• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@sslunicko Chodím tam rok k Mudr. Vlčkovi a s tím jsem spokojená, Je takový normální, do ničeho mi nikdy nenutil a byl spíš pro to to zkoušet normálně, proto sme zkoušeli IUI. Měli sme trošku línější spermijky, to se zlepšilo po vitamínech a já mám problém s nízkou sliznicí, na stimulaci clostilem sem reagovala dobře. Jednou mi IUI dělal Hradecký a před tím se mně ptal, jestli si myslím, že touhle cestou otěhotním, to mě nakrk a pak sem si dala od června do září pauzu. V úterý jdeme na konzultaci, tak snad to půjde a budeme hned v říjnu stimulovat na IVF. Oni tam dělají jen IVF ICSI.
2. říj 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura09 jo já už to tam znám sice jsem měla 4 letou pauzu,ale nic moc se nezměnilo.
dřív jsem chodila k Hradeckýmu,ted chodím k Vlčkovi. Musela jsem si zvyknout,ale dobrý.
2. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik, tak mám chviličku.. ještě jsem v práci, ale už se těším domu, po tom píchání už mám břicho jako balónek a pořádně mě to tlačí. asi folíci rostou.. je to jiné jako minule, to tam byli jen tři a tak pocity skoro žádné, ale tentokrát si to užívám..
jejda, zítra budu pořádně napnutá, jak to bude uvnitř vypadat. na zítra mi vychází normální ovulka, tak doufám, že neproběhne..ale snad to mají těma hormonama posychrované. moc se mi líbí, že ten krátký protokol kopíruje normální cyklus, myslím si, že je to aspon o něco méně náročné pro tělo.
tak tipuji, že mě hned v úterý vezmou na OPU a do víkendu už by snad mohl být mimísek v peřinkách? jejda, kéž by byl i nějaký sněhuláček, to bych byla mnohem klidnější. držte mi pěsti.

a jinak mějte pěknou neděli, odpočiňte si :grinning: tady se mračí, tak je to tak na odpolední pohádku u televize, už se těším!!

a co @sslunicko, jak to vypadá u tebe? a co Marcelka, moc na tebe myslím.
3. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak se jdu s váma pomalu rozloučit :angry: tak snad v úterý ahoj
3. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Držím palce, ať ti to dobře dopadne!
3. říj 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Evičko drž se,myslím na tebe!!!!
3. říj 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda tak přeju plno vajíček a hlavně štěstí!!Určitě dávej vedět :wink:
3. říj 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, i já ti držím palce, at tě to moc neboli!!!
3. říj 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kessi, díky moc
3. říj 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak ať tě dají do pořádku,ať můžeš konečně na IVF,zvládni to a drž se :slight_smile:

@kessinkaa názdárek brouči,jakpak se máme??? :sunglasses:

@marcajda tak když píšeš,že tě to tlačí,tak by jich mohlo být dost,budu držet palce,aby jich bylo co nejvíc a kvalitních.A co pícháš a kolik ??
3. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marty, už jsem se tu s tebou dlouho nepotkala, tak doufám, že jsi už nezmizela :wink:
no, minule viděla 11, to jsem byla nadšená, tak tam doufám vydržely.
píchám menopur, orgalutran a puregon a večer fraxiparin na ředění krve. to jsem možná zkomolila..ten orgalutran pořádně štípe, mám z něj modřiny, br.. je to krátký protokol, tak jsem ráda, že funguje,,protože mi líp sedí.
a tak kdy začínáš ty, jak bude menzes?
3. říj 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám, že ses ptala kolik. tak puregonu 100, menopuru 1 dávku, to je 75I.U. a toho orgalutranu 0.25mg- předplněná stříkačka.
3. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak se holka drž! Snad už je to poslední překážka a pak už nastane ten den "D":wink:

@marcajda No nechci ti brát iluze, ale jestli jdeš zítra na UZ, tak ti v tom nejlepším případě řeknou, ať si píchneš pregnyl a pak se den nic neděje a vidím to spíš až na středu:wink: Nevím proč to tak je, jestli to tak je všude, ale u nás ano. Prostě po pregnylu je den nečinnosti. Když si ho píchneš zítra, úterý by mělo být bez zákroku. No jsem zvědavá. každopádně držím palce a všechno co jde, aby to byla punkce úspěšná a vajec bylo jako na velikonoce :grinning:

My jsme před chvilkou dorazili domů. Opět jsem měla den ve znamení návštěvy nemocnic a už toho mám opravdu plné kecky! Jedno prostředí hnusnejší než druhé... Babička snad půjde na 14 dní domů, ale prateta... ta sama domů nemůže. Snad svolí a sestěhují se pak s tou babičkou. To by bylo ideální řešení.

Jdeme uložit Barunku.
@marcajda no nějak na sebe nemáme štěstí :frowning2: .Tak to je super,takže OPU už tě čeká tento týden co???No mě to začně zhruba za 14dní :slight_smile: konečně.Ty máš fraxiparine,já mám pro změnu zase Zibor-to je skoro to samé,taky pícháš 1xdenně?
@doufalka nazdárek :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Evčo, drříme pěsti, ať jsi brzy doma a v pohodě.
@marcajda ahojky, já měla taky nafouknuté břicho a bylo jich tolik moc, tak to vypadá u tebe dobře, že ti zbyde i do mražáku, to by bylo fajn..

Jinak já od toho čtvrtka stále krvácím, tak nevím, jestli e to špinění nebo mrcha nebo co, v úterý mi snad řeknou, co to bylo.
3. říj 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda a puregon jsi měla i předtím???A to jsi měla kolik jednotek??Mě teď napsal 200
3. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky a prý na dlouho. mám po 2samov, potratech, tak asi proto. říkala, že to je i na imunitu. minule mi dávala prednison a to myslím, že je pro tělo větší zátěž. tak snad tentokrát obě dopadneme líp :grinning: a nejlíp.

doufalko, je to 2 měsíce a já si to vůbec nepamatuji, nějak se mi asi vymazává hlava.. ale já myslím, že v 9večer píchnu a v 9 rámo nástup? ale taky je možné. že až obden.fakt nevím, bude zítra překvapení. jen mě pořád děsí, že už tam folíci nebudou, že dojde k ovulce. i se mi o tom v noci zdálo, br
3. říj 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela jakpak se máš Marcelko??Asi nic moc,že jo??Sama jsem zvědavá,co ti řeknou v caru.
3. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
marty, já měla dlouhý protokol s gonalem a měla jsem cystu a pak jsem velmi špatně reagovala. a přitom, když jsem jedla clostylbegyt, tak jsem vždycky reagovala dobře, tak jsme zkusili ten krátký..
3. říj 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda myslím je to ob den,já to pichala taky ve 21hod ve středu a OPU bylo v pátek,to vím na 100% :slight_smile: .Tak uvidíš. :wink:
3. říj 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda no tak to jo,asi ti fakt líp sedí ten krátký. :slight_smile:
3. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a já miláčka honím ze slovenska už na úterý :wink: ale aspon se o mě bude starat :grinning: už se mi po něm stýská.
a když ho píchnu, můžou ty folikuly prasknout, mám ještě jít do práce?
3. říj 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 No, nic moc. Já myslím, že v Caru řeknou, že proběhla menstruace teď ( i když je to slabší krvácení, ale zase trvá dlouho) a že už v sobě nic mít nebudu. Jinak stále testuju a čárka je pořád stejně silná, tak jsem zvědavá, kdy začne miznout.
3. říj 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no je to podivné,když čárka je pořád a do toho krvácení,hhmmm........... :cry:
3. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 U mě je divné tento měsíc naprosto všechno. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda no na netu jsem našla,že nejdřív za 24hod.Ale neboj,oni v caru vědí,kdy co píchnout :slight_smile:
3. říj 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak to máš dobré :grinning: :grinning: upřimně,nezávidím ti to :slight_smile: Ale je fajn,že to bereš v poho :slight_smile:
3. říj 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, tak je pozitivní, že ten protivný měsíc už skončil!! už bude dobře :grinning:

ale, že je čárka dál, to je zajímavé, třeba budeš přece jenom jednou dítku vyprávět, že tě zlobilo hned od početí? jejda, já pořád doufám. máš to těžké.
3. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sslunicko a první dítko se vám podařilo na pokolikáté? Zítra budu držet palce. Prosím Tě v jaké vývojové fázi vám zavádí embrya? Kolik dní je kultivují, do fáze blastocyty je to za příplatek?
3. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek