsem se už tady v tom zamotala :slight_smile:
30. čer 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy vůbec nezoufej!!!!Jsme na tom úplně stejně,taky jsme měli 10 a když jsme přijeli na ET tak mě taky zavedly jen zbylé 2 a nic nám nezbylo. :frowning2: Musíme doufat,že to jsou ty 2 největší bojovníci. :wink:
30. čer 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata vítám tě taky!!!!!! :slight_smile:
30. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem doma po transferu :pensive:
z 10 embryjek nám zbyly jen 2 ucházející, jinak se nám zbytek začal rozpadat, tak nám je museli narychlo zavést :frowning2: :confused: :fearful: tak jsem z toho celá rozpočitá
zavedli mi 1-ŠESTI BUNĚČNÝ A 1-8 BUNĚČNÝ TOprý bylo oc pěkný, tak se necháme za 14 dní překvapit :cry: :confused: :pensive:
jdu vás dočíst :wink:
30. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska
@lucccy holky držím vám palce :slight_smile:
30. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
když vás tak čtu, že z deseti vám zbyli dvě, tak to jsem zvědavá, kolik jich budu mít já ze čtyřech, ale nikdo nevolala, tak asi něco je
30. čer 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 a@lucccy TAK KOUKAM, ŽE JSME DOPADLI STEJNĚ, Snad to bude stačit na miminka :pensive: :sweat_smile:
30. čer 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky určitě máte ty nej nej :slight_smile: :wink:
30. čer 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad jo :pensive:
30. čer 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dnes 12 den po ET. S tema vajuchama to mame nejak vsechny na stejno :slight_smile:. Ja mela 12 folikuliku...z toho se vylouplo 9 vajuch......z toho se oplodnila 3 vajucha.... a z toho zbyla 2 (jedno 6-ti a jedno 8-mi bunecne). Ale pry to 8-mi bunecne byl premiant tridy nejlepsi kvality.
takze mam takovy dojem ze prirodu neoblafneme ani hormonama - proste si ten standartni pocet na poceti 1-2 stejne uhlida :slight_smile:. Jenom nam nezbyde na mrazeni :frowning2:.
30. čer 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek kdy budeš testovat?
30. čer 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka: ja testuji jako blazen jiz od 9dnepo ET. dnes jsem byla na krvi - vysledek zitra bude vysledek. jinak TT negativni.
30. čer 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak uvidíš zítra z krve, jaké budou výsledky, ještě není nic straceno :wink:
30. čer 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak všem držím palce! Taky jsem měla úrodu slušnou a jsem ráda, že aspoň zbylo na 2 mrazáčky...
Dnes mě zas pobolívá břicho, a mám průhlednej výtok a normálně trapas, prosákl mi přes slipovou vložku na světlý kalhoty a já to zjistila až doma :sweat_smile: To muselo bejt cestou domů podíváníčko pro okolí...
30. čer 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska to jsou suprový.Však oni u maminky zůstanou :slight_smile:
30. čer 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: holky pojdťě mě jednu vlepit.Já jsem fakt tak pitomá.Jak jsem tady dopsala tak jsem šla na WC a kapánek krve,ale fakt co by se za nehet vešlo a teďka nic a já debil začala panikařit,jako minule ale to bylo jiné a udělala brzo a ještě odpoledne test a samo negativní.Že to nic neznamená :confused: Včera to býl týden od KETU takže dneska 8 den.
30. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :slight_smile: :slight_smile: No tak to já teda fakt nejsem.Jojo já viděla asi se zeleným 2 paní
30. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek