• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 rozkaz šéfová... :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Tak to je super, že se oplodnily všechny- moc gratuluju:slight_smile: Aspoň nějaká hezká zprávička tady:slight_smile:
@78marcela Teda, Marcel, já nevím, no... hlavně, kdyby něco, tak masti k dr.- trochu bych se bála mimoděložního:frowning2: Ale fakt nechci strašit, jen na to pamatuj, ju...
30. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezké ráno. Máme tu pátek,takže hurá užívat si víkendu.
1. říj 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Ahojda,tak to je super počet.Tak ať se všedchy pěkně vyvíjí.Super
1. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky.
1. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tise zavidim - tak to mas vajucha vystavni kvality a se spermijkama se maji desne radi :slight_smile:.
1. říj 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela holka moje to je nervak - horsi nez kriminalka s hororovou zapletkou - DRZ SE!!!!!!!!!!!!!!
1. říj 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Drz se a at se nam vratis zdrava a pripravena na snazenicko!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. říj 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko tak to je super, přeju ti, aby to takhle šlo i dál :grinning:
1. říj 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji moc.

@rozmarynek ono to moc nevypovídá o kvalitě. Máme ICSI,proto ten velký počet oplodněných,ale také máme PK a na jejím konci mýváme tak 2-3 na zavedení,zbytek se přestane vyvíjet.
1. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ránko ženy:slight_smile:

@sslunicko No to máš pravdu, ale mě se přestanou vyvíjet už v těch prvních dnech. Měla jsem jich 12 a hned druhý den jen 4ks!!! takže mi to takhle připadá hodně nadějně. Ovšem ty nejlíp víš, jak to chodí právě v tom vašem případě... No já ti přeju, aby tohle bylo úplně jinak a minimálně 10 se jich udrželo :wink: :slight_smile:
1. říj 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka děkuju moc. já doufám,že budou hlavně ty 2-3 kvalitní ,která se mi udrží 9měsíců v břiše :wink:
1. říj 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek To je přímo psychothriller!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela No to ti tedy řeknu. Teď tu rozhodně nejní okurková sezóna! Někomu vejce rostou, někomu zrovna provozují sex na misce a dokonce tu jsou i 2 čekatelky...:wink: Přičemž ty jsi z těch dvou taková třešnička na dortu. Já sice v tvém případě pomalu naději ztrácím a připadá mi to jako zbytečný trápení, ale.... co kdyby to vyšlo!!!!! Víš, jaká berlič... ale prd přímo BERLE, by to pro ostatní byla??? A ty by jsi měla trápení z krku :wink:

@rozmarynek Prosím tě, chtěla jsem se tě jako samoplátkyně zeptat, kolik stojí pragnyl. Jde mi o to, jestli ho mám taky shánět na netu, nebo to nestojí za to a zaplatím pár korun přímo v ordinaci. Děkuji ti, dobrá vílo:wink:
1. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko 2-3 kvalitní budóóóu! O tom ani trošku nepochybuju:wink: Pak už na ně musíš být jen milá a hodná a oni se určitě udrží:wink::slight_smile:
1. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Já jsem mega čekatelka, furt jenom čekám..čeká, čeká, mráz ho leká, sluníčka se bál, dešti jenom lál...
1. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela :grinning: No... a najednou budeš rodit:grinning::grinning::grinning:
1. říj 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ...bez večeře bez oběda čeká dědeček, najednou se hlína zvedá roste kopeček... :grinning:
1. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko Bábo, roste řepa!!
Dědku, ty mě šidíš!!
Bábo, což si slepá?
Prosím tě, co vidíš?

Tuhle básničku si pamatuju ještě ze školy, měli jsme takovýho trochu dacana spolužáka, učitelka přišla do třídy a všichni jsme stoupli, on ne a úča klepala tužkou do stolu a prý čekám, čekám...a on, jak seděl, tak začal tohle recitovat, že čeká, čeká, mráz ho leká...Ona se vytočila, chtěla vyběhnout ze třídy, jakože si to budeme nahrazovat odpoledne, tuto hodinu a jak byla rozčilená, zmáčkla málo kliku a narazila do dveří...tak jsme šli do kolen celá třída a pak jsme fakt museli nahrazovat..ale básničku si pamatuju dodnes...
1. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
HCG mi malinko kleslo, dnes je 150. Do Brna se nemůžu dovolat, tak to zkusím zase za půl hodinky.
1. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj zdravím tak jsem zpět tak mě tam přijaly a daly mě propustku domu a v neděly mám nejdýl do 20:00 přijet,akorát musím platit 60,- za sobotu i neděly i když tam nebudu,ale co klído obětuju 120,- hlavně ,že jsem doma :grinning:
@78marcela jakto ,že nám klesáš :astonished:
1. říj 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi řekli zase jenom čekat a čekat, už chci asi spíš vysadit a jít do dalšího normálního pokusu.
1. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela co se to děje?
@evik31 to je jasný, za všechno se platí, i za nepřítomnost.
1. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek všechno se děje...holky, já už bych tak strašně moc chtěla mít v pupíku nový embrysky, snad už by se lépe chytly, tohle je fakt jen trápení a stejně z toho nic nebude.
1. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela takovýhle postup nějak nechápu,proč ti neudělají ultrazvuk jestli tam je něco vidět už je to od ket dlouho to už by tam něco jinak muselo být na co čekají až bude nedej bože nutná revize,když si myslí,že to není v pořádku a ještě když ti to ted začlo samo klesat,nějak tomu nerozumím ,už bych byla na prášky normálně,tohle bych opravdu zažít nechtěla :frowning2:
@baronek si zejtra zajdu s ešusem pro oběd :grinning:
1. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Dnes jsem 21 dní od KET. Nevím, jestli by něco viděli. Proto mě asu dali UZ až na úterý, jestli už tam něco bude. Podle mě ne, myslím, že tím jak to začalo klesat, tak to samo odejde. Mě jen teď zajímá, kdy budu moct na další pokus.
1. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela ještě to nevzdávej :frowning2:
jinak zas asi lepší kdyby to odešlo samo,než abys musela na revizy tam by pak nějaká pauza byla nutná :frowning2:
1. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek