• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 Přesně tak, lepší ted než později.
1. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@78marcela tak budu držet palce :wink:
1. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela zavolali vnučku,vnučka pejska,pejsek kočku,kočka myšku. sedli si a čekají,šepty šepty šeptají, neslyšíš?
1. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela já tuhle básničku a téměř všechny pohádky formou básní od Hrubína miluju a pamatuju už od dětství. kačka si je také oblíbila a už jich pár umí sama.

beruško,jinak tě nechci nijak zklamat,ale jakmile kleslo,je to špatný. vím,že bxych mohla napsat,že je jěště naděje,ale myslím,že sama víš.
jen ted hlídej vše,aby to nebylo mimoděložní.
1. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela MArcelko, co nám to provádíš:frowning2: Ach jo, nevypadá to asi moc dobře:frowning2: To mě fakt mrzí, já tomu moc věřila, že je to jen pomalejší tvoreček:frowning2:

@sslunicko Tak držím palce, ať je výsledek lepší než minule... Proč máte PK? Třeba by bylo embryjkům líp u Tebe, kdyby se dali dřív? Nebo to už jste taky zkušeli?
1. říj 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak diskuze je trošku smutná, ale jsem moc ráda, že můžeme u toho s Marcelkou být!! a tky je dobře, jak to zvládá!! Marceli, příště ti budeme jen tiše závidět tmavnoucí čárky a rostoucí čísilka. teda a nebo je budeme počítat i my společně.

@Lenivoni už jsi se nám moc dlouho neozvala, jak se ti daří na druhé straně světa? bylo tak fajn číst tvé příspěvky.
tak se nám zase ozvy!! aspon napiš, jaká byla ta plánovaná dovolená :wink:

1. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Pregnyl je jen 20 nebo 30 Kc .
1. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela holka tak to je v pytli - dolu to jit nesmi :frowning2:, tak sup sem z dalsi varkou do pupiku - ty nemas problem otehotnet ale jen to dotahnout do zdarneho konce - :slight_smile: porad si dale naz ja a tak to ber tak ze proste jednou uz to musi vyjit - jsi tak blizoucko!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jste všechny moc hodný, holky, jak jsem psala, bylo mi jasné, jak to dopadne, žádné doufání se u mě už nekoná. teď ještě, abych měla v pupíku brzy další miminka a mohla se těšit z dalších čárek, který se snad budou vyvíjet lépe.
1. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Krásný večer
1. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela jednou se všechny dočkáme, věřím tomu :unamused: :slight_smile:
@sslunicko já budu muset taky vyhrabat knížku od Hrubína a něco se naučit, je to super :sunglasses:
1. říj 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata hezký večer :astonished:
1. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@baronek já čtu malé z té staré po mě. už je hoodně jetá,ale fakt ji miluju.
1. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31
@rvasata
Holky ahoj,už jsem vás tady v diskuzi dlouho nečetla - je fakt,že ani já nestíhám psát....co vy?Eviku děkuji za zprávu na fotoblog,já ti odepsala a co ty Rvasato?holka napiš co u tebe nového a Eviku ty taky.....mějte se papa
2. říj 2010 v 01:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, můžu se připojit? Mám za sebou 4. IUI s jedním zamlklým těhu a ted nás čeká 1.IVF. V úterý jdeme na konzultaci. Dělá se asi ještě nějaké vyšetření než začnete stimulovat? Já věřím, že příští cyklus už to vyjde.
2. říj 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sslunicko Koukám, že bydlíš v Plzni, do jakého centra chodíš? Já k náměstí.
2. říj 2010 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hezký den přeji :grinning:

@laura09 ahoj a vítej mezi námy
@jancica74 ahoj no já sem nakouknu většinou každý den,v něděli nastupuju na dva dna do nemocnice kvůly těm ledvinovým kamenům a pak šupky dupky na 2ivf :wink:
2. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 ahoj - o těch kamenech jsem si tady přečetla - i to,že tě pustili domů a v neděli šup nazpět.... :frowning2: to ti teda nezávidím - a máš ted nějaké problémy?bolí tě to?holka už at to máš rychle a bezbolestně za sebou :wink: a pak šup příprava na mimíska :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@laura09 já také. a jak dlouho a jak jsi spokojená?
2. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jancica74 ani mě to nebolí kdybych to neměla v papírech tak ted o tom ani nevím
a jak ty se těšíš na toho klučíka co v sobě nosíš :wink:
2. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 aha,já myslela že ty kameny cítíš... :confused: myslím,že jsi psala,že už jsi si s tím jednou prošla,takže asi víš co tě čeká....Evi na miminko se moc těším - sice jsem doufala že to bude holčička,ale hlavní je,že je ok..... :slight_smile: včera mi volali z genetiky - oba screeninky jsou negativní,ale záleželo na mě,zda půjdu na odběr plodové vody - vzhledem k věku....odmítla jsem to - mám placentu na přední stěně - mohlo by dojít k napíchnutí,krvácení a potratu - ani mi to nedoporučuje můj gynekolog.....za 14 dní mám poslední velké vyšetření - srdíčko,ledviny atd - snad bude i tam vše v naprostém pořádku....pupík už mi naskočik - zatím jen kilo nahoře tak jsem ráda :grinning:
2. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 Ahojky,koukám,čísílko krásně roste.no já jsem teďka dostala po vyvolávačce MS a čeká nás hnedka KET - třetí tak doufám,že to vyjde :grinning: :grinning: :wink:
2. říj 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata jéé super a kdy máš ten velký den vkladu? :slight_smile:
2. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jancica74 no občas mě bolí záda,ale to je vše
tak to je fajn,že je mimi v pořádju snad i ta poslední kontrola bude v pohodě moc ti to přeju,aby bylo vše tak jak má být a kde má být
2. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 díky moc.....tobě taky přeji at už můžeš do dalšího boje - a tentokrát vítězného :grinning:
2. říj 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jancica74 já doufám už se mě to zdá nekonečné :unamused:
2. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 já ti věřím,ale už brzy se dočkáš - vydrž holka :slight_smile:
2. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 Tak to přesně ještě nevím.V pondělí se budu objednávat na ten 14DC tak pak asi poidle UTZ :slight_smile:
2. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata aha,tak pak pisni at vím,kdy ti držet palečky,ju?fičím dovařit oběd :grinning:
2. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@jancica74 Jasně.My jdeme obědvat.Já už mám hlad jako vlk :grinning:
2. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek